|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 13:44:26   
muca*maca
Oooo, Pinky girll, midve mava pa isti tikerček user posted image
Pa obe fantka, ki je krepko zamujal na ta svet, hehe

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 17:01:58   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: muca*maca

Skratka, moj Maks se že tri dni zbuja ob 5h zjutri in VSTANE. Hotela sem vas vprašati, če je še pri kateri tako ali podobno stanje in če imate kakšen nasvet, ker jaz sem že čisto zblojena in neprespana!



Počakaš, da ga mine user posted image  Mi smo imeli težavo s tem prejšnji teden, ko se je ura premaknila, ampak se je zdaj že navadila in je ok. Danes se je sicer zbudila ob 5 in je ob 5.45 zaspala nazaj, amapak takrat sem pa že jaz morala vstati user posted image

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 21:02:26   
Anonimen
Maaa sem vas komaj našla :):) juhuu smo že otročki :)

Mi smo bili danes na posvetovalnici in ji je teža padla za 130 g ( na 8080 g, zrasla pa na 76 cm ??? ). Ma me je taka panika, zdaj ji moram dajati en dodatek ? Je pa ful, 5 obrokov, ma ni da ni , vse. Je pa slabokrvna tako, da imamo sirup :(:(
Ima katera izkušnje z padcem teže ?

No grem vas brat za nazaj.

(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 21:17:03   
Anonimen
grrr napišem celo stran in ...bela stran...joooj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 21:19:21   
Anonimen
Gremo še 1x..:):D

Najprej veliko, res veliko user posted image vsem bolančkom. Tudi naša kar naprej kašlja, danes se ji je toliko sluzi dvignilo, da ni mogla ne naprej in ne nazaj, potem ji je ratalo in jo je pojedla :(:( Na pregledu pa vse ok, tako, da je bila še cepljena.

Tudi naša se zbuja ( od kar je v vrtcu, pa sprememba ure ) okoli 5h-6h. Potem pa trmari, se dere, noče spati pri nama...joj , danes je potem zaspala malo pred 6h, ampak kaj ko moramo vstati ob pol 7h da gremo na pot, pa da se uredimo :)

Drugače ima 5 zobkov ( 1 ji raste že 1m ), slini se obupno, tudi 2x je dala rokice toliko notri, da je bruhala ???!! Mislem joj...
mah danes imam slab dan..bz da pišem, da ne jamram po tako dolgem času :()

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 21:49:15   
rozilu
Ojla punce!

Zdej mi je jasno, zakaj nič ne klepetate - tale RR skoz neki teži user posted image

Jooooj muca*maca, ne vem kak bi bil recept, da ne bi ustajal tako zgodaj... Na joško ga najbrž daš, ne? To pri nas pomaga. A malo kasneje spat pa ne bi šlo? Če bi npr. popoldan oddremal še pol urce? Mah, res mi niso jasni tile naši malčki, moja tudi včasih spi do 8h - pa je šla prejšnji dan spat ob 20h (OK, zdej ko je bla bolna), včasih pa ob 6h budnica... uspem malo podaljšat z dojenjem, ampak če moram jaz ustat pa je konec.

Sicer smo mi veliiiiko boljše, zdaj je samo še šmrkanje ostalo od te viroze, pa malo kašlja, samo ni hudega. Jutri spet varstvo (skupaj s kašljajočo sestrično, bomo vidli kaj bosta pobrali ena od druge user posted image ) in služba...

Vreme je res katastrofa, še ven ne moreš it se prezračit! No tle na morju je malo boljše na trenutke, upam da bo jutri kaj bolj optimistično!

Aja, lenika to sem se spomnila glede dopusta, bo pa katera boljše vedla: tudi če si na novo zaposlena, bi ti moral vsak mesec pripadat kak dan dopusta - pri nas tako lahko koristiš 2 dni na mesec - pač do 6. mesca, ko ga lahko porabiš vsega. Pa glede ne-dela v službi - haloooo, zakaj moraš pol tam viset vsak dan??? No, vsaj se ti ni treba pretegnit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 22:06:17   
rakica 2
ta admin me kar vn metauser posted image user posted image
v pondelk smo imeli posvetovalnco,bli cepljeni,mi je naštela kup možnih reakcij od vročine,prehlada,pikic,zatečenga grla in to do treh tednov...no smrka že malo,je pa tečka da groza,to sploh ni ona,ah bo že mimo..
mi je pa že pobegnila iz posteljice,misleč da spi popoldan jo grem pokrit in ona stoji pred tablo od sestrice in s kredo čečka gor,pa čisto tiho je bla,lumpa,sicer mi ni še jasno kako je splezala čez ograjo,ma jo bom že ujela pri deluuser posted image user posted image            user posted image user posted image user posted image za bolančke.
evo sm pisala na obroke,če me ne vrže spet vn


