|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:32:41   
tamy82
Zdej bi pa že morala bit nova stran po mojem izračunu user posted image

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:35:20   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

danes pade 3 del majke mi user posted image



Itak da!!! user posted image user posted image user posted image



Koliko postov še za naslednjo stran? user posted image



nimam pojmov, sploh se nisem poglablala v to, kolk jih more bit :D to ziher Nina33 al pa meta21 veta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Baje jih je 25 na stran, ne glede na njihvo dolžino user posted image
Tako meta21 pravi user posted image



sem vedla kdo je pravi naslov ja user posted image user posted image user posted image user posted image
zdaj grem pod tus, pol pa ze 3 del, jesos user posted image pocakte me user posted image user posted image user posted image user posted image


ok zdaj se vam je uradno strgalouser posted image user posted image user posted image ...al vas sploh ne dohitevam ...pa sem si šla  sam sadno kupo naredituser posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:37:22   
Tisia
ok odpirajte 3 del preden se vam čistuser posted image zrolauser posted image user posted image ...mogoče bi bilo fajn dati naslov 3 del naspidiranih februarkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:37:28   
prvičmami
Dober večer!

Pa sj niste normalne kolk ste naklofaleuser posted image user posted image user posted image Včeri ko mi je blo dolgčas pravo zatišje, dans ko sem pa cel dan zdoma pa čist crkjena morem še pa dest strani prebratuser posted image
No sj prebrat mi je uspelo, kj več pa jutri pokomentiram ker bom vsak čas padla dol, in očitno bom komentirala v tretjem deluuser posted image Če bo šlo pa tk naprej bo pa tk že 4 kmaluser posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:39:55   
cukica
Napoved za odmero dohodnine 2010


evo tu maš link pa upam,da bo delalo


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:40:42   
prvičmami
Edin vprašam pa lahk dans je v MŠ rekla da rabimo dve mako majčke ker je hladno vzuni, pol pa pajacka čez. Pa so te mako majčke res obvezneuser posted image Morem preverit ampak mislim da sploh nimam nobene, ker mam te bodje za vspodi pol sem mislila pa pajacka čez,a to ni ok?
Pa pri negi otroka je govorila da čče ma temence se mu namaže z recinusovim oljem, ki ga itak moremo met doma za dojenčka - kao obvezna sestavina. Zakaj se pa uporablja to olje? Sem mislila da mam vso kozmetiko ki jo rabim, pa bom očitno še mogla po štacunahuser posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:41:44   
cukica
neče napiši izračun dohodnine,potem klikneš napoved za odmero dohodnine in potem maš testni izračun dohodnine za leto 2010

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:41:46   
prvičmami
Pa to še lahk povem, ker bom do jutr pozabla - morje sem glih ta teden rezervirala, gremo avgusta v apartmauser posted image na Šolto

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:42:55   
cukica
Jaz bom sam bodi vzela nič mako majčk,...




_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:44:37   
prvičmami
Sj zdj sem pa že tk vse napisala kar sem hotla, ostalo sem tk sproti pozablauser posted image
Naj dodam pa še to da sma bla dans zadnjič v MŠ, tk da potridlo mam lahk gremuser posted image Pol sem šla pa v SG še za epiduralno podpisat pa k babici da so pokazale sobe pa mal se pogovorit...so ble res ful prijazne, tk da mi ni žal da sem se odločla za SG, naju je še v vse sobe spustla, pa je bla v eni sobi ena ko je rodila oz mela CR eno uro pred tem, pa je mela malega zraven sebe, kk je bil čedn bi ga kr gledalauser posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:54:49   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: cukica

neče napiši izračun dohodnine,potem klikneš napoved za odmero dohodnine in potem maš testni izračun dohodnine za leto 2010


hvala

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:56:56   
little*miss
Jaz nimam mako majčk, oblačla ga bom v hlače, bodi in pa jopico, pa pajacek preko. Doma pa bo itak samo v bodiju in hlačah

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:57:45   
mija24
Čer!
Da še jaz malo prispevam k tretjem delu...Pršla mal prej domov in vas komaj prebrala..zapomnla sm si pa bol mal :) No se bom probala spomnit kar se da.

Prebavne motnje: možno, da je kak virus, ker je mene tudi za novo leto oz. 1.1. tako zvilo, da sm mislna da bom hin (wc + bruhala dva dni), pol je pa še mojga user posted image zvilo- tko, da pazite se, ker nekaj razsaja.

Kremšnite: joj punce..ne to pisat, men se že meša, sva mogla it zdele z mojim kr v trgovino po kremšniteuser posted image Oziroma sva šla samo po mleko in kruh in na koncu pršla ven z polnim vozičkom-spet!user posted image Pač rada papamauser posted image

Mako majčke: jst mam samo ene tri, se bolj na bodije zanašam, upam, da bo ok...so pa nam v MŠ rekli, da potrebujemo povijalne pleniceuser posted image jst tega namreč nimam in ne vem zdaj če to rabim al samo v primeru širokega povijanja?

