|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 8:46:35   
Čebel@
jutro

sem že bila na CSDju-sem uredila vse papirjeuser posted image user posted image user posted image ....zdele pa user posted image  v Millerja pogledat za kuhinjo

kosilo:omakica + kapelatiuser posted image

bolančki: user posted image user posted image user posted image user posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 8:52:12   
Čebel@
HANI od tanci VSEEEE NAJBOLJŠE ZA DRUGO SVEČKO!!!želim ti zdravje,srečo,veliko radosti in smeha,veliko torto in igračuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:01:04   
Urša08
ojla

No pa je meni tud uspelo do rr-ja pridtuser posted image user posted image user posted image . Mata Nejc in Žiga že od 6 turbo vklopljen, je kar user posted image vstal z njima jaz sem pa še pol urce pospala. Potem pa kavica v dvoje in pedenčkanje otrok.  Sedaj mam pa čajček in upam da malce frej.

Sem vfas prebrala sam pomoje 3/4 pozabila user posted image .

Čebela upam da najdeš kako fajn kuhinco, joj jaz tud komi čakam da začnem mal bolj punčkaste igrače kupovat, po vseh traktorjih, vlakih,... bo ful pasalouser posted image

Kolumbo s.r.a.n.j.e od noči no user posted image user posted image ma nej vas bacilčkli zapustijo že enkrat. Mate isto štalo k smo mi mel, otroc doma da ne bojo kej staknil v vrtcu, no nazadnje pa mož stakne gripouser posted image jah nimaš kej. Pocajtajte se čim prejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tvoje 4 bolnike. Zate pa eno ogromno dozo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Birdy ja tole s prstkom se pa tud vleče, ma Neli smolo user posted image user posted image user posted image sedaj pa držim pesti da gre samo še navzgor. Tvoj Levček se pa krasno rediuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm jao tvoja tašča user posted image user posted image user posted image user posted image sicer bi si pa na vajinem mestu res števec naštimala - saj samo odštevalni, da ji zaprete usta. Joj hudič babji user posted image user posted image user posted image user posted image Ma men se zmeša da bi non stop poslušala kolk vode porabimo, pa elektrike,...user posted image user posted image user posted image user posted image v glavnem tud zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa stiskam pesti da se speleta na vikend in bo mir pr hišuser posted image

Brkn vidim da je bila tok pridna da nima nič za delat user posted image user posted image user posted image user posted image joj jaz bi tud kakšen tak dan user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrušk dobra ideja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako je Eva? Pa ti?

Še kar pogrešam Ajvy user posted image upam da ste zdravi in da nimaš časa ker uživate na sončkuuser posted image

no ostalo sem pa pozabila user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:02:20   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

HANI od tanci VSEEEE NAJBOLJŠE ZA DRUGO SVEČKO!!!želim ti zdravje,srečo,veliko radosti in smeha,veliko torto in igračuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


Se podpišem pod to lepo voščilo, zraven pa pošiljam še koš poljubčkov user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:03:11   
Urša08
čebela ti boš mela pa danes še delo - seveda če boš tako prijazna in odprla nov deluser posted image joj smo čvekice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:05:29   
Urša08
Glede pusta bom skoraj obupala, letos ko bi jaz rabila tomažka ga ni lani je pa biluser posted image . Ah ja bom mojedva še v merkator v šiško poslala pogledat, če ne bosta pa kej druzga. Žiga je itak nor na dinozavre in mam doma enga zmajčka, za Nejca mam sicer levčka tko da rezerva je še od laniuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:17:08   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

HANI od tanci VSEEEE NAJBOLJŠE ZA DRUGO SVEČKO!!!želim ti zdravje,srečo,veliko radosti in smeha,veliko torto in igračuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


hana tudi od nas ve najboljše.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:21:51   
brkn83
urša - ja pa sej že zdej kuham kosilo, ker mi je dolgčas in nimam kej druga početi. Sej se vedno kaj najde za delat. Ko pa bo zunaj malo bolj toplo, grem pa ven malo vrtno uto pospravit, pa nikov peskovnik mal odpret da se mu mivka posuši. Tk da delo je

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:29:39   
sjmm
dan!

jz sm čist skozlana....je imel Maj nočno seanso...od 1h-4h...sploh ni mogel zaspat...pa se je ful trudil, pa spil mleko, pa čaj...pojma nimam kva mu je blo...no, jz sm šla spat on polnoči....tko d še zaspala nism , ko se je začel...zju3 ob 6h auf...sam pol sm šla pa nazaj, pa če si kdo jezik znuca...tko d še ena kavica pa bom kr ok........dons ful študiram al nej ga dam popoldne spat al ne...ker včeri je ful trajal d je zaspal, pol pa njegove pol ure...pol pa je bil pa še 1 uro tečen...sam dons mu bo po moje manjkal od noči...bomo vidluser posted image user posted image

kaj dons kuhamo???

