|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:56:20   
gupika
Nam so Lumpi še najbolše. Zdaj uporabljamo 3. Zdržijo celo noč. V paketu jih je 56 in koštajo okoli 7 EUR. 

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: cene plenic
22.10.2010 23:13:13   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

Ampak res, veckrat se je ze zgodilo, da je tako smrdelo, ko se je polulal, da sem mislila da se je pokakal, in sem ga sla takoj previt


mulc je imel kmalu po rojstvu uroinfekt in neko moznost ponavljanja, ker ima nek vod na levi ledvicki razsirjen (zato tudi ze 5 mesecev dobiva antibiotikuser posted image  ampak ok, to je ze za drugo temo). No, in sem dobila navodila, da moram bit pozorna na kolicino(itak), barvo in vonj urina. Ce zacne urin smrdet-ALARM in takoj k zdravniku...

Je imel rumeno barvo urina, pa sem ga pelala zdravniku. Je bil malenkost dehidriran, nic drugega, hvala Bogu!


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i



glede kolicine lulanja je pa tako: na oko ocenjujem, da se v treh urah polula enkrat, mogoce dvakrat-sklepam po tezi plenicke. mokra je vsaka. tista nocna je pa dosti tezja, ooo ja
Ponoci ga nikoli nisem previjala(spi pa po 12 ur ponavadi), bi ga le, ce bi bil pokakan, ampak nikoli ni-k sreci, vedno se je zjuti, ko se zbudi.



ne recem, da babylove plenicka disi po vijolicah  ko je polulana, ampak (vsaj jaz osebno) jo zavoham sele, ko jo odprem; niti priblizno pa ne vonjam cez zaprto plenicko in obleceno rito!
Ja, ko odpres plenicko je normalno da ni prijeten vonj. Cez zaprto pa nebi smelo-ne toliko, no.


Nisem bila ze dolgo v Dm-u, pa me zanima koliko stanejo plenice st 6? V Sparu dam za 68 plenic st 6, mislim da okoliko 17 eur, v akciji 15, priblizno...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: cene plenic
23.10.2010 8:50:04   
Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

V slo sull predrage ( Pampers). Jaz jih za 15 eurov v VB dobim 120, v slo pa ne vem, okoli 40 pomoje. St. 5! Od vseh ostalih sprobanih pa nam nobene druge niso odgovarjale- udobnost, kvaliteta!


Kupila sem ta teden pamperske v leclercu 111 komadov za 12 evrov pa par centov (številka 5)

Kupujem hofer, cena ustrezna glede na kakovost. Včasih ko je akcija kupim papmers, ker so boljše-tanjše in bolj elastičen pas. Za ponoči pa obvezno pampers iz mullerja, pa dam kak evrov raje več, ker se splača.

Dm- predebele, celo poleti, jih ne kupujem z veseljem.
mullerjeve smo kupovali do ene 8 meseca, pa smo s hoferjevimi bolj zadovoljni.
lumpi šparove ima v varstvu. se sicer obensejo, ampak mi niso tolk všeč, so boljše hofer ali papmers.
pampers sleep &play- največja katastrofa plenic na trgu

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: cene plenic
23.10.2010 9:00:41   
krtačka
Prisegam na Hoferjeve. Sicer je sin že brez plenic, smo pa kupovali le-te in bili zelo zadovoljni. Pampers, tudi nemške nam niso odgovarjale. Tako kot so rekle punce, smrdelo je, tisti geluser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: cene plenic
23.10.2010 12:47:51   
donna22
Všeč so mi bile skoraj vse, ki smo jih sprobali - DM babylove, Hoferjeve, Lidlove itd., tudi Pampers, ampak mi niso nič posebnega oz. boljšega od cenejših plenic.
Edine, ki so mi res zanič, so Lionstaruser posted image

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: cene plenic
23.10.2010 13:57:50   
Anonimen
Kaj pa pralne plenice(racman in ostalih), nobena ne uporablja?

(odgovor članu donna22)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: cene plenic
23.10.2010 14:05:44   
sonček33
nobena ne uporablja?

seveda jih


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: cene plenic
23.10.2010 21:28:33   
Putka
Pamperske imajo največ kemikalij not, info od kolega ki dela za uvoznika. In več držijo, več je kemijo not. Če pa dišijo, pa parfumov.

Tako da je za ritke res najbolje, da se bolj pogosto menjava plenice, pa potem raje ta cenejše kupiš, pa na 2-3- ure zamenjaš.

Samo če pomislim, kako je poleti neprijetno tistih par dni vložke nosit, ubogi otroci..

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: cene plenic
23.10.2010 21:30:32   
m_o_i
Pamperske imajo največ kemikalij not, info od kolega ki dela za uvoznika. In več držijo, več je kemijo not.


ekzekliuser posted image

drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:06:46   
mayci
Kupujemo pleničke Pampers Active fit iz Muellerja in smo zelo zadovoljni. user posted image Ne smrdijo in ne spuščajo (zaenkrat user posted image )
Cena paketa z 72 pleničkami je 12 eur.


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:08:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image


Jaz sem bila zadovoljna z njimi, nič niso smrdele, so pa res malo bolj trde in debele. Če ne bi imeli Dm-ovih Babylove (imam 25% popust za Babylove (bon) - sem jih še nafehtarila od drugih in si delam kar zaloge), bi kupovala Lumpijeveuser posted image

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:14:33   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image
Pri nas v vrtcu imajo Lumpijeve-sploh niso slabe.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Kupujemo pleničke Pampers Active fit iz Muellerja in smo zelo zadovoljni.  Ne smrdijo in ne spuščajo (zaenkrat  )
Cena paketa z 72 pleničkami je 12 eur.

