|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:30:26   
Urša08
Kolumbo hvala za paketek - sem dobila mojo little sisteruser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:35:24   
Urša08
Jaz mam pavzo. Eva in Žiga spita, Eva že od pol enajstih, Nejc je pri tašči. Kosilo narejeno in že v želodčkih, no Žiga bo še palačinke dobil ko vstane. Sem pohitela da šibnemo na sončka takoj ko se pikec zbudi in naje.

Sedaj pa pijem moj čajčekuser posted image .

Sunny ja jaz sem se za mireno odločila - ti povem če kaj boli ko mi jo vstavijo.

Petrušk samo da je malce boljše, saj bo boš vidla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da jo končno nehajo bacilčki napadatuser posted image

Uvau kake lušte mi delate s flancatiuser posted image user posted image user posted image dobr da sem se palačink najedla user posted image user posted image user posted image .

Tamika ti si pa spet v polnem zagonu, jaz ne vem kako maš tolk energije - dej jo men mal posodi user posted image

Kolumbo
kako je Maj?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 12:36:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:45:00   
Urša08
Kolumbo o ti šit no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej ne vem kaj nej ti sploh napišemuser posted image . Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa močno, močno stiskam pesti da Jure neha kašljati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoje tri piščančke da se hitro pozdravijo .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:48:25   
simonakr
Jutro, dan, hello! Kako kaj?

Brala za nazaj nism - preveč čvekate user posted image

Mi smo vsi skupej bolje ( z možem na čelu), tabletke za želodec še vedno pridno papcamo user posted image . Ambulanta je vsak dan bolj zasedena (včasih bi človek najraje kričov, ampak sej nič ne pomaga user posted image  user posted image ) , nosečk je neomejeno veliko mnogo ( se vidi kako so ble generacije 81 pa do 85 številčne)

In kako ste kaj drugač?

Sjmm - mi imamo podedovano bundico iz HM pa je kar fajna, nimam pa kakšne jajnice. pa sej zdele se bo vse skupej že kaj najdlo.

MMMMmmmmm flancati - ste mi lušte naredle

Drugač smo pa v nedeljo uživali v Snoviku, sva jo komej vn iz vode dobila je kar v ta velik bazen hotela skočit, še dobro da je bil moj zraven da jo je ujel user posted image . Smo pa še enkrat dokazali da ona ni za dalše vožnje - smo se v torek peljali na Jezersko po teloh ( ne me spraševat zakaj pa tja gor, ker ne vem) in je na poti nazaj vse skupaj zbruhala.
Ko smo že pri tem a 2 letniki že lahko jemljejo tablete proti slabosti?

aja Kaj boste kupile malčkom za 2. rojstni dan? Midva bova trampolin (ker ga hočeva tud midva imet user posted image ) pojma pa nimam kaj bi rekla babicama in dedku in teticam. Čevlje, obleke, kolo, poganjalček, denar??? Dejte ideje!

No grem mal nazaj brat da bom na tekočem user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:49:53   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Maj vročina, Rokso vročina, Jure kašla za user posted image user posted image user posted image

Ksrt prestavlen na 27. februar

nimamo kej tak je lajf

se javm k Jurko zaspi



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA NAJLEPŠA HVALA ZA HLAČKE...SO KULSKE...GLIH PROV VELKE V VSEH MERAH..D GRE BUŠI NOTuser posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:50:16   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Maj vročina, Rokso vročina, Jure kašla za user posted image user posted image user posted image

Ksrt prestavlen na 27. februar

nimamo kej tak je lajf

se javm k Jurko zaspi
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 12:53:19   
sjmm
mi2 sva se nasončkala...uro in pol...dons je šeu brez ugovorov gor...je bil že lačn...sm mu naribala jabolko+hruško+zmačkana banana, sok pomaranče...vse pohamsal, zravn še 2 piškota....zdej pa še čaj...pa via mižule

kosilo.....korenčkov golaž in makarončki, pesa, pa maso za ene kukije sm nardila, ker nimamo sploh nič sladkega in mi dobo mulčki padl u shrambo, če ne bo nič pri hišiuser posted image

simona...lepo brat da ste boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...glede daril...tricikel, peskovnik, kuhinja...mi smo se nekako za take ideje ogreliuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 13:01:33   
Čebel@
sunny....mu ne bom nič težila,da naj umakne slike-ma naj jim bouser posted image .....dober opravita pri dohtarjuuser posted image

petrušk......še ena doza user posted image user posted image user posted image user posted image  za vas

urša.....uživajte na sončkuuser posted image user posted image user posted image

kolumbo......šit nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

simona.....super da ste boljšeuser posted image user posted image user posted image .....u pogumna Larisa-bi kar skakala v vodouser posted image user posted image user posted image ......jaz tudi opažam da je ogromno user posted image  in vozičkarcuser posted image .....midva ji bova dala kuhinjo,tašča+svakinja ji bosta dali duplo kmetijo,za mojo mati pa ne vemuser posted image

sjmm......super za sprehoduser posted image user posted image user posted image ....Maj skos hodi,ali gresta z vozičkom?

