|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:45:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk.....vav tortica zgleda prav lepa-ziher je tudi dobrauser posted image user posted image user posted image ......uživajte v Bohinjuuser posted image user posted image user posted image ....pridna si da se sprehajašuser posted image user posted image user posted image ....upam,da se ti dan tudi konča tko lepo,kot se je začeluser posted image user posted image user posted image


ja dobra pa mism da je res, sta 2 fili...ena z ananasom in gustin kremo, druga pa z mandarincami in sladko smetano....tko da komi čakam da pridemo v bohinj in jo probamuser posted image user posted image user posted image

hvala tud jst upam, da bodo taki dnevi pogostejši



res zgleda slastna...tele domače zadevce so zmer okusneuser posted image user posted image user posted image

mene tud hecajo, da so čist zadost hujšal z mano ta mesec in nej se jih že usmilim in kej spečem...k piškotke ok mejhne kupim..k d sva sama z mojimuser posted image user posted image ...pol jih pa lahk Jan kr sam poje...tko d morm neki u ta velkem pekaču spečt za čez vikenduser posted image user posted image



hehe no pol se jih pa le usmili in jim speci kaj dobrega...
pa bravo za 7-ko....
ufff...to so moje pobožne želje zadnje 3 leta....še tega dojenčka lepo in zdravo na svet spravmo pol gre pa tud naša mami v boje za najprej 8-ko....pol pa 7-ko....
upam, da mi rata do takrat ko bom šla nazaj v službouser posted image user posted image user posted image
po porodniški mislim...hehehhehehehe

samo da boš šla iz P,boš imela 10 kil manjuser posted image .....po porodu bomo pa vozičkale in skupinsko hujšaleuser posted image user posted image user posted image ....še moje želje:spredaj 4user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:47:59   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk.....vav tortica zgleda prav lepa-ziher je tudi dobrauser posted image user posted image user posted image ......uživajte v Bohinjuuser posted image user posted image user posted image ....pridna si da se sprehajašuser posted image user posted image user posted image ....upam,da se ti dan tudi konča tko lepo,kot se je začeluser posted image user posted image user posted image


ja dobra pa mism da je res, sta 2 fili...ena z ananasom in gustin kremo, druga pa z mandarincami in sladko smetano....tko da komi čakam da pridemo v bohinj in jo probamuser posted image user posted image user posted image

hvala tud jst upam, da bodo taki dnevi pogostejši



res zgleda slastna...tele domače zadevce so zmer okusneuser posted image user posted image user posted image

mene tud hecajo, da so čist zadost hujšal z mano ta mesec in nej se jih že usmilim in kej spečem...k piškotke ok mejhne kupim..k d sva sama z mojimuser posted image user posted image ...pol jih pa lahk Jan kr sam poje...tko d morm neki u ta velkem pekaču spečt za čez vikenduser posted image user posted image



hehe no pol se jih pa le usmili in jim speci kaj dobrega...
pa bravo za 7-ko....
ufff...to so moje pobožne želje zadnje 3 leta....še tega dojenčka lepo in zdravo na svet spravmo pol gre pa tud naša mami v boje za najprej 8-ko....pol pa 7-ko....
upam, da mi rata do takrat ko bom šla nazaj v službouser posted image user posted image user posted image
po porodniški mislim...hehehhehehehe

samo da boš šla iz P,boš imela 10 kil manjuser posted image .....po porodu bomo pa vozičkale in skupinsko hujšaleuser posted image user posted image user posted image ....še moje želje:spredaj 4user posted image


ojej...4.....si sploh ne predstavljam.....
bi k duh okrog hodila....že če mam pol 68 se kr tresem...sploh ni moj organizem narjen za tolk kg...tam 69,70 je idealka zame....čist normalno oziroma zlo super pa zgledam tja do 78 kg....
kljub temu da sm velika 169 cm...sam mam zgleda res tolk močne kosti....
najmanj v lajfu sm jih mela k sva se z mojim spoznala 66, sam sm bla čist rahitična...se res nism dobr počutla...k en dahavc...pa ne za pogledat ampak po počutju


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:48:13   
Pikica_82
Mmmm petrušk, lušte delaš user posted image user posted image user posted image  Lepa je, pa dobra tudi, jaz obožujem ananas! Kak nardiš to filo, če ni skrivnost?
Delam pa jaz tud ta vikend torto, ma mama RD, bo pa mela tiramisu filo. Če mi rata seveda, še nikol nisem tiramisuja delala.