< Sporočilo je popravil rakica 2 -- 10.11.2010 22:14:08 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktobrčki 09
10.11.2010 22:18:25   
rakica 2
aja še mere-78,5cm in 10.050g,46 obseg bučke,5 zobkovuser posted image user posted image user posted image pa laski do sred hrbtauser posted image pa 10kg sitnobe že dva dni....nočko

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 7:29:24   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Aja, lenika to sem se spomnila glede dopusta, bo pa katera boljše vedla: tudi če si na novo zaposlena, bi ti moral vsak mesec pripadat kak dan dopusta - pri nas tako lahko koristiš 2 dni na mesec - pač do 6. mesca, ko ga lahko porabiš vsega. Pa glede ne-dela v službi - haloooo, zakaj moraš pol tam viset vsak dan??? No, vsaj se ti ni treba pretegnit user posted image



Sem malo gledala zakon o dopustu, pa mi ni povsem jasno. Se mi zdi, da je bolj odvisno od podjetja kako si zakon razložijo, tako da moram povprašati kako je s tem pri nas. Tu pa moram vseeno viseti, ker delam v takem podjetju, kjer je bolj pomembno, da imaš določeno število ur, kot pa delo, ki ga narediš user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 10:35:42   
muca*maca
Oooooooo, VSE sem napisala, potem pa:
WE ARE SORRY.... pejte vi nekam!
Zdej morm pa še enkrat... no

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 10:45:01   
muca*maca
Pravoda - očitno tvoja pupika vse sproti porabi, ker si napisala da rada in veliko je. Komot ji daš kaj bolj energetsko nabitega, v vsak obrok naj bi itak dodali eno žličko masla ali olja. Lahko pa ji daješ tudi več polnomastnih mlečnih izdelkov, jogurte, skutke... Maks je tudi skoz v gibanju in je bolj med suhci, samo on je ful čvrst in močan. Jaz mu dajem še banane, pa avokado, pa sladko sadje, kot sta kaki in grozdje, da dobi dovolj energije. Cel dan telovadijo, pa še rastejo in rabijo res veliko dobre hrane.
Slabokrvna je pa zato, ker tako hitro raste.

Rozilu - danes smo spali skoraj do 6h, juhuhu. Itak, da ga dam na joško, sam pomaga pa samo za kakšnih 10 minut. popoldne noče več hodt spat, pa tud če je na smrt utrujen, zato pa tam do 8h zaspi sladko kot angelček. Rokici pod glavo in zaprti učki.... ahhh...user posted image

Lenika - kaj pa če bi prebrala kakšo knjigo? Uredila slike? ufff, jst mam še pa še predlogov. HB, pri meni v službi je lepo uravnoteženo, ni stresno, imam pa po drugi strani toliko časa, da grem lahko v miru na RR in vam kaj napišem.user posted image

No, to se spomnem od nazaj...
Če mi še enkrat vse zbriše, pol pa ne vem...

