|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 4.del
6.11.2010 10:07:16   
štrumfek



IZVIRNO SPOROČILO: živka

K niso tisto lešniki? Bod moja, bod moja, ti lenškov dav....
 

jst sm tud takoj na to pomislna user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Dolenjke, 4.del
6.11.2010 12:10:52   
dramica
ja,ja...Boš tiste potolkla te bom s kladvm po glav...user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Dolenjke, 4.del
6.11.2010 20:43:43   
Udb
Kje se skrivate danes, dolenjke? Ste vse uživale zunaj na sončku? Jaz sem cel dan bolj ali manj preležala, ker mi je ful slabo...upam, da bo jutri bolje.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Dolenjke, 4.del
7.11.2010 10:09:30   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Kje se skrivate danes, dolenjke? Ste vse uživale zunaj na sončku? Jaz sem cel dan bolj ali manj preležala, ker mi je ful slabo...upam, da bo jutri bolje.



res smo se skrivali v Zoo-ju v Ljubljani, je bila Manca čist navdušena nad Sajmirji (male nove opice)  in vsem kar je migalo user posted image , sicer razočarana nad vremenom, ker je na dolenjskem lepše kazalo in sijalo, v lj pa veter in oblačnost, pa smo se vseeno imeli lepo :-)

user posted image user posted image user posted image  Udb za nastop, res super da ti je uspelo, le pogumno naprej :-) in user posted image  za počutje, saj bo minilo.

Vipercat nič hudega za petek, za jutri (ponedeljek) sem pa v nizkem štartu, rabim kavo, čvek s tabo in krofek user posted image  - a si za da se dobiva zjutraj?

Živka kaj bolje počutje?

lepo se imejte :-)


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 7:37:31   
vipercat
dobro jutro punce. za mano je grozen vikend. zbolela sem, z mojim sva skregana - sedaj imamo tiho mašo, z papirji in šefom nisem nič uredila pa je treba spet vse jovo na novo, denarja ni nič nakazanega in počasi me že  panika daje...

mala princeska - haha ravnokar sem dobila tvoj sms user posted image  - seveda greva na kavico


(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 8:36:58   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

dobro jutro punce. za mano je grozen vikend. zbolela sem, z mojim sva skregana - sedaj imamo tiho mašo, z papirji in šefom nisem nič uredila pa je treba spet vse jovo na novo, denarja ni nič nakazanega in počasi me že  panika daje...



glede tihe maše - ej, glej tako, da je tud pozitivna stran - si boš ušesa spočila... ej, hecam se, da ne bo pomote...
nisem ti fovš, je pa tud pri nas že bilo na dnevnem sporedu. upam, da bo čimprej stanje drugačno...
in ja, upam, da boš čimprej dobila, kar si dejansko že zaslužila. ej, to mi gre pa najbolj na jetra - pismo, delaš lahk, plačat ti pa ne morejo? user posted image


no, naš vikend... v petek popoldne smo šle s tamalo mal mojga pogledat, ker je pretakal še (koooončno je končal), v soboto smo šli ojlke obirat (no, me s tamalo smo mal bolj na easy, he he) - vreme pa je bilo dol ubitačno. megla, oblačno še ob poldne, pa kmal je začelo pihat. sicer smo obirali v zavetju, ampak smo se s tamalo vseeno šle kmalu skrit v stanovanje in mal ležečki pred tv user posted image  - saj je moj obiral naprej, tako da po moje za nas bo olja dovolj user posted image
včeraj pa smo popoldne mal letali okol, smo šli na obisk in je popoldne hitro minilo. potem pa sem šla še tamalo skopat, tako da sem mogla zvečer še kopalnico pomit, in je bil čas za kavč in big brotherja. user posted image  kaj so komentatorji zabil Nano user posted image  včeraj mi je bla pa še Angelca zelo všeč... user posted image
no, evo, moj vikend.nič, bejbe, uživajte in se kaj tipkamo. grem delat

čauči

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 8.11.2010 8:38:17 >

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 12:00:21   
vipercat
no da malo poročam kaj sem uspela naredit v času od zadnjega javljanja:

z malo princesko sva bile na kavici, malo sem se spucala, pa je sedaj razpoloženje že boljše. mala princeska hvala ti za družbo in kavico. jutri sicer ne bom hodila dol, si pa srčno vabljena k meni na čajčka in kolačka če boš kaj hodila naokoli - no tudi katera druga, da ne bo pomote user posted image

evo pogodbo od direktorja naj bi v krotkem dobila (NAJ BI). dobila sem tudi davčno, kjer so mi povedali, da je za letošnje leto plačano vse od prispevkov, kar je že napredek, ostane še lansko leto. poverdali so mi tudi kje in kako prijavim delodajalca ter tudi vse kar spada na delovni inšpektorat, tako da jutri začnem prisati prijave. malo se je zataknilo na brezplačni pravni pomoči, kejr imajo en kup pravil, komu zagotavljajo brezplačno pravno pomoč in komu ne. jutri pokličem odvetnika pa bomo videli kaj pravi on,drugače pa še enkrat poskusim preko sodišča. ČE JE DIREKTOR MISLIL DA BOM KAR MIRNO ODŠLA SE JE PREKLETO ZMOTIL user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 13:31:53   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

