|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 4.del
4.11.2010 14:05:41   
5ra8
Udb, sem študirala kam te naj dam.

Gruntala o tvojem nick-u, in ja te poznam user posted image  Mislim ne osebno se ne poznava, na videz pa. user posted image



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dolenjke, 4.del
4.11.2010 18:54:21   
vesna_b
punce moje
da vam povem današnjo zgodbo... vidim, da ste me malo pogrešale. joj, sem kar malo zrastla...user posted image
aja, pa user posted image  mi tud še paše, večkratuser posted image , sam danes ne bo nič - moj že cel dan pretaka, pa ga še nekaj časa ne bo domov, tako da... smrk smrk... (barabeuser posted image )
kot prvo imam norišnico v službi. ampak ne jokam, dobimo pri plači že del božičnice in rade volje delam, sam da bo.user posted image  poleg tega imam še eno študentko na praksi, tako da ne morem kadarkoli na mail in RR, ker... moram biti vzgledna mentoricauser posted image
no, in... komaj natipkam, cele litanije, vrže za sekundo ven elektriko, in mi vse zbriše. user posted image user posted image user posted image
potem spet ob priliki natipkam, in kliknem potrdi, mi vrže ven, da je povezava potekla, in spet vse zbriše user posted image user posted image user posted image

tako, sedaj pa grem še enkrat:

dramica, ti se mi kar malo smiliš. ampak saj bo januar takoj tukaj. bom pa res že decembra intenzivno nosila telefon s sabo, če boš kaj lepega javila user posted image

živka, tudi tebi želim, da se čimprej pozdraviš. če drugo ne bo prijelo, pridi k meni, na grog. pomaga, preverjeno, sam mej šoferja s sabo...user posted image

udb - pesti sem držala, upam, da je pomagalo. na nuhalno pa grem v NM, ampak šele drug petek... user posted image  veste kje je še to???? še cel teden...

petra - pri nas dajejo enkratni prispevek ob rojstvu otroka, 200€ - sva jih naložila tamali na TRR. a v NM pa res ni nič??? user posted image  hudo

Krško - jaaaa, včeraj sem vidla, da majo že vse naloženo, izložbe poštimane - naredil so pa v parih tednih skoraj no, pri nas pa mečkajo. bom prej menda rodila, preden bo kaj odprto... user posted image  smo šli včeraj v hofer po plenice. sem mela (za tamalo, da ne bo kake pomote user posted image ) sedaj muellerjeve plenice, pa je dobila takoj neke izpuščaje po trebuščku, pod popkom. ko ene lišaje. pa full jo je srbelo. in... ko je imela rdečo ritko in smo sprobal vse sorte plenic, smo nazadnje probal še hoferjeve in očitno naši najbolj pašejo. v glavnem, od včeraj zvečer jih spet ima, in je takoj boljše user posted image  je blo pa res hudo.

vipercat - kdo pa še gleda na leta? glavno, da znamo čvekat user posted image

mala_princeska - meni je patronažna (bivša sošolka iz OŠ) rekla, da če ne bo mogla tamala kakat, naj ji dudo ene 2* namočim v kavo. preverjeno, se je v roku 1 ure pokakala ko tavelka. vsaj po količini user posted image
in super za pohvale za tvojo bejbo user posted image  sam naj tako ostane, a ne? ja, lahk si ponosna, mami...

no, tolk za danes. upam, da ne bo spet zbrisalo, ker se grem pol trmat pod kouter... user posted image

čauči bejbe. upam, da bom mela jutr kej več lufta.

čauči

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 4.11.2010 18:56:36 >

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dolenjke, 4.del
4.11.2010 19:56:13   
Udb

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

Udb, sem študirala kam te naj dam.

Gruntala o tvojem nick-u, in ja te poznam user posted image  Mislim ne osebno se ne poznava, na videz pa. user posted image



RES??? Ojej, hmmm, od kje pa se poznava?