LP

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 11:37:00   
googica
lep pozdrav :) sploh nimam več časa pisat in brat vas, ker običajno lahko priklopim pc šele pozno zvečer in se mi res ne da kej preveč brat :)) glede RR sem se js navadila, da ko napišem sporočilo, ga kopiram še preden ga potrdim, ker mi je že velikrat ven vrglo :))
spanje: tud naš ma kako noč, ko se zbudi, včeri se je zbudil ob pol petih in bedel, dokler ni pojedu flaše mleka in bil previt.. jao.. dobr da je mož zrihtu, ker js sm bla čist mem... sred noči mene zbujat  :SS
dons mam mal  generalne po bajti, no sej sprot pucamo, tko da na srečo je bolj malo.. edin pralni stroj bo velik laufu dons, pa sušilc.. ker kar ne morem bolj sprot prat, ker preden se mi nabere cunj za en stroj ( za en stroj perila, barvastega, občutljivega..) traja... in pol mam v enem dnevu akcije.. :) seveda mi juš ful pomaga, vidi da pospravljam, zato še on nardi kako dodatno delo :)))
midva se pa nič ne upirava slabemu vremenu.. js sm dala gor možev anorak, juša sm pokrila s tisto plastiko in sva šla, vsak dan, dvakrat.. SUPER JE.. juš vedno uživa ko gleda kapljie ki polzijo po vozku, pa vedno mi zaspi, js pa uživam, ker ni nikjer nobenga in mene dež na splošno ne moti. edin morm si kupit lasten dober nepremočljiv anorak, ker ta mal premoči in pol mam mal vlažen pulover.. pa neki bolšega za na glavo, ker kapuca mi je ful nefunkcionalna, vidiš samo naravnost, še to vs čas leze čez oči, obraz je moker in ful slabš slišiš :)) bo treba kej pogruntat ja.. pa gumi škorne rabm :) tko da šopiiing


joj, a ste ble kej po trgovinah? vse je že božično?? vse okrašeno, sej se hecajo :SS in ful povsod že vse prodajajo, okraske in to, da sploh nimaš občutka. sicer smo tud mi že velik kupli, predvsem zato, ker ponavad pol ko bi kupil, že marsičesa ni več... milijon nalepk za okna, v lecleru majo res fuuul tega. komi čakam :) pa v hoferju neke nove lučke za na okna..:)  kupla sm tud že za izdelavo venčkov, ker letos ni za pozabit, da se advent začne že novembra.. hitr bo, še dva tedna :). fuul rada nabavlam za tele praznike, ker se mam zmeri ful fajn z možem, njemu je Božič res ful pomemben, družinski, zato se zmeri ful pripravimo, plan za večerjo, za okrasitev... in je res vedno nepzabno :) letos bo še bolj fajn, bo naša mami zraven in Juš bo že fajn razgraju :))
jao sm se razpisala, grem stroj spraznit :)

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 20:44:44   
rozilu
Ha, googica - jaz sem prejšnji teden kupla okraske za na smreko v Hoferju user posted image user posted image user posted image Sem vidla, da imajo slamnate in me je prešinilo, da teh pa ne bo mogla razbit user posted image user posted image user posted image (kvečjemu jih bo pojedla user posted image ) tudi če vrže smreko na tla user posted image . Itak so ugodno tam, če bi v kakem Rutarju kupovala bi se skešila najbrž. Aja, pa danes je dobila kompletek za na sneg... (vidim da sumljivo dosti zapravljam v Hoferju zadnje čase, pa nikoli ga nisem marala user posted image ). Aja, kaj še majo, to še razmišljam če bi kupli - un šotorček z 250 žogicami user posted image - itak je nama s tatijem bolj včeč kot njej, ona bi sam žogice v usta dajala... no bomo vidli, mogoče ga dobi za dedka mraza user posted image



(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 21:44:36   
googica
hehe hofer je zakon.. midva vsak mesec zapraviva za hrano tam.. poln voziček pa pod 100 evri :) pa vedno se kaj lepega najde, zdej majo take fuuul lepe škatle za piškote.. bom mogla it kej :).. aja so mel kompletke? js sm pa vidla da majo od ponedeljka take kul drsalke za odrasle, bom šla... mogoč bojo pa kul? za 25 evrov.. zdej sm brez, pa če bojo ok... nimam slabe izkušnje z njimi :)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktobrčki 09
11.11.2010 21:57:46   
googica
zmeri vas pozabm prosit... za novoletne okraske rabm prazne tube (majoneza,hren itd... ne plastičnih).. če ma kera kešno, pa da bi mi poslala mogoče? na moj račun?

