|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 10:02:05   
RAKICA1
KAHLO dobro došla med nas če boš imela voljo boš shujšala kot želiš samo voljo ne zgubiti in bo šlo boš videla da bo šlo.Drugač pa vem dobr kako je po porodu meni je tako od prvega otroka ostalo potem od drugega še naknadno in ko je bil treti otrok sem se zredila naknadno ko sem prišla domov seveda in nekega dne mi je sestra za tukaj povedala naj se pridružim ter takrat zgubila 24kg ker je bila motivacija in dobra volja da bom shujšala sedaj pa je četrti otrok prišel in je po njem tudi ostalo kar lepo nekaj sem jih zgubila ko sem prišla iz porodnišnice sam ne toliko kot sem imela in se sedaj borim da prilezem nazaj na tisto kilažo no jaz več nimam veliko za dol dat samo motivacija veliko pomeni ter volja kar si želiš zato pa sam volja in bo šlo no sva pa skoraj na istem sedaj mal več imam jaz sam upam da te kmalu dohitim in da lahko tekmujemo katera več da dol na tedn sedaj bomo tri v bližini pri isti teži in tako bomo bolj pridne bile in se bolje držale nazajuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 10:18:47   
KAHLO
Rakica......meni samo ta moja samodisciplina ne gre......in sem včasih tako jezna na sebe, da je joj, čez dan se še kkar držim.......večer pa pride tista druga požrešna polovica v meni na dan, in pol kr naprej iščem kaj se da najdet po hladilniku in omari za priboljške.......zadnič sem bla že tako daleč da sem si skoraj ob 10. zvečer šla puding delat!!!
Zdaj sem se odločla da moram do nedelje ita najmanj 3 krat tečt......pa če bo toča z neba letela.....(no verjetno bo prej kak sneguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 10:21:23   
KAHLO
EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    4.10.10    11.10.10
KG ŽELJENA TEŽA
 
RAKICA 71,20   70,80KGuser posted image 70,60KGuser posted image
65KG                  -0,40KG      -0,20KG
 
MALA TINKA 79KG
69KG
MORRAK 71KG                       70,30KGuser posted image
60KG                                       -0,70KG
RONČI 73KG    72,5KGuser posted image
60KG                -0,50KG
BUSKA 71,5KG 72,20KGuser posted image    71,50KGuser posted image
65KG                 +0,7KG          -0,70KG
  SACHERCA 76KG                     75,5KGuser posted image
65KG                                         -0,50KG
MALECKA 80KG  80KGuser posted image        76,80KGuser posted image
65KG
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        78,1kguser posted image
 65KG                                         +0,50KG
MIŠKA17 87,9KG 87,9KGuser posted image    87,5KGuser posted image
75KG                                         -0,40KG
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG
 
NATTOULE 81KG                       81,0KGuser posted image
71KG                                           0,00KG
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG                                  83KGuser posted image
67KG


KAHLO 68KG
60 KG
 

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 11:33:20   
mala Tinka
EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    4.10.10    11.10.10
KG ŽELJENA TEŽA
 
RAKICA 71,20   70,80KGuser posted image 70,60KGuser posted image
65KG                  -0,40KG      -0,20KG
 
MALA TINKA 79KG                  79KG
69KG                                        0KG user posted image
MORRAK 71KG                       70,30KGuser posted image
60KG                                       -0,70KG
RONČI 73KG    72,5KGuser posted image
60KG                -0,50KG
BUSKA 71,5KG 72,20KGuser posted image    71,50KGuser posted image
65KG                 +0,7KG          -0,70KG
  SACHERCA 76KG                     75,5KGuser posted image
65KG                                         -0,50KG
MALECKA 80KG  80KGuser posted image        76,80KGuser posted image
65KG
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        78,1kguser posted image
 65KG                                         +0,50KG
MIŠKA17 87,9KG 87,9KGuser posted image    87,5KGuser posted image
75KG                                         -0,40KG
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG
 
NATTOULE 81KG                       81,0KGuser posted image
71KG                                           0,00KG
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG                                  83KGuser posted image
67KG


KAHLO 68KG
60 KG
 

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 11:37:15   
mala Tinka
Evo, sem dodala mojo žalost v tabelo. user posted image  
Nič ni šlo dol. Pa tako dober občutek sem imela.

