|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 8:29:44   
špelin@
Toliko nejasnosti na enem kupu pa že dolgo ne! user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 8:36:31   
Saša27
Po vsem prebranem, se ne bi smelo imenovati DSP ampak DSK (dolgoročni socialni kredit)

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 8:38:58   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Moje mnenje naj se raje spravijo preverjat koliko ljudi živi skupaj pa so mame prijavljene kot samohranilke - te pa ne bodo rable nikoli nič vračat ne? J...... pa taka država.

Glede na zakon bi tudi one morale.

Pa bo to čez 50, 60 let dejansko kdo preverjal??



Ja saj zdaj tudi ne, pa je ena čisto preprosta stvar prišli bi v vrtec pa bi vidli vse. Po otroke hodijo atiji ali pa oba skupaj se pred vrtcem držita za roke grejo skupaj domov ampak vrtca ali ne plačujeta minimalnouser posted image .

Kaj pa c.... oni pa nikol nič


< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 15.10.2010 8:54:21 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 8:58:29   
sončnica24
Moram dva krat vdihnit pa popravit kaj sem prej mislila napisat.

Jezi me to da starši živijo skupaj pa se grejo samohranilstvo, ker jih vidiš kako so skupaj srečni, hodjo skupaj po otroke v vrtec, na predstave, sestanke - v vrcu pa plačujejo ali minimalno ali pa nič, ker je mama doma in dobiva CSD. Zakaj najprej tu ne naredijo reda, saj te vidijo al ne? Pa ne moreš ti zanosit in komaj rodit in se že it samohranilstva pa tu ja ni logike, potem pa še čez leto al pa dve z istim človekom met drugega otrokauser posted image

Predvsem pa me jezijo c... oz. romi, ker oni pa tako najlepše živijo pa jim nikoli noben nič ne naredi pa tudi vračat verjetno ne bodo rabli ne?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 9:00:57   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Ja saj zdaj tudi ne, pa je ena čisto preprosta stvar prišli bi v vrtec pa bi vidli vse. Po otroke hodijo atiji ali pa oba skupaj se pred vrtcem držita za roke grejo skupaj domov ampak vrtca ali ne plačujeta ali pa minimalno, potem pa si slučajno ti v nepravem trenutku na nepravem mestu, ko se v vrtec nosijo vloge za znižano plačilo pa mamo skoraj kap ker tebe vidi tam, naredit pa ne moreš nič

Hja - tole je tako zelo splošno, da groza - če misliš, da lahko samo na podlagi tega, ker vidiš, da hodita oba starša po otroka v vrtec, kar koli sklepaš (drugo je, če družino in njihovo stanje osebno poznaš). Midva recimo greva tudi pogosto oba po otroke, oz. jih zjutraj oba peljeva, ker pač imava to možnost, pa sva oba zaposlena, vendar pač delava doma in si sama razporejava, kdaj in kako bova delala. Pa to ne pomeni, da nimava dela, niti da ne plačujeva vrtca - samo za primer.

Potem kar se tiče znižanega plačila - to se vloge oddajajo načeloma na občino (vsaj pri nas - če se kje oddajo neposredno v vrtcu, jih pa mora itak ta posredovati na občino), plus tega to vlogo odda praktično VSAK starš in še ne pomeni, da zato ne plačuje nič vrtca, ampak se na podlagi teh vlog razvrstijo v plačilne razrede od 1. do 8., oziroma prejemniki DSP so oproščeni,  in to, da nekdo odda vlogo za znižano plačilo, ki pripada vsakomur (tudi tisti z najvišjimi dohodki,  ne plačajo več kot 80% cene vrtca), še pa res ni nekaj, za kar bi moralo biti staršu nerodno, da je oddal vlogo, ker, kot rečeno, ZNIŽANO PLAČILO pripada praktično VSAKOMUR. Pišeš popolne nesmisle, no.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 9:13:50   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Ja saj zdaj tudi ne, pa je ena čisto preprosta stvar prišli bi v vrtec pa bi vidli vse. Po otroke hodijo atiji ali pa oba skupaj se pred vrtcem držita za roke grejo skupaj domov ampak vrtca ali ne plačujeta ali pa minimalno, potem pa si slučajno ti v nepravem trenutku na nepravem mestu, ko se v vrtec nosijo vloge za znižano plačilo pa mamo skoraj kap ker tebe vidi tam, naredit pa ne moreš nič

Hja - tole je tako zelo splošno, da groza - če misliš, da lahko samo na podlagi tega, ker vidiš, da hodita oba starša po otroka v vrtec, kar koli sklepaš (drugo je, če družino in njihovo stanje osebno poznaš). Midva recimo greva tudi pogosto oba po otroke, oz. jih zjutraj oba peljeva, ker pač imava to možnost, pa sva oba zaposlena, vendar pač delava doma in si sama razporejava, kdaj in kako bova delala. Pa to ne pomeni, da nimava dela, niti da ne plačujeva vrtca - samo za primer.

