|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 8:57:03   
tanjusi
Super, da si že postavila posteljico, ne vem, če je ne bom tudi jaz, čeprav je še malo hitro, a ne? Lušta se mi...


Meni tudi ....Ampak sama ne morem , mož pa ne verjamem , da bo pred januarjem ... pa dober saj je še veliko drugega za pripravit, bo kar hitro minil čas ....



_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 8:59:53   
5ra8
SaMaa, maš ZS. K vem da zihr spet štekajo user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:10:29   
Akilene
5ra8- bi mi prva malica bolj dišala, druga mi že pri ušesih ven gledauser posted image

posteljica- sama sem setavila previjalno, sedaj pa razmišljam, da bi se lotila posteljice...ko je že ravno prostor. Samo en problem je - mačka bo mislila, da je za njouser posted image . že tako skače gor na previjalno in je vsa navdušena, jaz jo pa padim dol...no, dolgčas mi pa ni zraven nje..

kosilo-zopet tortilje, ostalo materiala

dilema- peš v trgovino ali ne? je splozko zunaj?


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:16:00   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

5ra8- bi mi prva malica bolj dišala, druga mi že pri ušesih ven gledauser posted image

posteljica- sama sem setavila previjalno, sedaj pa razmišljam, da bi se lotila posteljice...ko je že ravno prostor. Samo en problem je - mačka bo mislila, da je za njouser posted image . že tako skače gor na previjalno in je vsa navdušena, jaz jo pa padim dol...no, dolgčas mi pa ni zraven nje..

kosilo-zopet tortilje, ostalo materiala

dilema- peš v trgovino ali ne? je splozko zunaj?



Akilene, še dobr, da nisem edina ki sem za prvo malico user posted image
Moja mačka HB še ni videla posteljice...ampak itak še ni jogija not, tako da bi težko ležala notr user posted image

kosilo - pojma nimam, jst se najem v službi že...kaj bo pa pol popodlne pa še ne vem...verjetno kar neki na hitro....testenine s tuno in špinačo user posted image

Pri nas ni ledeno, ker je okol ničle, oz. sedaj mora bit že čez....tko da je bolj mokro user posted image  če nimaš daleč bi jst šla definitvno peš. Je taka lepa zimska idila...pa tak sveeež zimski zrak. mmmmmmm user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:35:06   
Heilie
Hej hej!
Vas komaj dohajam, tko ste natipkale čez vikend...
Pa nasmejala sem se, ker vidim, da smo vse tortilje delale za vikend...jaz tudi in bile so njamiiii user posted image .

Drugače sem pa dane s ful vesela, ker sem zvedela, da tudi če izgubim službo zdaj decembra, sem opravičena do normalne porodniške, obračunane glede na plače user posted image user posted image user posted image ...sem si oddahnila.

Me pa tele dni preganjajo skrbi, čeprav se jih otepam...ne zamerit, morm vam mal pojamrat user posted image
V soboto ponoči sem imela tako žive in grozne sanje, da se še zdaj nisem pobrala. Sanjalo se mi je, da sem bila na pregledu in so mi povedali, da je moj dojenček nehal rasti in da mu ne morejo nič pomagati ...sploh nisem mogla nazaj zaspati.
Sem šla takoj srčeka poslušat....še dobro, da imam v sredo pregledm da se malo pomirim.

Sem pa zgleda spet glivice staknila...jao.

Dajte mi še nekaj povedati. Glede brcik...jaz sem mislila, da bom vedno bolj močno čutila brcike, pa se mi zdi, da so ves čas iste, kak dan pa jih sploh zelo slabo čutim. Čutim bolj, če dam roko gor, drugače pa tako tako. Čutim premike, samo ni tiste sile, da bi me kdaj zabolela brcika, da bi mi trebušček prav valovil, da bise ponoči zbudila zaradi tega...a je to lahko kaj povezano s tem, da imam kao posteljico spredaj A imam bolj mirnega otroka pač, ali je lahko kaj narobe...jao neumna sem, saj vem, samo tiste sanje so me kar prestrašile....jao
Se pa tolažim, da bo bolj miren otrok in bo veeliko spal, sploh ponoči user posted image user posted image ..in zdej me brcne kukr bi hotu rečt:"mami misli si" user posted image

Aja pa še to..glede otrdevanja trebuha. Meni prej nikoli ni, zdaj pa mi nekaj dni ko zvečer ležim recimo 1x ali 2x otrdi. A je to kaj nevarno ali je čisto običajen pojav?

Zgaga pa tudi meni nagaja, sploh, če se kaj sklonim mi kar butne gor.

Posteljica-5ra8 a boš ti to dimenzijo kupila? A se da kje dobiti sploh to SaMaa? Jaz razmišljam, da bi kr 120x60 ker če ne bom imela še s prevleko probleme.