Men je sestra pri zobozdravnici tud težila. Po sladkarijah takoj zobke umit, po flaški mleka zvečer isto, samo vodo al pa nesladkan čaj pit... Flaško počasi ukinit, za dudo je bla pa cela hepi ko sem rekla, da je več nima. Potem ji je pa mogo kazat, kak si on zobke umiva user posted image  Pri nas mamo celo uvajanje k zobozdravniku, tak da ti najprej ta sestra teži ene pol ure. Je šla malemu ful na živce, men pa tud...

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:50:58   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk.....vav tortica zgleda prav lepa-ziher je tudi dobrauser posted image user posted image user posted image ......uživajte v Bohinjuuser posted image user posted image user posted image ....pridna si da se sprehajašuser posted image user posted image user posted image ....upam,da se ti dan tudi konča tko lepo,kot se je začeluser posted image user posted image user posted image


ja dobra pa mism da je res, sta 2 fili...ena z ananasom in gustin kremo, druga pa z mandarincami in sladko smetano....tko da komi čakam da pridemo v bohinj in jo probamuser posted image user posted image user posted image

hvala tud jst upam, da bodo taki dnevi pogostejši



res zgleda slastna...tele domače zadevce so zmer okusneuser posted image user posted image user posted image

mene tud hecajo, da so čist zadost hujšal z mano ta mesec in nej se jih že usmilim in kej spečem...k piškotke ok mejhne kupim..k d sva sama z mojimuser posted image user posted image ...pol jih pa lahk Jan kr sam poje...tko d morm neki u ta velkem pekaču spečt za čez vikenduser posted image user posted image



hehe no pol se jih pa le usmili in jim speci kaj dobrega...
pa bravo za 7-ko....
ufff...to so moje pobožne želje zadnje 3 leta....še tega dojenčka lepo in zdravo na svet spravmo pol gre pa tud naša mami v boje za najprej 8-ko....pol pa 7-ko....
upam, da mi rata do takrat ko bom šla nazaj v službouser posted image user posted image user posted image
po porodniški mislim...hehehhehehehe

samo da boš šla iz P,boš imela 10 kil manjuser posted image .....po porodu bomo pa vozičkale in skupinsko hujšaleuser posted image user posted image user posted image ....še moje želje:spredaj 4user posted image


ojej...4.....si sploh ne predstavljam.....
bi k duh okrog hodila....že če mam pol 68 se kr tresem...sploh ni moj organizem narjen za tolk kg...tam 69,70 je idealka zame....čist normalno oziroma zlo super pa zgledam tja do 78 kg....
kljub temu da sm velika 169 cm...sam mam zgleda res tolk močne kosti....
najmanj v lajfu sm jih mela k sva se z mojim spoznala 66, sam sm bla čist rahitična...se res nism dobr počutla...k en dahavc...pa ne za pogledat ampak po počutju




no, sej pol si pa skor moje višine...jz sm mela pred dobrimi 3 leti...tam nekje 63...to je blo najnižje...sam sm ene 2 leti počasi hujšala...k sm začela pri 90.....sam pri 68...mi je moj reku...to mi je gut...pri 63...so me pa vsi spraševali, če sm kej zbolelauser posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:51:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk.....vav tortica zgleda prav lepa-ziher je tudi dobrauser posted image user posted image user posted image ......uživajte v Bohinjuuser posted image user posted image user posted image ....pridna si da se sprehajašuser posted image user posted image user posted image ....upam,da se ti dan tudi konča tko lepo,kot se je začeluser posted image user posted image user posted image


ja dobra pa mism da je res, sta 2 fili...ena z ananasom in gustin kremo, druga pa z mandarincami in sladko smetano....tko da komi čakam da pridemo v bohinj in jo probamuser posted image user posted image user posted image

hvala tud jst upam, da bodo taki dnevi pogostejši



res zgleda slastna...tele domače zadevce so zmer okusneuser posted image user posted image user posted image

mene tud hecajo, da so čist zadost hujšal z mano ta mesec in nej se jih že usmilim in kej spečem...k piškotke ok mejhne kupim..k d sva sama z mojimuser posted image user posted image ...pol jih pa lahk Jan kr sam poje...tko d morm neki u ta velkem pekaču spečt za čez vikenduser posted image user posted image



