|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
29.10.2010 11:22:31   
marta82
Moj sinko je še premajhen, da bi me takole v zadrego spravljal. Sem pa bila zadnjič v vrsti (na blagajni) za enim fantkom in atijem. Kupila sta ta veliko milko. Pa reče prodajalka prijazno: " O, a danes se boš pa kar na veliko sladkal." in mali odgovori: "Ne, ni zame. Mami ima menstruacijo pa ati ne upa brez domov prit."user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
29.10.2010 11:35:32   
mateyka
gremo na kavico in "smetanco" (tamala mora tud met svoj kavni servis s smetanco in kakavom posipano), tamala, pappa in jaz. sedimo in naročamo kaj bomo konzumirali, ko tamala prijavi kelnarju: "pappa ma pa velik lulek". user posted image je fant kar debelo pogledal user posted image samo mu je pa šlo fejst na smeh user posted image
imho, kelnarju tega, da je mama srečnica, ni treba glih vedet - samo zgleda je ona drugega mnenja user posted image

je pa to, da ma pappa luleka, povedala že kuharcam v vrtcu in raznim sosedom pri babici user posted image po moje je to rezultat tega, da smo imeli situacijo, ko smo bili ločeni do njenega 2,5 leta (in ni videla nagega moškega) in se ji verjetno zdaj zdi fascinantno, da je pappa drugačen spodaj (to smo ji potem začeli razlagat ravno ob tem času - razliko med fantki in punčkami). user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
29.10.2010 14:25:19   
hedviga
Hehehehe punce!! Se smejim že eno uro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No, naša dva me še ne spravljata v smeh z izjavami. Še ne znata... Se pa vseeno nasmejem njunim poskusom govora, ki so nekaj med slovenščino in kitajščino user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 17:29:15   
ronja
po moje je to rezultat tega, da smo imeli situacijo, ko smo bili ločeni do njenega 2,5 leta

Misli si. Tamalidve ga vidita vsak dan (očija, mislimuser posted image ), pa tudi ne kompliciramo, ko se gremo tuširat, na morju smo nagi, sta ga že dostikrat videli nagega, pa je to še vedno strašno fascinantno, kako ima oči luleka, me pa lulikeuser posted image . Tudi vedno razlaga okoli. (zgleda je odvisno od velikostiuser posted image ) Pa tudi če imam "menstoacijo" se ji zdi strašno pomemben podatek. Navadno se nasmejem pa rečem: ja, saj mam res. kaj pa naj? Čakam, kaj bo Lejla povedala...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 17:33:38   
tanjusi
" O, a danes se boš pa kar na veliko sladkal." in mali odgovori: "Ne, ni zame. Mami ima menstruacijo pa ati ne upa brez domov prit."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 17:40:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

" O, a danes se boš pa kar na veliko sladkal." in mali odgovori: "Ne, ni zame. Mami ima menstruacijo pa ati ne upa brez domov prit."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pošteno user posted image .

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 17:53:19   
katy83
vau, kak super tema. user posted image user posted image user posted image user posted image
No, moj sin je še premlad za take izjave, ampak če bo po meni bo pestro. user posted image

No, včasih, ko ši se z Avstrije moral "švercat" razno robo (jaz sem bila stara nekje 4 leta) smo tam kupili radio in ko smo prišli na mejo, jaz vsa vesela, da imamo pod sedeži skrit radiouser posted image rečem policaju:  "Stric, kaj vi tudi mate radio?" user posted image   no, še dobro, da je bil avtrijski policaj in nisem znala nemškouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
30.10.2010 17:56:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 19:39:03   
kralj matjaž
Sva šla v knjižnico in prideva pred zaprta vrata. Pa rečem malemu žalostno:"Veš na žalost danes knjižnica ne dela".
Pa mi odgovori:"Ja ker nima baterij a ne."
Takrat je bil star slani dve leti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 19:51:54   
Volga
Lovro, 6 let, vito, 3 leta

Lovro: mami, zakaj moramo v cerkvi molit? Saj je Jezus že itak na križ pribit.
Vito: zato, da ne bo s križa padu.


(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 20:14:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa tudi če imam "menstoacijo" se ji zdi strašno pomemben podatek. Navadno se nasmejem pa rečem: ja, saj mam res. kaj pa naj? Čakam, kaj bo Lejla povedala...


ti, naša se pa ful zasekira - mama KRI TEČE! in je čist paf kok me boli user posted image user posted image odkar so jo v prst piknil in dvakrat žilo falil, ve kako zgleda kri in kako boli. boga mami user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
30.10.2010 20:17:29   
ronja
No, sej res boli. ma, jaz sem Ronji morala to že zelo zgodaj razložit, ker pri nas ni mogoče it sam na wcuser posted image . Tako da je z vsem seznanjena. NO, saj kar nekaj časa "menstoacije" nisem imela (pač je prišla Lejla), ampak ko sem jo spet dobila, sem jo morala tudi razložit, ni pardona. In se ne sekira prav nič, teži enako kot sicer.user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
3.11.2010 10:06:08   
alesha
No, meni je pa glih 2 dni nazaj moja 3,5 letna hčera dala eno simpatično izjavo. Ne vem kaj je delala, da sva jo z možem vprašala kaj bo ko bi velika, če bo zdravnica. Ona pa reče: Ne ne bom, mami bom.
Sva se smejala, ker takega odgovora pa res nisva pričakovala.