Porodniško pa komaj čakam...bom še izkoristila malo bolniške+kaj dopusta prej...ker me že zdaj matra. Mogoče pa sem po 31.12 tako doma in ne bo panike

Uuuh sem se razpisala...da vam ne bo dolgčas user posted image

Lep dan!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:41:29   
tinkapobalinka
O marčevke!

Par dni me ni, pa je tukaj že drugi deluser posted image . Pridne čvekice... Meni zadnje čase ni zneslo; so se začele priprave na veseli decemberuser posted image

Bebi brca kot za stavo; moj pravi, da bo garant fuzbaler - on pa seveda meneđeruser posted image

Prehranjevanje: jao mene, vola bi pojedlauser posted image . Pa bi še vedno bila lačna... Na tehnico sploh niti ne upam pomisliti, kaj šele da bi stopila na njo... Me bo bližajoči se pregled kmalu postavil na realna tla...

SaMaa, meni so Tommee Tippie flaške the best. Pa še kolikor sem zasledila, so brez tiste škodljive sestavine BFA... Vsekakor jih bom vzela. Imam namen dojiti, ampak za kakšen čajček/vodo bo sigurno prišlo prav... Pa tudi njihove dude bom vzela.

naja17, kake so to dude na ven???
sophia, dobrodošlauser posted image . Ma po moje so ti datumi PDP-ja samo okvirno določeni, točnega pa itak ne morejo trofit. Tako da brez skrbi, če bebica lepo raste, je vse ok...

*Ninočka*, jaz bom večinoma pripravila oblačilca v št. 56, razen če mi bo prit koncu G povedala, da je bebi bolj majhen, potem vzamem še kakšno št. 50, ker mi ni všeč, da vse dol visi z novorojenčka...

Meni že tudi nekaj curlja iz prsi... Uporabljam pralne blazinice za dojenje; sem kupila pri da-da in se super obnesejo...

mama123, čestitke tvoji pupi za RD!

Se beremo...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:43:18   
nelikaa
Jutro!!!

Njaaamiii, samo o hrani razpravljate user posted image , meni pa so v petek povedali, da imam povišan sladkor ("9") in bom morala na še en cukr test v petek, potem pa morda na DIETO. No, zredila se nisem bogve kaj, sicer sem bila pa že skoz ena suhica. Je pa res, da imamo v daljni familiji sladkorne bolnike v družini.....
Povedali so mi, da je potrebno paziti na količino sladkorja v telesu, ker se lahko user posted image  rodi z večjo telesno težo in je posledično tudi težji porod - zato si bom morala po vsej verjetnosti kar dnevno meriti sladkor v krvi.

Vprašala sem tudi glede mravljincev v rokah in nogah. Ginekologinja mi je povedala, da je ta pojav običajen pri nekaterih nosečnicah, ker se poveča količina krvi v telesu, v sklepih na rokah in nogah pa so tanjše žile in pride do zastoja krvi. Z ničemer se ne da pomagati - LE ŠE SLABŠE BO. Šele po porodu se vse skupaj normalizira.

Za malico si grem kupit med in puter user posted image . Sej nimam pojma o hrani...A to povečuje sladkor v telesu??? No počakajmo do petka da mi vse razložijo...

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:53:02   
Akilene
Heilie- brcike tudi pri menui niso konstantne, kakšen dan jih je več, drugi spet manj. Ampak tako je menda normalno. Trebuh pa meni fejst otrdeva, kljub dozam magnezija, najmanj 15x na dan zadnjih par dniuser posted image . No, zaenkrat še ne bom delala panike, ko kaj drugega kot počitek itak ne pomaga. Bom pa seveda povedala ginekologu čez 14 dni, pa upam, da bo  spet pomeril maternični vrat.

flaške - ima katera izkušnje z MAM?

nelikaa - hvala za informacije glede mravljincev...upam, da se bo izboljšalo.

voziček- pozna katera tega: http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4122891

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:56:00   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

voziček- pozna katera tega: http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4122891



Meni so teli ful všeč!!

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 9:59:08   
tanjusi
Heilie- brcike tudi pri menui niso konstantne, kakšen dan jih je več, drugi spet manj. Am


Mislim da Pušenjak pravi da je glede brcik tako da je tam v 25. tednu plus minsu dva tedna normalno da se manj čutijo, zaradi količine plodovnice...
Moja je bila včeraj zeelo aktivna, včasih pa tudi pride dan ko iščem angel sound in iščem srčka, ker je tak mir...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:00:38   
tanjusi

voziček- pozna katera tega: http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4122891



Meni so teli ful všeč!!


