|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
4.12.2010 20:41:32   
Tatkica
Tudi jaz sem vceraj naredila test in je pokazal user posted image !!! Po mojih izračunih naj bi bil predvideni rok 11.8. ...
Imam pa en problem, imam zelo zoprno ginekologinjo, o kateri še nisem slišala ene pozitivne in jo naperavam po hitrem postopku zamenjat... Ima katera izkušnje s tem? Me bodo kje vzeli tako na hitro? Priporočate koga iz Postojne ali Gorice?

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke 2011
4.12.2010 21:54:57   
Lily86
Pozdravljene, srečke nosečke! Tudi jaz sem danes postala ponosna lastnica pozitivnega testka! Uf, kar plavam od veselja user posted image . Kot kaže, sva pikico pridelala na poročno noč user posted image .

Še moji podatki: sem iz MB, to je moja druga nosečnost, sem pa že ponosna mamica februarčice 2010.

Punce, veselim se 9 mesečnega druženja in čvekanja z vami! Upam, da bomo čimbolj zgovorne user posted image .

_____________________________

naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 8:29:00   
majči22
Dobro jutro punce! Jaz veselo ob računalniku in pijem kavico 8ja,ja sej vem da ni zdravauser posted image ).
Lina pri nas še spi. Pravi čudeš, saj ponavadi je obvezno ob 7 pokonci.

Še dve srečni nosečki. ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image

Nč zdej grem pa malo pospravit, pa pripravit za kuhat, potem gremo pa kar mal ven na sneg. Imamo že tako lep sonček, ne smemo zamudit.

Nč lep dan in se slišmo.



_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 10:01:04   
lipi
Dobro jutro vsem!

Pri nas pa ni sončka, ampak sama megla. Danes gremo na rojstni dan in se bomo najedli torte.user posted image  Kakšne user posted image znake imate?

Uživajte in se pišemo.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 10:03:47   
lipi
Tatkica za ginekologa pa še povprašaj pri Primorkah.

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 10:20:09   
biba_leze*
IZVIRNO SPOROČILO: Tatkica

Tudi jaz sem vceraj naredila test in je pokazal user posted image !!! Po mojih izračunih naj bi bil predvideni rok 11.8. ...
Imam pa en problem, imam zelo zoprno ginekologinjo, o kateri še nisem slišala ene pozitivne in jo naperavam po hitrem postopku zamenjat... Ima katera izkušnje s tem? Me bodo kje vzeli tako na hitro? Priporočate koga iz Postojne ali Gorice?



Tatkica: S kje pa si? Če si doma iz PO te bojo z veseljem vzeli tam (ker so mal zoprni če si s kje drugje in se hočeš k njim prepisat, ker imajo ful dela); poskusi pri dr. Jordanovi ali pa pri dr. Merlotu (ta sicer ne vem če še jemlje nove paciente) v PO. Sta pa oba fajn. Jordanova je bila še moja gin. ko sem še živela v PO in je ne menjam za nič na svetu, Merlo me je imel pa na zadnjih 2 pregledih pred porodom in na samem porodu in ti rečem da je ful dober. Drugače pa čestitke; imaš PDP kot sem ga jaz imela, no sprožili pa so mi 4 dni čez (ker baje ne čakajo več kot 4 dni mi je rekel dr. Merlo)

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 12:17:35   
Lily86
Jutro, sonosečke! Kak se to fajn sliši :)

Lipi - zdaj se še najej torte, dokler ti še ni slabo! Okoli novega leta najbrž ne bo šlo več :) No, razen če boš med tistimi srečnicami, ki je te more ne doletijo... Jaz do včeraj (do testa) nekih hudih znakov nisem imela, danes pa ne vem če je psiha naredila svoje, ali če je res od hormonov. Celo jutro se mi že vrti, tak občutek imam kot da malo lebdim, kot da bi se ga malo napila user posted image . Če nakaj ur nič ne pojem, pa me pograbi taka volčja lakota (prav luknja v želodcu), da moram hitro nekaj pojest. Sicer pa slabosti in čudnih vonjev hvala bogu še ni... Upam da ne bo tako hudo, kot je bilo nazadnje, ko sem prve tri mesece morala ukinit mehčalec, parfum, hišne dišave, kuhinji pa sem se lahko le pogojno približala...

