|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 14:54:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
moški ne osvajajo, temveč ženske izbirajo.

Popravek... moški izbirajo, ženske izberejo. user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 15:29:35   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Ko je takrat videla mene, ki sem bil visoko izobražen, imel hišo, dobro službo in avto, poleg tega pa še kaj drugega


Postavlja se vprašanje ali je ob vsej tej navlaki (ne nujno v negativnem smislu), ki si si jo naložil nase, njen pogled sploh prodrl do tebe.


No, pa pustimo šalo ob strani. 

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 15:31:18   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Popravek... moški izbirajo, ženske izberejo. user posted image


Ko si že tak picajzlasta, potem kvečjemu "moški ne osvojijo, temveč ženske izberejo".

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 15:31:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Ko je takrat videla mene, ki sem bil visoko izobražen, imel hišo, dobro službo in avto, poleg tega pa še kaj drugega


Postavlja se vprašanje ali je ob vsej tej navlaki (ne nujno v negativnem smislu), ki si si jo naložil nase, njen pogled sploh prodrl do tebe.


No, pa pustimo šalo ob strani. 



Auck !

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 15:33:21   
kambiatek
Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 15:37:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Popravek... moški izbirajo, ženske izberejo. user posted image

Ko si že tak picajzlasta, potem kvečjemu "moški ne osvojijo, temveč ženske izberejo".

Moški izbirajo/osvajajo, ženske pa izberejo oz. se pustijo osvojiti. user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 16:37:22   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek
Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.


mogoče bi bil bolj zadovoljen - v obeh smislih (zadovóljen in zadovoljén). user posted image

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zopet ta seks
14.10.2010 22:06:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.


Ja, verjetno taka, ki bi nadomestila navlako in se bolje "vlačila" po tebi.

(odgovor članu kambiatek)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zopet ta seks
15.10.2010 9:29:12   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.


Ja, verjetno taka, ki bi nadomestila navlako in se bolje "vlačila" po tebi.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zopet ta seks
15.10.2010 12:09:38   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.
 

zdi se mi da si eden tistih petičnežev ki radi izpostavljajo, izbiorazbo, avto hišo...etc in ne sebe kot takega. zakaj misliš, da se je poročila s tabo, če ne zaradi naštetega. in delno si sam kriv, ker potenciraš te stvari.

če ne bi dajal v ospredje 'navlake' bi te mogoče res katera ljubila zaradi tebe samega....ker si pač kakršen si. mogoče pa se samo skrivaš za 'navlako' in ne pustiš nobeni pravi ženski blizu


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zopet ta seks
15.10.2010 15:05:43   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.
 

zdi se mi da si eden tistih petičnežev ki radi izpostavljajo, izbiorazbo, avto hišo...etc in ne sebe kot takega. zakaj misliš, da se je poročila s tabo, če ne zaradi naštetega. in delno si sam kriv, ker potenciraš te stvari.

če ne bi dajal v ospredje 'navlake' bi te mogoče res katera ljubila zaradi tebe samega....ker si pač kakršen si. mogoče pa se samo skrivaš za 'navlako' in ne pustiš nobeni pravi ženski blizu



Ja, to je zelo zanimiv vidik.

Če je torej ubogi atek, ki ne ve, kam bi, lovil na atribute, kot so: izobrazba, ugledna služba, ugleden položaj, hiša, premoženje, status itd in hotel nekoga, ki bo vso to pomembno fasado pomagal vzdrževati, kot je treba, potem je dobil točno to, kar je iskal.

Ona pa najbrž tudi.

Stvar vrednot. Ogromno sta dala drug drugemu, ogromno vsega, kar se jima zdi pomembno.

Nihče pa nima vsega na svetu.

Ona je dobila nerodnega tipa, ki je ni znal razvneti in mu, kljub vsej izobrazbi in položaju to nikdar ne bo jasno. On je dobil žensko, ki ji na splošno ni do intimnosti.

Vse je stvar vrednot in odločitve, kaj je nekomu pomembnejše.

In zelo mi je smešno, da zdaj en tip na pragu penzije, jamra kako njegove najbolj primarne potrebe niso bile zadovoljene, kako je bilo njegovo življenje 'hladno'. Kot bi se petletnik pritoževal, ker njegova lizika nima čokoladnega bombona na vrhu. Tu gre pa za odraslega moškega, ki je imel ves čas škarje in platno v svojih rokah, pa ni storil nič.