Bom morala začet z eno konkretno dieto (tole z manj jej nekako ne funkcionira pri meni).

No, v glavnem, JAZ SE NE DAM in vztrajam dalje.user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 12:05:49   
miška17
JAZ VAS BEREM IN SE PRIJEMAM ZA GLAVO. DIETA PRED NAČRTOVANO NOSEČNOSTJO.  KAHLO KAJ NE VEŠ DA JE ODSVETOVANO 3 MESECE PRED NOSEČNOSJO HUJŠAT? POTEM 2 DNI OB SAMI VODI. BUŠKA KAJ NE MISLIŠ NA SVOJE ZDRAVJE? NI VSE V TELESNI LEPOTI. KAJ VAM RABI LEPOTA, ČE BOSTE ZGUBILE ZARADI NEZDRAVEGA HUJŠANJA ZDRAVJE. ZDRAVJA SE NE DA KUPITI. SO LJUDJE SUHI PA BI DALI VSE ZA ZDRAVJE. SO LJUDJE BOLJ MOČNI, KI SO TAKI KOT POSLEDICA RESNIH ZDRAVSTVENIH TEŽAV IN KAJ BI DALI, DA BI BILI TAKO KOT VE SUHE . ČUVAJTE SI ZDRAVJE IN HUJŠATE Z MANJ ŽRI,S PETIMI OBROKI DNEVNO, TELOVADBO, AEROBNIMI VAJAMI, ZBIRAJTE ZDRAVO PREHRANO, POPIJTE VEČ VODE, NE JEJTE PO 18 URI. JAZ TAKO HUJŠAM. GRE PO POLŽJE, AMPAK VEM DA JE TO HUJŠANJE REZ ZDRAVO HUJŠANJE. IN TUDI TO VEM DA JE TAKO HUJŠANJE EDINO RES USPEŠNO, DA NE PRIDE DO JOJO EFEKTA.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 13:30:53   
Buska
orala začet z eno konkretno dieto (tole z manj jej nekako ne funkcionira pri meni).
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

JAZ VAS BEREM IN SE PRIJEMAM ZA GLAVO. DIETA PRED NAČRTOVANO NOSEČNOSTJO.  KAHLO KAJ NE VEŠ DA JE ODSVETOVANO 3 MESECE PRED NOSEČNOSJO HUJŠAT? POTEM 2 DNI OB SAMI VODI. BUŠKA KAJ NE MISLIŠ NA SVOJE ZDRAVJE? NI VSE V TELESNI LEPOTI. KAJ VAM RABI LEPOTA, ČE BOSTE ZGUBILE ZARADI NEZDRAVEGA HUJŠANJA ZDRAVJE. ZDRAVJA SE NE DA KUPITI. SO LJUDJE SUHI PA BI DALI VSE ZA ZDRAVJE. SO LJUDJE BOLJ MOČNI, KI SO TAKI KOT POSLEDICA RESNIH ZDRAVSTVENIH TEŽAV IN KAJ BI DALI, DA BI BILI TAKO KOT VE SUHE . ČUVAJTE SI ZDRAVJE IN HUJŠATE Z MANJ ŽRI,S PETIMI OBROKI DNEVNO, TELOVADBO, AEROBNIMI VAJAMI, ZBIRAJTE ZDRAVO PREHRANO, POPIJTE VEČ VODE, NE JEJTE PO 18 URI. JAZ TAKO HUJŠAM. GRE PO POLŽJE, AMPAK VEM DA JE TO HUJŠANJE REZ ZDRAVO HUJŠANJE. IN TUDI TO VEM DA JE TAKO HUJŠANJE EDINO RES USPEŠNO, DA NE PRIDE DO JOJO EFEKTA.