Potem kar se tiče znižanega plačila - to se vloge oddajajo načeloma na občino (vsaj pri nas - če se kje oddajo neposredno v vrtcu, jih pa mora itak ta posredovati na občino), plus tega to vlogo odda praktično VSAK starš in še ne pomeni, da zato ne plačuje nič vrtca, ampak se na podlagi teh vlog razvrstijo v plačilne razrede od 1. do 8., oziroma prejemniki DSP so oproščeni,  in to, da nekdo odda vlogo za znižano plačilo, ki pripada vsakomur (tudi tisti z najvišjimi dohodki,  ne plačajo več kot 80% cene vrtca), še pa res ni nekaj, za kar bi moralo biti staršu nerodno, da je oddal vlogo, ker, kot rečeno, ZNIŽANO PLAČILO pripada praktično VSAKOMUR. Pišeš popolne nesmisle, no.


Zmajzi pišem iz lastnih izkušenj in poznanih staršev ki to delajo, ne rečem da vsi ampak jaz osebno poznam vsaj 10 primerov, delajo pa to moji znanci in kolegice ki me čudno gledajo ker glede na mojo plačo ker delam s skrajšanim delovnikom bi bila celo upravičena do CSD-ja če bi se prijavila kot mama samohranilka.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 9:33:13   
zmajaz
No - to sem napisala zato, ker si rekla, češ da samo naj gredo v vrtec pogledat in jim bo vse jasno, pa sem ti hotela prikazati, da ni vedno vse kar na prvi pogled jasno. Drugače pa sploh ne dvomim, da je dosti takih, ki delajo tako. Tu v našem okolišu je sicer zgleda glede tega dosti boljše, ker sama osebno ne poznam nikogar, ki bi igral lažno enostarševsko družino, čeprav so med mojimi znanci in prijatelji same mlade družine in so pari večinoma neporočeni, vendar se nihče ne gre teh laži.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 9:49:26   
Lilu23
je ta denar mogoče vrniti prej ko umreš? bo treba ta denar vrniti z obrestmi??

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 10:05:06   
zmajaz
Ne vem - zakon ne omenja nobenih obresti, vračanja pred smrtjo pa tudi ne, ker je govora samo o dediščini. Verjetno se pa še nihče ni ponujal, da bi vračal prej - predvsem zato, ker do zdaj niso izvajali tega zakona v praksi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 10:34:39   
Andromeda
Mene pa samo zanima, kako se lahko ta država spravlja na reveže, Hildi Tovšak pa je vse dovoljeno in ne rabi nič vračati, saj je šla "gospa" v težko "prigaran" pokoj. Gnilo do konca! user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 11:07:43   
Taddy78
Tudi sama sem včeraj prebrala ta članek v Večeru...mogoče je res nefer, da so so se spomnili tega zakona ravno pri tej družini ampak punce...ko gospa reče, s čem bo hranila pujse, ko bo mogla prodati travnik in ne vem kaj še vse...to pa je že malo čudno.
Grem poiskat članek, da ne bom v tri dni pisala.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 11:10:52   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Mene pa samo zanima, kako se lahko ta država spravlja na reveže, Hildi Tovšak pa je vse dovoljeno in ne rabi nič vračati, saj je šla "gospa" v težko "prigaran" pokoj. Gnilo do konca! user posted image

Ja - to je pa vsekakor velika svinjarija - takim bi pa itak bilo treba pobrati vso na nepošten način nagrabljeno premoženje in jih dati za nekaj časa malo na hladno - za zgled drugim, da kaj takega ne bi več nikomur prišlo na misel, če bi vedel, kaj ga lahko doleti. Tu bi bilo pa v prvi vrsti treba začeti delati red. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 11:33:55   
puppa
Zdej pa men nič več ni jasno.

Torej, če sem jaz po študiju bila 2 leti brezposelna in sem prejemala DSP, da sem lahko preživela (kao).