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dolenjke, 4.del
4.11.2010 19:57:48   
Udb
o Vesna, hvala za pesti, SUPER je blo!!!!!!!!! Tako sem vesela, da sploh povedat ne morem!!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 7:59:26   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

o Vesna, hvala za pesti, SUPER je blo!!!!!!!!! Tako sem vesela, da sploh povedat ne morem!!!



ej.....
sploh če je blo super, hitr povej user posted image
veš da smo babe firbčne user posted image

aja, pa dobro jutro vsem. sedaj se še lahko oglasimuser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:08:09   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

aja, pa dobro jutro vsem. sedaj se še lahko oglasimuser posted image


ka greš pa pol, da se ne boš mogla? a user posted image user posted image user posted image  ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:14:54   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

o Vesna, hvala za pesti, SUPER je blo!!!!!!!!! Tako sem vesela, da sploh povedat ne morem!!!

 

ej.....
sploh če je blo super, hitr povej user posted image
veš da smo babe firbčne user posted image

aja, pa dobro jutro vsem. sedaj se še lahko oglasimuser posted image
Hahahahah,  firbci! user posted image torej, na poti mojih sanj, mi je včeraj uspelo, da sem debitirala na opernem odru...bilo je nepozabno!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:24:27   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

aja, pa dobro jutro vsem. sedaj se še lahko oglasimuser posted image


ka greš pa pol, da se ne boš mogla? a user posted image user posted image user posted image  ? user posted image user posted image user posted image


ha ha ha, upam, da tud še danes... user posted image
sej včer je moj tud kmal pršu, če razumete...user posted image user posted image user posted image

sam to bo šele potem, zvečer. hm. sedaj sem mojo praktikantko poslala drugam nekaj naredit, potem pride nazaj.
ima računalnik zraven mojega in tako vidi vse, kar vidim jaz user posted image  na mojem računalniku

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:25:25   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Hahahahah,  firbci! user posted image torej, na poti mojih sanj, mi je včeraj uspelo, da sem debitirala na opernem odru...bilo je nepozabno!




WAW user posted image user posted image user posted image
čestitke, tole pa res ni kar tako. super

am, kje in kdaj te lahko pa še me vidimo oz slišimo???

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 8:26:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:28:43   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Hahahahah,  firbci! user posted image torej, na poti mojih sanj, mi je včeraj uspelo, da sem debitirala na opernem odru...bilo je nepozabno!

 


WAW user posted image user posted image user posted image
čestitke, tole pa res ni kar tako. super

am, kje in kdaj te lahko pa še me vidimo oz slišimo???

Danes imamo še eno ponovitev, pa potem 2 konec decembra - je pa otroška opera, tako da npr. moj mali je ful užival, ko je šel poslušat.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:29:33   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: živka

Udb sem te videla pri Odmevih. bravo.

Meni je vročina končno popustila, HB, ker to je bilo že res smrtonosno. Včeri sem imela slab izvid krvi, visoko povišano sedimentacijo in mi je dal antibiotik, v pon. kontrola.

Vesna na grog pridem raje zdrava user posted image


 Živka, ti ga pa nekaj serješ!! Takoj se pozdravi! Dovolj kuhanja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:43:35   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Danes imamo še eno ponovitev, pa potem 2 konec decembra - je pa otroška opera, tako da npr. moj mali je ful užival, ko je šel poslušat.


sedaj pa samo  še povej, kje ti to poješ?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:44:17   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Vesna na grog pridem raje zdrava user posted image



ma tud takrat lahko, ampak zakuhala boš v vsakem primeru user posted image  - veš, ker je vroč user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 8:59:03   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Vesna na grog pridem raje zdrava user posted image



ma tud takrat lahko, ampak zakuhala boš v vsakem primeru user posted image  - veš, ker je vroč user posted image


a bodo zravn palačinke? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 9:04:49   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Danes imamo še eno ponovitev, pa potem 2 konec decembra - je pa otroška opera, tako da npr. moj mali je ful užival, ko je šel poslušat.

