|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: big brother slavnih
7.11.2010 22:09:49   
benika
user posted image user posted image user posted image

Pa sej je reva po svojeuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: big brother slavnih
7.11.2010 22:50:53   
klaja
Danes se mi je BB dokončno zameril, predvsem komentatorji. Je res, da je Nana na veliko opravljala in se vtikovala v vsakogar, ampak da jo takole ožalijo, to pa je preveč. Vsi, ki so not (razen Zlatkota) so opravljali in "šinfali" drug drugega, nekateri več, drugi manj, pa jih ne bo nihče obsojal zaradi tega. Tudi ne vem kaj ima knjiga o Urški z BB, če se ne sme omenjat zunanjega sveta, zakaj so tudi dopustili, da je bil v odaji Aleš Čepin in je hotel razčistit zadeve???? To ni za v ta šov, to naj počnejo na sodišču ali kjer koli že, nikakor ne spada zraven.
Ne zagovarjam Nane, ampak vsi so prišli tja z nekim namenom, da pridejo čim bližje do nagrade in jo po možnosti tudi dobijo, pa če igrajo ali ne, to ni naša stvar. Vsak igra svojo igro, nekaterim uspeva, drugim ne.
Eh brez veze vse skupaj, o komentatorijih pa raje ne bi, se še spomnim kako je Angelca žalila Nino Osenar, tako da resnično nimam lepega mnenja o njej, Pop tv tukaj pa ste pogoreli!!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: big brother slavnih
7.11.2010 22:57:25   
Peli
Res škoda da je šla Nana vn, jest bi jo še not pustila, zravn pa bi vselila še Čepina, k se očitno tud rad medijsko izpostavlja, bi se mogoče kej zanimivga dogajal user posted image .
Komentatorji pa... ne vem no, najbolj normalne ma še Goran.

Čestitam pa Zlatkotu user posted image , k jih je prkrajšal za cigarete, zdej bodo pljuval Makija, k ma neko zalogo user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: big brother slavnih
7.11.2010 23:03:58   
Pia*
V končni fazi kriva si je sama kaj pa rine v take šove. user posted image moja babica pravi kar skuhaš pa še pojejuser posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: big brother slavnih
7.11.2010 23:07:15   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Danes se mi je BB dokončno zameril, predvsem komentatorji. Je res, da je Nana na veliko opravljala in se vtikovala v vsakogar, ampak da jo takole ožalijo, to pa je preveč. Vsi, ki so not (razen Zlatkota) so opravljali in "šinfali" drug drugega, nekateri več, drugi manj, pa jih ne bo nihče obsojal zaradi tega. Tudi ne vem kaj ima knjiga o Urški z BB, če se ne sme omenjat zunanjega sveta, zakaj so tudi dopustili, da je bil v odaji Aleš Čepin in je hotel razčistit zadeve???? To ni za v ta šov, to naj počnejo na sodišču ali kjer koli že, nikakor ne spada zraven.
Ne zagovarjam Nane, ampak vsi so prišli tja z nekim namenom, da pridejo čim bližje do nagrade in jo po možnosti tudi dobijo, pa če igrajo ali ne, to ni naša stvar. Vsak igra svojo igro, nekaterim uspeva, drugim ne.
Eh brez veze vse skupaj, o komentatorijih pa raje ne bi, se še spomnim kako je Angelca žalila Nino Osenar, tako da resnično nimam lepega mnenja o njej, Pop tv tukaj pa ste pogoreli!!!

 podpis


_____________________________

So what....

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: big brother slavnih
8.11.2010 8:58:18   
kalbo
Ah dejte no. Kaj sta Likovička pa vanabe Tito iz Kosmača nardila, pa si ni zaslužil, ta Nana ima pa veliko masla na glavi, čeprav to vseen ni blo na nivoju. Edin k ma kej razuma je Goran in on je edini, ki ji je na kulturen način povedal.
Likovička je tud Osenarco žalila, sam Nina ma možgane in ji ni prišlo do živga. 

