|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:16:54   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Hej...
Mi smo vredu, otroci so kar pridni, no na momente bi (sploh) Kristi nekam poslalauser posted image  Same lumparije ji hodijo po glavi. Rojstni dan minil, torta je bila itak Fifi, za darilo je od naju dobila štirikolesnik. Sta obe z Neli nore nanga. 
Nelijin prst user posted image  Smo šli v torek spet na urgenco, je bilo spet gnojno. Tako da so še enkrat rezal in čistil. dans smo mel kontrolo, se lepo celi. Lev bi mogel imet sistematskega danes, ampak ker kašlja sva ga pripeljala kar takrat kot Neli, da smo ga samo zvagal in pljuča poslušal. Mislm, sem se že včer s sestro tako zmenila. Tko da ma naš Levči pri dobroh dveh mesecih 6300g. Kar vredu, 800g je šel gor.
Vsem bolančkom user posted image user posted image  in njihovim mamicam user posted image user posted image



hej...ja glavn da je saj pr enih praznovanje uspelo...super za fifi.....prstek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kaj pa pravijo, da je s prstkom, zakaj se noče in noče zacelit? kaj ma kaka zdravila....
pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za levov kašelj, da čimprej in čim bolj mirno mine , pa super, da so pljčka ok...pa fino raste res, si dobra mati hranilka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kakšen štirikolesnik??

nočko in pikapoke vsem


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:24:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:29:20   
birdy
Kolumbo, ma smo se čist za mal falil... Mi smo mel pa uro ob sedmih, no, ene pet do sedmih smo prišliuser posted image  Ma vi mate pa res sranje z zdravjem, ma šit no... Kje je pomlad da se končajo te bolezni???


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:35:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:37:35   
birdy
Petrušk, ja praznovanje... No, ko smo ostal sami z T&T in mojima sva se z mat spičle tko da glih praznovanje ni bilo neki ful super. Tko srednje no...
Prst pa, ne vem, zagnoji se ji, ima Amoksiklav, že skor štirinajst dni. Zakaj se je zagnojil tud ne vem, sej veš kako je z zdravniki, konkretnega odgovora ne dobiš, verjetno, predvidevava vsaj, da je moglo kej notr ostat. Ma zdej pa res upam da bo no... 
Ja, mulo moj rad je, moje zize so pa itak zdej skoz polne mleka, dons mi je še čez blazinico ven steklo? Sploh nisem vedla da je to možnouser posted image
Štirikolesnik:
http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?ArticleID=221967


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:38:41   
sjmm
čer!

evo sm nardila zadnji krog pr mojih prjatlčkih

pol s bla pa lačna k 100user posted image ...sm pogruntala za kva...sm okol 3h k smo mel kosilo nazadnje jedla...pol pa sam 1 kuki pa en mini kofetek...sm se napokala mleka in corn flakesa

zdej še mojo nadaljevanko počakam...dons Saška čaka z mano...k majo ju3 šele popoldne en izlet k majo na šoli informativce za devetarje

drgač smo kr kul....ta stara 2 sta zagnojila totalno...je moj pograbu un dnar za zasilni izhod in jima ga fliknu dol za položnice, ker menda se je položnica za elektriko neki dvignila in sta celo paniko zagnala...sm rekla mojmu d bom u iber popizdla, če ne bomo posebi zrihtal teh števcev al pa d kr na nas pridejo položnce...res od njunih idej se mi kr fuzla....ma kok nej še pršparam, če nas je 6...pa pravta...kdo vam je pa kriv...d bi kerga direkcijon na gobec...grdo povedan

naš Jan neki kreha ....sam dons sem ga nafilala s čaji u iber in je že zdej zvečer bolš...mislim d je sam prehlad ...k so mulci frajerji in bi že kr brez bund al pa anorakov okl skakal...pa so vroči..pa popiha še ta zimski veter...eto pa imaš

v glavnem...mirno noč vsem skupaj...pa en koš za ta bolančkaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:38:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:39:25   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Birdy Šime je reku d vas je zanč sreču k ste šli na sprehod...pa skos ti pozabm povedat d se ful narežim k se na uno tvojo telovadno zadevo za trebušnake spomnemuser posted image user posted image user posted image .....pa Majkl je izjavu: A veš mami, tm pr bejbah majo pa tut atija, sam se je u sobo skriluser posted image user posted image user posted image



