|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:41:06   
Čebel@
sunny......tw kej slabosti dajejo?.....a za spol boste vprašali?......jaz Gaje nebi budila

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:46:26   
sunny24
čebela, v Čatež gremo 19.2. Se gremo spočit po žurki od Gaje! user posted image user posted image user posted image Pa smo pol do 23.2. dol.
Ma moja nosečnost je taka kot pri Gaji...Nič od niča, sam trebuh me je! user posted image user posted image user posted image Sej zato pa skori 1 mesec nisem pogruntala, da sem noseča...Mislim...user posted image

Za spol bomo vprašali-ITAK...Sem preveč firbec! Bomo vidli če bo na morfi se pokazalo, drugače pa gremo itak na 3D, tko da tam pa upam da bomo vidli kaj bomo meli! user posted image

O lepo, tudi ti v biznis...Dej povej za kaj se gre! Plis...Sm baba, pa še firbčna povrh vsega...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:47:28   
sjmm
punce...user posted image user posted image ste v zadnem cajtu kako bundico al pa kako jaknico kupovale??? kje??? jz sm gledala na HM strani ene lušne softšelke...bi mu ful rada kupla...mu je bundica totalno premajhna..zgleda k en palček...sam se bojim d bo še kak hud mraz, sicer imava ene 2 huda flisa za spodaj..pa bi blo mogoče gut, če je sneg pa itak imava pajaca...kaj mislite??al je bolš d še bundo kupim???

urša..kje imajo bombažne kapice???'sm že ful iskala...nič...sm pol najdla doma eno staro od Mihca...sam ni glih za na lepš...user posted image

šibam cote zložit...pol pa via sprehoduser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:52:14   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

čebela, v Čatež gremo 19.2. Se gremo spočit po žurki od Gaje! user posted image user posted image user posted image Pa smo pol do 23.2. dol.
Ma moja nosečnost je taka kot pri Gaji...Nič od niča, sam trebuh me je! user posted image user posted image user posted image Sej zato pa skori 1 mesec nisem pogruntala, da sem noseča...Mislim...user posted image

Za spol bomo vprašali-ITAK...Sem preveč firbec! Bomo vidli če bo na morfi se pokazalo, drugače pa gremo itak na 3D, tko da tam pa upam da bomo vidli kaj bomo meli! user posted image

O lepo, tudi ti v biznis...Dej povej za kaj se gre! Plis...Sm baba, pa še firbčna povrh vsega...user posted image user posted image user posted image

u to je pa drug tedenuser posted image user posted image user posted image .....upam,da Gajino zdravje zdržiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....ej bodi vesela,da ne poznaš slabostiuser posted image .....upam,da se user posted image  pokažeuser posted image user posted image user posted image ....kdaj pa imaš morfologijo?....biznis:vam bom itak poslala sporočila na FB in na ZSje,tko da malo počakaj-firbecuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:54:16   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

punce...user posted image user posted image ste v zadnem cajtu kako bundico al pa kako jaknico kupovale??? kje??? jz sm gledala na HM strani ene lušne softšelke...bi mu ful rada kupla...mu je bundica totalno premajhna..zgleda k en palček...sam se bojim d bo še kak hud mraz, sicer imava ene 2 huda flisa za spodaj..pa bi blo mogoče gut, če je sneg pa itak imava pajaca...kaj mislite??al je bolš d še bundo kupim???

urša..kje imajo bombažne kapice???'sm že ful iskala...nič...sm pol najdla doma eno staro od Mihca...sam ni glih za na lepš...user posted image

šibam cote zložit...pol pa via sprehoduser posted image
hm,jaz ne vem če bi bundico kupovalauser posted image po moje da ne.....res je da zna še kakšen mraz pritisnituser posted image .....kapico sem pa jaz v pikapolonici že lani kupila-je elastičnauser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 10:59:03   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

punce...user posted image user posted image ste v zadnem cajtu kako bundico al pa kako jaknico kupovale??? kje??? jz sm gledala na HM strani ene lušne softšelke...bi mu ful rada kupla...mu je bundica totalno premajhna..zgleda k en palček...sam se bojim d bo še kak hud mraz, sicer imava ene 2 huda flisa za spodaj..pa bi blo mogoče gut, če je sneg pa itak imava pajaca...kaj mislite??al je bolš d še bundo kupim???

urša..kje imajo bombažne kapice???'sm že ful iskala...nič...sm pol najdla doma eno staro od Mihca...sam ni glih za na lepš...user posted image

šibam cote zložit...pol pa via sprehoduser posted image
hm,jaz ne vem če bi bundico kupovalauser posted image po moje da ne.....res je da zna še kakšen mraz pritisnituser posted image .....kapico sem pa jaz v pikapolonici že lani kupila-je elastičnauser posted image



hvala...sej jz sem se tud nagibala kr k jaknici....upam, da jo imajo tud v naših HM šacunah

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:01:32   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

punce...user posted image user posted image ste v zadnem cajtu kako bundico al pa kako jaknico kupovale??? kje??? jz sm gledala na HM strani ene lušne softšelke...bi mu ful rada kupla...mu je bundica totalno premajhna..zgleda k en palček...sam se bojim d bo še kak hud mraz, sicer imava ene 2 huda flisa za spodaj..pa bi blo mogoče gut, če je sneg pa itak imava pajaca...kaj mislite??al je bolš d še bundo kupim???

