|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.6.2011 18:33:15   
Leela
betka sedi nasproti mene (sodelavc), tako da ga ne vidim. In kar naenkrat začne počas dihat in sem mislila, da ga je že kap zadela. Je rekel, da ga je kar pobralo. Potem sva šla na kavo in je bilo boljše.

Novi dojenčki so res za pojest. samo glede na to, da sem praktično samohranilka kar se otrok tiče bo dva kar zadosti.

zdaj moram pa spet likat.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.6.2011 19:38:50   
nikolet
živjo punce

sem prehlajene

sem samohranilka, neki čudno piha, dec je zginu in ga ni.... uglavnem labem neki kratkega k če ne bom kje v idriji na griču pristala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.6.2011 19:48:54   
Leela
PapuaNG vse najboljšeuser posted image


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.6.2011 20:26:26   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

PapuaNG vse najboljšeuser posted image



user posted image user posted image  še z moje strani! žurali pa vem, da ste ga zagotovo!user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.6.2011 20:28:12   
betty.ford
nikolet, si že okej? user posted image
žal, kdaj pa kdaj res pridejo takšni dnevi, ko bi si najrajši populil vse kocine user posted image




(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.6.2011 19:34:54   
betty.ford
gremo gor, gor, gor! user posted image
nobene nikjer, saj vem, ampak sem še vedno odločena, da na to temo prilepim ključavnico.

takole: je en preveč moker torek, da bi se vozili po lužah, ker smo bili mokri že, če smo samo tačke pomolili skozi balkonsko ograjo,... pa igramo in se igramo in je tudi hitro minilo.

en moment sem prebledela, ker je mulček pritekel do mene:"mami, a veš, da sem kar skozi balkon lulal!" khi, khi,... potem pa njegov smeh, kako me je potegnil za nos! mulc, točno ve, kam mora stopiti, da doseže platformo in njemu se zdi to zabavno!user posted image

ta trenutek je Garfield moj sovzgojitelj. na večjem ekranu je še bolj bajsast user posted image

iščem palerino za jutrišnji dogodek - za zdaj imam eno spidermanko pa eno, ki ima vonj po švicu,... jaja, že perem! in ugotovila, da nimam gumijastih škornjev,... pohodni čevlji se mi zdijo prelepi za v blatouser posted image
ah; koalčka, a bo vredno se zapacat, da ga vidim v živo??? user posted image

grem po malo temne čokolade, da se pomirim,...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 7:45:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford
en moment sem prebledela, ker je mulček pritekel do mene:"mami, a veš, da sem kar skozi balkon lulal!" khi, khi,... potem pa njegov smeh, kako me je potegnil za nos! mulc, točno ve, kam mora stopiti, da doseže platformo in njemu se zdi to zabavno!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image (sori sej vem da ti ni bilo smešno)

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford
ta trenutek je Garfield moj sovzgojitelj. na večjem ekranu je še bolj bajsast


user posted image paše kdaj pa kdaj tudi to, ja. Včasih se tudi sama poslužim take distrakcije za tavečjega, tamala je ipak preveč aktivna za čepenje pred TVjem...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 7:52:06   
Leela
betka ima pa novo televizijoooo user posted image
Kam pa gre tamal, da rabišš tako opremo?

Tem tamalim se pa zdijo smešne take stvari user posted image . Bolj kot si šokiran bolj se on reži. Včeraj mi je L. vrgel vrečko s pol kile riža (grelna blazinca) iz metra in pol, ko sem "spala". Sem bila čist paf on pa reče zadetek v polno in se reži.

vreme je pa res mokro

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 9:16:21   
betty.ford
dobro jutro!

Leela, ojej, kakšne poškodbe? res nas tile mulci vsake toliko frapirajo.

palerina. zame je, grem danes v Zagreb. koalčko zasledovat user posted image  
marela najbrž odpade in če nočem biti mokra miš, potrebujem palerino.

tv pa ja - se mi je najprej zdel prevelik pa preveč nobel za naš prostor, zdaj ga pa ne dam več. gledam samo še HBO v HD resoluciji user posted image  moj tanarbolš prjatu, ko gresta otroka spat.

FLASK_A pri nas pa zadnje čase tudi zmajček obsedi.
zadnjič sta že 5. gledala Zlatolasko, kot da bi jo prvič gledala!

hitim... imam danes dopust pa sem ju kar doma obdržala. in če nečem imeti novih stenskih pack, moram postati odličen motivator in igralni aktivator. user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 9:57:54   
Leela
betka saj ne bo dežja, se vidimo v Zg. Jaz sem še malo v službi.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 10:00:38   
Leela
aja na zurnal.si so slikce tekačic z dm teka. na katerih ste babe?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 11:25:09   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

betka saj ne bo dežja, se vidimo v Zg. Jaz sem še malo v službi.


ja kolk vas pa gre danes na Janeza?

betka
leela
koalka
lejkica

?