tale vaš Majkl...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:40:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:40:51   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Petrušk, ja praznovanje... No, ko smo ostal sami z T&T in mojima sva se z mat spičle tko da glih praznovanje ni bilo neki ful super. Tko srednje no...
Prst pa, ne vem, zagnoji se ji, ima Amoksiklav, že skor štirinajst dni. Zakaj se je zagnojil tud ne vem, sej veš kako je z zdravniki, konkretnega odgovora ne dobiš, verjetno, predvidevava vsaj, da je moglo kej notr ostat. Ma zdej pa res upam da bo no... 
Ja, mulo moj rad je, moje zize so pa itak zdej skoz polne mleka, dons mi je še čez blazinico ven steklo? Sploh nisem vedla da je to možnouser posted image
Štirikolesnik:
http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?ArticleID=221967


user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za prepir
user posted image user posted image user posted image ...za 4kolesnik


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:42:04   
sjmm
aja...birdy...pa za prstek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa za junaka korenjakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:43:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:44:10   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Birdy Šime je reku d vas je zanč sreču k ste šli na sprehod...pa skos ti pozabm povedat d se ful narežim k se na uno tvojo telovadno zadevo za trebušnake spomnemuser posted image user posted image user posted image .....pa Majkl je izjavu: A veš mami, tm pr bejbah majo pa tut atija, sam se je u sobo skriluser posted image user posted image user posted image



tale vaš Majkl...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


je mel mr. Birdy glih nočno pa je spal k smo bli na obisku, pol so mu pa u spalnico uetel in je Majkl pač mislu d se ati skrivauser posted image



za poscatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 22:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:45:29   
birdy



IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Birdy Šime je reku d vas je zanč sreču k ste šli na sprehod...pa skos ti pozabm povedat d se ful narežim k se na uno tvojo telovadno zadevo za trebušnake spomnemuser posted image user posted image user posted image .....pa Majkl je izjavu: A veš mami, tm pr bejbah majo pa tut atija, sam se je u sobo skriluser posted image user posted image user posted image



Sem ga vidla ja... Sem mojmu rekla, evo, šime se vrača. Pol sva mela pa pogovor o tem zakaj ga na RR kličeš Šime, matr se vama je mogl kolcat, soryuser posted image  
Za mašinco te pa moj čist razume, prav da se to sploh ne dauser posted image  in da jst itak narobe delamuser posted image  Sej je bila od ponedeljka do danes v spalnici, joj, moram še trebušnjake narest.
Hihihi, moj se je pa takrat zbudu k so ga otroc prišli pogledat, je reku fda je študiru da bi en uč odprl pa reku Buuuuu. Pa raj ni da ne bi kerga od šoka kam vrglo, ne bi nikol več hotli pridet, bi rekli da straši tle pri nasuser posted image



_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:47:08   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

SJMM sm pozabila pohvalt tvojo gardo.....pa sej so že vsi razn Majčita večji od tebeuser posted image


ja, naš Jan raste k da ga zalivamo, no ta mala se je ustavla mau pod menoj d sm še zmer a huda mat videt, Miha pa tud šiba za janom...kva čmo...sej boš vidla čez par letuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:48:49   
sjmm
quote]IZVIRNO SPOROČILO: birdy




IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Birdy Šime je reku d vas je zanč sreču k ste šli na sprehod...pa skos ti pozabm povedat d se ful narežim k se na uno tvojo telovadno zadevo za trebušnake spomnemuser posted image user posted image user posted image .....pa Majkl je izjavu: A veš mami, tm pr bejbah majo pa tut atija, sam se je u sobo skriluser posted image user posted image user posted image



Sem ga vidla ja... Sem mojmu rekla, evo, šime se vrača. Pol sva mela pa pogovor o tem zakaj ga na RR kličeš Šime, matr se vama je mogl kolcat, soryuser posted image  
Za mašinco te pa moj čist razume, prav da se to sploh ne dauser posted image  in da jst itak narobe delamuser posted image  Sej je bila od ponedeljka do danes v spalnici, joj, moram še trebušnjake narest.
Hihihi, moj se je pa takrat zbudu k so ga otroc prišli pogledat, je reku fda je študiru da bi en uč odprl pa reku Buuuuu. Pa raj ni da ne bi kerga od šoka kam vrglo, ne bi nikol več hotli pridet, bi rekli da straši tle pri nasuser posted image