Mu je že na nek način ustrezalo.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zopet ta seks
15.10.2010 19:01:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Mu je že na nek način ustrezalo.




Drži.

Zdaj se zgleda javljajo leta - da ni doživel tistega prvinskega.
Ampak navlake, fizične in zgodovinske in mentalne je toliko, da se ji težko izogne. V bistvu si niti ne želi, da bi se ji, ker mu bolj paše skrivanje za njo kot pogled na čistino.

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zopet ta seks
15.10.2010 21:11:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Mu je že na nek način ustrezalo.




Drži.

Zdaj se zgleda javljajo leta - da ni doživel tistega prvinskega.
Ampak navlake, fizične in zgodovinske in mentalne je toliko, da se ji težko izogne. V bistvu si niti ne želi, da bi se ji, ker mu bolj paše skrivanje za njo kot pogled na čistino.


mah, moski v  menopavzi, pa se ne znajde ..... nic hudega, bo prezivel :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zopet ta seks
16.10.2010 7:10:58   
Trcosava
user posted image ko je sexa zmanjkalo v prvem zakonu - sm se ločila. Sex mi je zelo pomemban, verjamem da je samo vprašanje časa ko boš poiskal nekaj okoli hiše

< Sporočilo je popravil Trcosava -- 16.10.2010 7:14:48 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zopet ta seks
16.10.2010 10:26:36   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Trcosava

... mi je zelo pomemban,


Evo je, još jedna Mica Trofrtaljka!

kambiatek, mogoče samo v razmislek...

Očitno je kako ti vidiš sebe: jaz, kambiatek = visoka izobrazba, hiša, dobra služba, avto, poleg vsega še kaj druga... skratka, smatraš se za družbeno visoko stoječega, stabilnega, zrelega, iz tega izpeljano, za določen tip ženske potencialno zanimivega možakarja.

Tako vidiš, deinifiraš sebe, svoje bistvo močno opiraš na vse zgoraj omenjene statusne simbole, kot se pijan upre na ograjo. Ni potrebno povdarjati kaj se zgodi pijancu, če mu izmakneš "plot".

Preprosteje rečeno, to kar si dejansko želiš, to kar ti manjka in o čemer fantaziraš - **** v postelji ne predpostavlja ravno ženske, ki se bo nasajala izključno na pritikline kot so visoka družba, hiša, dobra služba, avto, temveč na pritiklino kot je trden, stabilen in "visoko stoječ" ****.  

In ko smatraš, da bi te brez "navlake" izbrala kakšna druga, se vprašaj ali si ti sam pripravljen in sploh zmožen odpovedati se nečemu, torej navlaki, ki te dejansko opredeljuje, da bi si potem kot tak, na novo definiran dovolil, da te sploh kdo vidi. Vidi brez tega, kar te dejansko opredeljuje? Bi še bil to potem TI, torej kambiatek ki je enako "visoka izobrazba, ..."???

(odgovor članu Trcosava)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zopet ta seks
16.10.2010 10:36:44   
Trcosava
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Trcosava

... mi je zelo pomemban,


Evo je, još jedna Mica Trofrtaljka!




