|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 12:16:12   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene
O, kako bom jedla tople sendviče, ko pridem domov..." On pa pove, da sta s sinom pojedla VSE! user posted image


user posted image

te čist razumem, pri nas bi pokalooooooo!!user posted image



_____________________________

Jst.

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 12:17:50   
Akilene
Ja...hahaha, je bil kar tihi večeruser posted image !


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 12:23:59   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Klemy, ti si bila na masaži, ali ne? Kako je zdaj, bolje kaj ? Meni je fizioterapevtka limfno drenažo priporočila, pa si niti ne predstavljam najbolj kako to zgleda?


Ja... super, enkratno, čudovito, križ me ne boli več..... ampak se je prestavlo v desno ritnico! Zdele sem komej gor po stopnicah šla!user posted image
Drgač je pa fajn, če te en tu pa tam malo zmasira, če ne drugega, paše. Limfna je pa tudi fajn, da ti malo obtok zalaufa... pejd, škodilo ti ziher ne bo, kvečjemu se boš bolje počutila pa še nekaj fajnega za organizem narediš.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 12:55:25   
slama
user posted image user posted image user posted image  za drugi del ...

no, jaz sem pa glih eno kečap štručko zmazala in pa čokoladni rogljičekuser posted image  zdravo, da joj

pa še to sem ugotovila, da moj delavnik je prej obsegal pol ure malce in delo, zdaj pa je pol ure dela ostalo pa malca, saj ves čas nekaj prežvekujem .... bonboni, mandarine, grisini, čokolade .... groza ....

no, sej bo še čas za hujšanje, itak mam pa telovadbo danes ...

punce, vi sam uživajte ko jeste. Telo že ve kaj potrebuje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:02:14   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: slama

pa še to sem ugotovila, da moj delavnik je prej obsegal pol ure malce in delo, zdaj pa je pol ure dela ostalo pa malca, saj ves čas nekaj prežvekujem .... bonboni, mandarine, grisini, čokolade .... groza ....



user posted image user posted image user posted image jaz sem čisto ista!!

Pa sploh, k se mi ne da delati in pol samo tuhtam kaj bi jedla...

(odgovor članu slama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:18:58   
tanjusi
Posteljnino sem dobila ... ful cart zgleda, zdaj pa če še jutri voziček kupim, potem pa res ne smem ta mesec več kaj ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:19:00   
Poli_H
5ra ko boš popravljala seznam, meni roza pleničko biete user posted image

user posted image user posted image user posted image  za 2. stran

Jaz isto, v službi, sploh do 11.00 je katastrofa. Doma zajtrk (po novem gris s kakavom), pridem v službo, grozdje, jabka, hruška, žitne ploščice, čokolada, jogurt, kaj se najde, pol pa malca - 2 sendviča, pol pa je mir. Kot da moram bušijo dat zjutraj oring količino, da melje pol cel dan user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:21:24   
rožica86
čvekice... tale 2. bo pa hitreje nafilana... Jaz imam danes za kosilo doma pečeno pico, jo peče moja sekica...user posted image user posted image
še 40 min dela, pol pa na Vir po barve za stene v otroški sobi...
hvala vsem k ste mi zaželele vse dobro... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:21:24   
rožica86
user posted image  sneg gre diagonalno proti štejerski....user posted image user posted image user posted image  primorka je zabita in zaprta... user posted image

Vsem, ki greste na primorsko toplo polagam na srce, če lahk preložite, naredite to....

< Sporočilo je popravil rožica86 -- 26.11.2010 13:24:17 >


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:42:03   
SaMaa
Hejjjjj živjo,

evo mene končno doma. Sem se še ravno pravi čas izognila gneči na cesti in močnemu sneženju. V Lj je sicer sneg samo malo naletaval, tukaj pri nas pod hribi ga pa kar dobro mede user posted image

Hrana: jah nič komaj čakam, da začenm kosilo kuhat, danes bo cvetačna solata + sojini polpeti/ribje palčke. Nisem se še čisto odločila kaj bom naredila poleg. Potem pa obvezno še posladek bela vroča čokolada mnjamiii. Vse bom zmazala brez greha, ker vem, da bom zvečer na telovadbi vse pokurila user posted image

Ali je katera gledala kaj najnovejši katalog od BC? Sem zasledila tele flaške http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170427 kaj menite? Kaj pa glede dude? Katero priporočate: silikonsko, kavčuk, lateks?

