|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 16:41:45   
polma
V nedeljo je bilo v LJ 18 stopinj in v Tivoliju smo bili eni v majicah+spodnji majici, drugi pa v prehodnih jaknah in bombažnih kapicah.  Ker otroka vozim v šolo in vrtec z avtom, ne nosita žab. Tavelka ima ko pade pod 10, al pa na 5 stopinj, recimo,  plašček čez rit, malemu pa dam na obešalnik v vrtec hlače iz flisa, če grejo ven. Sicer nosi nekosmatene trenirke in dokolenke, ker je v vrtcu vroče.  

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 19:09:16   
čaki
jaz naši ko je mrzlo dam gor otroške najlonke, ko pa je fajn mrzlo pa  žabe.
aja, veste vsi naši otroci nimajo podloženih hlač. našedva nimata nobenih. pa naj grem zdaj take hlače kupit, da ji ne bom dajala gor žab, da bom inn?

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 19:27:20   
zmajaz
Naša dva tudi zdaj še nimata podloženih hlač, ampak samo navadne bombažne trenirkice - pa nič žab zaenkrat (razen če dam ta malemu, kot rečeno, tiste čisto tanke poletne hlače,, pol dobi še žabe, ker tiste pa res niso dovolj za zdajle)

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 19:35:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

jaz naši ko je mrzlo dam gor otroške najlonke, ko pa je fajn mrzlo pa  žabe.
tudi jaz delam tako! user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 19:37:22   
arabela*
Naša nosi štrample debele že lep čas...ampak pod krilo....
pod hlače ali trenirko pa ji obujem nogavičkeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 20:00:15   
DeHa
Jaz bi temo rajši poimenovala: žabe - zakaj????
Z izjemo deklic, kadar le-te nosijo krila oz. oblekice, sploh ne vidim tehtnega razloga zakaj otroke matrat z žabicami???
Saj pa ja ob toplih hlačah, dokolenkah in topli obutvi ne mislite da jih bo zeblo?! Jaz ne poznam nobenega odraslega človeka, ki bi nosil bombažne žabice pod (zlasti tople) hlače :) (pustimo pri strani tenke hlače in čeveljčke kakršne nosimo ženske).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 20:26:05   
Baucek
Joj,eni res pretiravajo z oblačenjem...,jaz vsak dan vidim otroke oblečene(pa ne samo zjutraj),tudi pri 18stopinjah v bundah in kapah...,vceraj je bilo kr toplo,pa sem videla mamico,ki je svojemu otrocku oblekla žabe,pa se nogavičke v čeveljčke,tople hlačke,body z dolgimi rokavi,preko se majčko,pa okrog vratu rutico,kapico na glavi,preko pa se taksno muckasto jakenco!!!Pa moj otrok zgori!Jaz ga tak oblečem v najhujši zimi!Potem pa se čudijo ljudje,da so otroci občutjivi in bolani...,po zdravi pameti-pa otroci še tekajo naokrog,njim je se topleje kot nam!
Mi še žabic neklje do 0 ne bomo oblekli!

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 20:31:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: DeHa
Jaz bi temo rajši poimenovala: žabe - zakaj????
Z izjemo deklic, kadar le-te nosijo krila oz. oblekice, sploh ne vidim tehtnega razloga zakaj otroke matrat z žabicami???
Saj pa ja ob toplih hlačah, dokolenkah in topli obutvi ne mislite da jih bo zeblo?! Jaz ne poznam nobenega odraslega človeka, ki bi nosil bombažne žabice pod (zlasti tople) hlače :) (pustimo pri strani tenke hlače in čeveljčke kakršne nosimo ženske).

Morda pa ravno zato na nextovi spletni strani sploh ni na voljo žab za fantke. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Žabe - kdaj?
6.10.2010 14:55:47   
mate0ja
a zdej ste mi pša še ve stopile na žilj user posted image user posted image . Svakinja mi je v nedeljo težila, da bi bil že čas, da dvoletnici vlačim gor žabe. Tko bom kao zihr, da ne bo zbolela zato ker jo zebe. user posted image user posted image

Se pridružujem tistim, ki ste mnenja, da je odločno prezgodej.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Žabe - kdaj?
6.10.2010 17:14:53   
Čili 1
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

a zdej ste mi pša še ve stopile na žilj user posted image user posted image . Svakinja mi je v nedeljo težila, da bi bil že čas, da dvoletnici vlačim gor žabe. Tko bom kao zihr, da ne bo zbolela zato ker jo zebe. user posted image user posted image

Se pridružujem tistim, ki ste mnenja, da je odločno prezgodej.