Se opravičujem, sm vprašala moža, pravilno je pomembEn

< Sporočilo je popravil Trcosava -- 16.10.2010 10:39:12 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zopet ta seks
19.10.2010 10:54:30   
skrvavca
Ojej.Jaz pa ko berem tole, me pa prime za nekam it :
Prvič, če je vse res, kot praviš, potem te žena absolutno ne mara in je steboj zato, ker:
1.       jo je nekdo dal takrat na čevelj, pa se je še iskala in si bil primeren kandidat
2.       ima doma probleme/ ali pa sama s sabo in je hotela nekoga, pri komer bo varna
Povzetek: Verna gor ali dol, sedaj še poročena, ko  je kdo potre*en, naskoči: ali moža, ali ženo ali pa izven domačega dvorišča. In ne verjamem, da je nekdo z nekom, »imam ga rad-a«, ampak ne seksava. Ja hudiča, rada imam jaz soseda, pa brata, pa sodelavca, pa ne seksam z njimi, ker smo kolegi ali prijatelji. Seksam pa z nekom ki ga ljubim. In si sploh ne prerdstavljam veze brez seksa. Take veze so bratsko-sestrske ali starši-otrok. Ne more biti pa mož+žena, ali punca+fant. Ker ne funkcionira. Če jaz z možem ne bi cel mesec, bi načel pogovor čemu je tako, pa zakaj ne, pa če karkoli….
Bi si upala trditi, četudi je gospa. tako vzgojena, da si jo zabil ti. Kao »jaz imam,… sem dosegel, …pri meni je…« in  zaključiš pri poroki s tem : »veš mož pa žena seksata?« a bejš no…žena pa tega ni vedla….pa si si bodočo novo ženo zafrknil.  Napačen pristop, je zopet povzetek. Malo veliko hvale te je. Ne vem, ali hočeš povedati, kakšen si, da si hvale vreden ker čakaš ženo kdaj bo za seks, pa četudi čez 10 let? Ne vem? Jaz bi temu rekla, da ravno ti nimaš pošlihtano, kako pa kaj.  Ker če bi imel, bi se pogovoril z ženo ali prej, kako pa kaj glede spolnosti in končal v razumnem času. In pred poroko, če je tebi seks nekaj samoumevnega, njej pa ni blo , mislim halo. Kaj si mislil, da se bo spreobrnila??! Ja pa ja de. Sta pač popolnoma nekomaptibilna. Ali sedaj kočeš slišati, da lahko zdržiš brez seksa in si car in ne vem kaj? Imam občutek, da hočeš s tem pritisniti na ženski del, »da takega desca bi pa katera mela za frenda.«
 Povej malo, kako sploh brzdaš svoje potrebe? Hodiš okoli žene s trdim? Se v postelji butaš z njim ob njena stegna, da jo kar odkuri iz postelje? Kako?  Ti pričakuješ od nje gospodinjo, damo in ku***o? Kaj pa naj bi ona od tebe, razen da si ji dal hišo in streho nad glavo? Si ji kaj drugega kot samo mož?? Kakšen je bil pa tisti seks ko sta ustvarila otroka? Si se samo spraznil al kaj? Ali je dala ona noge samo narazen? v takem primeru bi moral ti prenehati. Ker to potem ni seks, ampak posilstvo.
Jaz bi na koncu vsega tega rekla, kaj pa če  si je gospa poiskala zabavo že pred mnogim časom kje drugje, sedaj pa uživa in si privošči zabavo občasno, da jo mine, doma si pa zapolni čas z obveznostmi (ki so po njenem verjetno nekakšno plačilo »najemnine« tebi. Ona tebi nudi gospodinjska opravila v zameno za status »žena-Mož« in streho nad glavo. Ker konec koncev če sta že toliko stara, se človek navadi na neko hišo, osebo in ne moreš menjati.
Pa še nekaj sem pozabila: če bi bila vera kriva za spolnost? Ne verjamem, ker bi se žena lahko zadrževala do poroke, po poroki bi se pa spustila z vajeti. vendar ni pravega konja zapregla. Žrebce je verjetno poiskala kje drugje. Lahko pa da je tudi taka in se je predala usodi, da pač njen mož nima pojma in ne zna, ker si ji pa pač prvi, pa ne ve, da kakšna batina raste tudi zunaj domačih zidov.
Pa brez zamere.
 
[color=#000000 size=3] 