hehe no pol se jih pa le usmili in jim speci kaj dobrega...
pa bravo za 7-ko....
ufff...to so moje pobožne želje zadnje 3 leta....še tega dojenčka lepo in zdravo na svet spravmo pol gre pa tud naša mami v boje za najprej 8-ko....pol pa 7-ko....
upam, da mi rata do takrat ko bom šla nazaj v službouser posted image user posted image user posted image
po porodniški mislim...hehehhehehehe

samo da boš šla iz P,boš imela 10 kil manjuser posted image .....po porodu bomo pa vozičkale in skupinsko hujšaleuser posted image user posted image user posted image ....še moje želje:spredaj 4user posted image


ojej...4.....si sploh ne predstavljam.....
bi k duh okrog hodila....že če mam pol 68 se kr tresem...sploh ni moj organizem narjen za tolk kg...tam 69,70 je idealka zame....čist normalno oziroma zlo super pa zgledam tja do 78 kg....
kljub temu da sm velika 169 cm...sam mam zgleda res tolk močne kosti....
najmanj v lajfu sm jih mela k sva se z mojim spoznala 66, sam sm bla čist rahitična...se res nism dobr počutla...k en dahavc...pa ne za pogledat ampak po počutju

jaz sem bolj majhna-meter in čevapčičuser posted image user posted image user posted image user posted image ....moja idealna je 47user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:53:01   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Mmmm petrušk, lušte delaš user posted image user posted image user posted image  Lepa je, pa dobra tudi, jaz obožujem ananas! Kak nardiš to filo, če ni skrivnost?
Delam pa jaz tud ta vikend torto, ma mama RD, bo pa mela tiramisu filo. Če mi rata seveda, še nikol nisem tiramisuja delala.

Men je sestra pri zobozdravnici tud težila. Po sladkarijah takoj zobke umit, po flaški mleka zvečer isto, samo vodo al pa nesladkan čaj pit... Flaško počasi ukinit, za dudo je bla pa cela hepi ko sem rekla, da je več nima. Potem ji je pa mogo kazat, kak si on zobke umiva user posted image  Pri nas mamo celo uvajanje k zobozdravniku, tak da ti najprej ta sestra teži ene pol ure. Je šla malemu ful na živce, men pa tud...



ja, znajo bit prov naješne...me zanima al to samo odpredavajo al se tud pri svojim tko držijouser posted image user posted image

naš zadnje čase še neki pri umivanju zobk usta kr skupi tišči...no, pol se pa pejt vse to po navodilihuser posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 9:53:50   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Mmmm petrušk, lušte delaš user posted image user posted image user posted image  Lepa je, pa dobra tudi, jaz obožujem ananas! Kak nardiš to filo, če ni skrivnost?
Delam pa jaz tud ta vikend torto, ma mama RD, bo pa mela tiramisu filo. Če mi rata seveda, še nikol nisem tiramisuja delala.

Men je sestra pri zobozdravnici tud težila. Po sladkarijah takoj zobke umit, po flaški mleka zvečer isto, samo vodo al pa nesladkan čaj pit... Flaško počasi ukinit, za dudo je bla pa cela hepi ko sem rekla, da je več nima. Potem ji je pa mogo kazat, kak si on zobke umiva user posted image  Pri nas mamo celo uvajanje k zobozdravniku, tak da ti najprej ta sestra teži ene pol ure. Je šla malemu ful na živce, men pa tud...
mi smo bili glih ene 5 minut notr-je samo pogledala in jih preštela in to je touser posted image .....se mi zdi,da kar morajo težiti s temi šolskimi stvarmiuser posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:12:50   
baki
jutro...super za novi del.turbo čveke ste.user posted image user posted image user posted image user posted image .nik je šel danes v vrtec.sej vročine ni mel,sploh ne,sam iz nosa mu teče,pa malo kašlja.saj zdaj bo vikend pa upam da spravimo ta prehlad v red.mi že gre poštenona živce ko mu kr naprej teče iz nosauser posted image .kosilo-pojma nimam.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:19:06   
sjmm
baki...en koš...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da noski nehajo puščat