Majči - naša gospodična je danes tudi vlekla do 9h. Zgleda, da je nekaj v zraku!

Biba_leze - tebi pa so ful hitro sprožili! Jaz sem čakala skoraj 14 dni po roku, na koncu pa se je moja babika rodila na tisto jutro, ko naj bi mi sprožili porod.

_____________________________

naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 13:06:49   
indy0024
dannnnuser posted image ,najprej čestitke tistim,ki so zagledale user posted image bravoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,no meni je že skoraj vsak dan pomalem slabo,tudi lakota me že daje,moram na vsake tri ure pomalem nekaj pojesti drugače mi je pol kar slabo.No pregled imam 21.12.takrat naj bi bila že v 8 tednu,za na seznamček,komaj že čakam!!uživajte v preostalem vikendu in pazite na svojega bušija!user posted image pa se tipkamo!!!papa

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 15:18:30   
zolika
...vidim,da bo počasi tale naš seznamček postajam poln! user posted image user posted image user posted image
BRAVO za nove user posted image user posted image !!user posted image

znaki: slabost, kislina, boleče joške

Pregled pa imam v petek 10.12. KOMAJ ŽE ČAKAM...čeprav je še ful hitro...a tako so me naročili! user posted image

Lepo Miklavževo nedeljo....


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 16:49:26   
Tatkica
Biba_leze: sem sicer iz okolice ajdovščine, tako da sta mi gorica in postojna praktično enako blizu, sem pa slišala dosti pohval o dr. Likarju iz Postojne in sem trenutno najbolj zagreta zanj... Ampak se moram zelo hitro odločit in poklicat naokoli, ker k moji stari ginekologinji ne mislim več it!

Drugače pa nimam čisto nobenih znakov, občasno se mi zdi, da imam kislo v ustih, ampak si mogože tudi samo mislimuser posted image Sem prvič noseča, tako da sem še neizkušena user posted image ... Me je pa samo strah, da kaj ne bi šlo vredu, ker sva kar nekaj časa delala na tem...

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke 2011
5.12.2010 17:42:00   
biba_leze*
Lily: ja vem da je bilo nekam hitro ampak HB, ker res se mi ne bi dalo več čakat. Ne vem al sem imela tako "srečo" da sem naletela ravno na Merlota al kaj, mogoče drugi dr-ji ne bi hiteli (prijateljici je tud Merlo sprožil 4 dni čez); Lahko pa rečejo kar hočejo, sploh umetni niso tak bav bav, no jaz sem si na koncu pomagala še z EA in sploh ni blo nobene panike. Bi lahko šla takoj še 1x rodit.

Da vas še potolažim o N znakih: jaz nisem imela nobenega, ampak res nobenega. Če ne bi z user posted image delala na bebici že 1 leto bi pomojem sploh ne vedela da sem user posted image . Kar je seveda super, ker si ne predstavljam da bi mi blo slabo.



(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 9:28:22   
misojka
Babuške, evo, da se še jst pofočkam.

+ test 3. decembra, PDP 9.8.2011, prvi pregled 16.12. Juhej!
Znaki: za enkrat še nič, poleg polnejših in bolj občutljivih prsi in malce rjavkastega izcedka in upam, da tako tudi ostane! Ker se moram doma podit za oktobrčkom 2007. user posted image

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 10:58:07   
Anonimen

user posted image
 
 1.8.
2.8.
3.8.
4.8.