miška17 ... vejretno se zgražaš ... preber si kakšne knjige o postu ali o preciscevanju telesa ... in povsod bos zasledila dobre ucinke na telo! ce delas z glavo, se pravi, da kontroliras zadevsno in se drzis nacel iz knjig, je vse zdravo

ves, sama nisem imela nikoli tezav s kg ... ko pa sem zacela s hormonskimi terapijami, potem se konjskimi dozami za postopke ICSI, sem v roku 10 dneh pridobila tudi 8 kg ... in tako sem v letih, ko so me filali pridobila orgomno kilogramov ... lahko ti povem, da sem imela za novo leto ze 97 kg in po 23 dneh spikanja nisem pridelala niti 1 celice !!!!! pridobila pa cca 12 kg ...
...
in potem, ko imas med postopki pavzo, se pravi, nisi na nobeni hormonski terapiji grejo kg lepo od sebe dol - sama nisem pristas ne vem, kaksnih diet - prehranjujem se zdravo, pirina moka, pirin kruh, polnozrnate stvari, divji riz .. itd.... same drage stvari, ki si jih marsikdo tezko privosci (tudi meni se zdi za 25 dag riz 7 € prevec, samo zdravje je na prvem mestu)

in zakaj sem se odlocila za post z vodo - zato, ker sem dobila tecko in dobila napad sladkobe - pozrla sem vse, kar sem videla .... in zakaj post z vodo, zato, da sem se precistila ...
....
s tem ne unicijem svojega zdravja...
....
kot primer ti lahko dam iz knjige: ko je clovek bolan pije bolj ali manj caj tudi par dni ... in zato je to po tvojih besedah, citiram: POTEM 2 DNI OB SAMI VODI. BUŠKA KAJ NE MISLIŠ NA SVOJE ZDRAVJE? NI VSE V TELESNI LEPOTI.

post oziroma preciscevanje telesa priporocajo 2x letno ... vzemi kako knjigo, pa bos ugotovila, da je zdravo user posted image
ce pa potrebujes kaksne info, pa le vprasaj, ti lahko vse razlozim

in se nekaj ti povem - pred nosecnostjo ni noben pogoj ali hujsas ali ne ... in tudi nima nobenega vpliva => saj, ce bi imelo, bi potem v Afriki ne bilo otrok ... tako, pa zenske zivijo v velikem pomanjkanju, skoz so lacne, so ''shirane'' in rojevajo iz leta v leto ....
....
vazno je, da jes folno kislino, ki jo pri nas povdarjajo ... ceprav v Afriki je niti nimajo, pa so otroci BP
...
s tem ne mislim kritizirat tvojo izjavo, ki so jo napisala ... samo obrazlozila sem dejstva, ki so podprta .....
....
pa ne rabis kricat na nas ... smo normalni ljudje, ki smo si zastavili neke cilje, in ce ves, da imas cilj, ki je doseglji, mu tudi sledis..
...
nekatere smo v zivljeno prevec dale cez, pa vemo, da cilj, ki ga imamo je uresnicljiv, pa ceprav samo preko znanstvene medicine ... in je hujsanje oz. prvotna oblika telesa pred vsemi terapijami tudi dosegljiva nazaj za nekaj mesecev, saj, ko si v novi terapiji, 1,2,3 pridrvijo kg, kljub zdravi prehrani ...
...
malo preberi literaturo, pa mi javi, ali je tako, ali si spremenila mnenje
...
bodi v cvetju in en lep soncen pozdravcek,
Buska


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:12:44   
miška17
ENO JE HUJŠANJE V RESNI BOLEZNIKO,KO NE JEŠ KER NE MOREŠ . DRUGO JE ZAVESTNO ŽIVET OB SAMI VODI.
ENO JE POST. DRUGO SO UČINKI LAKOTE OB SAMI VODI NA TELO.
ENO JE AFRIKA. DRUGO PA JE ŽIVLJENJE TUKAJ.
.
BUSKA SPREJEMAM IN SPOŠTUJEM TVOJE PREPRIČANJE, DA DELAŠ V DOBRI VERI, DA JE TO ZATE DOBRO. MOJE PREPIČANJE JE DRUGAČNO, DA TO NI ZDRAVO.  TELO IMA TUDI SVOJE REAKCIJE NA POMANKANJE HRANE.