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktobrčki 09
12.11.2010 10:35:59   
Februarka08
Ojla!
Jaz se še kar cajtam, čajčkam, čaj mi iz ušes že teče, pa še ob glas sem! Kr nekiuser posted image Spimo zelo slabo, mi2 kašljava, Blaž stoka, tamala se dere, ma ni da ni. Komaj čakam dan da se naspim.
Pravoda, jaz bi ti tud svetovala kot muca*maca, zgleda vse porabi, ma pa res manekenske mereuser posted image proti našemu buhteljčkuuser posted image
Hofer, ja tud mi nakupujemo tam, ampak bolj samo kar se kakšnih materialnih stvari tiče, hrana mi nič kaj ne diši tam. Je pa res ugodno kar se tiče otroških kompletov, kakšni čevlji itd...
Trenutno sem sama, sta maledva na sprehodu, danes še lahko uživam in se čajčkam, tako da grem mal izkoristit.
Lep petek vsem!user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktobrčki 09
12.11.2010 12:44:12   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Ha, googica - jaz sem prejšnji teden kupla okraske za na smreko v Hoferju user posted image user posted image user posted image Sem vidla, da imajo slamnate in me je prešinilo, da teh pa ne bo mogla razbit user posted image user posted image user posted image (kvečjemu jih bo pojedla user posted image ) tudi če vrže smreko na tla user posted image . Itak so ugodno tam, če bi v kakem Rutarju kupovala bi se skešila najbrž. Aja, pa danes je dobila kompletek za na sneg... (vidim da sumljivo dosti zapravljam v Hoferju zadnje čase, pa nikoli ga nisem marala user posted image ). Aja, kaj še majo, to še razmišljam če bi kupli - un šotorček z 250 žogicami user posted image - itak je nama s tatijem bolj včeč kot njej, ona bi sam žogice v usta dajala... no bomo vidli, mogoče ga dobi za dedka mraza user posted image





Rozilu, ne najdem tega šotorčka, kako izgleda in koliko stane, mi bi tudi imeliuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktobrčki 09
12.11.2010 12:58:06   
Anonimen
PO dolgem, dolgem času sama doma...eni v službi, eni v vrtcu :):) vse pospravljeno, skuhano, oprano, zlikano :D:D no za pol ure ko bo mala doma bo :):) potem pa spet v razsul :D
Glede kg, res močno upam, da je samo to, ker je suhcena :) Poje pa po 2 porcije na obrok ( npr. kosilo ), pa tudi tako ni zbirčna v vrtcu, je pa plesalka ( to pa ni da ni ). Samo da zasliši en plesni zvok, hopa na noge in ploskat, pa vrtet :):) Kaj je posrečena :)
Mi hodimo v HOfferja predvsem po tekstilne izdelke za malo, pa občano kaj vzamemo ( pa mi je čisto ok ). Je pa v primerjavi z Merkatorjem res ugoden.

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktobrčki 09
12.11.2010 21:01:03   
rozilu
tassika - neki takega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211134

Cena v Hoferju enaka, mere tudi se mi zdi, samo da je tam 250 žogic. Ampak sem prebrala da se ženske pritožujejo, da imajo potem polno stanovanje teh žogic user posted image tako da je za razmislit o nakupu  user posted image user posted image user posted image . Pa ni bla akcija zdej, zgleda so jim še od enkrat prej ostali, samo sem jih vidla v LJ in Izoli. Go for it! user posted image

Aja, pravoda - ma če dosti je (papa) po mojem ni panike, pa padec teže je verjetno bolj naključje (najbrž bla zadnjič sita, zdaj pa lačna user posted image ). Kalorična hrana mi pride na pamet kaka kisla smetana (to jaz dam na kruh, v pire, juhice), pa polnomastna skuta, sir.... meni se zdi, da je vse kalorično, hehe user posted image

Februarka - pozdravi se čimprej, da boste lepo spali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktobrčki 09
12.11.2010 22:51:47   
Februarka08
Rozilu, mi imamo tak šotor k si napopala link. Zdaj je itak šotor pod posteljo v predalu, vse žogice pa v enem velikem predalu v dnevni. Jih morm skoz opozarjat, da se pospravijo, ker drugače so lahko povsod. Ni pa nekega igranja z njimiuser posted image tistih par minut je zanimivo, potem pa nič več. Blaž jih ima samo zato da jih grize in to tako, da jih čisto skup stisne in jih je par tako že uničil. Pa saj je vseeno, važno da je tistih 5 min mir in tišinauser posted image user posted image user posted image

Gremo spat, nočko!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktobrčki 09
13.11.2010 12:39:55   
lenika83
Dober dan!