Šikano, samo meni trikolesnik ni prišel v poštev, cena pa ni pretirana...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:01:10   
5ra8
Heilie - edino jogi po meri pride, potem pa še posteljnina po meri. user posted image  Jogi po meri dela Dollar firma, pa zdej še čakam odgovor iz Dormea user posted image

nelikaa - glede otrdevanja
Braxton Hicksove popadki so povsem nenevarni krči maternice, ki se ne pojavljajo v rednih intervalih, z njimi se maternica pripravlja na porod. Občasno jih občutite kot kratkotrajno otrdevanje maternice. Če bi se krči začeli pojavljati v rednih časovnih intervalih, je nujen pregled pri zdravniku!


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:11:46   
Heilie
Dollar firma
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

Heilie - edino jogi po meri pride, potem pa še posteljnina po meri. user posted image  Jogi po meri dela Dollar firma, pa zdej še čakam odgovor iz Dormea user posted image



Kaj veš za okvirno ceno, če ga daš po meri delat??
Nisem mela v planu nekaj ful dragega kupovati, ker morava mal na finance gledati user posted image


tanjusi hvala za odgovor Pušenjaka, si me pomirila malo...bom pa itak v sredo na pregledu še svojega ginekologa vse zaslišala.


(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:13:12   
SaMaa
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Posteljica-5ra8 a boš ti to dimenzijo kupila? A se da kje dobiti sploh to SaMaa? Jaz razmišljam, da bi kr 120x60 ker če ne bom imela še s prevleko probleme.



Ja jaz bom kupila jogi teh dimenzij, po naročilu seveda. Kupila bom pa pri Dollarju, Kamnik. Za posteljnino se pa potem lahko tudi večje prevleke uporablja, ni problemov.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:22:29   
tanjusi
A že imate moderčke za dojenje , jaz si ga kar ne upam kupit, ko ne vem koliko bo stvar še narastlauser posted image , ampak gledam tele od DA-DA in me zanima , kaki se vam zdijo ?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:27:58   
*Ninočka*
Hej,

komaj čakam, da mine današnji dan. Grem domov spat in bom verjetno telovadbo kar prešricala. Sem ponoči spala za en drek, vsega skupaj po moje dve uri. Sem imela Helie tudi jaz idiotske sanje (me je lovil en tip-ropar, ki me jo na koncu ujel in začel kljub nosečnosti pretepat in matrat). V glavnem, grooooza. Sem se čisto v krču zbudila

Drugače pa tudi jaz brce čutim približno iste, mogoče zadnje dneve bolj pogosto. In ja, če nosiš spredaj se brcike občutijo slabše.
Se mi pa zdi, da je začelo tudi meni vse gor pritiskat. Sem čutila brce že kar nekaj cm nad popkom, danes pa sem cela neka zmučkana. Jao.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:29:40   
inia
Brcike...jaz jih intenzivno čutim. Tudi valovanje. Včasih se mi zdi,da mi bo kar ven skočila. user posted image  Drugače pa mislim, da ni neke panike dokler jih čutiš, ni tako pomembno kako močno. Verjetno je odvisno od lege in vsega.

Zgaga...živa groza. Jaz sem včeraj celo bruhala tako hudo mi je bilo. Me pa drugače tako peče, da ne znam povedat.

posteljica...pomoje punce boljše, da kupite kar takšne dimenzije, ki ustrezajo, ker drugače bo kasneje ko otrok že notri vstane mu jogi drsel sem in tja.

flaške...prvič sem imela vse od Aventa in smo bili zadovoljni. Zdaj moram pa malo pogledat kakšno je zdaj stanje na tržišču user posted image

modrčki za dojenje....jaz imam dva že kar nekaj časa in ju tudi nosim. Ker sem prej imela vse podložene, s kostmi in me je tako žulilo, sem si kar te za dojenje kupila. Ampak si bom pomoje morala večje številke kupiti.Te bom kupila bolj na koncu, ko bom videla stanje mlekarne. user posted image


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 10:58:06   
nina42
WTF, kaj je s tem forumom user posted image user posted image user posted image
Ta možnost je onemogočena ali nimate zadostnih pravic za njeno uporabo ali vam je potekla seja (poskusite s ponovno prijavo).




Forum Software © ASPPlayground.NET Advanced Edition 2.4.5   Copyright 2001-2008 Ringaraja.net, Danu d.o.o. | ISSN 1854-5335

Ringaraja po Evropi:
Italija: [Concepimento, gravidanza e bambini - MioBambino.it] BIH: [Zatrudnjivanje, trudnoća i djeca - Ringeraja.ba]
Hrvaška: [Zatrudnjivanje, trudnoća i djeca - Ringeraja.hr] Srbija: [Zatrudnjivanje, trudnoća i deca - Ringeraja.rs]  


(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 11:10:58   
Akilene
Ubogala nasvet in šla peš do trgovine, sicer v spremstvu mame, res je spolzko, ker na vasi pač slabo plužijo. Čeprav trgovina ni bila najboljši cilj - sedaj prebavljam sendvič, kupila sem sestavine za puding s keksi in Knorr juho s "školjkami" (se mi je zahotelo slanega...jutri bom pa otečena).