< Sporočilo je popravil miška17 -- 14.10.2010 14:13:29 >

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:23:29   
RAKICA1
Jaz bom pa tako povedala da se organizem mora tudi prečistiti in da je dobro narediti vodni dan sej se ne strada stem važn je da se pije da ne zmanka tekočine v telesu drugač pa če se lahko zdrži je dobr za organizem da se zdrži 1tedn brez hrane da se prečisti telo da si samo na vodi to ti bo pa tudi zdrovnik rekel

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:27:49   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz bom pa tako povedala da se organizem mora tudi prečistiti in da je dobro narediti vodni dan sej se ne strada stem važn je da se pije da ne zmanka tekočine v telesu drugač pa če se lahko zdrži je dobr za organizem da se zdrži 1tedn brez hrane da se prečisti telo da si samo na vodi to ti bo pa tudi zdrovnik rekel


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:37:00   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

ENO JE HUJŠANJE V RESNI BOLEZNIKO,KO NE JEŠ KER NE MOREŠ . DRUGO JE ZAVESTNO ŽIVET OB SAMI VODI.
ENO JE POST. DRUGO SO UČINKI LAKOTE OB SAMI VODI NA TELO.
ENO JE AFRIKA. DRUGO PA JE ŽIVLJENJE TUKAJ.
.
BUSKA SPREJEMAM IN SPOŠTUJEM TVOJE PREPRIČANJE, DA DELAŠ V DOBRI VERI, DA JE TO ZATE DOBRO. MOJE PREPIČANJE JE DRUGAČNO, DA TO NI ZDRAVO.  TELO IMA TUDI SVOJE REAKCIJE NA POMANKANJE HRANE.




lej, ko sem lacna jem, ce se je potrebno precistiti, se pac precistis - vse je v glavi

drugace pa - hrana je razvada, tudi pri tebi, ko pravis, da manj jes ... si kdaj pomislila, zakaj si prej veliko jedla oz. vec - zato, ker se ti je pac zahotelo ..

in ja, hvala bogu, da ne zivim v Afriki ali v krajih, kjer je pomanjkanje
in ja, hvala bodu, da imam malo manj kot povprecno placo, da si lahko privoscim ZDRAVO in PREDRAGO hrano
kajti zavedam se, da je veliko ljudi v sloveniji lacnih, ki skrivajo svojo revscino (kupjejo najcenejso hrano, ki je zelo skodljiva - in marsikdaj so ob vodi, ker nimajo niti za kruh), medtem, ko npr. jaz zapravim obcutno prevec za hrano, seveda zato, da se zdravo prehranjujem

pac, imamo razlicne poglede in prav je tako ... in nikoli si ne bom ocitala, ce grem na vodni dan ali dva ... kajti to koristi moji dusi ... in naj ti povem, nisem obcutila lakote ... vse je v glavi user posted image
po mojem je hujse revnim ljudem, ki nimajo za jesti, pa jim kruli in se morajo zadovoljiti z vodo, seveda, ce jo sploh imajo

in pa kar se tice bolezni, naceloma velja nacelo, da ko si bolan, bi moral cim vec pojesti, da dobis energijo in vitamine ... no, ko pa se poglobis v knjige ugotovis, da ko je telo bolano, crpa kar potrebuje in mu hkrati pase samo tekocina, da se precisti .....

skratka - prehrana in hrana, je samo cloveska navada ... poglej rudarje, ki so bili 69 dni u jami ... in kaj so imeli 17 dni na voljo, in bos ugotovila, da se da dejansko preziveti ....





