|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
13.12.2010 16:20:11   
Ideja
Lily86 - še tole za na seznam: 32 let, spol otroka se še ne ve in mislim, da bo do konca ostalo tako! Je pa sicer 3N, 1O - če se bo še naprej držal, tako kot do sedaj LOL! No ja, mamo pa dva angelčka, ki pazita na nas. user posted image

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgustovke 2011
13.12.2010 17:25:39   
taša83
o, joj...xoxox, drži se!
Lily86 -
očitno bi rad Kangler nardil iz Mb super moderno metropolo...hja, kaj češ, če je dnarja ko točeuser posted image , da se ne menimo o Trgu L.Štuklja...bv...
Ti kar rihtaj seznam, seveda, če imaš čas.

vsem ostalim čestitke za pluske. Moji podatki, 27 let, 1 user posted image , pregled 16.12.10.
ne morem verjet, da sem tak hitro lačna, kr naprej griskam oreščke in jem sadje...moj, mi že pravi Lakomlačenuser posted image

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgustovke 2011
13.12.2010 21:25:18   
Tatkica
Živjo punce!
Jaz sem s prvega pregleda, UZ je pokazal 1 vrečkico, zaenkrat vse ok in na pravem mestu! V petek pa še enkrat na pregled, naj bi se že slišal srček... Res 2 pregleda na kupu, ampak naslednji teden naj bi šla službeno na krajšo pot v tujino in če bo v petek vse ok, lahko grem, drugače pa raje ne.  No, upajmo da bo... Ti prvi tedni so pa res stresni user posted image

(odgovor članu taša83)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgustovke 2011
13.12.2010 22:01:54   
Tammyv
Še ena nosečka se vam pridružuje.Po mojih izračunih je pdp 15.8.2011, prvi pregled pa imam 12.1.2010.

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgustovke 2011
14.12.2010 7:59:19   
Ideja
Tatkica - čestitam! Joj, da bi bil tudi za mano ta prvi pregled!

Tammyv - dobrodošla! Lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgustovke 2011
14.12.2010 10:17:55   
*Nelly*
Vsem novim nosečkam želim dobrodošlico in srečno do konca!user posted image

Kakšno zdravilo je Dobroston?user posted image

Še moji podatki za na seznam: starost 29 let, to je moja druga nosečnost, doma imamo že enega razgrajačka starega skoraj 2 leti. Datuma za pregled še nimam. Kraj Litija.

user posted image  Kašlam ko zmešana, sem včeraj šla k zdravniku ker sem se ustrašila, da bom še jaz dobila bronhitis tako kot moj malček. Moram zdaj ful inhalirat, kaj drugega pa ne smem vzet.

lp


(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgustovke 2011
14.12.2010 11:10:36   
Lily86
user posted image

user posted image
 
PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
 1.8.
2.8.
3.8.
4.8.
user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 16.12., ns, MB
user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS

5.8.
user posted image lipi, ?, 3user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, Rogaška Slatina
user posted image zolika, 28, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., ns, kraj
user posted image ktm10, ?, 2user posted image ,1user posted image , 4.1., ns, kraj
user posted image indy0024, ?, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, kraj

6.8.
user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, CE
 
7.8
8.8.
user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec

9.8
user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, LJ

10.8.
11.8.
user posted image Tatkica, ?, xuser posted image ,0user posted image , 17.12., ns, kraj
 user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, MB

12.8.
13.8.
14.8.
 
user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
user posted image Tammyv, ?, ?user posted image , ?user posted image , 12.1., ns, kraj

16.8.
17.8.
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.

user posted image
*dotika*, ?, ?user posted image , ?user posted image ,
pregled, ns, kraj

22.8.
23.8.
24.8.
25.8.
26.8.
27.8.
28.8.
29.8.
30.8.
31.8.
x.8.
user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
 
 
 
SKUPAJ NAS JE: 15
NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 1
 
Z NAMI JE POT ZAČELA:
xoxox
 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   





  • (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 132
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 11:20:02   
    Lily86
    Tammyv - dobrodošla med avgustovkami! Naj bo tvoja nosečnost čimlepša in čimbolj mirna! Pa daj še javi kak podatek za seznamček (koliko si stara, od kot si, če že imaš otroke ali si že bila noseča...)

    Tatkica - držim pesti za srčka v petek!

