|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: po pranju fleki ostanejo
5.10.2010 18:38:19   
Dudica1
men tud stroj včasih ne opere dol madežev pa pol z meglio našpricam in ponavadi gre dol.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: po pranju fleki ostanejo
5.10.2010 18:51:34   
malaMravljica
meni tudi ta cudezni rumeni meglio ni pomagal in zadnjic v trgovini spet vidim nekaj proti flekom in dam v vozicek, na blagajni pa sem se vprasala, ce res deluje al samo denar stran mecem. Je rekla ja deluje, samo zelo neprepricljivo. Pol sem pa eno majcko s fleki, ki jih meglio in kis nista nesla stran dala namakat in to celih 24 ur, pol pa na 60 prat. No, mogoce je bila samo zacetniska sreca, sam res je neslo vse stran. To je bil do sedaj tudi moja edina uporaba, ker sedaj je pa cudezno flekov zmanjkalo user posted image   govorim pa o tem http://www.sonett-online.de/bleich.htm  sam je pa mal drazje in ce zelite poskusim se na kaksnem fleku, da ne bo katera brezveze kupovala.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: po pranju fleki ostanejo
5.10.2010 20:21:10   
m_o_i
definitivno kis user posted image
madez omocim, nanj naspricam kis (sem si ze posebno sprico umislila za touser posted image ), malo podrgnem in dam normalno prat.
vse packe kasic spravim tako dol-pa perem otroske cunje na 40 (minimalno praska in kis; brez mehcalca). madeze sadja naj bi super odstranjevala tudi navadna sol, ampak tega se nisem poskusla...

no, s kisom sem jaz odstranla s svoje bele trenerke tudi en fin rdec flek, kterega sem pokasirala, ker sem se na nek cvet usedla(in eno uro mencala po njemuser posted image  na pici sem bla). trenerke ne smem prat na vec kot 40, je pa madez vidno izginjal, ko sem pospricala s kisom user posted image
trenerka je ko nova(ni nbenga fleka na riti) user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: po pranju fleki ostanejo
6.10.2010 11:22:06   
Kiya
A za odstanjevanje se uporablja nerezrečen alkoholni kis ali kakšen drugi?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: po pranju fleki ostanejo
6.10.2010 18:35:13   
m_o_i
jaz vzamem nerazredcenega alkoholnega-ker ga pac mam kr v kopalnici namesto raznoraznih kemikalij...
predvidevam, da bi slo tudi z navadnim vinskim; sej razlika je le v koncentraciji. z navadnim bi pac (mogoce?!) mogla malo dlje namakat user posted image  
no ja, pa barva kisa vprasanje, kaj naredi s perilom(ampak takole na pamet-mislim, da ne pusca flekov)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: po pranju fleki ostanejo
9.10.2010 10:38:16   
aprilčica07
Dexal iz Eurospina... pri nas dela čudežeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?