5.8.
user posted image lipi, 3user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, Rogaška Slatina
user posted image zolika, 2user posted image ,1user posted image , 10.12., ns, kraj
user posted image ktm10, 2user posted image ,1user posted image , 4.1., ns, kraj
user posted image indy0024, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, kraj

6.8.
7.8

8.8.
user posted image
majči22, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, kraj

9.8
user posted image  misojka, xuser posted image ,xuser posted image , 16.12., ns, kraj

10.8.
11.8.
user posted image  Tatkica, xuser posted image ,xuser posted image , pregled, ns, kraj

12.8.
13.8.
14.8.
15.8.
16.8.
17.8.
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.
22.8.
23.8.
24.8.
25.8.
26.8.
27.8.
28.8.
29.8.
30.8.
31.8.
x.8.
user posted image  Lily86, xuser posted image ,xuser posted image , pregled, ns, MB
 
 
SKUPAJ NAS JE: 8

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 13:44:23   
Lily86
Pozdravljena Misojka! Čestitke za plusek in dobrodošla med mamicami bodočih avgustovčkov :) Vidim, da nas je kar nekaj, ki bomo drugič mamice. Jaz sem še na porodniški, tako da cel dan skačem okoli za svojim kobacajem. Ona razmetava, jaz pa pospravljam zadaj. In imava cel dan kaj za počet user posted image  Počasi se me je začela lotevati utrujenost - samo spala bi, pa zraven tamale ni šans...

Danes sem se naročila za prvi pregled - 21.12. PDP pa je po mojih izračunih 11.8., sicer pa od poroda še nisem imela rednega cikla, tako da me prav zanima, kako bo PDP določila ginekologinja.

Anonimna - ful si pridna s temi našimi seznamčki. Jaz bi se jih tudi lotila, pa ne vem če bi jim bila kos...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 14:27:01   
Anonimen
Hvala, Lily86. Seznam pa urejava vsaj dve, ki verjetno obe upava, da se vam pridruživa user posted image .

(odgovor članu Lily86)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 14:28:35   
Anonimen
user posted image
 
 1.8.
2.8.
3.8.
4.8.

5.8.
user posted image lipi, 3user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, Rogaška Slatina
user posted image zolika, 2user posted image ,1user posted image , 10.12., ns, kraj
user posted image ktm10, 2user posted image ,1user posted image , 4.1., ns, kraj
user posted image indy0024, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, kraj

6.8.
7.8

8.8.
user posted image
majči22, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, kraj

9.8
user posted image  misojka, xuser posted image ,xuser posted image , 16.12., ns, kraj

10.8.
11.8.
user posted image  Tatkica, xuser posted image ,xuser posted image , pregled, ns, kraj
user posted image  Lily86, xuser posted image ,xuser posted image , 21.12., ns, MB

12.8.
13.8.
14.8.
15.8.
16.8.
17.8.
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.
22.8.
23.8.
24.8.
25.8.
26.8.
27.8.
28.8.
29.8.
30.8.
31.8.
x.8.
 
 
SKUPAJ NAS JE: 8

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 14:29:05   
lipi
Pozdravljene sonosečke!user posted image user posted image

Misojka na isti dan imava pregled, ampak jaz grem že ta teden na samoplačniškega, ker imam takšna navodila še iz bolnice.
 
Lily86 prav si imela glede slabosti. Obžalujem pa to, ker mi je slabo, če pojem sladko.user posted image user posted image  Vsaj na koncu ne bo preveč kil.user posted image user posted image

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 14:52:01   
misojka
lipi - bova na isti dan gledale najina soncka / soncke user posted image jupiiiii! ze komaj cakam!
majči22 .. da ne bos mela slabe vesti, tut jst mam ob sebi kavico, uno instant z milka čokolado in dodtne pol zlicke sladkorja. Ful mi je zadisala. user posted image
Aja, pa še kraj lahko vpišete ... Ljubljana
Pozdravcek!

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 17:47:18   
xoxox
Živjo punce! Tudi mi smo včeraj zagledali magični plusek. PDP po mojih izračunih je 8.8. To je moja druga nosečnost, nimam še otrok ampak imam pa enega angelčka. Danes sem se naročila na pregled in ga imam 4.1. To bo še dolga za čakati. user posted image  

Lepo bodite sonosečke! user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke 2011
6.12.2010 21:02:36   
lipi
Pozdravljena xoxox! Za PDP pa imaš lep datum.user posted image  
Vsem skupaj želim prelepih user posted image .