    Nelly - hitro se pozdravi! Naša malčica gre naslednji mesec v vrtec in me tudi skrbi kaj vse bo domov prinesla... Zdaj res ni pravi čas za bolezni...

    xoxox - ful mi je hudo zate... res... user posted image user posted image user posted image  Ne znam si predstavljati, kako se počutiš... Pikepoke da bo čimprej vse ok in da čimprej dobiš malo, dišečo štručko, ki ti bo namenjena! user posted image user posted image user posted image

    Punce, ste videle moj ticker? Se že razvijajo glasilke in srček že bije (no, vsaj upam da...)! Saj kar ne dojemam, da se v meni razvija mala osebica. user posted image

    _____________________________

    naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

    A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 133
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 11:14:25   
    *dotika*
    *Nelly*, Dabroston je v bistvu podpora nosečnosti na hormonski osnovi. 

    _____________________________

    Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 134
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 13:50:39   
    študentka86
    Ojla :) Še ena nova med vami :) Sem 24 letna študetnka iz Ljubljane, po mojih izračunih imam PDP 21.8.2010, datuma za pregled še nimam. To je moja prva nosečnost.

    Lep pozdravček vsem user posted image

    (odgovor članu *dotika*)
    Neposredna povezava do sporočila: 135
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 15:26:07   
    *dotika*
    Sveža kri... Po izkušnjah do sedaj me lahko kar zbrišete s seznama...user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

    (odgovor članu študentka86)
    Neposredna povezava do sporočila: 136
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 18:38:45   
    lipi
    *Dotika* user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu *dotika*)
    Neposredna povezava do sporočila: 137
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 20:20:43   
    nuska23
    pozdravljene...

    midva sva test naredila v ponedeljek pa se je plusek rahlo obarval...in sva se odločila da ga ponovima v četrtek zjutraj! tako da vam javim če bom tudi jaz ena izmed avgustovk.

    občutki so pa zanimivi....slabost med 17-19., utrujenost popoldan, naval na kislo, rahlo špikanje vsake toliko časa.... hm bomo videli kaj bo iz tega



    kaj mislite

    (odgovor članu lipi)
    Neposredna povezava do sporočila: 138
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 20:36:12   
    Tatkica
    nuska 23, mislim da bo to to! user posted image Če se je že v ponedeljek rahlo obarval, lahko ponovita kar jutri zjutraj, pa bo verjetno ze močen!

    Evo še moji podatki za seznam: starost 30, 1 user posted image , 0 user posted image , pregled 17.12., Ajdovščina

    (odgovor članu nuska23)
    Neposredna povezava do sporočila: 139
       RE: Avgustovke 2011
    14.12.2010 21:54:21   
    nuska23
    sj bova vidla če naju res ne bo že jutr vse skup premamlo.  jz tk že kr kipim od veselja. Zdaj tuhtam kak povedat najbližjim in kdaj

    (odgovor članu Tatkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 140
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 8:37:53   
    abab
    *dotika*- upaj na najboljše. Ni treba da je ss. Držim pesti in en velik objem.

    Vsem novim nosečkam lep pozdrav in lepo nosečnost.

    (odgovor članu nuska23)
    Neposredna povezava do sporočila: 141
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 8:52:49   
    misojka
    *dotika* držim pesti, da se tvoja pikica še vedno močno drži in da je vzrok za kri kje drugje user posted image user posted image user posted image

    Drugače pa sem tako utrujena, da bi najraje kar cel dan ostala v postelji in samo spala in citala (me ful vlece, k sem ravno na sredi ene super knjige) user posted image No v glavnem ni mi do ničesar, še posebej pa ne, do sedenja v sluzbi in ta teden se mi takoooooo vleče user posted image Sicer pa že komaj čakam UZ jutri, okoli 12ih in upam, da se bo že slišal srček.

    Pozdravček vsem, jst se grem pa delat da delam user posted image

    (odgovor članu abab)
    Neposredna povezava do sporočila: 142
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 11:53:10   
    zolika
    *dotika* - upam,da je vzrok krvi kje drugje! In da pikica vztraja!!!user posted image za srečo!



    Pozdrav vsem novim..... naš seznamček se polni!!! BRAVO! user posted image user posted image user posted image

    Slabost pa kr ne neha user posted image danes zjutraj sem že tiščala glavo v školjko. Najhuje je, ko nimaš kaj bruhat zjutraj user posted image
    Ampak bom preživela, če so vse - bom še jaz! A ne?

    Lepo bodite in sporočite kako je bilo na UZju - tiste ki imate preglede....ostalim pa naj hitro mine do pregleda!!!!


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu misojka)
    Neposredna povezava do sporočila: 143
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 14:00:32   
    lipi
    Pozdravljene nove souser posted image !