< Sporočilo je popravil skrvavca -- 19.10.2010 10:58:09 >

(odgovor članu Trcosava)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zopet ta seks
21.10.2010 10:58:13   
kambiatek
Draga mojamura, če si kdaj ciljala mimo, si pri presoji mojega »značaja« in položaja na družbeni lestvici. Po tvoje naj bi bil človek z odličnim položajem v službi, in sicer najmanj vodja oddelka, morda celo šef ali pa še kaj bolj imenitnega, seveda z visokimi dohodki. Poleg tega pa bi imel »BMW« in verjetno še igral z ustreznimi partnerji tenis. Žal te moram razočarati. Izhajam iz skromne družine. Tako so me tudi vzgajali. V starem režimu smo živeli z eno plačo in bolj ali manj iz rok v usta. Kot verna družina nismo imeli niti možnosti niti želje, da bi se povzpeli višje. Ravno ko sem se vpisal na faks, sta starša doživela prometno nesrečo. Mati je bila na mestu mrtva, oče pa je umrl v bolnišnici. Ostal sem sam, z malimi dohodki, ki niso zadostovali za preživetje in študij. Zato sem moral poleg študija služiti še dodatno. Za čas študija bi se lahko še dodatno razgovoril, pa nima smisla. Na faksu ni bilo študentk, zato so bile možnosti za poznanstva še manjše. Po diplomi sem šel v službo. Kot sem že napisal, je bila to za mene zanimiva služba, vendar daleč stran od take, ki je omogočala visoke dohodke. Za potrebe prevoza na delo sem nujno potreboval avto, zato sem si na kredit kupil fičkota, ker drugega si privoščiti sploh nisem mogel. Ta položaj je ostal nespremenjen malo manj, kot do danes. Če je bil to ugleden položaj, presodi sama. Ženo sem spoznal, se vanjo zaljubil in jo »osvajal« (zopet bo imel nekdo pripombo) skoraj pol leta. Situacija se ni razvijala ugodno, zato sem jo želel končati. Zahteval sem od nje, da se izjasni, ali hoče biti z menoj ali ne. Po enotedenskem premisleku je pristala v zvezo. Veliko kasneje sem slučajno izvedel, da je bil takrat doma »bojni posvet« glede najine zveze. Ugotovili so namreč, da sem v redu fant, ki bom verjetno dober mož in oče. Vse ostalo pa že veš, če si prebrala temo in moje ostale poste. Kar sem napisal proti koncu, je bila provokacija nekaterih in malo moje hudomušnosti z veliko mero cinizma. Na forum sem prišel z namenom, da se »skozlam«, in da zvem kakšne druge poglede na mojo situacijo. Kar zadeva pomoč, sem pa omenil, da je ne potrebujem, pa ne zato, ker bi bil ošaben ali preveč samozavesten, ampak zato, ker situacije ne nameravam spreminjati. Prosil bi te za naslednje. Še enkrat preberi temo in vse moje poste, pa še tiste, ki sem jih napisal v temi VPRAŠANJE pod avgust76, in mi potem odgovori. Pa lep pozdrav.   

(odgovor članu skrvavca)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zopet ta seks
23.10.2010 19:37:01   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek

Brez "navlake" bi me pa verjetno izbrala kaka druga.
 

zdi se mi da si eden tistih petičnežev ki radi izpostavljajo, izbiorazbo, avto hišo...etc in ne sebe kot takega. zakaj misliš, da se je poročila s tabo, če ne zaradi naštetega. in delno si sam kriv, ker potenciraš te stvari.

če ne bi dajal v ospredje 'navlake' bi te mogoče res katera ljubila zaradi tebe samega....ker si pač kakršen si. mogoče pa se samo skrivaš za 'navlako' in ne pustiš nobeni pravi ženski blizu



nekako se ne strinjam s tem komentarjem... po prebranem mi ne deluje kot tip, ki bi vse to postavljal v ospredje... imam občutek, da ga je imela žena takrat bolj kot neko rešilno bilko, najbrž si je mislila da bo dober mož in ona bo preskrbljena, pa se je pač spustila v to zvezo... bolj zaradi koristoljubja kot ljubezni... tak občutek imam.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zopet ta seks
24.10.2010 20:37:58   
dalia8184
Sploh ne morem verjet, da taki pari ostanejo tako dolgo skupaj...

Imam pa vprašaje za avtorja te teme: ZAKAJ PA NIMAŠ LJUBICE?

Takemu čist noben ne bi zameril, da skače čez plot...res.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zopet ta seks
25.10.2010 10:05:12   
mojamura
Dragi kambiatek!