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 13:35:48   
brkn83
zdej sem se pa tako nejedla, da ne morem nič več. Bi pasal mal počitka. No ob treh grem po nika prej pa še skočim na pošto.Ko pa prideva z nikom domov se samo preoblečeva in že šibava ven na sončka.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 14:28:04   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sunny....mu ne bom nič težila,da naj umakne slike-ma naj jim bouser posted image .....dober opravita pri dohtarjuuser posted image

petrušk......še ena doza user posted image user posted image user posted image user posted image  za vas

urša.....uživajte na sončkuuser posted image user posted image user posted image

kolumbo......šit nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

simona.....super da ste boljšeuser posted image user posted image user posted image .....u pogumna Larisa-bi kar skakala v vodouser posted image user posted image user posted image ......jaz tudi opažam da je ogromno user posted image  in vozičkarcuser posted image .....midva ji bova dala kuhinjo,tašča+svakinja ji bosta dali duplo kmetijo,za mojo mati pa ne vemuser posted image

sjmm......super za sprehoduser posted image user posted image user posted image ....Maj skos hodi,ali gresta z vozičkom?



ponavadi greva kr peške, včasih ga je treba za nazaj mau naložit na štupa ramo, čeprav on bi se raje nesel tko v naročju, pa ima mau težko ritko.....včasih pa vzameva voziček in pol ene dobre pol poti hodi, mau se pa pelje....ker je še čist nor na vozičkanje in, če ga popoldne a velki peljejo ven jih zmeri nažica d se vozičkajouser posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 14:29:31   
sjmm
kok mene pisker boli....pravo s r a n j euser posted image user posted image

grem do konca skuhat, ker dons že mau zamujam...je ful trajal d je mali zaspal...on bi se kr crkljau u nedogleduser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 16:02:20   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Maj vročina, Rokso vročina, Jure kašla za user posted image user posted image user posted image

Ksrt prestavlen na 27. februar

nimamo kej tak je lajf

se javm k Jurko zaspi


aaaaaaa shitttttttttt NEEEEEEEEE NOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
ej stara si za da se kar skupi vselimo nekam, bojo mel malčki vsaj družbo k že morjo bit skoz notr......mamice pa tud koga mal za počvekat v dvoje...noro nooooooo.......jokam s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 16:23:24   
petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Maj vročina, Rokso vročina, Jure kašla za user posted image user posted image user posted image

Ksrt prestavlen na 27. februar

nimamo kej tak je lajf

se javm k Jurko zaspi


aaaaaaa shitttttttttt NEEEEEEEEE NOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
ej stara si za da se kar skupi vselimo nekam, bojo mel malčki vsaj družbo k že morjo bit skoz notr......mamice pa tud koga mal za počvekat v dvoje...noro nooooooo.......jokam s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa še uršo in njene 3 sončke pa bo full house, namo rable vrtca pa še pršparale bomouser posted image user posted image user posted image user posted image
ste za???


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 17:15:31   
sjmm
kuhna končno u red..uf...sm še kukije spekla in je blo uf packarije

3 ptiči zunaj, ena ptičica pa tamle javska kok je boga k je mogla brisače pobrat iz sušilca...ua..kok to boli

moj je včeri reku d njegova 2 še fuuul dolg ne prideta z vikenda...no, sta se dons že namalala...po moje mu nalašč rečeta d ju še dolg ne bo....d bi nas uhvatila pr kakem crime dejanju...kok me to pogreje

zdej pa grem 2 ptička gor poklicat, ta velik pa gre k sošolcu ...k imata 1 teden cajta da spedenata en plakat in predstavitev za naravo o obvodnih ptičih...smo že internet skurl in printerja...zdej bosta pa glavce skup staknila, da še sama kej namodrujeta

moj je klicu, da ga dons tud ne bo...ke do 9h...ok no, sej smo že navajen...evrčki pač ne letijo z nebauser posted image

vsem bolanim.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 17:52:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sunny....mu ne bom nič težila,da naj umakne slike-ma naj jim bouser posted image .....dober opravita pri dohtarjuuser posted image

petrušk......še ena doza user posted image user posted image user posted image user posted image  za vas

urša.....uživajte na sončkuuser posted image user posted image user posted image

kolumbo......šit nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

simona.....super da ste boljšeuser posted image user posted image user posted image .....u pogumna Larisa-bi kar skakala v vodouser posted image user posted image user posted image ......jaz tudi opažam da je ogromno user posted image  in vozičkarcuser posted image .....midva ji bova dala kuhinjo,tašča+svakinja ji bosta dali duplo kmetijo,za mojo mati pa ne vemuser posted image

sjmm......super za sprehoduser posted image user posted image user posted image ....Maj skos hodi,ali gresta z vozičkom?