_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:39:19   
miška17
NO PROSIM, IME IN PRIIMEK ZDRAVNIKA, PA IZOBRAZBO, PA  NJEGOVO SPECIJALIZACIJO, KAKŠNE IZKUŠNJE IMA NA PODROČJU PREHRANE IN KJE DELA, V KATERI BOLNICI, JE MORDA PREDAVATEJ NA KAKŠNI ZNANI FAKULTETI IN ČE JE KJE PREDAVA, KI DAJE IZJAVO, DA JE ZDRAVO ŽIVETI OB SAMI VODI OD 1 DNE DO 1 TEDNA.
PROSIM RAKICA1 ZA PODATKE.




(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:46:57   
RAKICA1
Miška specijalist je prov za te stvari in tudi operacije dela na želocu da pomaga ženskam za shujšat in katera ima tako operacijo nesme sedaj točno nevem a 1ali 2tedna nič jesti samo na vodi mora biti a veš je pa v slovenskih konicah ta zdrovnik če te zanima a veš pač povem tako kot sem jaz slišala in kako jaz vem

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:47:05   
KAHLO
MISKA......mislim da tud ti nisi čist na tekočem z vsemi modrostmi tega življenja, veš da tudi ni zdravo s preveliko težo zanositi.....ker prevelika teža (in to mislim res prevelika teža lahko ogrozi tudi nosečnost), ampak ne ti prebiraš naše odgovore in v nas vidiš anoreksične in bolemične punce..............pa mislim da si se tukaj pošteno zmotila!
nič boš mogla najdet drug forum....pa lep pozdrav




(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:51:01   
miška17
BUSKA JAZ SEM SE POGLOBILA V KNJIGE IN DOBILA DRUGAČEN ODGOVOR KOT TI. ZAKAJ SEM IMELA TOLIKO PREVEČ KIL, PA TUDI IMAM ODGOVORE : RESNE POŠKODBE NPR. HRBTENICA.... 

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:52:18   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

MISKA......mislim da tud ti nisi čist na tekočem z vsemi modrostmi tega življenja, veš da tudi ni zdravo s preveliko težo zanositi.....ker prevelika teža (in to mislim res prevelika teža lahko ogrozi tudi nosečnost), ampak ne ti prebiraš naše odgovore in v nas vidiš anoreksične in bolemične punce..............pa mislim da si se tukaj pošteno zmotila!
nič boš mogla najdet drug forum....pa lep pozdrav






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:54:51   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

BUSKA JAZ SEM SE POGLOBILA V KNJIGE IN DOBILA DRUGAČEN ODGOVOR KOT TI. ZAKAJ SEM IMELA TOLIKO PREVEČ KIL, PA TUDI IMAM ODGOVORE : RESNE POŠKODBE NPR. HRBTENICA.... 


miška kaj pa ima pri tem hrbtenica pri hujšanju če te lahko prašam.Hrbtenica trpi pri veliki kilaži takrat hrbtenica trpi ne samo ona ampak še ostale stvari trpijo takrat.Glede hrbtenice sem pa na tekečmu oreng ker imamo v družini probleme glede križa in vem kako je

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:54:58   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

NO PROSIM, IME IN PRIIMEK ZDRAVNIKA, PA IZOBRAZBO, PA  NJEGOVO SPECIJALIZACIJO, KAKŠNE IZKUŠNJE IMA NA PODROČJU PREHRANE IN KJE DELA, V KATERI BOLNICI, JE MORDA PREDAVATEJ NA KAKŠNI ZNANI FAKULTETI IN ČE JE KJE PREDAVA, KI DAJE IZJAVO, DA JE ZDRAVO ŽIVETI OB SAMI VODI OD 1 DNE DO 1 TEDNA.
PROSIM RAKICA1 ZA PODATKE.






no, o predavateljih na znanih fakultetah je pa tako, da tisti, ki so najboljsi, ne predavavajo na fakultetah, ampak delajo na svojem ...
ker predavatelji so prodajalci sive melge ... se skoraj nikoli ne modernizirajo in zivijo v starejsih obdbjih, ki jih je ze povozil cas ..
... no, taki na zalost predavajo po slovenskih fakultetah, kjer se ucis snov iz 60. in 70. let !

drugace, pa miska17, saj imas internet, knjiznice, pa malo razisci, mogoce bos spoznala veliko novega !