Prebrala sem tvoje poste pod temo Vprašanje, avtorja avgust76, kot tudi tole temo, tako, kot si prosil. In sedaj se bom malo razpisala. Priznam, da sem očitno brcnila mimo pri mojem prejšnjem postu. 
Vseeno pa se mi še vedno zdi, da te je nekako strah spremeniti svoje lastno življenje na bolje. Zakaj? Najverjetneje zaradi prekinitve rutine, deloma zaradi okolice, deloma zaradi spoštovanja do žene, s katero sta že dolgo časa v zakonu. Ampak ne razumem...Ljudje smo takšni, da se bojimo spremembe, sploh, če je tokaj velikega, kot npr. ločitev od nekoga, ki ga imaš v bistvu še vedno rad, ampak veš da sta za ljubezen potrebna 2 in ona ti tega ne vrača. Pravzaprav (kolikor sem iz tvojih postov razbrala) ti ne vrača ljubezni že od samega začetka. Tistih nekaj skupnih trenutkov v postelji je verjetno bilo kot kapljica v morje. Kambiatek, poglej malo nazaj na svoje življenje. Imaš ženo otroka streho...vse. Ti pa povem česa nimaš. Nihče ti še ni zapolnil čustvene vrzeli v tvoji duši. Po mojem ti nisi željan samo spolnosti, temveč kričiš po ljubezni. Ženi že čez 20 let govoriš :"Rad te imam"...mogoče ti tudi ona to kdaj pove. Ampak veš kaj da največ teže besedam - rad te imam ali pa ljubim te? Dejanja! Tvoje besede so z njimi podkrepljene, njene pa niso. Zakaj kaznuješ sam sebe in vztrajaš v tej zvezi? Zakaj si ne daš priložnosti? Bodi moški v pravem pomenu te besede in daj vlogo za ločitev. Ceni se malo bolj in si naredi ostanek življenja lepšega.
Veš, ljubezen je kot vaza - lepa kristalna. Različne stvari pa pripeljejo do tega, da se ta vaza stre. In verjemi mi, da jo lahko lepiš z ne vem kakšnim super lepilom, ta vaza nikoli ne bo več cela in enaka kot prej. In žal, se je vajina vaza že prevečkrat razbila. Tvoje je življenje, sam se moraš odločiti in tudi nositi posledice svoje odločitve. Kakor koli že, želim ti eno lepo celo kristalno vazo.


< Sporočilo je popravil mojamura -- 25.10.2010 10:06:00 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zopet ta seks
25.10.2010 10:49:34   
ronja
Ampak veš kaj da največ teže besedam - rad te imam ali pa ljubim te? Dejanja! Tvoje besede so z njimi podkrepljene, njene pa niso.

So, samo z drugačnimi. Ona mu zlika srajco, kadar to rabi, naredi vse zanj, samo spala ne bi z njim. Po moje ga ima rada, samo ni tiste privlačnosti.

Je pa lubi tole včeraj prebral in mu ni bilo nič jasno. Ko sem ga vprašala, kaj bi on naredil, je rekel, da če bi že prišlo do tak daleč, bi rekel: "Veš, lubica, da mi je šele zdaj počilo, dati vame nisi bila nikoli zaljubljena. Želim ti lepo življenje in adijo" Nekak v tem smislu.

kambiatek, še vedno mi nisi odgovoril, ali sta se z ženo to sploh že kdaj pogovarjala? Tisto iz mojega prvega posta...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zopet ta seks
25.10.2010 17:16:17   
kambiatek
Draga ronja!   Oprosti, ker ti nisem odgovoril na tvoje vprašanje. Mislim, da na splošno sem povedal. Je verna, ja. Kako globoko, pa jaz še danes ne vem. V pogovoru je glede vere dosti strpna, ko gre za opravljanje verskih »dolžnosti«, pa sila dosledna. Maša ji pomeni veliko, enako vse okoli praznikov (Božič, Velika noč…). Sam sicer nisem nikoli razmišljal v tej smeri, kot si ti nakazala. Sedaj, ko malo bolj razmišljam, pa nisem več tako prepričan, da njena verska usmerjenost ni kamen spotike. Lahko je latentna in se je ona ne zaveda in tudi jaz na njej ne čutim tega. Morda  pa sva oba slepa. Verjetno ni želje po spolnosti nikoli razvijala in se ji je celo izogibala. Moški (zlasti) in ženske se v mladosti načelno samozadovoljujejo, eni bolj, drugi manj. Za ženo bi dal roko v ogenj, da se ni nikoli, kajti dotikanju sebe se je vedno izogibala in ji je bilo zoprno. Tudi nakazovanja po zbližanju, seksu načelno ni bilo (le izjemoma). Večinoma sem jaz dajal pobudo, za katero pa izida nikoli nisem vedel. Potem pa čakaš, kdaj se bo zgodilo (seksualna roleta). Vendar moram dodati, da je tudi do drugih del (dolžnosti), ki nimajo nič opraviti z vero, zelo dosledna. Vse mora biti narejeno, pravočasno in korektno, le v zakonski postelji je vseeno, kako gre. Če boš še za kakšno idejo, pa prosim, da pišeš, in že v naprej hvala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zopet ta seks
26.10.2010 8:12:55   
mojamura
kambiatek tudi jaz čakam na feed back.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zopet ta seks
26.10.2010 14:07:53   
Bakfark
Upam, da nimaš nič proti če se vključim.

