|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.10.2010 9:00:28   
RAKICA1
Morak ti prinesem še jaz malo za likatiuser posted image user posted image da bom imela jaz manj meni pa hčerka pospravlja svojo soba mož je drugega odpeljal na tekmo,eden spi tadruga pa gleda risanko jaz pa grem jim pripraviti zajtrk in nato malo pospravljanje ker dobim obiske danes za čez vikend pa še piškote moram spečti upam da nebom preveč grešila da nebo kriza v ponedeljek na vagiuser posted image user posted image .
Nove dobrodošle med nas seveda ste vse dobrodošle čim nas bo več bo več volje za hujšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kje so pa ostale punce se zgubile upam da niso zgubile voljo do hujšanja in da se oglasijo ponovno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.10.2010 9:04:49   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    4.10.10
KG ŽELJENA TEŽA
 
RAKICA 71,20   70,80KGuser posted image
65KG                  -0,40KG
 
MALA TINKA 79KG
69KG
 
MORRAK 71KG
60KG
RONČI 73KG    72,5KGuser posted image
60KG                -0,50KG
 
BUSKA 71,5KG 72,20KGuser posted image
65KG                 +0,7KG
 
SACHERCA 76KG
65KG
MALECKA 80KG  80KGuser posted image         76,80KGuser posted image
65KG
ALEX01  78KG    77,60KGuser posted image  
 65KG
MIŠKA17 87,9KG 87,9KGuser posted image
75KG
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG
 
NATTOULE 81KG
71KG
 
TRIŠ 74KG
66KG

 
 

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM

[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
10.10.2010 9:18:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.10.2010 9:56:28   
RAKICA1
Marok vredu ti prinesem user posted image user posted image samo te bo kap ko boš videla koliko jaz tega imam mam kar veliko družino vešuser posted image user posted image user posted image user posted image
No upam da bom danes kaj bolj pridna kakor včeraj ter da bom manj grešila da nebo jutri preveč pokazalouser posted image user posted image ko bo vaganje user posted image upam na najbolš sem pa vesela ker je dva meseca že zamenoj ter da sem še vedno vstrajna pri hujšanju upam da zdržim do konca pa še z prijateljico sem šla stavitiuser posted image da do novega leta shujšam na 63kg sam nevem če mi bo uspelo toliko ker se mi zdi da mi sedaj kar stoji pa nikamor preveč se ne premakne dol user posted image user posted image upam da se nisem zmotila ker sem stavila v glavnem nesmem obupat je potrebno vsaj blizu prilestiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.10.2010 13:30:32   
Žaka
Pozdravljene!

Tudi jaz sem se odločila,da jutri začnem hujšat po Montignacu. Kupila sem si knjigo in jo malo obdelala.:-) Zdaj je pa treba obdelati še sebe. Sem 5 mesecev po porodu in bi se rada znebila tam enih 13-15  kg.Zdaj jih imam 82-83 kg.Tiste ki ste hujšale po Montignacu,prosim za izkušnje. Kdaj se vam je začelo poznati. Hvala

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.10.2010 15:13:52   
RAKICA1
Žaka dobro došla med nas user posted image veliko sreče in volje pri hujšanju ker boš potrebovala preveč pa volje ter veselja do hujšanja.No jaz sem hujšala manj žri to je moje in sem stem zelo zadovoljna za menoj je dva meseca hujšanja in sem zgubila skoraj 9kg imam pa še nekaj kg za zgubiti da bom zadovoljna drugač sem pa tudi jaz po porodu ki kg devam dol.Sem pa pred 2leti tudi od poroda z tem man da sem jedla shujšala 24kg zato se ponovno držim tega da manj jem zato veliko sreče ter volje pri hujšanjuuser posted image user posted image ker vem da nam bo vsem uspelo če bo volja bila

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.10.2010 20:27:29   
malecka
user posted image dobrodošle nove bojevnice...user posted image
Jaz sem pa danes fuul zmantrana, smo delali... pa sem se najedla kislega zelja, potem pa navrh pečen kostanj user posted image  me je tako preteralo sem do WC user posted image  in zdaj me že cel čas boli trebuh user posted image

Kako bo pa jutri, pa bomo videli. Zdaj grem pa počivat, lahko noč.....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
11.10.2010 6:32:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 7:53:25   
miška17
Dobro jutro.