jz sm dons kr bolš, glavobol je šeu, mali pa tud sam sem in ja mau pokašlja...tak d zgleda da ne bo hujšega

zdej sm mu dala eno gajbico žogic....smo jih imeli neki časa zdej spravlene...k jih je sam razmataval...dons so imenitneuser posted image user posted image

kosilo.....ribji fileji v koruzni mokci, dušen riž z naribanim korenčkom, brokoli na sopari polit z malo kisle smetane, pa juhca od včeraj z nudelčki za tiste ki jo bodo želeli

ju3 gremo pa familijarno k frizerju...je moja sestrična kr celo dopoldne za nas rezervirala...le zakajuser posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:19:53   
sjmm
tamika...kako ste kaj??? kaj pa počneš??? upam, da niste bolni...al tok športaš????

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:34:18   
sjmm
pri nas pa sneži user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:35:27   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

pri nas pa sneži user posted image user posted image
pri nas vsake par minut pade dol ena  snežinkauser posted image user posted image user posted image ....joj zamedlo nas bouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:48:04   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

pri nas pa sneži user posted image user posted image
pri nas vsake par minut pade dol ena  snežinkauser posted image user posted image user posted image ....joj zamedlo nas bouser posted image user posted image user posted image user posted image
pri nasa še nič ne pada,pri tamiki pa verjetno še sonce sijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:54:18   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Mmmm petrušk, lušte delaš user posted image user posted image user posted image  Lepa je, pa dobra tudi, jaz obožujem ananas! Kak nardiš to filo, če ni skrivnost?
Delam pa jaz tud ta vikend torto, ma mama RD, bo pa mela tiramisu filo. Če mi rata seveda, še nikol nisem tiramisuja delala.

Men je sestra pri zobozdravnici tud težila. Po sladkarijah takoj zobke umit, po flaški mleka zvečer isto, samo vodo al pa nesladkan čaj pit... Flaško počasi ukinit, za dudo je bla pa cela hepi ko sem rekla, da je več nima. Potem ji je pa mogo kazat, kak si on zobke umiva user posted image  Pri nas mamo celo uvajanje k zobozdravniku, tak da ti najprej ta sestra teži ene pol ure. Je šla malemu ful na živce, men pa tud...


ajej...ful res težijo s temi sladkarijami!!! sj so otroc....valjda bojo kako čokolado pa bonbon pojedl...pa samo vodo...me zanima ja...ker otrok jo pije...moja že ne...pa je dolgo pila nesladkan čaj, pol see je pa enkrat uprla in ga pač ful manj spije če ji ga mal ne sladkam....no ja pa mal smo se razvadl k je bla bolana in valjda narediš vse da bi ti otrok vsaj malo spil...ma glej...bo že...tud mi smo gor zrasl user posted image user posted image user posted image user posted image

FILA:
2 konzervi ananas kompota
1/2 l ananasovega soka, od kompota
170 g sladkorja v prahu
70 g gustina

v šalčki zmešaš sladkor v prahu, gustin in 8 žlic soka
ostali sok zavreš, ko zavre, notri vliješ zgornjo zmes (kot bi kuhala puding...)
daš na manj....in kuhaš dokler se ne zgosti - postane skoraj prozorno - take rumene barve in zelo lepo se meša, nato daš hladit, ko se nekoliko ohladi noter zmešaš na koščke narezan ananas, namažeš na torto in to je to.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 10:54:18   
Pikica_82
MB je v oblakih, sneži k sreči še ne. Upam, da do jutri ne bo, morm še avto k mehaniku zvečer peljat, da mi gre jutri na tehničnega.
Pa z Aleksom mam problem, da noče met škornjev obutih user posted image  Dejansko nič drugega, razen teniskov in copatkov. To bo še veselo...

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:00:45   
Pikica_82
Mmmm, Petrušk hvala! Bo fila za naslednjo torto to, moj ati ne mara sladke smetane recimo, jaz pa skor vse torte delam s filo, ki jo vsebuje user posted image

Midva grisovo juhico jeva, potem bo šel malo pančkat, ma že čist majhne očke. Mama pa malo za knjige, čeprav se mi taaaak ne da... Potem pa drugi del kosila, bo kr makaron flajš.  

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:17:52   
Urša08
Uvau smo spet na novem delu user posted image user posted image user posted image user posted image turbo čveke ni kej user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela zlata si k tkole nov del odpreš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm kako sta z Majem?