IZVIRNO SPOROČILO: birdy




IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Birdy Šime je reku d vas je zanč sreču k ste šli na sprehod...pa skos ti pozabm povedat d se ful narežim k se na uno tvojo telovadno zadevo za trebušnake spomnemuser posted image user posted image user posted image .....pa Majkl je izjavu: A veš mami, tm pr bejbah majo pa tut atija, sam se je u sobo skriluser posted image user posted image user posted image



Sem ga vidla ja... Sem mojmu rekla, evo, šime se vrača. Pol sva mela pa pogovor o tem zakaj ga na RR kličeš Šime, matr se vama je mogl kolcat, soryuser posted image  
Za mašinco te pa moj čist razume, prav da se to sploh ne dauser posted image  in da jst itak narobe delamuser posted image  Sej je bila od ponedeljka do danes v spalnici, joj, moram še trebušnjake narest.
Hihihi, moj se je pa takrat zbudu k so ga otroc prišli pogledat, je reku fda je študiru da bi en uč odprl pa reku Buuuuu. Pa raj ni da ne bi kerga od šoka kam vrglo, ne bi nikol več hotli pridet, bi rekli da straši tle pri nasuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 5:11:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 5:12:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 7:24:20   
brkn83
jutro.

Kolumbo - vidim, da si spet ponečevala. Naj vse vaše bolezni čimprej zapustijo vašo hišo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoje bolančke

Evo js sem se pa danes ponoč res lepo naspala, tk da moram rečt, da sem prav spočita.Sam ne vem kaj bom še danes počela. Včeraj sem vse pospravila, tk da danes nimam kaj.

Mogla bi iti eno darilo za kolegico kupit, ker gremo jutri na rojstni dan. Pa sploh ne vem kaj ji naj kupim. Namreč njej grem julija za pričo. Ima katera kakšno idejo????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 7:24:58   
brkn83
user posted image

< Sporočilo je popravil brkn83 -- 11.2.2011 7:26:26 >


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 7:39:24   
Deja



IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela jaz se spomnim teh fotk od Hane res so enkratne user posted image user posted image user posted image Si se tokrat tud slikala?
  ne še-smo se mislili it ta mesec in upam,da nas user posted image  ne prehiti

Joj dekleta nisem vas glih brala... full mam gužvo.... LEPO POZDRAVLJENE VSE!!!!!!!
Čebelc@ - če se imaš namen it slikat, nikar ne oklevaj...ko sem bila noseča, sem imela namen se iti slikat v soboto, pa sem v četrtek rodila, tako da šibajjjjjjj predem bo prepozno!


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 7:45:29   
Deja
aja punce.... pozabla sem vam povedat, da sva v torek šla z mojm v ikejo in da sva kupila ene omarice za Žigovo sobo in od tistega dne spi Žiga sam v svoji sobici... je sam tako želel....
no bol na dolho si pa lahko preberete na:

http://www.ringaraja.net/uporabnik/deja/dnevnik/sopinguspel_704.html

lep pozdrav vsem....


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 8:02:14   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Deja

aja punce.... pozabla sem vam povedat, da sva v torek šla z mojm v ikejo in da sva kupila ene omarice za Žigovo sobo in od tistega dne spi Žiga sam v svoji sobici... je sam tako želel....
no bol na dolho si pa lahko preberete na:

http://www.ringaraja.net/uporabnik/deja/dnevnik/sopinguspel_704.html

lep pozdrav vsem....



bravo žiga. Super sta to uredila. In te omare iz ikee za igrače so res super. Nik jih tudi ima, in zdej ko bova zopet šla moram še eno kupiti, da bo še kej prostora za igrače. Zdej so vsi zaboji do vrha polni.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 8:43:56   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Deja




IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela jaz se spomnim teh fotk od Hane res so enkratne user posted image user posted image user posted image Si se tokrat tud slikala?
  ne še-smo se mislili it ta mesec in upam,da nas user posted image  ne prehiti

Joj dekleta nisem vas glih brala... full mam gužvo.... LEPO POZDRAVLJENE VSE!!!!!!!
Čebelc@ - če se imaš namen it slikat, nikar ne oklevaj...ko sem bila noseča, sem imela namen se iti slikat v soboto, pa sem v četrtek rodila, tako da šibajjjjjjj predem bo prepozno!

heyuser posted image
ta vikend gre fotograf na morje,nasledji vikend ima Hana žurko,pol naslednjega se pa dobimo-sem pa sama hotla na soboto popoldan,da imamo miruser posted image ......ja držite pesti da nas res user posted image  ne prehiti....se je že kar precej umiril,trebuh se je spustil,tko da,..user posted image

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?