Potem sem se zaposlila in si normalno začela urejat življenje (stanovanje, avto...).
In ko bom umrla... kaj? Mi bodo od tega kar sem si ustvarila (tudi za moje potomce) skenslali vrednost prejete DSP v dveh letih brezposelnosti?





(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 11:41:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: puppa
Zdej pa men nič več ni jasno.

Torej, če sem jaz po študiju bila 2 leti brezposelna in sem prejemala DSP, da sem lahko preživela (kao).

Potem sem se zaposlila in si normalno začela urejat življenje (stanovanje, avto...).
In ko bom umrla... kaj? Mi bodo od tega kar sem si ustvarila (tudi za moje potomce) skenslali vrednost prejete DSP v dveh letih brezposelnosti?

Ja - glede na zakon lahko to naredijo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 13:42:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Zdaj pa imam pokvarjen dan res, ker bi jim najraši rekla da mi naj zdaj kr začnejo to socialno trgat od plače da ne bo moj otrok po moji smrti trpeluser posted image ampak ne povedal ni pa nihče nikoli nič, samo da me naj starši nimajo pod olajšavo več prijavljene, ker bom drugače čisto malo pomoči dobila naj vas hitro odjavijo da boste dobili polno, seveda p... vejo zakaj zato da bo moj otrok trpel za manouser posted image



Malo čudno napisano.
Otrok naj bi žaloval za starši zaradi njihove izgube ne pa zaradi finančne izgubeuser posted image

Se mi zdi bolje, da otroka naučiš živeti tako da se znajde sam in ne da samo pričakuje, kdaj bo dobil dedovani deležuser posted image

zmajaz, prijetno te je brati!
Res da je ogromno zakonov, ki so mnogim trn v peti. Ampak se mi zdi da je to zato ker vsi iščejo luknje. Potem pa so nejevoljni, ker jim ne uspe skozi luknjo.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 14:26:40   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka




Malo čudno napisano.
Otrok naj bi žaloval za starši zaradi njihove izgube ne pa zaradi finančne izgubeuser posted image

Se mi zdi bolje, da otroka naučiš živeti tako da se znajde sam in ne da samo pričakuje, kdaj bo dobil dedovani deležuser posted image





Normalo da ga je potrebno naučiti da se znajde in da ve da ni vse podarjeno in si tudi kaj ustvari, samo se pa mi to zdi totalno ne fer, zakaj nihče nič ne pove pa tudi v odločbi nikjer nič ne piše ker sem si jo prebrala, za vsako stvar pa tudi ne bom zakona brala ker potem tako ugotoviš da v vsakem zakonu vsaka stvar drugače piše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 14:39:19   
mojamura
ignorantia iuris nocet  ali nepoznavanje prava škoduje...se pravi, da velja, kadar je zanon objavljen v Uradnem listu se smatra, da ga poznajo vsi. če kršiš zakon, se ne moreš izgovarjati, da ga ne poznaš.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 18:21:40   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Moje mnenje naj se raje spravijo preverjat koliko ljudi živi skupaj pa so mame prijavljene kot samohranilke


Podpis!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 18:41:29   
klaja
Ko pa si kateri direktor prilasti ogromne vsote denarja, pa nihče  ne vidi in jim ni treba nič vračat!! Gnide!!!

Kaj je še kaj druga, kar je oz. bo potrebno vračat?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
15.10.2010 18:42:13   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Moje mnenje naj se raje spravijo preverjat koliko ljudi živi skupaj pa so mame prijavljene kot samohranilke

Podpis!

Sicer to že enih 100-tič pišem, pa vseeno - novi zakon, ki stopi v veljavo naslednje leto, bo tole uredil, ker bodo enostarševske družine samo še tiste, kjer je oče neznan, mrtev ali opravilno nesposoben, kar pomeni, da bo tudi tale zadeva, ki se je pri nas nenormalno razpasla, urejena.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
16.10.2010 12:41:09   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Moje mnenje naj se raje spravijo preverjat koliko ljudi živi skupaj pa so mame prijavljene kot samohranilke

Podpis!

Sicer to že enih 100-tič pišem, pa vseeno - novi zakon, ki stopi v veljavo naslednje leto, bo tole uredil, ker bodo enostarševske družine samo še tiste, kjer je oče neznan, mrtev ali opravilno nesposoben, kar pomeni, da bo tudi tale zadeva, ki se je pri nas nenormalno razpasla, urejena.