    Zolika sva kar na istem glede slabosti. Malo še moramo zdržati, pa bo konec s tem. user posted image

    Nuska23 si danes naredila test ali si zdržala brez?user posted image  Jaz nisem mogla.

    Lep sončen dan vam želim. 

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 144
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 19:44:16   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: nuska23

    pozdravljene...

    midva sva test naredila v ponedeljek pa se je plusek rahlo obarval...in sva se odločila da ga ponovima v četrtek zjutraj! tako da vam javim če bom tudi jaz ena izmed avgustovk.

    občutki so pa zanimivi....slabost med 17-19., utrujenost popoldan, naval na kislo, rahlo špikanje vsake toliko časa.... hm bomo videli kaj bo iz tega



    kaj mislite



    tudi jaz sem včeraj ina danes delala FS testka in sta pokazala user posted image , jutri zjutraj pa bom CB sprovala, tako da upam da se vam pridružim...

    (odgovor članu nuska23)
      Neposredna povezava do sporočila: 145
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 20:41:13   
    nuska23
    sem zdržala....jutri jutri bomo naredli.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 146
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 21:00:59   
    zolika
    nuska23user posted image da si zdržala...občudujem! Jaz vem,da ne bi mogla..... jutri pa le javi!!!

    lipi: ne govori...danes mam cel dan "težave"  - slabost! Upam,da ne bo tako kot prvič...do 5m user posted image !!!!




    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu nuska23)
    Neposredna povezava do sporočila: 147
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 21:14:41   
    zolika
    http://noseca.com/index.html

    ZANIMIVO! user posted image


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 148
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 21:29:42   
    Lily86
    user posted image

    user posted image
     
    PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
     
     1.8.
    2.8.
    3.8.
    4.8.
    user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 16.12., ns, MB
    user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS

    5.8.
    user posted image lipi, ?, 3user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, Rogaška Slatina
    user posted image zolika, 28, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., ns, kraj
    user posted image ktm10, ?, 2user posted image ,1user posted image , 4.1., ns, kraj
    user posted image indy0024, ?, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, kraj

    6.8.
    user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, CE
     
    7.8
    8.8.
    user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec

    9.8
    user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 16.12., ns, LJ

    10.8.
    11.8.
    user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , 17.12., ns, Ajdovščina
     user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, MB

    12.8.
    13.8.
    14.8.
     
    user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
    user posted image Tammyv, ?, ?user posted image , ?user posted image , 12.1., ns, kraj

    16.8.
    17.8.
    18.8.
    19.8.
    20.8.
    21.8.

    user posted image
    *dotika*, ?, ?user posted image , ?user posted image ,
    pregled, ns, kraj
    user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , pregled, ns, Ljubljana

    22.8.
    23.8.
    24.8.
    25.8.
    26.8.
    27.8.
    28.8.
    29.8.
    30.8.
    31.8.
    x.8.
    user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
     
     
     
    SKUPAJ NAS JE: 16
    NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 1
     
    Z NAMI JE POT ZAČELA:
    xoxox
     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   





  • [/quote]

    (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 149
       RE: Avgustovke 2011
    15.12.2010 21:39:57   
    Lily86
    Pozdravljena Študentka86! Mi2 sva pa isti letnik! Kaj pa študiraš? Še ti veliko manjka? Meni je prva nosečnost dala ful zagona za študij - diplomirala sem na začetku 8.meseca. user posted image  Še dobro - zdaj zraven otročka ne vem kako bi šlo še to...

    *dotika* - kaj novega? cel dan že mislim nate in držim pesti da je vse ok!user posted image

    nuska23 - čestitke za plusek! ju3 pa bo itak še močnejši! Ideja kako povedati novičko: mi2 bova zavila darilo za pod smrekico z majhnimi copatki, gor pa napisla "za novega družinskega člana, ki nas bo obiskal avgusta". Družini bova povedala kar kmalu, ostali bodo pa še malo počakali...

    Misojka - uf, sem ti kar malo favš da že imaš pregled! Jaz moram čakati še skoraj cel debel teden... Držim pesti, da ju3 javiš da si slišala srčka! Najlepši zvok kar jih je... user posted image

    Anonimen - čestitke za user posted image !

    lipi - meni se zdi, da so se slabosti komaj začele, še jih ne bo tako hitro konec... Sicer pri meni še niso na vrhuncu, sem gledala svoj prejšnji nosečniški planer in jih glede na pretekle izkušnje pričakujem naslednji teden... jupi!! not...

    _____________________________

    naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

    A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?