|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:26:04   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

čebela, ma jst mislim da nism nič kej za v škrinjo kuhala...Mogoče edino ragu za na pašto in kake polpete...Ostalo sm itak sproti skuhala (mineštre recimo).

jaz sem tudi mislila le bolones omako in pa govejo juho

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:27:08   
Čebel@
1.maj.....še nobenih planov


user posted image  na sprehod do trgovine

pa pa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:27:16   
TAMIKA3
user posted image

in

user posted image

v riti ...
... zdaj se pa lahko dvignem s stola user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:29:03   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

urša- ja pri nas ima nik tudi ful rad makorončke. Pa seveda solato.

Urša mi gremo 30.4. v toplice, smo tudi najprej mislili iti na morje.

kam greste? v kateri hotel? user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:30:04   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

1.maj.....še nobenih planov


user posted image  na sprehod do trgovine

pa pa

uživaj na user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:30:12   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

bi mogla do trgovine-bi šla kar peš,pa se mi sploh ne dauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
kaj vse ste skuhale za v skrinjo,predno ste šle rodit???


ojoj to je bilo meni najboljše - sem celo skrinjo napolnila; naredila sema pa: juho, golaž, pasulj, omako za testenine, kaneleone, zrezke v omaki, bograč, kislo juho, čufte, segediner, ...................pa še kej bi se našlo. Pa seveda sem prej skoz skrbela, da je bil poln hladilnik, da moj ne bi bil lačen, ker verjetn sam itak ne bi šel v trgovino. Še zadnji dan, ko mi je moja ginekologinja rekla, da bom v roku 24 ur rodila, ker sem že bla odprta 3cm, in me je še vedn poslala domov, sem šla v trgovino, pa vse sem še pospravila pa skuhala kosilo za tisti dan in še za naslednjega, pa zvečer sva dobla še obisk in sem vse popedenala,...............ponoči pa šla v porodnišnico.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:31:03   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

urša- ja pri nas ima nik tudi ful rad makorončke. Pa seveda solato.

Urša mi gremo 30.4. v toplice, smo tudi najprej mislili iti na morje.

kam greste? v kateri hotel? user posted image



tamika - sej veš da gremo vmoravske toplice, in to v apartma

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:32:46   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

urša- ja pri nas ima nik tudi ful rad makorončke. Pa seveda solato.

Urša mi gremo 30.4. v toplice, smo tudi najprej mislili iti na morje.

kam greste? v kateri hotel? user posted image



tamika - sej veš da gremo vmoravske toplice, in to v apartma

za moravce sem vedela user posted image ... ostalo pa mi je ušlo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:33:24   
sunny24
Uf, jst bi tudi kam šla za 1. maj...Ma žal ne gre...Mamo z mojim tak šiht, da prazniki odpadejo vsi...

Gremo pa z Gajči s taščo in sestro od mojga malo v Čatež za ene 5 dni-če bo ta mala ozdravla!


Oooo vam nisem povedala...Z mojim in še eno punco smo en bar v centru vzeli v najem...Moremo še pogodbo drugi teden podpisat...Septembra odpremo, ko ga malo pošlihtamo! Upam, da bo vse OK in da bo laufalo!

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:36:56   
brkn83
tamika - nič hudega, če ti je kaj ušlo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sunny - super za lokalček. držim pesti, da zalaufa tako kot mora. Ja Gaja se bo pa tudi pozdravila, tk da boste lahko šle v Čatež

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:39:20   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

bi mogla do trgovine-bi šla kar peš,pa se mi sploh ne dauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
kaj vse ste skuhale za v skrinjo,predno ste šle rodit???


goveja juhica, obara (v katero sem knedelčke kasneje zakuhala), omaka za testenine, bograč, golaž, čufte, ... marsikaj se dauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:40:29   
Urša08
Tamika hvala za odgovoruser posted image samo še user posted image počakam in grem na vstavitev. Super da ste vsi zdravi user posted image user posted image user posted image Pa itak vedno pridna s pospravljanjemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:42:08   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Uf, jst bi tudi kam šla za 1. maj...Ma žal ne gre...Mamo z mojim tak šiht, da prazniki odpadejo vsi...