urša..kje imajo bombažne kapice???'sm že ful iskala...nič...sm pol najdla doma eno staro od Mihca...sam ni glih za na lepš...user posted image

šibam cote zložit...pol pa via sprehoduser posted image
hm,jaz ne vem če bi bundico kupovalauser posted image po moje da ne.....res je da zna še kakšen mraz pritisnituser posted image .....kapico sem pa jaz v pikapolonici že lani kupila-je elastičnauser posted image



hvala...sej jz sem se tud nagibala kr k jaknici....upam, da jo imajo tud v naših HM šacunah
naša zdele nosi smučarsko bundico ki je malo tanjša od tadebele in vseeno ne prepiha

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:04:44   
sunny24
čebela, pojma nimam, kdaj mam morfo...Naslednji pregled mam 25.2. sam mi je rekla, da ne bo še morfologije delala...

Aaaaa, ma pol je biznis že tle! user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:06:41   
sunny24
Gajči se je zbudila, zdej papca štravbe in mleko pr mizici, frizuro ma fenomenalno-ji vse štrli v luft in je prov smešna! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:07:59   
TAMIKA3
COTE ZLOŽENE ... ŠE OBESIT JIH JE TREBA user posted image user posted image user posted image user posted image ... upssiiiiii user posted image ... sorry user posted image
5 min pauze user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:08:15   
TAMIKA3
kakšen biznis se greste user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:09:20   
TAMIKA3
sjmm... jaz bi tudi jaknico vzela, ker gresta povečini itak ven, ko že sije sonček user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:09:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Gajči se je zbudila, zdej papca štravbe in mleko pr mizici, frizuro ma fenomenalno-ji vse štrli v luft in je prov smešna! user posted image user posted image user posted image
še za Ljubljančane prevedi kaj hudiča mala je?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:11:26   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Gajči se je zbudila, zdej papca štravbe in mleko pr mizici, frizuro ma fenomenalno-ji vse štrli v luft in je prov smešna! user posted image user posted image user posted image
še za Ljubljančane prevedi kaj hudiča mala je?user posted image user posted image user posted image user posted image
potem pa ne rabiš podnapise samo pri nas user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:15:15   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Gajči se je zbudila, zdej papca štravbe in mleko pr mizici, frizuro ma fenomenalno-ji vse štrli v luft in je prov smešna! user posted image user posted image user posted image
še za Ljubljančane prevedi kaj hudiča mala je?user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


MA nimama pojma, ku se temu reče po slovensko...Čakte, grem na en informativni giro po spletu, da vas razsvetlim...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:16:27   
sunny24
Eeee, najdla...Flancati! user posted image

Drugače pa je tle slikica...

http://www.kulinarika.net/recepti/12239/sladice/stravbe-flancati/

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:18:50   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Gajči se je zbudila, zdej papca štravbe in mleko pr mizici, frizuro ma fenomenalno-ji vse štrli v luft in je prov smešna! user posted image user posted image user posted image
še za Ljubljančane prevedi kaj hudiča mala je?user posted image user posted image user posted image user posted image
potem pa ne rabiš podnapise samo pri nas user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:18:56   
TAMIKA3
pri nas so takšni

user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:19:30   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Eeee, najdla...Flancati! user posted image

Drugače pa je tle slikica...

http://www.kulinarika.net/recepti/12239/sladice/stravbe-flancati/


user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:19:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Eeee, najdla...Flancati! user posted image

Drugače pa je tle slikica...

http://www.kulinarika.net/recepti/12239/sladice/stravbe-flancati/

aaaaaaaaa flancate pa poznamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:20:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

pri nas so takšni

user posted image

pri nas tudi

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:21:56   
Čebel@
sem klicala tega mojga fotografa.....sem rekla,če bi rad da me kap rukneuser posted image .....no in zvem da sem že 1 leto na netuuser posted image user posted image ......sva se pa zmenila za fotkanjeuser posted image user posted image user posted image ......in sicer čez 14 dni-bo vzel popoldan soboto frej za nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:30:03   
sunny24
No, sam da smo ugotovile kaj moj otrok je! user posted image user posted image user posted image
Ja, pr nas so štravbe bolj tanke...Take krhke, v glavnem njamsi! user posted image

u čebela, že 1 leto si na netu...Uau! user posted image   A si mu kej rekla? Pa super za fotkanje! user posted image



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:38:17   
sunny24
-.bnoiči,,ghggggggggggggzzzzzzzzzzzzfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff,jjjjjjjjjjjjjjjjj

Pozdravčki od Gaje! user posted image

Nč, hoče Nodija al Jakca..,.Mi pravi zdej "Mama, puti, Aja iše"... Smo se zastopli, ne? user posted image

Punce, lepo je blo klepetat z vami po dolgem času, se tipkamo še kej! Lep dan!!! Sporočim popoldne al pa zvečer kaj je dohtarca pogruntala...

.,,mnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 11:49:42   
petrušk_
jutro, dan,,,,

brala nič...stanje malenkost boljš...eva dobila še kaplce za ušesa....jutr mava kontrolo in takrat bom tud kaj več vedla zakaj se gre....

noro res

bolniška potrjena za 8 ur do konca....no ja ene 4 tedne bom mogla še po ene 2 dni it, da podelam in uvedem nadomestno punco....tolk zaenkrat....




_____________________________

petrušk_

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?