 
sedaj pa samo  še povej, kje ti to poješ?


http://www.opera.si/opera/app/vecopredstavi.asp?IDR=127

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 10:51:05   
vesna_b
ej, petra, tud se lahk zmenmo. nutelo pa palačinke mam doma, orehe pa tud, sam jih bomo mogle še stolčt... user posted image

udb - super tole zgleda

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 10:54:16   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

user posted image šibam na pregled k Zajkli.user posted image



user posted image user posted image sam je res ena...uhica...

men je na pregledu-morfologija (pri patriciji, da nau pomoteuser posted image ) sam neki momljala, nč je nism slišala, ne zastopla. sam za vsakič je rekla, da bo velik otrok


Hja, zame bo kr Zajkla ostala, pa naj ji bo z veliko začetnico.user posted image pr men ni nč drgač, js je u prvi nosečnosti ama ništa nism razumela, sm neki momlja k da govori sama s seboj.user posted image ma drgač mi je ok ženska, sm mal bl bi mogla delat na izgovorjavi.user posted image
No učer k sm mela pa pregled se mi je zdelo d ne bo UZ in sm ji rekla d bi pol pa samoplačniško ne, in mi ona prbije d tega pr njej ni. Mislm, žalostno in smešno obenem no. Ma pol ji je moj mal zatežu d bi rad vidu spol, če se bo vidlo in pol  je nardila UZ njemu na ljubo. Se prav, da morm zdj usakič mojga sabo notr uzet.user posted image smo pa sm poslušale srčka, je vse ok pa upr kilcah nism šla nč gor kar je supr dupr zame, kr sm itak že u prvi nosečnosti šla preveč gor.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 10:55:24   
Tincy90
Ajaa, sm hecna.user posted image spola se ni vidlo kr se je pikc skrivov.user posted image
Se mente glede user posted image ... pri nas bo treba tud dans kako akcijo vžgat.user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 10:55:54   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

ej, petra, tud se lahk zmenmo. nutelo pa palačinke mam doma, orehe pa tud, sam jih bomo mogle še stolčt... user posted image

udb - super tole zgleda


mam jst stolčene user posted image  fotr u penziji pa nima itak kej druzga delat, kot orehe tolčt. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 11:23:01   
vesna_b
o blagor se tebiuser posted image
men jih je zadnjič moj sprot tolkel, ko sem jaz pekla gratinirane palačinke - aja, super recept
jaz pa mlelauser posted image

no, prav, kdaj pečemo?

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 13:31:09   
vipercat
dober dan

evo imam babi na obisku, sva se cel dopoldan potepale in malo zapravljale user posted image

mala princeska oprosti za kavico, ampak saj veš ne morem babi pustit same, jaz pa jet. bova drug teden nadoknadile user posted image

kosilo: malico sva z mami jedle v nm v eri, sva se tok potepale, da sva bile lačne, za kosilo bo pa zelje z makaroni (zeljne krpice), sladica pa ananas in sladka smetana

vesna b če lahko še jaz pridem bom za vse orehov natolkla user posted image


< Sporočilo je popravil vipercat -- 5.11.2010 13:33:45 >

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 13:41:11   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

vesna b če lahko še jaz pridem bom za vse orehov natolkla user posted image



Joj, kako sem se nasmejala zdele.
ja itak, več nas bo, boljše bo... user posted image
sam mojga moram nekam poslat, da bomo u miru čvekale. pa tolkle. orehe, seveda... user posted image

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Dolenjke, 4.del
5.11.2010 15:13:13   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

vesna b če lahko še jaz pridem bom za vse orehov natolkla user posted image



Joj, kako sem se nasmejala zdele.
ja itak, več nas bo, boljše bo... user posted image
sam mojga moram nekam poslat, da bomo u miru čvekale. pa tolkle. orehe, seveda... user posted image


kaj je že tisto...ena pesmca...bom orehe natokla...pol pa ne vem več. jao moj spomin user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 23:05:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 5ra8)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?