Gremo pa z Gajči s taščo in sestro od mojga malo v Čatež za ene 5 dni-če bo ta mala ozdravla!


Oooo vam nisem povedala...Z mojim in še eno punco smo en bar v centru vzeli v najem...Moremo še pogodbo drugi teden podpisat...Septembra odpremo, ko ga malo pošlihtamo! Upam, da bo vse OK in da bo laufalo!

pri nas tudi odpadejo dopusti v počitnicah, ker so vse počitnice na koncu meseca, ko ima user posted image največ dela v službi ... pa € je treba šparat za 22.5. user posted image

ja, saj se boste hitro pozdravili, da boste šli še malce uživat user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za lokalček ... pridemo na otvoritev user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:47:03   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

tamika - nič hudega, če ti je kaj ušlo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sunny - super za lokalček. držim pesti, da zalaufa tako kot mora. Ja Gaja se bo pa tudi pozdravila, tk da boste lahko šle v Čatež

EMŠO user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:48:10   
sunny24
U brkn, ti si bla pa prov pridna s kuhanjem...Jst niti placa nimam v škrinji da bi tolko robe not spravla...user posted image   Že zadnjič ko sem ragu in polpete nardila, sem mela problem kam vse spravt...Smo mogli eno rundo polpetov takoj pojest! user posted image user posted image user posted image   K mam še ostalo robo not, zelenjavo, župco od tašče (k jst sem tak talent za kuhat, da niti župe ne znam skupi spravt user posted image )...

ursa, a si boš mireno vstavla? JSt tudi razmišljam, da bi si jo po porodu vstavla, ker očitno pri nas metoda pazi, ne pride v poštev...Se mi še zdej smeje, ko pomislim, da smo oktobra sam 1x šla na pouhno, pa se je ta naš user posted image kar primu...Zdej mam sam dve možnosti...Al mirena al pa si jo zašijem! user posted image user posted image user posted image

Ma to vstavljanje kaj boli? Kaj pa pol, je čutit med sexom da je neki tam? Tabletk ne morem pit, ker mi ne delajo prav, sex s kondomom je kot bi sladoled skozi šipo lizu,...Pa sem o mireni malo razmišljala...user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 9:49:26   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Uf, jst bi tudi kam šla za 1. maj...Ma žal ne gre...Mamo z mojim tak šiht, da prazniki odpadejo vsi...

Gremo pa z Gajči s taščo in sestro od mojga malo v Čatež za ene 5 dni-če bo ta mala ozdravla!


Oooo vam nisem povedala...Z mojim in še eno punco smo en bar v centru vzeli v najem...Moremo še pogodbo drugi teden podpisat...Septembra odpremo, ko ga malo pošlihtamo! Upam, da bo vse OK in da bo laufalo!

pri nas tudi odpadejo dopusti v počitnicah, ker so vse počitnice na koncu meseca, ko ima user posted image največ dela v službi ... pa € je treba šparat za 22.5. user posted image

ja, saj se boste hitro pozdravili, da boste šli še malce uživat user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za lokalček ... pridemo na otvoritev user posted image



Vse lepo vabljene!!! user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:01:08   
brkn83
sunny- ja imam kr veliko skrinjo , no zdej smo jo zamenjali z zamrzovalno omaro - 280 litrov (gre kr velik not)

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:05:44   
sjmm
dan!

o, kok ste načvekale dons k me ni blo...no, sem sm jz tud čvekala ob kavici...sam tale moj mali bi me imel sam zase in adijo...je bla ena kolegica na brzinskem kofetku

velikost noge...mi smo na 24, mamo pa ene 15 kil, velki tam 91 cm, nosmo pa 92-98