TUDI MI V SOSEDNJO VAS K HANI POŠILJAMO NAJLEPŠE ŽELJE ZA DRUGI ROJSTNI, MNOGO ZDRAVJA IN SMEHA, BREZSKRBNIH OTROŠKIH DNI IN PUSTOLOVŠČIN!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:30:45   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

urša - ja pa sej že zdej kuham kosilo, ker mi je dolgčas in nimam kej druga početi. Sej se vedno kaj najde za delat. Ko pa bo zunaj malo bolj toplo, grem pa ven malo vrtno uto pospravit, pa nikov peskovnik mal odpret da se mu mivka posuši. Tk da delo je


ma ti si čist pridna že navsezgodajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 9:31:09   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela ti boš mela pa danes še delo - seveda če boš tako prijazna in odprla nov deluser posted image joj smo čvekice user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:01:42   
brkn83
punce - a ima katera idejo kaj naj kupim kolegici za rojstni dan (namreč julija ji grem za pričo) - jutri popoldan pa gremo na njen rojstni dan. Drugače sta trenutno v fazi urejanja stanovanja

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:02:11   
Urša08
Mene pa tok buča boli za znort user posted image . Pa sončka ni danes no vsaj pri nas. Nejc pa turbo že od 6 user posted image ta otrok res rabi vrtec tko da dobr da bo kmalu marec, če ne se bo zmešalo meni in njemuuser posted image user posted image user posted image .

Sjmm ojej kak nočka. Upam da kavica kaj pomaga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Brkn kaj dobrega kuhaš?

Mi bomo imeli najbrž juhico, omako milanes in polžke. Nisem že vsaj pol leta naredila te omake in se mi luštauser posted image .

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:03:21   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

punce - a ima katera idejo kaj naj kupim kolegici za rojstni dan (namreč julija ji grem za pričo) - jutri popoldan pa gremo na njen rojstni dan. Drugače sta trenutno v fazi urejanja stanovanja


Mogoče kak komplet brisačk in narediš iz njih hobotnico in na vsako lovko dodaš kak šampon, milo, kopel,.. Al pa kak set šalčk, kozarčkov, kako lepo vazo,...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:04:56   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

HANI od tanci VSEEEE NAJBOLJŠE ZA DRUGO SVEČKO!!!želim ti zdravje,srečo,veliko radosti in smeha,veliko torto in igračuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

še od nas vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:12:12   
TAMIKA3
dan user posted image

sem se pustila razvajat user posted image ... zdaj pa turbo ... malce pospravit, kakšno pecivo spacat in seveda kosilo:juha + bolonska omaka + makarončki + rdeča pesa user posted image

lep sončen dan iz Prekmurja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:41:42   
Čebel@
kupila kuhinjo za Hanouser posted image user posted image user posted image ....pa flaško za user posted image -še pleničke moram kupituser posted image user posted image user posted image ....sem pa hotla vzeti še duplo kmetijo pa jo niso imeliuser posted image

urša....upam,da najdeš kaj primernega za pusta....bomo odprele nov deluser posted image user posted image user posted image

sjmm.....evo jaz ti pošiljam veliko user posted image ,da zdržiš čez dan


(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:43:53   
Čebel@
brkn.....jaz bi ji dala takle šopekuser posted image  (jih imajo baje v šparu po 10€) in pa kakšen bom od merkurja,big benga ali kaj podobnega pa da sama izbereta kaj rabitauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:46:20   
Čebel@
evo tako sva ji kupila

user posted image

meni je bila ena druga sicer bolj všeč(več piska in ima lučke) ampak je bila še 1x dražja in ati ni pustiluser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:49:43   
Čebel@
kdo tukaj?

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 11.2.2011 10:50:43 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 10:59:03   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

kdo tukaj?

user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:07:15   
brkn83
js sem zunaj vse pospravla, pa še prej sem imela že ene stranke, ki so prišle po darilne bone za valentinovo. Tk da je kr pestro danes. Zdej pa ne vem kaj bom delala.

Urša - danes za kosilo bo pri nas repa, pire krompir in krvavica. Sploh že ne vem več kaj naj kuham.

Urša in čebela - hvala za ideje za darilo. Bom potem popoldan šla verjetn z nikom mal pogledat, pa upam, da kaj najdeva.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:10:53   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

kdo tukaj?

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:15:20   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

kdo tukaj?

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:17:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

kdo tukaj?

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
kok sva zgovorneuser posted image user posted image user posted image

ampak na 200 tko nas bova pa spravileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?