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 22:38:49   
petea
Obujam malo zaprašeno temo: user posted image


Otroci z atijem uživajo na postelji in si na računalniku predvajajo pesmice, mami pa imam mir v drugi sobi za delo.

Pa pridirja petletnik k meni in izjavi:
'Mami, veš, kako je priden naš ta mali?
Kot multipraktik!'



user posted image user posted image user posted image



Ko pa je lani pri nas Miklavž nosil darila, je naslednji dan vprašal svojega očeta:
'Ati, zakaj pa mamici nisi za Miklavža nič kupil?'

Že nisem bila pridna ...user posted image

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 23:02:01   
khurde
joooj, jaz si te izjave redno zapisujem user posted image pri nekje 3,5 letih je bejba stala v banji in se opazovala (naga, po kopanju)... pa reče: "ne vem, kaj bom naredila s temi mojimi joškami... sploh ne rastejo!"


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 23:07:25   
LuLu
user posted image
Jaz moram mojemu sinu jutri spakirati stvari v kovček, ker se bo odselil od nas. Potoval bo pa z raketo user posted image
Potem si je premislil... načrt potovanja ostane isti, le datum je premaknil za milijon dni. Huh, HB... ni mi čez noč za prati in jutri pakirati.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 23:09:07   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

pri nekje 3,5 letih je bejba stala v banji in se opazovala (naga, po kopanju)... pa reče: "ne vem, kaj bom naredila s temi mojimi joškami... sploh ne rastejo!"




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 23:11:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Lovro, 6 let, vito, 3 leta

Lovro: mami, zakaj moramo v cerkvi molit? Saj je Jezus že itak na križ pribit.
Vito: zato, da ne bo s križa padu.




Hudo! Ekstremno hudo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
4.1.2013 23:48:27   
malibauc
Na kavi in na soku:

Jaz: Je dober jagodni sok?
Mali bauc: Ne, daj jagode ven. Bom r(j)ajše kavo.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
5.1.2013 0:18:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malibauc)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
5.1.2013 4:51:23   
štrumfek
tamala 3 leta
se peljemo po avtocesti in si jaz odprem Red bull
Tamala: mami ne smeš piva pit, ker boš pijana
jaz: saj ne pijem piva, tak sok ki pika je (ne mara mehurčkov)
Tamala: ti povem, da boš pijana...
potem je pa en komad na radiju in začnem pet, zraven se pa še malo "guncam"
tamala: no evo mami, sem ti rekla, si že pijana

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
5.1.2013 8:01:40   
LittleSun
user posted image user posted image user posted image user posted image dobra tema user posted image user posted image

Naš je pri 3,5: peljemo se mimo enga starega yugota in ati mu reče naj pogleda, da je to viktor jugo iz carsev in tamali vpraša: kako je pa prišel iz televizije user posted image user posted image

Zdaj konec decembra je pa odprl oči in hotel pojest čokoladico iz adventnega koledarčka, pa sem rekla, da ne, da je še zgodaj in da ga bo bolel trebušček, če nebo prej pojedel zajtrka, če bo jedel na prazen trebušček. Mine 5 minut, teme pogovora že čisto drugje in tamali začne da naj pogledava kako ima debel trebušček, pa še midva praviva, da nima in spet pa ja poglejta kako je debel in jaz rečem, da je pravi mali debelušček in on: no če je pa debel, pa ni prazen in lahko že zdaj pojem čokoladico user posted image user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
5.1.2013 13:21:10   
tashq
še ena naša:

greva z 2-letno hčerko iz vrtca in občudujeva vreme. bilo je zelo oblačno-megleno.
hčerka:mami, lej oblak!
jaz:ja, oblak je. kje pa je sonček?
hčerka (pogleda v nebo):ni sončka!
(sonca se skoraj ni videlo, ker je bilo tako oblačno.)
hčerka (še enkrat pogleda v nebo in vpraša malo začudeno): a je pol nočka?user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
5.1.2013 13:36:23   
m_o_i
vceraj mulcu ni slo nekaj v vrecko(je obseden z zlaganjem v vrecke) in full zavpije: to so cigani user posted image user posted image user posted image

sem ga vprasala, kdo tak rece, ko ga kaj razjezi, pa pove, da Mirko (cista desetka je pa njegova se ena obsesija)user posted image
pa nasploh iz te ciste desetke potegne jako zanimive fraze. pozna tudi betkino "zgini ven", pa Borisov "mackin dim"...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Najboljše izjave naših malčkov...
5.1.2013 13:54:12   
jesensko listje
Zadnjič greva z našim 4-letnikom v eno večjo trgovino kupovat puloverje zanj. Jih nekaj naberem potem pa greva v kabino poskušat. In sem nekaj govorila bolj sama s sabo kot z njim, da je premajhen pulover. Mali sliši samo premajhen in pravi (na glas kolikor se da): A da sem premajhen? A sem spet preveč smrklja pojedel?!

Vedno ga namreč hecamo, da bo postal manjši, če bo jedel smrkelj.

Pa danes ni mogel jesti kosila, ker je moral narediti domačo nalogo za v šolo!

lp

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?