Hehe...naj se torej javijo tiste, ki nosijo žabe in posledično zaradi tega pozimi nikoli ne zbolijo. Bomo hitro vidli kaka je statistika ;-)

Meni tut vsi utrujajo, češ da se premalo oblačimo. Potem pa, ko vidijo kolk hit tamala zašvica, pa nehajo s tem.

< Sporočilo je popravil Čili 1 -- 6.10.2010 17:17:47 >

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 9:51:03   
Roberta69
Mene pa zanima, kako je s slačenjem/oblačenjem žab v vrtcu. Jaz mu jih čez zimo za notri nikakor ne bi oblačila, ker se bo v igralnici skuhal, zunaj zna biti pa kar mrzlo. Večina otrok v sinovi skupini se zna nekako sama obleči (vzgojiteljici ju ves čas spodbujata k temu), vsaj kar se jaken, čevljev tiče (naš se še ne zna), čeprav za žabe težko verjamem, da bi si jih znal otrok sam nadeti, še za odraslega je kar "podvig"... Kako je to pri vas? Čeprav, če bi vzgojiteljici 15 otrokom oblekli/slekli žabe, bi za to porabili čisto preveč časa user posted image . Sem že razmišljala, da bi mu jaz nadela ala pajkice varianta in potem onidve čez recimo debelejše/smučarske hlače, ampak pajkice se mi zdijo pa za čez zimo za posedanje po mrzlih vrtčevskih tleh tudi premalo...

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 10:17:13   
sazi
Za žabe se mi zdi še pretoplo. Hči jih je imela nekjakrat, ko je imela krilce, pod hlačami pa absolutno ne.

Pri nas v vrtcu so otroci do cca treh let večinoma samo v žabicah, ko grejo ven jim pa čez oblečejo hlače - ampak to ne še sedaj - je pretoplo. Ko je mraz, delajo tako. Še sami so nam rekli, da je najenostavneje, če so samo v žabah in bodijih.
Sin pa pri dobrih treh letih ni ćelel biti v žabah - niti jih ni bil vajen. Njemu so, ko so šli ven, čez hlače oblekli še ene hlače - ko je bil sneg, so pa itak imeli vsi tam smučarske hlače ali kombinezone in so čez oblačila oblekli tiste.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 10:29:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: DeHa
Jaz ne poznam nobenega odraslega človeka, ki bi nosil bombažne žabice pod (zlasti tople) hlače :) (pustimo pri strani tenke hlače in čeveljčke kakršne nosimo ženske).

No, jaz sem pa ena takih odraslih, ki pozimi pod katerekoli hlače (tudi tople žametne) oblečem bombažne "žabe", zakaj bi me zeblo, če ni treba, sem pač bolj zmrzljiv tip človeka.

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 11:12:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Mene pa zanima, kako je s slačenjem/oblačenjem žab v vrtcu. Jaz mu jih čez zimo za notri nikakor ne bi oblačila, ker se bo v igralnici skuhal, zunaj zna biti pa kar mrzlo. Večina otrok v sinovi skupini se zna nekako sama obleči (vzgojiteljici ju ves čas spodbujata k temu), vsaj kar se jaken, čevljev tiče (naš se še ne zna), čeprav za žabe težko verjamem, da bi si jih znal otrok sam nadeti, še za odraslega je kar "podvig"... Kako je to pri vas? Čeprav, če bi vzgojiteljici 15 otrokom oblekli/slekli žabe, bi za to porabili čisto preveč časa user posted image . Sem že razmišljala, da bi mu jaz nadela ala pajkice varianta in potem onidve čez recimo debelejše/smučarske hlače, ampak pajkice se mi zdijo pa za čez zimo za posedanje po mrzlih vrtčevskih tleh tudi premalo...


Pri nas je tako, da imajo žabe kar v igralnici. Slečejo si zgornje hlače in pustijo v garderobi, ko grejo ven si jih pa sami ali jim pomagajo jih oblečt. Tako je najbolj praktično.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 14:37:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: DeHa
Jaz ne poznam nobenega odraslega človeka, ki bi nosil bombažne žabice pod (zlasti tople) hlače :) (pustimo pri strani tenke hlače in čeveljčke kakršne nosimo ženske).