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 13:59:18   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

Hejjjjj živjo,

evo mene končno doma. Sem se še ravno pravi čas izognila gneči na cesti in močnemu sneženju. V Lj je sicer sneg samo malo naletaval, tukaj pri nas pod hribi ga pa kar dobro mede user posted image

Hrana: jah nič komaj čakam, da začenm kosilo kuhat, danes bo cvetačna solata + sojini polpeti/ribje palčke. Nisem se še čisto odločila kaj bom naredila poleg. Potem pa obvezno še posladek bela vroča čokolada mnjamiii. Vse bom zmazala brez greha, ker vem, da bom zvečer na telovadbi vse pokurila user posted image

Ali je katera gledala kaj najnovejši katalog od BC? Sem zasledila tele flaške http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170427 kaj menite? Kaj pa glede dude? Katero priporočate: silikonsko, kavčuk, lateks?


Ja a naujo tortilje?

Dude - jaz moram v mullerja pogledat, če majo tisto na ven, ne take k se otroku prlepijo čez usta in pol je otrok ves frš okrog ust... Ni pa lepa duda no...

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 14:05:49   
SaMaa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

Hejjjjj živjo,

evo mene končno doma. Sem se še ravno pravi čas izognila gneči na cesti in močnemu sneženju. V Lj je sicer sneg samo malo naletaval, tukaj pri nas pod hribi ga pa kar dobro mede user posted image

Hrana: jah nič komaj čakam, da začenm kosilo kuhat, danes bo cvetačna solata + sojini polpeti/ribje palčke. Nisem se še čisto odločila kaj bom naredila poleg. Potem pa obvezno še posladek bela vroča čokolada mnjamiii. Vse bom zmazala brez greha, ker vem, da bom zvečer na telovadbi vse pokurila user posted image

Ali je katera gledala kaj najnovejši katalog od BC? Sem zasledila tele flaške http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170427 kaj menite? Kaj pa glede dude? Katero priporočate: silikonsko, kavčuk, lateks?


Ja a naujo tortilje?

Dude - jaz moram v mullerja pogledat, če majo tisto na ven, ne take k se otroku prlepijo čez usta in pol je otrok ves frš okrog ust... Ni pa lepa duda no...


Tortilije bojo jutri- user posted image  aja hvala za recept! So se že včeraj tako slastno brale, moram pa it še koruzo in fižol kupit.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 14:06:03   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Sem zasledila tele flaške http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170427 kaj menite? Kaj pa glede dude? Katero priporočate: silikonsko, kavčuk, lateks?


jst sm dobila te, 3 kom nove, od prjatlce pa eno od aventa....res pa da vsaka flaška ne ustreza usakemu otroku. Sem pa tud že prej gledala te od tomee tippyja in sprašvala na FBju....poglej si malo, da vidiš odgovore.

Tako da po moje bomo pol vidle al jim dejansko ustreza al ne. user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 14:10:11   
SaMaa
aja naja17 a daš ti pasiran fižol (un tapravi mehiški) ali v zrnju?

5ra8 tudi jaz sem gledala te, ko so po 3 pakirane, je ravno akcija v BC, zato pa sprašujem. Je pa res vprašanje kaj bo otroku najbolj odgovarjalo....

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 14:19:18   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

aja naja17 a daš ti pasiran fižol (un tapravi mehiški) ali v zrnju?



Ne, ne... celega dam notri, v zrnju....

