|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 15:47:57   
trsica
Pride mož k meni na obisk in ga naštimam, naj gre vprašat, če bi me mogoče spustili domov za čez vikend. In on reče doktorju: "Zanima me, če bi žena lahko dobila vikend paket doma?" user posted image user posted image user posted image Preprosto ga moraš imeti rad.user posted image Tko, da glede na jutrišnji ctg, mogoče dobim vikend paket ali še kakšen dan dlje. user posted image Juhuhu.

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 15:59:35   
Tretjedete
Pozdravček!

Joj, čvekate tak, da komaj dohajamuser posted image

Tole nespanje nas pa kar večino spremlja.... Hja, priprave na bebico in nočno bedenjeuser posted image

Patrisha, jaz upam na EAuser posted image

meta21, user posted image . Nekaj časa bo sigurno trajalo, preden se stanje normalizira in vrne v stare tire... Ampak kjer je volja, tam je pot! Pa nikar ne misli, da si ti kriva za karkoli. Sicer se strinjam, da v kolikor je posameznik zadovoljen v zvezi, ne gleda naokoli, ampak po moje zrel osebek ko ni zadovoljen v zvezi, ima da se prvo s partnerjem o tem pogovori, ker zakonskih težav ne moreš reševati zunaj zakona, ampak skupaj s partnerjem! Moje mnenje...

babynitka, za mene so ti modrčki daleč, daleč najboljši.... Imajo vse to, kar je meni pomembno, od udobja, odlične opore, pa tudi lepo obliko prsi mi naredi.

Pleničke: kar Pampers iz Mullerja...

vipercat, a to si šla k profi fotografu?? Meni so ful všeč te slike...

PilotGirl7, jaz uporabljam razkužilo tudi za roke... Ma sploh zdaj, ko je toliko viroz in vsega, se mi zdi to super...

Tigrica86, dekice imam tri...

Ajde, lp

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:03:19   
tamy82
Živjo punce!

Ma sej sem mislila, da foruma nisem prebrala 2 dni, ne pa samo za 3 urce user posted image

No, mi smo nazaj s slikanja - fajn je blo! user posted image Par slikic za pokušino dobim na mail preko vikenda (ja, sej jih bom delila z vami user posted image ), ostale pa na cd-ju naslednji teden in albumček zraven user posted image Komaj čakam, da vidim kaj je ratalo, čeprav malo sem že kukala na fotoaparat user posted image Fotografinja je bila ful navdušena, tako da upam na najboljše user posted image

Zdej sem se končno malo pogrela, pojedla pašto (je bila huda lakota, ni bilo časa delat kej drugega user posted image ), zdej moram še malo počivat, ker je bilo to fotkanje prav utrudljivo ... tako da pišem potem spet kej ...

Držite se punce, srečno vsem, ki se kej pripravlja! user posted image user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:16:59   
maurica
cukica; a ne bi ti raje počivala pa manj okoli hodla, da res ne bo prehitro in da dragega počakaš user posted image . kot kaže, boš res ti naslednja user posted image . držim pesti zate

patrisha; dokler samo malo zbada je vse ok, mene so samo opozorili, da če bi v spodnjem delu trebuha občutila močno bolečino, kot da bi te en z nožem zabodel, takrat pa takoj v P

a ima kater izkušnje z DM-ovimi plenicami? jaz se še nisem odločila, katere bom uporabljala user posted image . a mogoče katera ve, katere plenice nimajo gela noter? jaz bom sicer poslala moža po porodu, da jih gre kupit, da bo prava velikost (prej jih ne bom kupovala)

meta; upam, da se mojega posta ni narobe razumelo, da si ti kriva za nastalo situacijo. jaz sem govorila na splošno o zvezah, da sta po mojem mnenju za razkol kriva dva in da je velikokrat problem v pomanjkanju komunikacije. kako točno je pri vama pa itak vesta samo vidva

dekice; jaz imam zaenkrat dve, pa bom pol še kupla po potrebi, če bo treba

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:18:35   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

meta21, meni se zdi, da je tvoj še pravočasno prepoznal, kaj se lahko zgodi, iskreno povedal kakšna je situacija in zdej lahko začneta graditi na novo. ni dovolil, da so šle stvari predaleč. je pa res malo "smotan" trenutek "izbral", v času nosečnosti, ampak kdaj pa je "pravi" trenutek, če se je že imelo to za zgodit?

