|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 18:40:12   
MIHAILO
ojla punce,kako ste kaj? Mi smo vredu...Danes je bila patronazna 2.na obisku,ne redimo se zadosti in se ugotavljamo v cem je problem...Verjetno da je problem ,ker je Sonja prava zaspanka in jo je treba spodbujat,zbujati z previjanjem,ker mleka imam veliko ...ko je patronazna pokontrolirala koliko poje je bilo 70ml ampak v dveh dneh se je za 25g zredila...v bolnici se je pa 4.dan v enem dnevu za 110g zredila...v petek spet pride ,do takrat jo pa moram zbujati in ko se naje in zaspi na dojki jo moram previt in zopet pristaviti ,to je danes delovalo je veliko jedla upajmo ,da bo tudi tehtnica ok pokazala..za vikend mi bo pa se tehtnico pustila,da kontroliram kako je...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 19:56:38   
Čebel@
zdele me je skoraj kap(pa mojga desca tudi)....prosim kliknite http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.majhenic.si%2F&ei=IONSTbnwOJDysgbuwLDbBg&usg=AFQjCNFSpbrkl2GxDZgybfXt8KX4e0q-fg&sig2=1D6JdKsqLgYiG20ya2K8KQ   in pejte na AKTUALNO in si oglejte slike!!!

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 20:39:03   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

zdele me je skoraj kap(pa mojga desca tudi)....prosim kliknite http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.majhenic.si%2F&ei=IONSTbnwOJDysgbuwLDbBg&usg=AFQjCNFSpbrkl2GxDZgybfXt8KX4e0q-fg&sig2=1D6JdKsqLgYiG20ya2K8KQ   in pejte na AKTUALNO in si oglejte slike!!!

zelo lepa nosečka siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a si vedela da bo tvoja slika objavljena?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 20:58:19   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

zdele me je skoraj kap(pa mojga desca tudi)....prosim kliknite http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.majhenic.si%2F&ei=IONSTbnwOJDysgbuwLDbBg&usg=AFQjCNFSpbrkl2GxDZgybfXt8KX4e0q-fg&sig2=1D6JdKsqLgYiG20ya2K8KQ   in pejte na AKTUALNO in si oglejte slike!!!


super zgledaš!!! user posted image user posted image user posted image Pa so ti povedali, da bodo objavili tvoje slike????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:09:35   
sjmm
ČER!
popoldne sami in je blo kr fajn....sam zvečer mau velik dela d smo vse pregledal za šolo, poštimal še psa, pa kopalnica, pa posoda...sam zdej sm že frejuser posted image user posted image

čebelc@...lepe slikce!!!! kok si lepa nosečka,...ful ti pristaja!!! a si vedla d bojo objavlene??



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:16:08   
sjmm
evo naša lepa nedelja....zabeležena..




Za označevanje oseb na fotografiji klikni na njihove obraze. user posted image NA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!Dodaj opisNA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!




Za označevanje oseb na fotografiji klikni na njihove obraze. user posted image MOJI MULČKI!!!!Dodaj opisNA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:29:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

evo naša lepa nedelja....zabeležena..




Za označevanje oseb na fotografiji klikni na njihove obraze. user posted image NA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!Dodaj opisNA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!




Za označevanje oseb na fotografiji klikni na njihove obraze. user posted image MOJI MULČKI!!!!Dodaj opisNA LEP ZIMSKI DAN...MAU MORJAAAAA!!!!!


kok ste luštniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ka niste povedal bi se lahko dobil na kakem sokecuuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:33:34   
sjmm
katjuša....smo okol 1h doma jedlo kosilo in pade ideja...gremo via Portorož....ob 2h smo bli že na poti...tak d velja za drugič!!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:35:57   
TAMIKA3
hey!!!!

"KADAR MIŠI NI DOMA, MAČKA PLEŠE!" user posted image ... danes čistilna akcija user posted image user posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image že lep čas v svetu sanj, giro je že tudi za nama še tuš in user posted image

kaj več pa ju3 ... mirno in dolgo noč user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 22:40:04   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

hey!!!!

"KADAR MIŠI NI DOMA, MAČKA PLEŠE!" user posted image ... danes čistilna akcija user posted image user posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image že lep čas v svetu sanj, giro je že tudi za nama še tuš in user posted image

kaj več pa ju3 ... mirno in dolgo noč user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image



ojoj, spet si glancala...pridna, pridna....šit bo spet mene ju3 držal bajto okol obrnt...sam pri nas so miši skoz na broju!!!

lepo nočkooooooouser posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 23:08:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
9.2.2011 23:48:23   
Ploha
kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 23:51:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4813
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 23:54:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 0:12:38   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

PLOHA KAKO S KEJuser posted image


bo bo...tolele zdelele poslušam user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=d9dTmcOEsv0&feature=related

pa daj ne sekiraj se tolk noooo...veš kje je še nedelja. Vse bo OK!  In to ti jst govorim, k me kr panika grab, če mi kera al pa če ker od naju zboli ravno 26. al pa mal prej user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 7:03:55   
Urša08
jutro

Kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do nedelje je pa še kar nekaj časa tko da bo majkl že čist ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Majkla. Pa nej gredo ti bacilčki že stran user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm kok ste luštni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si mi kar lušte naredila z morčijem user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamika pridna, pridna, danes pa le prid mal na rr pokukat user posted image Je Tristan v vrtcu?

no sem mislila kok bom spisala se je pa že Eva zbudilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:40:35   
Urša08
Pa sem tudi jaz prišla do mojega kapučinčkauser posted image
user posted image

Otročki popedenčkani, siti in v igri. Eva pa že spančka. Sem ugotovila, da je Nejcu noga zrastla in so nogavičke vse premajhne, tko da sem kar spisek začela delat kaj mu manjka. Pa obema bo treba superge kupit, Nejcu še ene tri spodnje dele trtenerk, za Žiga morm it pa po kako tanko kapico.

Sedaj vas grem pa res mal za nazaj prebratuser posted image .

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:46:29   
brkn83
jutro

kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in za majkla, da čimprej pošljete stran vse bacile in napolnite svoj imunski sistem, da bo potem končn mir.
Majklu pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bo čimprej uredu.


Tamika - včeraj si bila pa res pridna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm - ful  lepe fotke. Ste imeli pa res lep nedeljski popoldan

Men se pa danes prav nič ne da. No v trgovini sem že bila, zzdej pa bom počasi mal pripravila za kosilo. Danes bodo kr makarončki in bolongnese omaka, pa zelena solata s fižolom.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:46:29   
Urša08
čebela superca za vse nakupe in da je zibka pri tebi user posted image user posted image user posted image

sunny user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Gajo

Ajvy, Petrušk, Birdy kako ste

Brkn dobro jutro user posted image

Je katera kaj razmišljala o prvomajskih počitnicah? Mate plan kam it? Men se morje luštauser posted image

Nejc me kliče da pridem pogledat progo tko da letim.

Izkoristite sončka user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:46:32   
Čebel@
we are soryyyyyyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeb*** RRuser posted image user posted image

mala je v vrtcu,jaz fruštkamuser posted image

slike....na teh slikah sem bila user posted image  s Hano in NE  nisem vedela da jih bojo objavili-sej zato me je pa šoknilouser posted image user posted image ......zdej gruntam,ali ga čem klicat da jih naj dajo dol ali čem vse skupaj pustitiuser posted image user posted image user posted image ....po eni strani sem pa malo počaščena da je izbral mene in ne svojo puncouser posted image user posted image

sjmm.....full ste luštniuser posted image user posted image user posted image

tamika.....vsi zdravi?

kolumbo.....šit nooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......super da ste se zmenili za tortice-kok je svet mejhen a ne?user posted image user posted image

urša.....jutrouser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:48:46   
sunny24
Dan bejbe!
Danes mam spet pol dneva rezerviranga za dohtarje...Lih zdej sem pršla iz bolnice, k so mi un holter dol pobrali-KONČNO! Ker mi je šel res na živce, vse tiste kable okoli jošk met, polepljena z enmi 6 senzorji, pa okoli vrata met uno napravo obešeno...user posted image Še pod tuš nism mogla it...user posted image user posted image user posted image
Popoldne pa ma Gaja dohtarja...Upam, da ugotovimo, kaj je naši madam in kaj so tisti fleki pr bogi!

Madam še spi, moj tudi, jst pa nimam kej delat...

kolumbo
, pošiljam puhno user posted image user posted image user posted image za Majkla!!!

Ja, pa za torto za madam za RD sem naročila...Tudi pri nas bo Nodi style! user posted image

čebela, lepe fotke! Ma to je iz te nosečnosti al še od Hane? A si vedla, da boš objavljena?

Kdo tle?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:51:43   
Urša08
sunny helov user posted image Smem vprašat zakaj ti to merjo? Glede flekov pa tud jaz upam da ti povejo kaj je. Kako pa je drugače Gaja - kaj boljša?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:52:31   
Urša08
čebela jaz se spomnim teh fotk od Hane res so enkratne user posted image user posted image user posted image Si se tokrat tud slikala?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:53:06   
Čebel@
urša....pri nas tudi obvezno nove supergice...drugo pa mislim da kar imauser posted image ....tudi vi iskoristite sonček,ker naprej je slabo vreme napovedano

brkn.....dobra ideja za kosilouser posted image ....ker danes sem pa res brez idejuser posted image user posted image

sunny......dober opravita pri dohtarjuuser posted image user posted image user posted image .....za slike sem pa v prejšnjem postu pisalauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
10.2.2011 8:54:03   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela jaz se spomnim teh fotk od Hane res so enkratne user posted image user posted image user posted image Si se tokrat tud slikala?
ne še-smo se mislili it ta mesec in upam,da nas user posted image  ne prehiti

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?