IZVIRNO SPOROČILO: kambiatek
Morda  pa sva oba slepa.


Mogoče pa samo oba "govorita drug jezik", drug drugemu pošiljata napačno razumljena sporočila na katere odziv nikoli ni takšen kot ga želita. Kot je napisala ronja malo višje, dejanja ne služijo kot dokaz nečesa, v kolikor jih različno interpretiramo. Ne seksaš, vendar kljub temu imaš rad. Kaj pa seksati ne glede na okoliščine samo zato ker imaš rad? Podobno kot anegdota o ženski, ki na moževo pobudo glede spolnosti odgovori v smislu "čeprav mi ni do seksa, ti bom v tej tvoji želji ustregla samo zato, ker te ljubim", kar nakazuje na to, da takšna ženska spolnost čuti kot prisilo, pri čemer se dejanje iz ljubezni dejansko sprevrže v spolno zlorabo v imenu tega, kar postavlja nad vse ostalo, tudi nad osebno dostojanstvo, če je potrebno. Medtem za moškega seksualni akt ne predstavlja nič druga kot krono ljubezenskega odnosa, dokaz, da ljubezen med njimi de facto obstaja.

Od "svetnice" h "kurbi". Prevedeno v "vse bo tako kot mora biti, le seksa od mene ne išči" pri njej, do "vse bo tako kot mora biti, le seksa mi daj" pri tebi. Manjka vama zelo majhen korak do popolnosti, le da vsakogar korak spodnese korak drugemu.



Verjetno ni želje po spolnosti nikoli razvijala in se ji je celo izogibala. Moški (zlasti) in ženske se v mladosti načelno samozadovoljujejo, eni bolj, drugi manj. Za ženo bi dal roko v ogenj, da se ni nikoli, kajti dotikanju sebe se je vedno izogibala in ji je bilo zoprno.


Ne bi se spuščal v razloge spolne vzdržnosti, vsekakor je pretirana redoljubnost, doslednost itd. lahko kazalnik zavrtega spolnega nagona. Bolj v oči bode, da je marsikaj v odnosu, ki ga želiš izboljšati ostalo skrito. Sicer želje po spolnosti ne moreš razvijati, ker ista ni potencijal, običajno obstaja v določenem obsegu od določene starosti, lahko pa jo iz strahu pred nekom/nečim (batina, grožnja, ponižanje,...) zanikaš, potlačiš. Tukaj je na delu tisti del človeka, ki nezavedno zanika vsak lasten poskus neposlušnosti do tega, kar se v vsakdanjem jeziku razume kot lasten ideal. Strah pred kaznijo "pokvarjene" misli zakamuflira v prisilna ponavljajoča dejanja (obredi, ponavljanje itd.), preprosteje rečeno, obsedenost z redom in čistočo namesto seksa, ker je seks grda, umazana stvar, BLJAK. Si gledal Jack Nicholsona v "As good as it gets"??? To je približno to. Zanikanje živalske telesnosti, umazanosti, kot pogoj za vznik božanske duhovne čistosti. Evolucija, bi rekli eni. Nevrotičnost in histeričnost, bi rekli drugi. Sam se ne bi opredeljeval.  

Govoriš "verjetno", govoriš "ne bi dal roke v ogenj", je to pri vama tabu tema pa se o tem ne pogovarjata, da ne veš, nisi siguren oziroma samo domnevaš?

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?