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 1:05:04   
Aisha86
Evo, še jst da vas pozdravim! Točno pred enim letom mi je Miklavž prinesel plusek  in čez par dni sem že veselo bruhala  Ko pogledam svojega piščančka je blo vredno potrpet čist vsako nosečniško tegobo...jst vam jih želim čim manj, uživejte tudi tisti dan ko boste site trebuha, ker ko ga več ne bo, ga boste pogrešale 

Lepo in mirno nosečnost vam želim!

Tatkica, Likar je ful vredu, Merlota skoraj ne boš dobila, ker ima polno, jst sm šla h Kristanu...nimam pripomb ma tud navdušena nism nad njim. Mi je pa tud meni Merlo hotu sprožt porod takoj naslednji dan čez rok?!? Na koncu sem jih prepričala in rodila 11dni čez rok z umetnimi popadki. Imela sem dolg (9h) a zelo lep porod. ;)

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 15:56:37   
misojka
Ma norišnica! V zadnjih dneh moram skos neki jest. user posted image V prvi nosečnosti se mi to sploh dogajalo. Zdej sem pa ze cisto konc ... v sluzbi sitnarim za kosilo ze ob 11ih user posted image čeprav jem zajtrk preden grem v službo, pol moram pa pred 16 obvezno še enkrat neki malega pojest al sem pa, ko pridem domov, že čisto sestradana in kr tečem za štedilnik. Brez kuhane večerje namreč skoraj ne gre več.

Punce imate kakšne pametne predloge za prigrizke v službi? A vas tut tolk matra? Mene bodo kmalu pogruntali, če bo šlo tako naprej. user posted image

Pozdravček

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 20:55:24   
lipi
Misojka, da te potolažim, je pri meni čisto enako. Kar naprej se mi neki lušta, pa sploh ne vem kaj. user posted image user posted image Ko pa nekaj pojem, mi je pa slabo.user posted image

Jutri sem pa naročena na samoplačniški UZ.user posted image  Bomo videli kaj bo in vam sporočim.

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 21:38:44   
zolika
hej hej user posted image !

Vedno ko pogledam je kakšna user posted image več! user posted image user posted image user posted image

Sem že malo na trnih....kmalu bo prišel moj dan D!!!! petek....prvi pregled! Upam,da se bo že kaj vidlo - malo me skrbi, ker bo to šele konc 6t! Skrbi me,da se druga kot vrečka ne bo vidla.....user posted image user posted image user posted image no pa saj vseeno - samo,da reče da je ok in da smo na dobri poti! a ne?

Ker si resnično želim,da slikco dobim...da jo bova lahko dala za Božič - babicam in dedkom ter tetam user posted image z napisom spodaj...." saj bi se zavil v darilo - a bom raje do avgusta počakal! user posted image

Tako,da....bomo videli! mešani občutki me obdajajo...strah, vprašanja, dvom....vsega po malem! user posted image

lipi: kam greš na samoplačniški UZ? Kolk stane?

v glavnem BODITE FEJST!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 21:42:31   
Lily86
Misojka - pri meni so v prvi nosečnosti sodelavci vedeli prej kot družina. Če pa si toliko ur na dan skupaj, da je težko skriti, sploh če ti je slabo, pa laufaš na wc vsake pol ure, pa skozi kaj grickaš... Ponavadi sem si v službo nosila kakšne oreščke in sadje. Zdaj imam srečo, da sem še na porodniški, pa mi ni treba nič skrivat :) 

Sicer pri meni nekih drugih simptomov razen utrujenosti še ni. Pa lakote, ampak paše pa mi nič prav ne... Jem kar naprej, ampak vedno kaj malega. Pa žejna sem tudi skoz. Drugače nikoli toliko ne spijem kot zdaj. Čakam, kdaj bodo udarile slabosti... Čeprav srčno upam da jih ne bo, jih vseeno pričakujem...

Lipi - pikepoke za UZ!!! Hitro javi kako in kaj!

_____________________________

naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?