meta, suzy in jaz; me imamo PDP na isti dan. a bi kakšno stavo udarle, kira bo prva? user posted image za kavo pa kremšnito ... user posted image


user posted image  Mogoče je bil ta še najboljši. Jaz sproti pozabljam, on je imel pa malo večjo motivacijo za prekinituser posted image

Hm, stava, kaj! user posted image  Vidve sta obe prvorodki, ne? Ma, jaz mislim, da pred 5. 2. ne bo pri nas nič pa če si še tako želim

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:18:46   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Zasi kar se tiče sluzi...tudi jaz imam povečano sluz,samo nimam vnetja...povečana sluz pa je normalna za ta čas....

pa oni pas,ki ti pomaga trebuh po porodu noter prej spravt



user posted image user posted image user posted image  Jaz sem enkrat nekje slišala, da so stare tetke svetovale pit olje, da bo otrok lepše ven zdrseluser posted image user posted image user posted image .

Kje boš kupila ta pas? Jaz sem razmišljala, da bi si kar tisto reč za oblikovanje telesa s TV prodaje.

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:18:52   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image

kaj maha, najbrž jo ščipa iz žlehtnobe ker ni še nič sladkega pojedlauser posted image user posted image


Biljana, danes pa tebe meče?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:18:58   
maurica
tršica; upam, da ti odobrijo vikend paket user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:19:55   
ninchi9
Kuku

Prosim punce, dajte mi malo pomagat

Jutri gostim prijateljice na "zadnji večerji" user posted image pri meni in ne vem, kaj bi pripravila user posted image .
Ma ktera kakšno idejo??????

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:28:44   
maurica
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

meta, suzy in jaz; me imamo PDP na isti dan. a bi kakšno stavo udarle, kira bo prva? za kavo pa kremšnito ...

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Hm, stava, kaj! Vidve sta obe prvorodki, ne? Ma, jaz mislim, da pred 5. 2. ne bo pri nas nič pa če si še tako želim


Jaz pa sem zdaj prepričana, da bom januarka. jaz stavim na ta vrstni red: jaz, meta, suzy user posted image . me prav zanima kako bo user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:32:07   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Tigrica86

povejte mi, kolk dekic mate na zalogi? eno, dve, več? js sm zaenkrat kupla eno, včasih se kera tud dobi pol, sam sm ziher, da je js ne bom, zato k računam nanjo user posted image



Voziček, ležalnik, avto ... Lahko maš samo eno pa prestavljaš, lahko tud kakšno porabiš k je že doma.

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:32:24   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: cukica

Pa še to izvid za uroinfekt je negativen hvala bogu sam še to se mi je manjkal ja,...
Jutri pa v postojno na pregled in bomo videli kaj bodo rekli al bomo ostal not al bomo šli še mal domov,me je začelo pa grabit v hrbtu,tako,da očiten počasi prihajajo popadki ,ki bodo bolj aktivni in tud na blato me bl tišči,...



Fajn za izvide-to tiščanje na blato pa lahko SO popadki

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:32:43   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: šebela

Eno tehnično vprašanje: a ve ste robove tetra plenic kaj porezale ali jih kr pustile? in še kolko kisa date v stroj?


Jaz vedno, ko jih zlagam (nikol ne likam), si rečem, da bom porezala tiste cvirne stran pa mi v skoraj 3 letih še ni uspelo.user posted image

1dl na učuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:33:02   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Jaz sem tudi šla učeraj v lekarno, sem kar 35€ pustila. Me pa zanima a rabimo raskužilo za roke al ne? TO mislim un sprejček, baje se uporablja za čiščenje podlage previjalne?