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 14:59:39   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

BUSKA JAZ SEM SE POGLOBILA V KNJIGE IN DOBILA DRUGAČEN ODGOVOR KOT TI. ZAKAJ SEM IMELA TOLIKO PREVEČ KIL, PA TUDI IMAM ODGOVORE : RESNE POŠKODBE NPR. HRBTENICA.... 


hja, si mogoce brala knjige letnik 2010?
no, ne vem, zakaj si imela prevec kil, jaz vem, da zaradi hormonskih terapij, saj me je napihnilo ... drugih poskodb hvala bogu nimam, ker sem bila odlicna sportnica z ''''idealno'''' tezo
ce pa si imela prevec kil zaradi pozresnosti in prenaziranja, ti pa ne morem pomagati...
kar se pa tice poskodbe oz. okvare hrbtenice, je pa tukaj tudi veliko dejavnikov, in prvi je vsekakor VAJE ZA HRBTNE in TREBUSNE MISICE ....
ocitno premalo poznas telesno strukturo ...
...
no, jst bom s to debato tudi zakljucila, ti pa si, kot je omenila ze KAHLO najdi drugo temo na forumu oz. ti predlagam, da si odpres novo in tam diskutiras o svojih tezah

me pa imamo cilj, ki za sabo ne bo potegnil nobene slabosti - se vec, pocutile se bomo boljse in cvetele od zdravja in srece user posted image user posted image user posted image

tako, da miska17, preberi si kako knjigo letnico 2010 in uzivaj v svoji filozofiji user posted image

< Sporočilo je popravil Buska -- 14.10.2010 15:00:38 >


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:01:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

me pa imamo cilj, ki za sabo ne bo potegnil nobene slabosti - se vec, pocutile se bomo boljse in cvetele od zdravja in srece user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ti si itak ena taka fajn rozica!!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:03:02   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

me pa imamo cilj, ki za sabo ne bo potegnil nobene slabosti - se vec, pocutile se bomo boljse in cvetele od zdravja in srece user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ti si itak ena taka fajn rozica!!


eee, beguSka pa kje si ti? ze celo vecnost, se nisi javljala po forumih ... sem te na FB brala ... se mormo dobit na kaki pijaci, da kako recemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:10:45   
miška17
KAHLO MODROST SVETA JE, KO NAREDIŠ VSE ZA OTROKA (ŠE PREDEN JE ROJEN) IN POŽREŠ MARSIKAJ TUDI PODLO OPAZKO.
NO KAHLO, ČE JE TVOJA VOLJA IN VSEH DA GREM S TEGA FORUMA, POTEM NAJ ME RAKICA1 BRIŠE IZ SEZNAMA.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:11:16   
baguSka
sam ti si zdej tok fit, da moram najprej se sama mal shujsat user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:12:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

KAHLO MODROST SVETA JE, KO NAREDIŠ VSE ZA OTROKA (ŠE PREDEN JE ROJEN) IN POŽREŠ MARSIKAJ TUDI PODLO OPAZKO.
NO KAHLO, ČE JE TVOJA VOLJA IN VSEH DA GREM S TEGA FORUMA, POTEM NAJ ME RAKICA1 BRIŠE IZ SEZNAMA.


Oprosti, ne sledim temi in nimam pojma zakaj se gre. Vendar punca, prvo pravilo na forumih je, da se z velikimi tiskanimi ne pise. Samo v opozorilo, da te ze zaradi tega lahko brisejo - ne le s seznama, ampak tudi s foruma.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.10.2010 15:13:54   
RAKICA1
Miška zakaj pač ti si svoje mnenje povedala pač vsak ima svoje mnenje in je vsak povedal svoje tako da nimamo kaj se jeziti ali razburjati zaradi tega vsaka hujša po svoje zakaj v brezveze da te brišem če pa želiš pa povej in te bom

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?