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.11.2010 8:59:15 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: big brother slavnih
8.11.2010 9:49:16   
katipi
Klaja, dokončno se ti je zameril, gledala boš pa še, kajne?user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: big brother slavnih
8.11.2010 9:52:24   
Oceania
S strinjam s kalbotom, zameril se mi pa BB ni. Prikazal je čustva, ki jih vsi skrivamo in to je bila poanta. BB je ogledalo družbe.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: big brother slavnih
8.11.2010 13:39:44   
klaja
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Klaja, dokončno se ti je zameril, gledala boš pa še, kajne?user posted image


Tudi možno user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 8:17:41   
Šarki
ha, ha, tole je pa čist zamrlo user posted image  jest tud ne gledam več. na 24 kur vidim naslove, pa vem da se nič ne dogajauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 8:20:28   
naja17
Pa ke nau zamrlo user posted image  Katastrofa so res... Moj gleda user posted image user posted image user posted image , jest poskusim v tisti uri kej druzga delat, pa me vseen doleti kej, pol pa sam pezdekam zraven in motim njegovo gledanje user posted image user posted image ....

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 9:54:16   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

user posted image


Katera je lepša... Urška ali Fiona...user posted image
user posted image



hahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   [Brisano sporočilo]
19.11.2010 10:32:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   [Brisano sporočilo]
19.11.2010 10:34:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 10:57:43   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tole mlado dekletce, ki je v nedeljo prišlo v hišo, pa rabi pomočuser posted image
A res niso našli bolj zrelega človeka, ali vsaj malo starejšega. Njeni mami se sigurno srce trga, ko jo gleda, vsaj meni bi se, ker s punco je nekaj hudo narobe.

 

kaj pa je? nisem gledala.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 11:33:20   
Peli
Ma ne vem kaj mede tole Tejo, samo men je bla že tam na izboru za supermodel res "naješna", le kje so jo najdl user posted image
Sandra, je zadnje čase tud obupna, samo nekej pametuje in razčiščuje... samo ona ima prav...
Sm pa razočarana nad Makijem, kera copata, pa tak dec zgleda user posted image , ampak sitn je pa tud.
Najbl normaln mi je še Mišo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 11:56:12   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Ma ne vem kaj mede tole Tejo, samo men je bla že tam na izboru za supermodel res "naješna", le kje so jo najdl user posted image
Sandra, je zadnje čase tud obupna, samo nekej pametuje in razčiščuje... samo ona ima prav...
Sm pa razočarana nad Makijem, kera copata, pa tak dec zgleda user posted image , ampak sitn je pa tud.
Najbl normaln mi je še Mišo.


Se strinjam z odebeljenim stavkom.user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 12:26:58   
luka jan
http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/teja-je-izgubila-zivce-in-zapustila-hiso.html


Pa je šla, sicer pa boljše da je tako naredila, kot da bi notri trpela.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 12:34:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/teja-je-izgubila-zivce-in-zapustila-hiso.html


Pa je šla, sicer pa boljše da je tako naredila, kot da bi notri trpela.


Takoj se opazi, da še ni dovolj zrela (18 let).
Moje mnenje.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 13:04:23   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/teja-je-izgubila-zivce-in-zapustila-hiso.html


Pa je šla, sicer pa boljše da je tako naredila, kot da bi notri trpela.


Takoj se opazi, da še ni dovolj zrela (18 let).
Moje mnenje.user posted image




ma jaz sploh ne vem zakaj je rinla nekam....če je to normalno...pol pa nevem no-saj je vedela kam gre in da bo zaprta oz. izolirana sveta user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 13:18:29   
poli*
Tale Sandra je pa obup od babe- ker dedc jo bo prenašal, če drugim sploh ne pusti izrazit mnenja in samo ona ima prav, če pa ji kdo kaj reče nazaj jo pa obsoja user posted image  smotka

Očitno je Čepinka še najbolj normalna med vsemi tule notr...

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 13:34:29   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Tale Sandra je pa obup od babe- ker dedc jo bo prenašal, če drugim sploh ne pusti izrazit mnenja in samo ona ima prav, če pa ji kdo kaj reče nazaj jo pa obsoja user posted image  smotka



Jap....

Sandra se v večini časa sprašuje kdo je kdo user posted image  " Pa kdo si ti, da mi sodiš..."
Sandro v večini časa nekaj boli user posted image  "To mene boli..."

 

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 16:32:23   
luka jan
Še eden manj v hiši BB.

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/big-brother-slavnih-zlatko-kazensko-zapustil-hiso.html

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: big brother slavnih
19.11.2010 17:11:05   
Klemy82
OMG, a reeees, a Zljatkota ni več? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   [Brisano sporočilo]
19.11.2010 17:18:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?