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 11:51:02   
ledenka
ostale gremo pa na večerjo pa vas bomo obrekovale user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.6.2011 11:57:28   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

betka saj ne bo dežja, se vidimo v Zg. Jaz sem še malo v službi.


ja kolk vas pa gre danes na Janeza?

betka
leela
koalka
lejkica

?






maja ne user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.6.2011 8:54:45   
betty.ford
dobro jutro! a večerja je bila okusna?

komaj držim veke pokonci. pa se nisem alkoholizirala. kako bi šele bilo, če bi se!
je bilo luštno, malo sem ga kiksnila, ker sem bila v pohodnih čevljih pa z eno veliko palerino, dežja pa nikjer.

pa če bi bila moški, bi mi godilo, ker me je ena dolgolasa božala z lasmi po levi strani, druga po desni user posted image
vmes sem nekajkrat poskakala pa parkrat dvignila roke, zaploskala z njimi in to je bilo to.

ena vreščeča najstnica je rekla, da je dobila menstro pa da ji je čisto vseeno, če ji lije... no, takšnega navdušenja jaz nisem premogla user posted image

ima tale Janezek krasne zobe. a mislite, da so še njegovi? user posted image

zagrebčanke, a tisti zoološki vrt v Maksimiru je zagrebški zoo? ker definitivno naredimo to poletje tja izlet! z vlakom pa s tramvajem, obvezno.
se bom priporočala za napotke, če katera pozna tisti konec.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.6.2011 14:01:20   
koala.cek
a dej no betka, ne bodi tako kruel. jest sem vriščala ko nora.

sem bila pa tudi v gojzarijih, ker sem pričakovala rock otočec. se pravi blato intd. pa še palerino sem zunaj kupila. na koncu mi je bilo tako vroče, da sem mislila da bom kar v modrcu.

ampak dec pa zgleda še vedno hudooooo dober. user posted image user posted image


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.6.2011 16:33:06   
betty.ford
hehe, koalčkova, sem hotela samo povedati, da sem bila stisnjena v množici (čist pri ograji) za kakšne high jumpe ni bilo prostora, oz nisem hotela tistih dekletc zmečkat user posted image





(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.6.2011 18:50:49   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

hehe, koalčkova, sem hotela samo povedati, da sem bila stisnjena v množici (čist pri ograji) za kakšne high jumpe ni bilo prostora, oz nisem hotela tistih dekletc zmečkat user posted image







Betty, dej...nehi zmajčkat, pa pejt raje možu user posted image  Naši so vajeni če dan, dva, deset, mesece niso 'aktivni'. Tvoj pa lahko v depro pade.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 7:36:34   
betty.ford
LOOOL izjava tedna!

hvala, maja, za dobro jutro!user posted image   nadaljnih komentarjev se bom rajši vzdržala user posted image



včeraj je bil zmajček pri zobozdravniku. to je zelo resno jemal. že kakšen teden je govoril, da bo šel tja. in se je počutil blazno pomembnega.
sva prišla tja, je bil orto priden. lepo sedel na klopci in čakal, da naju sestra povabi v ambulanto. ni bilo nič opozarjanja, da se ne skače, da se ne kriči, da se sedi,... kot pri prvem. s telim zmajčkom je večinoma res prijetno hodit naokrog!
ko sva se usedla na z. stol, je pridno odprl usta in pokazal svoje kamenčke in to je bilo to.
potem je še ves dan pripovedoval, kako je bilo, da ni nič hudega bilo, da je samo kot levček odprl usta pa še balonček je dobil!

za nagrado sva šla v MCa user posted image  in so bili blazno prijazni z nama user posted image  GODI!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 11:07:46   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


za nagrado sva šla v MCa user posted image  in so bili blazno prijazni z nama user posted image  GODI!


So očitno vsi seksali večer prej user posted image user posted image user posted image

A zdej vidiš zakaj sva z majano skoz nataknjeni, pa neprijazni. Nama je polovico oproščeno ane user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 11:13:58   
betty.ford
vidiš vidiš< do sedaj sploh nisem verjela, da takšni moški tudi obstajajo. se morda gibljem v povsem napačnih krogih ali pa vsi samo preveč govorijo.

user posted image  če ti je v tolažbo, bi za kakšen mesec, dva zamenjala telovadbo za večerni spa user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 11:18:39   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

vidiš vidiš< do sedaj sploh nisem verjela, da takšni moški tudi obstajajo. se morda gibljem v povsem napačnih krogih ali pa vsi samo preveč govorijo.

user posted image  če ti je v tolažbo, bi za kakšen mesec, dva zamenjala telovadbo za večerni spa user posted image


Taki ti  kupijo orbitrek user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 11:26:38   
betty.ford
user posted image

pa večji prostor zagotovijo. ewo, mi se moramo stiskat v malem stanovanjcu,... user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 11:29:09   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

user posted image

pa večji prostor zagotovijo. ewo, mi se moramo stiskat v malem stanovanjcu,... user posted image


No evo...in na začetki si sploh mislit nisva mogli kam to pelje user posted image user posted image

Dej...grem bit koristna. Bluzim že cel dopoldan.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 15:40:54   
ledenka
user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?