No, jaz sem pa ena takih odraslih, ki pozimi pod katerekoli hlače (tudi tople žametne) oblečem bombažne "žabe", zakaj bi me zeblo, če ni treba, sem pač bolj zmrzljiv tip človeka.



Jaz tudi.......user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 16:51:36   
vseved
jest pa kokr kdaj če vem da greva na taveliko furo okol z vozičakam mu jih včasih dam,...poj ga pa nč več ne zalagam z dekam,kokr nekatere...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 16:52:42   
ZARA
REGA REGA KVAK!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Žabe - kdaj?
7.10.2010 17:21:48   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: DeHa

Jaz ne poznam nobenega odraslega človeka, ki bi nosil bombažne žabice pod (zlasti tople) hlače :) (pustimo pri strani tenke hlače in čeveljčke kakršne nosimo ženske).

Jaz pa. Sebe user posted image

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Žabe - kdaj?
8.10.2010 21:15:07   
DeHa
user posted image user posted image user posted image
No, pa sem se razsvetlila tudi glede teme "ženske in žabice pod hlačami"user posted image .
Zdaj samo še preverimo, če od tistih, ki nosijo žabice pod hlače tudi njihove mame to počno. In že bomo lahko združno objavili disertacijo "Dedni vpliv na nošenje žabic" user posted image .

Šala, šala user posted image user posted image user posted image

Kol'ko ljudi, tol'ko ćudi, mar ne !!!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Žabe - kdaj?
9.10.2010 0:04:07   
nananaja
DeHa, mene ne boš najdla, če boš iskala po otročkih. Jaz sem jih letos že oblekla tanke pod hlače ene dvakrat, hčerkam pa jih nisem. Je pa razlika, v vrtcu je toplo, če bi tam delala, jih ne bi še imela, pri meni v službi pa nikoli ni preveč toplo, pa se slabo počutim, če me zebe, pa težko delam.

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Žabe - kdaj?
11.10.2010 20:18:29   
Anonimen
aja, veste vsi naši otroci nimajo podloženih hlač. našedva nimata nobenih. pa naj grem zdaj take hlače kupit, da ji ne bom dajala gor žab, da bom inn?


user posted image user posted image  Si me nasmejala!

Svoje otroke oblači tako kot se tebi zdi prav. Če želiš biti inn ali ne, je pa tudi tvoja osebna odločitev.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Žabe - kdaj?
11.10.2010 20:19:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

REGA REGA KVAK!!


Še ena salva smeha user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Žabe - kdaj?
11.10.2010 20:22:54   
*miska.mcc*
no, moja tamala jih bo po vsej verjetnosti fasala jutri. je zjutraj/dopoldan v nasih juznih krajih krepkih -5!
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Žabe - kdaj?
11.10.2010 20:28:49   
Anonimen
Se je res ohladilo te dni. Slana je tudi že padla. Bo kostanj slajši!

Ampak zopet ugotavljam, da je včasih bolj mraz pri 3 stopinjah kot pa pri -5user posted image  Zakaj tako?
In pa, kot je že ugotovljeno: več ljudi 100 navad. Moj moški te dni zmrzuje medtem ko je meni še vedno pošastno vroče. Potem naj pa napravim zjutraj otroka.

Ne, žab še nimamo.user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Žabe - kdaj?
12.10.2010 9:27:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

aja, veste vsi naši otroci nimajo podloženih hlač. našedva nimata nobenih. pa naj grem zdaj take hlače kupit, da ji ne bom dajala gor žab, da bom inn?


user posted image user posted image  Si me nasmejala!

Svoje otroke oblači tako kot se tebi zdi prav. Če želiš biti inn ali ne, je pa tudi tvoja osebna odločitev.


Točno tako. In pusti tiste čenče "sem vidla otroka bogega oblečenga v tri puhovke sredi poletja" varianta. Ja tako je, nismo vsi enako pametni in ni enako dobro za tvojega otroka kakor je za mojega. Kaj pa ti veš, kaj ima moj otrok pod bundo? Kaj pa če je spodaj nag? Brezveze primerjat neki. Pa kape in trakovi. Eni otroci imajo zelo občutljiva ušesa in če mi na ORL reče, da naj dajem otroku trak, mu ga bom, pa mi noben beden komentar z rr-ja tega ne bo preprečil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?