Morje: jst bom verjetno kr celo poletje na morju z našimuser posted image , moj bo pa pač za vikende hodu k nam..upam, da ga ne bom preveč pogrešala čez teden. Vsekakor bo pa boljše kot, da smo v bloku (mansardna garsonjera) na 100 stopinjah celzijauser posted image

Vse, ki ste v nizkem štartu: user posted image user posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:59:37   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: prvičmami

Pa pri negi otroka je govorila da čče ma temence se mu namaže z recinusovim oljem, ki ga itak moremo met doma za dojenčka - kao obvezna sestavina. Zakaj se pa uporablja to olje? Sem mislila da mam vso kozmetiko ki jo rabim, pa bom očitno še mogla po štacunahuser posted image



Za to olje prvič slišim, ga nimam doma. Doma imam samo mandljevo olje, s katerim bom mazala gubice, če pa bo dobil temenca pa bom umivala z Mustelinim šamponom proti temencam, sem ga že prvič in so temenca hitro zginla.

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:01:43   
little*miss
Jaz bom v vsakem primeru povijala 'široko', ker je tako vsaj otročka nekaj skupaj in ga lahko normalno primeš. user posted image Če nebom rabila povijat široko, bom eno plenico vseeno dajala, če pa bom mogla povijat pa bom pač po navodilih patronažne.

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:02:04   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

PLANICE Čakte a tisti entel se spara??? To je ful paranja, al sem jaz kaj zamočila in narobe razumela?!



Neee, piše da po prvem pranju stran porežeš s škarjami. Mene nič ne moti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:02:07   
Patrisha
user posted image
http://www.http://www.ringaraja.net/forum/m_5558495/mpage_1
3 odprta!  tak da, ko bo tak dalec, se tam dobimo user posted image user posted image

houli krep, zakaj pa linka ne pokaze?? pajac user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_5558495/mpage_1/key_/tm.htm#5558495

kukuleleuser posted image

ah daj! zdaj me se RR jeuser posted image v mozek :)


< Sporočilo je popravil Patrisha -- 13.1.2011 21:05:17 >

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:02:13   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: samsara04

Je ena spraševala glede plenic v DM-u. Meni je sestra svetovala plenice Alana, so menda super in naravne. Tudi blazinice za dojenje so po njenem najboljše Dm-ove. Kupila bi si modrc za dojenje, pa oklevam med Dm-ovim in Mellerjevim. Mi lahko katera, prosim, svetuje, kateri je boljši. Kasneje bom pa itak nabavila enega od lepših, boljših.

Ah, danes pa nisem bila na sprehodu, pa tudi nakupi za tamalega ta konec tedna so splavali po vodi user posted image Grlo imam tako vneto, da fajn kašljam, boli glava in še vročina me daje. Po vrhu vsega pa je še moj zbolel za neko trebušno virozo. No, pa še modrice sem staknala po rokah, ker sem bila malo neprevidna po stopnicah in (na srečo) pristala na tazadnji.

Lep večer vam želim, lp


Mullerjev je čisto OK ampak ni primeren za večje dekolteje, ker kar visoko pride. Jaz mam sicer dva in ju zdaj že lep čas nosim ampak sta taka mamasta, udobna, lepa pa ne preveč

user posted image  Pa še en čajček poln vitaminov ti pošiljam user posted image

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:02:22   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

samsara; jaz sem spraševala za DM-ove plenice. a Alana so kakšna posebna znamka al to je DM-ova user posted image nisem še "doma" na tem področju



Da boš malo bolj doma ... Muller-baby beauty (al pa beauty babyuser posted image ) DM-baby love (to sta njihovi znamki, majo pa tud druge)

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:02:31   
meta21
Ena na moj račun ...

user posted image user posted image user posted image  Sem se mogla glihkar Gibbsu na NCIS nasmejat. En je rekel drugima dvema: You two look like a married couple ... in Gibbsova kontra: No, they don't. They're still speakinguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:14:13   
Patrisha
meta21 mas pa definitivno najhitrejse poste. Kaj mas to za en net??

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:17:20   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Ena na moj račun ...

user posted image user posted image user posted image  Sem se mogla glihkar Gibbsu na NCIS nasmejat. En je rekel drugima dvema: You two look like a married couple ... in Gibbsova kontra: No, they don't. They're still speakinguser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image  joj jaz pa to nikakor ne morem prakticirat,pa bi res včasih bila tiho ampak mi ne ratauser posted image ,se kar začnem menit..oz.težim dokler ne rešiva zadeveuser posted image user posted image ker ne morem imeti tihe maše...saj mi je pretežko da bi bila par ur tiho ,kaj šele da sem par dniuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:18:17   
little*miss
meta je ravno zjutraj napisala zakaj ima tako hitre poste user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
A ste vidle profiča!? Poglejte uro objave pri mojih zadnjih dveh postih- dva v 3 sekundah. Ima da me na 200. strani čaka kremšnitauser posted image

Ti zihr nisi na Siolu - v treh sekundah men še "oknčka" za pisat ne odpre user posted image .



Sproti odgovarjam na vsak post posebej ampak jih ne objavim, ker me pol vedno na zadnjo stran vrže. Ko pridem do konca pa vse po vrsti poentram-zato so čist skupaj.


Kam pa ste šle zdaj vse?? user posted image

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:19:05   
Tisia
no zdaj pa ena hitro odprt novo temo ,jaz nimam več kam pisat,mi je zmanjkal listovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 21:20:30   
Patrisha
mnja tega sem spustla ocitno user posted image ker to bi bil fenomen od interneta, ce bi tak deloval... ehehehe ( tok tok, nas je sicer ok, ampak ne bom prehitro..) user posted image

to se pravi meta21 FEJKA! c c c c c c c

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?