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 16:31:18   
naja17
Ka pa je zdej user posted image  A vas je zamedlo user posted image ... Jest še pol ure šihta... Itak je blo samo zabušavanje dones, ni blo žive duše, vse kar sem delala je to, da sem spraznila kozarc nutele user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 16:36:33   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ka pa je zdej user posted image  A vas je zamedlo user posted image ... Jest še pol ure šihta... Itak je blo samo zabušavanje dones, ni blo žive duše, vse kar sem delala je to, da sem spraznila kozarc nutele user posted image


Naja cel kozarc? user posted image user posted image

jst sm končno doma. zdej sm pojedla, zdej pa grem ven divjat s psom. Že komaj čakaaaaaaa....jaz pa tudi....wuhuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 16:41:23   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ka pa je zdej user posted image  A vas je zamedlo user posted image ... Jest še pol ure šihta... Itak je blo samo zabušavanje dones, ni blo žive duše, vse kar sem delala je to, da sem spraznila kozarc nutele user posted image


Naja cel kozarc? user posted image user posted image



Ja kaj... 10 ur sem v službi, pač spotoma sem se sladkala... No, sej ni šu čist cel, še za jutr bo user posted image ....

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 16:51:20   
Sophia
Drage moje marčevke,

tukaj je še ena, ki pa očitno ni prav vešča uporabe tega foruma...še vprašanja ne znam objavviti...Zanimajo me vaše izkušnje s pdp. Sem v 25 tednu in danes mi je G. določila že peti datum...vsakič se premakne za kak dan, od konca februarja, do 3.marca, pa 8.marec, 10.marec in danes 13. marec...Tokrat me res že malo skrbi. Tudi zredila sem se bolj malo, menda ene 4 kg vsega skupaj....

Uživajte kljub snegu!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 17:07:34   
tanjusi
Sophia dobrodošla! Za rast dojenčka se pa ne sekiraj, eni rastejo malo počasneje, če zdravnik ne reče da bi blo kaj narobe, potem se ne obremenjuj...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Sophia)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 18:32:36   
tanjusi
Itak je blo samo zabušavanje dones, ni blo žive duše, vse kar sem delala je to, da sem spraznila kozarc nutele

user posted image Ta mala dva zdajle hočeta jest Viki kremo in ugotavljata, kako je pol kozarca čudežno izginilo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 18:57:17   
tanjusi
http://www.tosama-trgovina.si/a/1137_To-to-darilni-paket-za-dojencka

Kako je kaj tole, cena se mi ne zdi prevelika... koliko je kaj noter....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 20:27:23   
nina42
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

http://www.tosama-trgovina.si/a/1137_To-to-darilni-paket-za-dojencka

Kako je kaj tole, cena se mi ne zdi prevelika... koliko je kaj noter....


Hja... če dobiš za darilo je kul, drugače pa bi sama kupila posebej, ker vata, krpice in palčke ziher ne nanesejo na 8 eur...

Včeraj sem gledala v DM imajo 5 tetra plenic za 5,50 eur, se mi zdi kar ugodno...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 20:33:46   
nina42
IZVIRNO SPOROČILO: Sophia

Drage moje marčevke,

tukaj je še ena, ki pa očitno ni prav vešča uporabe tega foruma...še vprašanja ne znam objavviti...Zanimajo me vaše izkušnje s pdp. Sem v 25 tednu in danes mi je G. določila že peti datum...vsakič se premakne za kak dan, od konca februarja, do 3.marca, pa 8.marec, 10.marec in danes 13. marec...Tokrat me res že malo skrbi. Tudi zredila sem se bolj malo, menda ene 4 kg vsega skupaj....

Uživajte kljub snegu!



Ponavadi se končni pdp določi na morfologiji... drugače pa jaz tokrat nimam teh težav, ker točno vem kdaj sem zanosila. Ta pdp je pa itak bolj na približno, dva tedna gor ali dol, če gledaš da se lahko dojenček rodi kadarkoli med 37. in 42. tednom...

(odgovor članu Sophia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
26.11.2010 20:35:43   
tanjusi
čeraj sem gledala v DM imajo 5 tetra plenic za 5,50 eur, se mi zdi kar ugodno...


A res , pa ravno danes sem mimo dm hodilauser posted image ...ma saj bo še prilika...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?