ČE JE DIREKTOR MISLIL DA BOM KAR MIRNO ODŠLA SE JE PREKLETO ZMOTIL user posted image


user posted image user posted image malo se jih odloči za takšen korak, ker jih je preprosto strah in se ne najde dovolj časa za takšno potezo. ne se dat.user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 15:02:32   
Udb
Ojla dolenjke!

DAnes sem razočarana nad svetom...namreč že pred nosečnostjo sem nameravala zamenjati službo, pa sem imela danes rzagovor. In so mi lepo povedali, da sem super in krasna, ampak da me ne bodo vzeli, ker sem noseča...tako sem žalostna...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 17:49:33   
dramica
udb-vem,da ni enostavno,probaj to izkoristiti sebi v prid in izkoristi čas zase in družinico,uživaj v nosečnosti.Jaz sem to sprejela tako.Meni tudi pogodba poteče ravno na PDP.sicer so rekli,da se ne rabim obremenjevat,kaj so s tem mislili si verjetno lahko vsak razlaga po svojeuser posted image .V bistvu so me pustili v čisti negotovosti.Sem se najprej sekirala pa sem vidla da ni to nič kar bi mi polepšalo mojo nosečnost,otrok pa tudi ni nič kriv,da bi moral prenašat mojo slabo voljo na račun mene in drugihuser posted image .Punce me se ne damo  ne?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 17:52:34   
Udb
oj, dramica, gre se za mojo sanjsko službo (sej drugače sem zaposlena), samo zato mi je tako hudo...pa tako dobro je kazalo...dokler niso vedeli da sem noseča...

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Dolenjke, 4.del
8.11.2010 18:09:28   
dramica
joj kok mi štrajka računalnik!user posted image
pol pa ti je sploh hudo,pa dajejo upanje KRETENIuser posted image . SOORY

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 7:07:37   
vipercat
oj oj

ja res se ne damo. sej sedaj smo se pa že naučile da se je za vse treba borit ne?

no kolaček je še vedno v hladilniku. se nobena ne javi za pomoč???? user posted image

drugače je včeraj moj izvolil priti domol ob 20ih, tako da sem kosilo vrgla stran. danes imam v pllanu likanje. kuhala pa sploh ne bom... kar naj se malo zamisli

ah ja valda - besede, besede. seveda bom kuhala, če sam pa vedno lačna, pa še malega princa moram nafutrat.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 8:43:51   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

ah ja valda - besede, besede. seveda bom kuhala, če sam pa vedno lačna, pa še malega princa moram nafutrat.



skuhaj samo za vaju user posted image  pa se bo zamislil. Potem pa reči, aja, sem mislila da te do večera spet ne bo doma user posted image

dramica, nisi povedala kašni so bli rezultati cukr testa? user posted image  vse uredu a ne user posted image

drugače je pa tud naš čmrlj ze začel brcat, tko da ga čutim. Kok je to en lep občutek user posted image

vesna...še malo, še 3 dni, pa spet vidiš pikico user posted image  se mi potem pridružiš na telovadbi? user posted image

udb, to pa res ni fer no.

Alex, kdaj prideš danes domov iz službe? Bi se na hitrco oglasila user posted image

Boste kaj martinovale, ali ste že?

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 9:01:54   
vesna_b
ojla, bejbe
jaaa, še mal, pa vidim pikico najino. ej... men se zdi, da jo/ga že malo čutim. user posted image ok, sem šele v 13 tednu, ampak... tko - v petek sem čutila 2* neke metuljčke, pa danes spet, mal prej. ne tiste brce, da ne bo pomote, ampak take nežne "dotike", tako da me pikica že pozdravlja. ja, res je lep občutek. oz jaz v prvo teh metuljčkov sploh nisem kapirala, dokler me v 20. tednu ni pošteno brcnila. sedaj pa soooo user posted image
za telovadbo ti pa javim, mislim pa, da bo šlo user posted image
martinovanje - mi ga mamo jutri. iz 10.11. na 11.11. - da mošta ne ukradejo, merkamo user posted image , pa čeprav so še vsako leto ga ukradli, sam so kao vino dali v zameno user posted image  - smo pa tapravi za merkat, a ne?user posted image
čeprav je to v zidanci, povabljeni so vsi, ki so čez leto pomagali delat (rezat, vezat, trgat...), in imam izgovor, da grem mal prej domov, s tamalo user posted image
ej, jaz sem še kar utrujena. jaz sam čakam, da tamala zaspi, da vržem svojo rit zvečer na kavč. sicer je bilo tudi prvič tako, sam se je kar kmalu nehalo in sem imela full energije. sam ok, takrat sem se lahko tud čez dan mal šla spočit, če je blo treba, sedaj pa to ne znese.
smo pa včeraj popoldne s tamalo likale user posted image  

udb - joj, kako morejo - totalno nefer...to nam je naša država, naši delodajalci...