1. maj...posebnih planov še ni...seveda se je treba prilagoditi evrom in očijevemu urniku, a za kak dan ali 2 bomo že kam drsnili

sunny....upam, da hitro ozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čebel@...vau že 35 teden...uf, kam hitijo dnevi???user posted image user posted image

jz sm dons tud neki smotana v glavo...mam občutek d mi jo bo razgnalo...bo treba kak lekadolček srknit...upam, da sem sam neprespana

kolumbo...joj, no, a glih zdele....evo ekspresna pošiljkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA VSE NAJBOLJŠE ZA NIKA OD BAKI...MNOGO NSMEJANIH IN ZDRAVIH BREZSKRBNIH OTROŠKIH DNI!!!!!!!user posted image user posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:05:56   
sunny24
A pol pa ja...Jst mam navadno skrinjo od hladilnika...2 tini mini predala and that's it! Par reči spravim not in je konec...user posted image


BTW bejbe, a tanci&familiy so že pičli v Avstralijo???

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:07:29   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

A pol pa ja...Jst mam navadno skrinjo od hladilnika...2 tini mini predala and that's it! Par reči spravim not in je konec...user posted image


BTW bejbe, a tanci&familiy so že pičli v Avstralijo???




kolikor vem gredo bol proti koncu mesecauser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:14:53   
brkn83
stanovanje na hitrco pospravljeno. Omaka za testenine s eže kuha, potem še samo testenine skuham in bo kosilo pripravljeno. Zdej še sam solato pripravim, potem pa počasi šibam mal na svež zrak.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:21:24   
sunny24
sjmm, hvala za odgovor!  Sm vidla slikice na FB...Lepi!!! 

Moja madam še kar spi ...Revček, je videt da je bogica...A jo čem it budit...Sej spi že malo več kot 12 ur...

Pa naš nov član v bušiju se miga...user posted image

Gaja je full posrečena...Se uleže na bušija, pa reče "moj moj enček", pa ga polupčka in poboža. Pol pa pove da mu bo dude posodla, pa oblekce, igrače...Včeri sm jo za foro uprašala, kako se bo dojenček klicu, pa je rekla da Mimi, pa da bo punčka! Faca mala! user posted image

Joj, pa zadnjič smo gledale knjigo o nosečnosti, pa nego novorojenčka in vidi nagege fantka na sliki, pokaže na jajčka in luleka in pravi "kakec". Pa ji lepo razložim, da tisto ni kakec, da je lulek, ker fantki majo lulka, punčke pa lulico...Itak, zdej moremo 10_x_ na dan gledat slikico nagega fantka in ona veselo kaže na luleka, stalno lulek, lulek,...Mislim, baba smotana! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sunny24 -- 10.2.2011 10:22:10 >

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:31:37   
brkn83
sunny - po moje ti ni treba iti gaje budit - če z nikom ni kej uredu in ga kaj matra, potem lahk on spi tudi do 14 ur.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:33:48   
Čebel@
evo me nazaj-kok je pasalouser posted image user posted image user posted image ......sem šla čist na izi,ker drugače me začne dol tiščatuser posted image .....me je ena v trgovini vprašala,če še kar okrog hodimuser posted image ja kva pa čem-če se pa dobro počutim,pa še sonce jeuser posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:40:14   
Čebel@
tamika......mmmmmm kakšen zajterkuser posted image user posted image user posted image ......jaz sem glihkar napadla rozine oblite s čokoladouser posted image

brkn.......vav ti si še pred porodom bila čist divja s kuhanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

sunny.......kdaj pa je plan za Čatež?.....user posted image user posted image user posted image  za lokalček-jaz se tudi spravljam v en biznisuser posted image .....vam več povem na ZSjihuser posted image ......tanci pa mislim da gre drug tedenuser posted image ......faca Gajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pri nas tudi samo še user posted image  gleda....ampak ne prenese da kater joka-ji kar hudo ratauser posted image ....včeraj sem se ji prav smejala,ko je svojmu user posted image  umivala rito,pa ga kregala da naj bo primiru,da bo vse pokakanouser posted image user posted image user posted image

urša.....ti si tudi veliko nakuhalauser posted image user posted image user posted image .....čufte,omakico za makarončke in govejo juho bom ziher,drugo pa bomo še videliuser posted image

sjmm.....user posted image user posted image user posted image  za kofetkanje.......sem hotla pohvalit vašo večerno rudino za spanjeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?