Sporočam moje današne podatke: 87,5kg.
Lep dan vsem.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 9:06:17   
Sacherca
Pa ste imele prav...Ta vikend je bil gresen!!! Zelo!

V petek imela 75,1. Danes 75,5.

Tako,da sem izgubila 0,5 v enem tednu. Boljse ista nego nista pravijo user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 9:07:57   
RAKICA1
Dobro jutro vsem najprej vam postrežem z  eno dišečouser posted image ki vedno paše.No danes je vaganje in sem kar zadovoljna koker sem grešila kakšno je stanje pri meniuser posted image  70,60kg tako da sem kar veselauser posted image user posted image samo sem pa porajtala da se je kar zaustavilo tole men bo treba kakšen vodni dan nardit a je še katera za vodni dan da nebomsama bila a se pridruži.
Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 9:56:31   
malecka
Rakica žal se ti ne bom pridružila pri vodnem danu... te pa podpiram. Veš danes mam nočno in ne bi sfolgala pri vodi user posted image  No mei je vaga pokazala 76,80 kg user posted image  


Gremo v nov tedenski boj .... user posted image ena in dve, dve in tri....


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 10:08:00   
Buska
javljam petkovo kilazo, ker je v petek tekom dneva prisla user posted image , in s tem tudi povecanje (72,6) kg user posted image user posted image

71,5 kg - petek

ocitno se je pri meni ustavilo. ze 2 meseca sem na priblizno isti kilazi in ne gre in ne gre dol ... sicer, res nisem vec tako pridna, kot sem bila, je pa res, da je ta teza, ki jo imam sedaj bila tudi v mojih najstniskih letih ... samo, da so bile namesto speha, misice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 10:45:16   
RAKICA1
Buška poskusi spremeniti način prehranjevanja pri meni pomaga ko se mi zaustavi padanje kg zato pa tudi bom naredila vodni dan in potem mal drugač se bom poskusila za jesti tako da se ponovno začne premikat

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 11:51:29   
Buska
RAKICA1: o tem ze premisljujem .. sem si tudi knjige vzela iz knjiznice, Prerojeni s postom, Razstrupljanje ...

pa sej glede na to, da sem od maja do avgusta izgubila 25 kg po montinjaki, zdaj jem prakticno vse ... in ze 2 meseca na isti kilazi .... pa zmer si recem, se malo ... mah, ja, bomo vidl ...

...
sej se bom mogla se mal v roke vzet, sam, da me nehajo hormoni dajat
...
zdej pa se ta user posted image .. in jem same sladke stvari, prou grozna sm sama sebi (pa nikoli nisem bla taka - sploh ne maram sladkih stvari), zdaj po 3. neuspelem ICSI, se mi je pa vse zrusilo => npr. dons sm pojedla ze dvojno pakiranje jaffa piskotov, v petek in soboto vsak dan po 1 veliko vrecko Haribo bombonov .... kr manjka mi sladkorja .... ti hormoni, me tko dajejo user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 12:19:20   
RAKICA1
Buška sam ne to ker jaz sem oreng sladkosneda in res se poskušam izogibat in ko mi je dolgčas vedno sem v omari in gledam sladkarije in kaj bi jedla samo se poskušam zadržati kolikor ja lahko ker jaz drugač raje pojem čokolado kakor kosilo user posted image se sliš mal trapast sam sem toliko sladkosneda od majhnega čisto.No do sedaj mi je uspelo na vodi upamm da mi dokonca dneva uspe tako da se vsaj malo spucam če mi uspe če bom pa lačno bom pa kaj od sadja malenkost vzela da nebo preveč bilo ker men se je tud čist zaustavlo pa morem mal da se začne premikat upam da mi uspe da bo potem spet veselo hujšanje bilo