Katera velikost? user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:15:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

Pamperske imajo največ kemikalij not, info od kolega ki dela za uvoznika. In več držijo, več je kemijo not.


ekzekliuser posted image

drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image


haha jst tudi user posted image user posted image user posted image   Eno noč so zdržale brez problema... Bomo vidli, kako bo naprej. Sem pa vzela eno številko večje (5ko).

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:16:55   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image


Jaz sem bila zadovoljna z njimi, nič niso smrdele, so pa res malo bolj trde in debele. Če ne bi imeli Dm-ovih Babylove (imam 25% popust za Babylove (bon) - sem jih še nafehtarila od drugih in si delam kar zaloge), bi kupovala Lumpijeveuser posted image

A niso prav te DM-ove precej debele? Ne vem, nikoli jih se nisem kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:23:57   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

Pamperske imajo največ kemikalij not, info od kolega ki dela za uvoznika. In več držijo, več je kemijo not.


ekzekliuser posted image

drugace pa...nekam mi fejst hvalite lumpijeveuser posted image  sem sla danes kuj po en paket in bom stestiralauser posted image


haha jst tudi user posted image user posted image user posted image   Eno noč so zdržale brez problema... Bomo vidli, kako bo naprej. Sem pa vzela eno številko večje (5ko).



user posted image ...ko mi tega paketa zmanjka sigurno tudi jaz probam z enim paketom Lumpijevih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: cene plenic
23.10.2010 22:28:02   
m_o_i
ITAK sem sla zaj takoj odpret lumpijauser posted image
takole na uc se mi zdijo DMove res malo debelejse (ampak maaaalo) in bolj "kompaktne" od lumpija

no, jutri bomo pa testiraliuser posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: cene plenic
24.10.2010 11:23:43   
gupika
Pri Lumpiju je tudi odvisno na kako serijo naletiš, men so včasih mehkejše in tanjše, včasih pa mal trše in debelejše.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: cene plenic
24.10.2010 11:38:05   
Anonimen
Tiste Lumpijeve, ki sem jih imela jaz (ta male) - dvojka, ali kaj so že - od 3-6kg so bile 100% bolj debele in bolj trde od Dm-ovih. Možno, da sem naletela na tako serijouser posted image Važno, da so zdržale in so bile res v redu. Grem pa ta teden po en paket Mullerjevih. Ene jih zelo hvalijo, druge pa ne. Me zanima kake so. Jih še nismo imeli. Ima pa najin mali okrog 7500g in ne vem, a naj vzamem še trojko, ali že štirico. Kaj pravite?

(odgovor članu gupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: cene plenic
24.10.2010 11:54:15   
gupika
Jaz uporabljam 3, pa ma mali okrog 8,5kg. Jaz sem probala DM-ove in Milerjeve, pa so mi Lumpijeve vseeno boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: cene plenic
24.10.2010 12:21:01   
m_o_i
takole: lupijeva 4ka (nimam pojma, kolko tehta mulc, ampak malo cez 8 kg je ze verjetno) je zdrzala in lulanje in kaknjeuser posted image
pa ceprav so 8-18kg niti niso tako (pre)velike user posted image  je sploh nisem nic zavihala, ceprav sem mislila, da bo treba...

torej so pri nas po novem v uporabi lumpike in DMkeuser posted image  muellerjeve so mi ble pa res vsec samo prvi paketki, ko sem tini mini newborna mela (2-5kg), tudi vecje niso slabe, ampak v primerjavi s temi dvojnimi so malo trde in debele. tak da za kako hudo silo bi se sle te, drugace pa beri prvi stavek tega odstavkauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: cene plenic
24.10.2010 12:31:56   
Anonimen
Nam so danes ponoči Lumpijevke premočile... Konretno user posted image Sicer je mulc včeraj nenormalno veliko pil, tko da jim to ne štejem v minus, ampak se še nisem odločila katere bom uporabljala... Bom še malo preizkušala user posted image

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: cene plenic
24.10.2010 16:00:13   
Taddy78
Tudi mi smo že nekaj časa brez plenic, sva pa sprobala skoraj vse kar je v MB možno dobit.
Res je, da ko uporabljaš Pamperske se navadiš na to da je plenička tanka in mehka, zato sem večinoma kupovala te - najraje v Mullerju, ker so original nemške .
Najslabše so izpadle Sparky-jeve in DM-ove (debele in trde). Mi je kolegica dala za probat avstrijske DM...100 proti 1...
Drugače pa razen tega, da pač niso bile toliko mehke, smo radi kupili Lumpijeve, Hoferove, Mullerjeve in tiste iz Leclerca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: cene plenic
24.10.2010 16:27:03   
gupika
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Nam so danes ponoči Lumpijevke premočile... Konretno user posted image Sicer je mulc včeraj nenormalno veliko pil, tko da jim to ne štejem v minus, ampak se še nisem odločila katere bom uporabljala... Bom še malo preizkušala user posted image


Nam so pa čisto vse druge premočile (milerjeve, dmove, hugis, pampers), Lumpi pa še nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: cene plenic
24.10.2010 17:38:56   
mayci
Biba Buba mi imamo številko 3. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: cene plenic
24.10.2010 23:44:59   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Biba Buba mi imamo številko 3. user posted image
Sem mislila, da je nekam prevec plenick za to cenouser posted image
Drugace pa, jutri grem v Mullerja po plenicke user posted image

user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?