vipercat - saj se da tud sam za 2 skuhat. preverjeno user posted image  
čeprav pri nas je drugače - moj reče, da pride čez pol ure domov. in če mu rečem, naj bo tiho o uri, ker vem, da ga ne bo čez pol ure, je seveda totalno užaljen, pol ga pa ni parkrat po pol ure, in pol še reče, a ni vseen, al zamudim 5 minut al pa par ur?
joooooj, kako sem bla jezna, glih zarad tega stavkauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 9.11.2010 9:07:16 >

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 9:39:52   
vipercat
deci user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 10:00:13   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

deci user posted image


ja, dobesedno... user posted image
ampak kaj bi brez njih... user posted image

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 10:43:24   
Mala_princeska
danes pa s5 šteka tale RR user posted image
sem že full napisala, pol pa WE are sorry...user posted image

Udb sočustvujem, samo ni to fer, da so nekako diskriminatorni....
Vipercat ne daj se!!! Nikomur....Ne delodajalcu, ne možeku........objemi malega....

Moški pa....so si blazno podobni in zgleda, da uživajo v tem, ko jih "jezimo", moj je že večkrat reku: "joj kako si lepa, ko se jeziš" user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Dolenjke, 4.del
9.11.2010 11:35:52   
dramica
JOJ SEM ŽE VSE NAPISALA POL PA ...WE ARE SORRY...user posted image

Ja5ra pomešal so mi izvide in če sem na koncu dobila res svoje so o.k.
Naši dečki ja so včasih mal smešni al kako bi človek lepše napisal..user posted image
Ste brale je ena10 letnica rodila... joj me kap da naša čez3mes. izjavi da je noseča.Bo trba it spolno vzgojo razlagat...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Dolenjke, 4.del
10.11.2010 7:53:29   
5ra8
dobro jutro v nov dan...je že sreda! še maloooo pa bo vikeeeeeeeeeeend user posted image

evo neki da se mal okrepčate

user posted image

vipercat, kako si zrihtala z decm? user posted image

no, kdaj bodo palačinke? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Dolenjke, 4.del
10.11.2010 8:01:38   
rea27
petra ti si pa skos lačna..po slikah sodeč user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro..

pa ga imam...novega androida...hehe, mama rea je napredna računalniško tehnološko obdelana mama heheheheh
Potty, where are you? Alex..kdaj greš po Nejčka? A si misla kej na roditeljski priti? Je baje Slavka na bolniški, potem pa ko pride bo spet seznam za govorilne ure zuni..a se zmenva pa na kofe skočva?
Majch..kaj je s spletno stranjo tvoje t?
Čebelko..le pridi nazaj, sej smo še tastare tle...al pa kofe na loki?
princeska..služba?
živka..si bolš?

_____________________________

rea27


(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Dolenjke, 4.del
10.11.2010 8:09:46   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

petra ti si pa skos lačna..po slikah sodeč user posted image user posted image user posted image



ok, no skos ne, po malci nisem. Ampak sej veš, user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na Loki boste težko kofetkale. Takrat je zalilo slaščičarno in baje bo do pomladi zaprta user posted image  Tako sem slišala. Lahko pa da ni res. user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
10.11.2010 9:11:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Dolenjke, 4.del
10.11.2010 9:14:59   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Loka je odprta, deluje tudi slaščičarna, samo v zadnjem delu.

Res bi se lahko kaj dobile. Datum?



no sem mi je zdelo to moje bolj  tko  'rekla-kazala' user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Dolenjke, 4.del
10.11.2010 9:27:26   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Rea, sem slišala, da si vrrtec zamenjala, jaz pa skos mislim, da imamo vse tri z Alex v našem. user posted image

Že dva dni delam, malo še kašljam, ampak se bolje, samo, da mi je vročina padla. Je bilo pa res hudo.

Loka je odprta, deluje tudi slaščičarna, samo v zadnjem delu.

Res bi se lahko kaj dobile. Datum?




živka, super, da se počutiš boljše
hm, datum... jaz ta teden ne morem, drug teden pa bi lahk kdaj... user posted image  če se boste zmenile popoldne... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




MATIČNE CELICE
Admin

Kaj menite o shranjevanju matičnih celic?

Shranili smo jih (12%)

Nismo jih shranili (27%)

Radi bi jih shranili, vendar je to prevelik finančni zalogaj (42%)

Ne bomo jih shranili (12%)

Matične celice nas ne zanimajo (8%)


Število vseh glasov: 388

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!