Mene so prvič v P sestre kar navadle, da sem si vsakič po umivanju roke tudi razkužila in sem si ga pol še doma kupila. Tisti gel iz bolnic je meni fajn, ker takoj shlapi. Zdaj ga najbrž ne bom imela. Roke pa umivat, to pa ja. Sploh obiski - tisti, ki se sami ne spomnijo, jih pa prosim.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:33:20   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33
Plenice: pr nas pa pr stegnih ta prvo spustijo user posted image .


K si suhec ... Lovro ima noge po meni (dolge in tudi precej obložene), tako da pri bedrcah nič ne spuščauser posted image . Naš ati ima pa bolj zobotrebce-bomo vidli, kje bo Binetu ven lezlo. Meritve po UZ-jih imata podobne

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:45:52   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

meta; upam, da se mojega posta ni narobe razumelo, da si ti kriva za nastalo situacijo. jaz sem govorila na splošno o zvezah, da sta po mojem mnenju za razkol kriva dva in da je velikokrat problem v pomanjkanju komunikacije. kako točno je pri vama pa itak vesta samo vidva

Seveda sem prav razumela... Pa tudi jaz mislim, da nosim svoj del krivde. Poklapalo se je par stvari. Nova služba, moja labilnost v nosečnosti in fejst sodelavka ... Pa že na splošno znam bit malo diktatorska v enih stvareh ... Najbrž mal poklicna deformacija, ker morjo otroc prec ubogatuser posted image . Zdaj se trudim, da pride domov k vedri ženi k ne preži na vsako napako in nered (pred časom mi je očital, da se ne znam sprostit in prepustit življenju pa sem imela 1000 izgovorov). Tudi njegovo afero, če ji sploh lahko tako rečem, skušam zdaj obrnit na hec pa ga malo podražim sem pa tja (prej je rekel, da je na pasu izgubil trakec za zataknit preostanek pasu pa si nisem mogla pomagat, da ga ne bi nagajivo pogledalauser posted image ), malo skušam tudi domišljijo vnest nazaj v najino zvezo, ker morda sva pa res ratala malo preveč rutinska. Tista knjiga včeraj mi je res odprla oči in srček. Moram pol še mal prebrat.

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 16:48:40   
meta21
Maurica, jaz pa mislim, da bom jaz zadnja. Torej ti, suzy, jaz

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:17:51   
Anonimen
Ste pa res čveke! Še opozarjat me ne more sprot na mail, ko tko čvekate user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9

Pilogirl - zadnje štiri tedne imaš vsak teden CTG - tako da ja - 1x tedensko pregled. No, mene nič ne pregleda, samo k njemu grem not s tistim listom od CTG-ja, da pogleda, če je vse ok.


Jaz nimam CTG-jev ampak posluša srček, pretipa trebuh in bejži domovuser posted image


Kaj to pri G se tole dogaja? No sicer mene je normalno naročila, tko da vrjetn ne bo še CTGja. Joj kar vsak teden. Uff. No raj k njej kot pa v porodnišnico. Upam, samo da mi bo jutri pokazala mojo žabico, da ne bo spet skrivala mi user posted image pa tko zatopljeno je nekaj gleledala na UZ, da me je kar stiskalo. Sem že hotla rečt, a je kaj narobe?!

Ja jaz sem tudi ta raskožilo hotela kupiti, ki ga tudi v labih uporabljajo pa pr hiv pozitivnih, tak uranžno nalepko ima.

PLANICE Čakte a tisti entel se spara??? To je ful paranja, al sem jaz kaj zamočila in narobe razumela?!

Tigrica86 Jaz sem tudi bež izbrala, mi je pa žal, da nisem počakala in vzela uno vijolično mi je bolj všeč.

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:20:17   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: valek

Zasi kar se tiče sluzi...tudi jaz imam povečano sluz,samo nimam vnetja...povečana sluz pa je normalna za ta čas....

pa oni pas,ki ti pomaga trebuh po porodu noter prej spravt



user posted image user posted image user posted image  Jaz sem enkrat nekje slišala, da so stare tetke svetovale pit olje, da bo otrok lepše ven zdrseluser posted image user posted image user posted image .

Kje boš kupila ta pas? Jaz sem razmišljala, da bi si kar tisto reč za oblikovanje telesa s TV prodaje.