Petrušk kake lušte delaš user posted image user posted image user posted image tortica po mojem okusu - sadna s smetano user posted image

čebela si bla že pridna dons user posted image user posted image user posted image

Pikica
naj kašelj pri Aleksu hitro mine

Baki sem vesela da je Nik ok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:20:33   
sjmm
mi2 sva mau posodo poštimala, pa tele žogice nazaj u gajbico zmetala...zdej sva nardila eno dolgo kačo iz avtkov in jih fura ke okol

pri nas čist zares pada sneg...upam d ju3 vseen pridemo do frizerjauser posted image

v glavnem...zdej bova juhco pojedla...pol pa kr u mižule



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:21:46   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Uvau smo spet na novem delu user posted image user posted image user posted image user posted image turbo čveke ni kej user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela zlata si k tkole nov del odpreš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm kako sta z Majem?

mi2 sva kr bolšuser posted image user posted image

kako pa kaj pri vas stanje???? kako počutje?? kako kej mala pikica?? pridno papca in spi???

Petrušk kake lušte delaš user posted image user posted image user posted image tortica po mojem okusu - sadna s smetano user posted image

čebela si bla že pridna dons user posted image user posted image user posted image

Pikica
naj kašelj pri Aleksu hitro mine

Baki sem vesela da je Nik ok user posted image user posted image user posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:21:49   
Urša08
Jaz sem pa danes za zajtrk dobila poleg kavice še rogljičekuser posted image me možek crklja.

Sem že zadnjič pozabila povedat kaj je Nejc rekel v ponedeljek ko smo ga spotoma pobrali iz vrtca. V glavnem vidi Evo v avtu in mi pravi: " Mami a sedaj je pa Neža v trebuščku?" user posted image user posted image user posted image user posted image

Nejc zaenkrat zelo porajta Evo, jo gleda, ji navija igračke z glasbo, Žiga pa ko jo vidi dela samo u, u in se smejeuser posted image . Sedaj čakam patronažno da jo pride stehtat da vidim koliko se je zredila. Je pa tak drobižek da sem vesela da imam veliko št.56, ker bi bla v 62 čist zgubljena.

No toliko zaenkrat, se še oglasim z novimi meramiuser posted image

Birdy a si še doma?

Kolumbo
kako sta z Juretom?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:22:34   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz sem pa danes za zajtrk dobila poleg kavice še rogljičekuser posted image me možek crklja.

Sem že zadnjič pozabila povedat kaj je Nejc rekel v ponedeljek ko smo ga spotoma pobrali iz vrtca. V glavnem vidi Evo v avtu in mi pravi: " Mami a sedaj je pa Neža v trebuščku?" user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nejc zaenkrat zelo porajta Evo, jo gleda, ji navija igračke z glasbo, Žiga pa ko jo vidi dela samo u, u in se smejeuser posted image . Sedaj čakam patronažno da jo pride stehtat da vidim koliko se je zredila. Je pa tak drobižek da sem vesela da imam veliko št.56, ker bi bla v 62 čist zgubljena.

No toliko zaenkrat, se še oglasim z novimi meramiuser posted image

Birdy a si še doma?

Kolumbo
kako sta z Juretom?




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:23:19   
Urša08
Sjmm ja Eva zaenkrat samo spančka in je. Je pridkana. Tudi ponoči ni panike. Edin tole krčenje maternice boli k user posted image . Baje po vsakem porodu bolj boli. A je tebe tudi tako bolelo?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:24:18   
sjmm
urša...naš je bil tud mičken...3050g, pa 50....so mu ble 56 tud fajn....sam ne za dolg..sej veš kok hitr rastejo

aja, pa slikce še čakamouser posted image



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:25:03   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm ja Eva zaenkrat samo spančka in je. Je pridkana. Tudi ponoči ni panike. Edin tole krčenje maternice boli k user posted image . Baje po vsakem porodu bolj boli. A je tebe tudi tako bolelo?



je bilo kr fajn občutit, ja...sam, sej hitr mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
26.11.2010 11:27:10   
Pikica_82
Aleks je mel 2600 in 47, to je mičkeno user posted image user posted image  Ampak je bil taki cotek, sva glih prej slike gledala (ful rad albume lista). Kr lušte dobiš...

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?