ponavadi greva kr peške, včasih ga je treba za nazaj mau naložit na štupa ramo, čeprav on bi se raje nesel tko v naročju, pa ima mau težko ritko.....včasih pa vzameva voziček in pol ene dobre pol poti hodi, mau se pa pelje....ker je še čist nor na vozičkanje in, če ga popoldne a velki peljejo ven jih zmeri nažica d se vozičkajouser posted image user posted image
pol kar pridno hodiuser posted image user posted image user posted image .....pri nas smo voziček(tavelik) skenslali in hodimo okrog s triciklomuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 17:54:37   
Čebel@
smo bili na več kot enournem sprehoduuser posted image user posted image user posted image ....sedaj se Hana in ati namakata,pol pa še mlekca in via posteljauser posted image user posted image user posted image ......smo imeli pa malo prehud tempo na sprehodu in me rahlo dol tiščiuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 18:20:15   
Urša08
Mi smo popoldan uživali na sončku. Eva v vozičku, tamaledva sta se pa s poganjalci lovilauser posted image user posted image user posted image kok je pasalouser posted image . Sedaj je Eva na igralni, Nejc in Žiga pa v banji. Jaz se morm pa večerjo spravt delat - mislim da bomo imeli kar tople sendvičeuser posted image user posted image user posted image .

se zvečer še oglasim

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 18:44:10   
Čebel@
pri nas mir in tišinauser posted image ...je bila pošteno zmatranauser posted image .....jaz grem pa večerjat in navalit na mleko,ker user posted image  spet laski rastejouser posted image

pridem še pol kej okroguser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 19:25:11   
brkn83
čer.

pri nas je tudi že mir, nik je ob sedmih že zaspal. Js pa sem kuhinjo pospravlja in posodo dala v pomivalca. nik je prej sam vse igrače pospavil, tako da sem za danes končala z delom. Grem zdej mal revijo L&Z mal prebrati, sem si jo prej na pođti kupla.

kolumbo - upam, da boste čimprej se pozdravili.

Mi smo bili prej od pol štirih in do pol šestih zunaj, potem pa smo prišli not in je blo treba v dnevno takoj kocke privlečit.

Lep večer vam želim.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 19:45:46   
sjmm
ČER!

pri nas se spet vrti Gumci ( strela mkvin)....user posted image user posted image 1x na dan ga more gledat drgač mu prov v krvi padeuser posted image user posted image

večerjali....kruhek s kiri sirčkom in navadne jogurte...zdej je kuhna že poštimana

jz sem še neki papirje pošlihtala....dela poln, sam evrov noče pridet dost....za popiz....

zdej pa menda ata kralj prihaja...že grejem makarončke

kukije sm pa kr mau skrila...bi dons celo rundo lahk požrčkal...grozni so mulčki moji...čist po mami se bojo razlezluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 21:03:25   
Čebel@
dedec spi-sva se malo žoknila in je šel kar spatuser posted image user posted image

katera tukaj,ali moram it v posteljo?user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 21:12:46   
Čebel@
moj buši polnih 34 tednovuser posted image

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 21:44:07   
Čebel@
no vidim,da sem sama tukajuser posted image

grem user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 22:07:10   
birdy
Hej...
Mi smo vredu, otroci so kar pridni, no na momente bi (sploh) Kristi nekam poslalauser posted image  Same lumparije ji hodijo po glavi. Rojstni dan minil, torta je bila itak Fifi, za darilo je od naju dobila štirikolesnik. Sta obe z Neli nore nanga. 
Nelijin prst user posted image  Smo šli v torek spet na urgenco, je bilo spet gnojno. Tako da so še enkrat rezal in čistil. dans smo mel kontrolo, se lepo celi. Lev bi mogel imet sistematskega danes, ampak ker kašlja sva ga pripeljala kar takrat kot Neli, da smo ga samo zvagal in pljuča poslušal. Mislm, sem se že včer s sestro tako zmenila. Tko da ma naš Levči pri dobroh dveh mesecih 6300g. Kar vredu, 800g je šel gor.
Vsem bolančkom user posted image user posted image  in njihovim mamicam user posted image user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?