V Sanolabor trgovinah imajo te trakove(pas oz.steznik za trebuh).

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:24:59   
Anonimen
Punce, glede teh pasov bodite previdne! Če so premočne krvavitve ne smete nostiti pa če boste mele CR. Da ne boste tko ga polumile kot sošolka, je mela malo krvavitev že skor konc, pa si je ta pas dala gor, da bi pač čim prej k sebi prišla s trebuščkom, ker ji je res velik ostal, pa je fasala tako krvavitev, da je mogla k G. Mogla takoj nest dol in lepo pozabiti na nošnjo pasu.

Pa tudi po forumih sem take zgodbe slišala, tudi moja mami je mela s tem težave, dobi kar pege, ko sliši pas proti trebuhu, se ona strokovno izraža user posted image

(odgovor članu valek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:29:03   
samsara04
cukica, veliko user posted image user posted image user posted image ti želim!

Je ena spraševala glede plenic v DM-u. Meni je sestra svetovala plenice Alana, so menda super in naravne. Tudi blazinice za dojenje so po njenem najboljše Dm-ove. Kupila bi si modrc za dojenje, pa oklevam med Dm-ovim in Mellerjevim. Mi lahko katera, prosim, svetuje, kateri je boljši. Kasneje bom pa itak nabavila enega od lepših, boljših.

Ah, danes pa nisem bila na sprehodu, pa tudi nakupi za tamalega ta konec tedna so splavali po vodi user posted image Grlo imam tako vneto, da fajn kašljam, boli glava in še vročina me daje. Po vrhu vsega pa je še moj zbolel za neko trebušno virozo. No, pa še modrice sem staknala po rokah, ker sem bila malo neprevidna po stopnicah in (na srečo) pristala na tazadnji.

Lep večer vam želim, lp

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:46:29   
tamy82
Urco pa pol spanja popoldne, to je res neprecenljivo user posted image Res mi je pašalo danes user posted image

Plenice: jaz sem samo en paket kar v DM-u nabavla (niti ne vem več katero znamko user posted image ) za začetek in za iz P, potem pa itak namevamo uporabljat pralne racmanove pleničke.

Dekice: to mam jaz prav manjio, se mi zdi, da jih je vedno premalo. user posted image Tako da mam mislim da tri svoje, pa še ene dve ali celo tri sem dobila. Tako da jih bo gotovo dovolj user posted image

Pozdravite se vse, ki vas kakšen prehlad daje ... user posted image user posted image
Pa srečno, če se kje že kej zares dogaja (cukica) ... user posted image user posted image

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:48:33   
maurica
meta; mi je všeč, da tako razmišljaš. da se nisi zaprla vase, amapk obratno, da si se odprla in da tudi ti delaš kar je v tvoji moči, da izboljšaš odnos in ne samo čakaš, kako se bo odkupil user posted image

suzy; še ti pristavi svoj piskerček! user posted image
torej:
- meta; 1. maurica, 2. suzy, 3. meta
- maurica; 1. maurica, 2. meta, 3. suzy
- suzy; ?

samsara; jaz sem spraševala za DM-ove plenice. a Alana so kakšna posebna znamka al to je DM-ova user posted image nisem še "doma" na tem področju

patrisha; glede Dianatal gela, jaz ga ne bom uporabla, ker računam na porod v vodi ali EA user posted image

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 17:55:20   
samsara04
maurica, ti si bila user posted image ja, plenice Alana so, moja sestra jih res hvali in pravi, da niso nikoli premočile, pa sem se tudi jaz odločila zanje. Tu je nekaj mnenj glede teh plenic:http://www.ringaraja.net/forum/m_2902932/mpage_1/key_/tm.htm#2902932

Lp

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 18:03:42   
cukica
Tko zdaj me pa lahko zagrabi.Moj je v sloveniji in ima do doma,če bo treba kam jit 2 uri.jutri pride sicer domov,ker mora jit še razložit robo,ampak važen je da je tu.Hvala vsem,ki mislite name,poročam vam pa itak jutri kako in kaj,ker majo tud v Porodnišnici računalnik,če ne toliko,da vam povem,da sem ostala not.

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?