Modrčki za dojenje - še ne upam kupit, se mi zdi, da še nisem dosegla končne velikosti. Pri prvem jih nisem imela, oziroma sem imela kar navadnega. Ampak tega je že davnouser posted image . Tile od Da-da so mi všeč, ker res nudijo oporo težkim prsim, mapak bi ga pa vseeno rada prej pomerila. Bom pogledala še v Lisci.

Voziček ABC - (tanjusi, ni trikolesnik user posted image )če gre katera slučajno v Toysa, bi prosila, če lahko preveri, če jih imajo na zalogi. Sicer imam v igri še Ponga od baby welt, a nič ne kaže, da bo kakšno znižanje v BC.


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 11:21:12   
tanjusi
tanjusi, ni trikolesnik )


sorry. površno pogledala...user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 11:24:20   
Klemy82
hej! Bom bolj kratka danes, ful nam elektriko ven meče...user posted image Pa tako čudno vreme.. dež pa sneg pa še mal dežja pa sneg.. eh...
Včeraj sem si celo reorganizirala omaro... no, sem bila kar malo presenečena, še imam kaj za oblečtuser posted image .
Drugače pa komaj čakam da bo konec tedna in da grem gledat voziček! Sem imela pa cel vikend napade žrtja...user posted image ... včeraj se mi je moj samo smejal.... zjutraj toast pa nutelo, pol sem še čokolino zmazala namesto njega, ker je moral na hitro fotra nekam peljat, še jest ni bilo časa.... po kosilu, ma ni bilo pol ure, jaz spet lačna... pa za večerjo jajčka... zdej bo pa dost tega! V zadnjem tednu mi je trebuh narastel kot kruh v pečiciuser posted image !
Danes bom za kosilo naredila mineštro, pa mogoče, MOGOČE palačinke zraven, za čez dan sem si že nastavila sadje na mizo, zvečer bomo pa ovsene kosmiče namakali! Moram pol it mal na vago stopit, da me ne bo v sredo pri G kap.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 12:32:30   
Akilene
Klemy82- navijam za palačinke user posted image , mnjami in mineštra...

Eno vprašanje: a se še vedno daje babici (oz.medicinski sestri) v bolnici, ki ti obleče dojenčka za domov majhno darilce? No, takšna je bila praksa pred 10 leti, za kar sem izvedela šele v porodnišnici in je moral dedc kupit nekaj, zdaj bi pa rada prej imela pripravljeno.


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 13:00:32   
tanjusi
Eno vprašanje: a se še vedno daje babici (oz.medicinski sestri) v bolnici, ki ti obleče dojenčka za domov majhno darilce? No, takšna je bila praksa pred 10 leti, za kar sem izvedela šele v porodnišnici in je moral dedc kupit nekaj, zdaj bi pa rada prej imela pripravljeno.



Meni se zdi da je blo pri nas enako, da sem jaz videla da nosijo kavico in da je potem moj kupil in prinesel, pa meni se zdi da še ene kekse zraven...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 14:29:15   
nina42
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Eno vprašanje: a se še vedno daje babici (oz.medicinski sestri) v bolnici, ki ti obleče dojenčka za domov majhno darilce? No, takšna je bila praksa pred 10 leti, za kar sem izvedela šele v porodnišnici in je moral dedc kupit nekaj, zdaj bi pa rada prej imela pripravljeno.



Meni se zdi da je blo pri nas enako, da sem jaz videla da nosijo kavico in da je potem moj kupil in prinesel, pa meni se zdi da še ene kekse zraven...


A res? Prvič slišim... sicer si pa pri meni itak niso zaslužleuser posted image Upam da bo tokrat boljše, jim z veseljem dam kako bomboniero user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
29.11.2010 14:51:25   
Heilie
No jaz sem pravkar izvedela, da delam uradno samo še do 31.12., ker mi ne bodo podaljšali pogodbe...ampak bo že, važno, da bo porodniška user posted image

Je bilo pa rečeno, da ne zaradi tega, ker sem noseča, pol pa vprašam, da če gre nov razpis ven, pa pravi vodja da ja, pa pravim, če bi se lahko prijavila, če bi bila tukaj, pa pravi da ja, da pol bi naredili interni razpis,...user posted image


Kako me pol niso dali stran zato, ker sem noseča...haloo user posted image
Jao...samo sploh nisem slabe volje no, ker je tukaj grozno in bom imela vsaj mir.

Malo dopusta in bolniške, z 31.12. sem pa itak doma...

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?