Pa kje ste vse? user posted image  Sem mislila, da bom pol ure brala, pa sem končala v minutki user posted image

Jaz sem se pa danes naspala user posted image user posted image user posted image  Cel teden, ko sem hodila v službo, sem se zbujala med 5.00 in 5.30. Danes pa sva potegnili do 8. Zvečer je pa že ob 7 zaspala in potem čisto mirno spala do 5, potem sem jo pa dala k sebi in je hitro nazaj zaspala. Zdaj pa spet spi in jaz lepo v miru uživam pred računalnikom in tv user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktobrčki 09
13.11.2010 21:36:49   
Rižkoo
Ceer!
Prosiva za kako pikapolonico.user posted image
Nas sinko fasal rota virus. Grooozno ga je gledat. Tak suhec je ratal v teh 4 dneh, da prv trpim ob pogledu nanj. Tud mene in mojga je doletelo ampak res na kratko. Intenzivno za dva dni. Bruhala sm tolk in driskala.., da zase nism vedla. Moj pa sam driska in visoka vročina. No, pri sinku pa se vztraja. Nic ne je, bruha, driska.... ko en revcek brez energije in.. ves bled. Hodi od igračke do igračke... ali pa k meni.., se vleže in skoz govori nina. Smeje se nič...uglavnem ta rota je ena kriza. Drugega otroka cepim proti, zihr!

Drugače sva pa danes cel dan preležala..., kot cunjice sva oba. Najbrž tudi, ker naju je ati zapustil za 7 dni.Je šel gospod v Las vegas službeno. Hmmm, jst tuuud.user posted image Sva včasih skupi naokol in vsepovsod hodila. Sm zdej vidla, da pa se res kr spremni, ko pride otroček. Atiji nadaljujejo s svojim lajfom, mamice se pa marsičemu odrečemo. No...., sej vseen. Jst se za sinka odrečem vsemu. Ni ga večjega veselja.

Eeeee, evo brcikeeeeeeee so. Uf, to moram podelit z vami. Me je detece brcnilo. Ja, nogice so skupi in se se ne ve a me lulika brca al lulcek.. :-) Oooo tok je lepo cutit brcike in koncno se je stanje pri nas umirilo, da sm začela doživljat to nosečnost. Prej sploh opazila nism, da sm nosečka.... , mam kr slabo vest. Ampak tko baje je. Pa na pol sm že skor. Joj punce.., sej sm vesela sam.... kako obema dat to ljubezen??? Z Liamom se zdej tok cartkava, tok je lepo.... pa si ne predstavljam, da bi ga mogla dat dol iz naročja..., ko bo drugi otroček zajokal... Ma ne vem, me mal misli napadajo. Tega našga Liama res cartamo..., še in še...

Mam pa novo kuhinjo..... mmm, tko fajn je spet kuhat, pa si roke in posodo vmit tud kje drugje kot samo v kopalnici user posted image Lepa je..., jst pa zadovoljna.

Nč, grem spat..., me je zgaga tko matrat začela, da bi si kr grlo vn dala. Ampak sm si vseen privoščila dva kosa kruha namazana z nutello. Mmmmmm...
NOČKA




_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktobrčki 09
14.11.2010 13:01:04   
Februarka08
Ojoj, rižkoo cel koš user posted image da bo mali Liam spet zdrav! Bogecuser posted image vem kako nemočno je gledat bolnega otroka, jauser posted image Drži se! Glede ljubezni do novega user posted image pa tkole - tud jaz si nisem predstavljala kako bo... ves čas sem mela samo Lariso v mislih kaj bo potem, ko pride še en user posted image . Pa so mi mamice govorile, da ljubezni ne deliš, ampak jo podvojiš! In res je takouser posted image Nič ne skrbi, oba jo bosta deležna, še več kot jo sedaj premoreš, čeprav se zdi nemogočeuser posted image Uživaj v brcikah, jaz bi tudiuser posted image

Drugače pa kuham na polno martinovo pojedino, upam da bo dobro, se bo vsa hiša mastilauser posted image
Lepo nedeljo vam želim!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktobrčki 09
15.11.2010 11:30:58   
googica
kje se pa skrivate vse zadnje dni? pridem parkrat na dan sem gor pa nič novga :(((
kdaj se dobimo kej na kavi?

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktobrčki 09
15.11.2010 12:39:39   
majakla
Rižkoo:  user posted image   user posted image   user posted image
 
 
Ne vem kje se skrivajo, tu je pravi dolgčas! user posted image

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?