Kaj pa v primeru ko starša res ne bosta skupaj živela? Saj določene družine pa so ko se partnerja skregata in gresta vsak na svoje pa mama ali oče ostane sam in npr. so dokler so bili skupaj lepo živeli so imeli denar potem pa mama ostane sama npr. z minimalno plačo? Bo oče plačeval tako veliko preživnino, kaj pa če je ne?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
16.10.2010 12:48:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Moje mnenje naj se raje spravijo preverjat koliko ljudi živi skupaj pa so mame prijavljene kot samohranilke

Podpis!

Sicer to že enih 100-tič pišem, pa vseeno - novi zakon, ki stopi v veljavo naslednje leto, bo tole uredil, ker bodo enostarševske družine samo še tiste, kjer je oče neznan, mrtev ali opravilno nesposoben, kar pomeni, da bo tudi tale zadeva, ki se je pri nas nenormalno razpasla, urejena.


Kaj pa v primeru ko starša res ne bosta skupaj živela? Saj določene družine pa so ko se partnerja skregata in gresta vsak na svoje pa mama ali oče ostane sam in npr. so dokler so bili skupaj lepo živeli so imeli denar potem pa mama ostane sama npr. z minimalno plačo? Bo oče plačeval tako veliko preživnino, kaj pa če je ne?




Če se bodo dosledno lotili izvajanja zakona, bodo tudi načini izterjave lahko dosledni in učinkoviti.
Zdaj je bilo vse kar nekaj...čeprav v neki socialni državi (kot je naša opredeljena že dolgo v ustavi), se to ne bi smelo dogajati.

Ni vprašanje, ali eden od staršev plačuje preživnino ali ne - to je nediskutabilna kategorija, vprašanje je samo, kako učinkovit je mehanizem, ki v to razumevanje v hitrem času prisili tudi neplačilno razmišljujoče.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
16.10.2010 13:22:15   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Kaj pa v primeru ko starša res ne bosta skupaj živela? Saj določene družine pa so ko se partnerja skregata in gresta vsak na svoje pa mama ali oče ostane sam in npr. so dokler so bili skupaj lepo živeli so imeli denar potem pa mama ostane sama npr. z minimalno plačo? Bo oče plačeval tako veliko preživnino, kaj pa če je ne?

Tudi če ne živita skupaj, je oče še vedno dolžan skrbeti za svojega otroka in sorazmerno prispevati zanj, zato se take družine ne bodo več štele kot enostarševske.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
16.10.2010 13:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Kaj pa v primeru ko starša res ne bosta skupaj živela? Saj določene družine pa so ko se partnerja skregata in gresta vsak na svoje pa mama ali oče ostane sam in npr. so dokler so bili skupaj lepo živeli so imeli denar potem pa mama ostane sama npr. z minimalno plačo? Bo oče plačeval tako veliko preživnino, kaj pa če je ne?

Tudi če ne živita skupaj, je oče še vedno dolžan skrbeti za svojega otroka in sorazmerno prispevati zanj, zato se take družine ne bodo več štele kot enostarševske.


Točno to.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vračanje DSP - se je že začelo!
16.10.2010 13:51:38   
fionca
Nekaj bi dodala o materah samohranilkah. Sem resnično mati samohranilka, pa nimam nikjer nobene posebne ugodnosti. Vrtca sem plačevala precej, ker moja bruto plača res ni mizerna ni pa ne vem kaj... Poelg tega sem imela prikazano preževnino, ki pa je tudi nisem ves čas dobivala od očeta mojega otroka... Tako da, ne kar nekaj brez veze govorit o materah samohranilkah. Ker tiste, ki se pa izdajajo, da so pa imajo samo večje otroške doklade in nobenih drugih ugodnosti. Jaz imam sicer te minimalne - le okoli 20 eurov. Se pa lahko kdaj taki namišljeni mamici samohranilki zgodi, da bo ostala slučajno sama, ker jo bo mož zapustil, pol bo pa res imela samo nekaj malega preživnine, če sta jo prej pač le-toliko določila...
Torej pri nas mamice samohranilke namamo nobene olajšave, imajo pa jo v sosednji Avstriji, pa nič ne izkoriščajo zakona, pa jih tud nič ne preverjajo, ker pri njih se splača delat , pri nas pa goljufat in lenarit.
Sicer bi bila pa vesela, če mi pove katera  kakšno informacijo, do česa sem jaz bolj upravičena, kot tisti, ki živijo v dvostarševskih družinah. Lepo prosim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?