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 12:25:57   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    4.10.10    11.10.10
KG ŽELJENA TEŽA
 
RAKICA 71,20   70,80KGuser posted image 70,60KGuser posted image
65KG                  -0,40KG      -0,20KG
 
MALA TINKA 79KG
69KG
MORRAK 71KG                       70,30KGuser posted image
60KG                                       -0,70KG
RONČI 73KG    72,5KGuser posted image
60KG                -0,50KG
BUSKA 71,5KG 72,20KGuser posted image    71,50KGuser posted image
65KG                 +0,7KG          -0,70KG
  SACHERCA 76KG                     75,5KGuser posted image
65KG                                         -0,50KG
MALECKA 80KG  80KGuser posted image        76,80KGuser posted image
65KG
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image  
 65KG
MIŠKA17 87,9KG 87,9KGuser posted image    87,5KGuser posted image
75KG                                         -0,40KG
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG
 
NATTOULE 81KG
71KG
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG
70KG
 
 

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM

[/quote]
[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 12:49:27   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Buška sam ne to ker jaz sem oreng sladkosneda in res se poskušam izogibat in ko mi je dolgčas vedno sem v omari in gledam sladkarije in kaj bi jedla samo se poskušam zadržati kolikor ja lahko ker jaz drugač raje pojem čokolado kakor kosilo user posted image se sliš mal trapast sam sem toliko sladkosneda od majhnega čisto.No do sedaj mi je uspelo na vodi upamm da mi dokonca dneva uspe tako da se vsaj malo spucam če mi uspe če bom pa lačno bom pa kaj od sadja malenkost vzela da nebo preveč bilo ker men se je tud čist zaustavlo pa morem mal da se začne premikat upam da mi uspe da bo potem spet veselo hujšanje bilo


v knjigi  (Preorjeni s postom) pise, da si lahko stisnes sadje ali pa naredis kaksen zelenjavni sok, ali pa juho - se tretira podono :-) ... tako, da ce bo lahkota prevelika, si naredi nekaj od tega ...


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 13:04:55   
Alex01
Moja današnja teža 78,1 user posted image user posted image user posted image . Več ko pijem tekočine, bolj ko pazim kaj jem, ne jem po 18 ur in evo današji rezultatuser posted image user posted image .
Ampak jaz se ne dam! Gremo naprej!
V sredo pa na skupinsko vadbo, 2 uri (eno uro pilates in eno uro aerobike).

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 13:20:25   
Žaka
No,jaz sem danes začela upam.da mi rata.:-)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 13:25:00   
RAKICA1
Alex samo tako naprej nesmeš obupat kasneje bom predilnico dopolnila ko se bo še kakšna oglasila
Punce nesmemo obupat in bo šlo vsem samo voljo mormo imeti gremo punce tako da bomo naslednji ponedeljek vesele bileuser posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 13:53:04   
Žaka
Prosim ga.Rakica če popravite seznamček.:-) Rada bi prišla na 67 kg.:-)

Hvala

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 14:34:42   
RAKICA1
Žaka seveda bom potem popravila ni problema samo tam si toliko napisala in sem mislila da potem toliko ker si napisala 10-12kg tako da ni problema nobenga bom, potem popravila.
MORAK sedaj te lovim morem te prehitetiuser posted image user posted image da vidva katera bo ta teden bolj pridna in bo več dol spravila kaj pravošuser posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
11.10.2010 16:11:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.10.2010 16:38:15   
RAKICA1
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

MORAK sedaj te lovim morem te prehitetiuser posted image user posted image da vidva katera bo ta teden bolj pridna in bo več dol spravila kaj pravošuser posted image user posted image

ni blema, sem za tekmouser posted image . Samo jaz bom verjetno od srede naprej po 12 ur v službi in bo bolj malo časa za hrano.


no lepo to da si za tekmo me veseliuser posted image  bo večja motuivacija za hujšatuser posted image user posted image ja potem me boš pa prehitela ja bom morala biti tudi jaz bolj pridna da bom mal bolša od tebeuser posted image user posted image  dejva dejvauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?