|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 20:59:49   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In zato pravim, da tudi izobražen človek pokaže sebe, če pljuva po neizobraženih (in se s tem "spusti na raven sosedove Francke") ali pa če sprejme, da obstajajo tudi neizobraženi ljudje, ki si bodo ali želeli pridobiti dodatno znanje ali pa nemara tudi ne......



Kaksen motiv ima izobrazen clovek, da pljuva po neizobrazenih? da dokaze, da je bolj izobrazen - dokaz ze ima - diplomo/titulo...

Tvoji obcutki so tvoja lastna dogma. Nimas osnove za raspravo, ker se s posamicnim mnenjem zgrajenem na obcutku in par ljudi okoli "mene" se to ne da. Ko dobis argument vedno znova "odrecitiras", da je to tvoje subjektivno mnenje. Nobeden ti ne oporeka tvojega mnenja, nimas pa nobene pravice prikazovati ga kot splosno dokazljivo resnico, ce nisi pripravljena utemeljiti ga z argumenti.
Bi sprejela , da ti otroski zdravnik ne da bi otroka pregledal pove, da tvoj otrok bruha zaradi alergije na mleko, ker je tako bilo tri njegovih treh majhnih sosedih. Enako je s tvojim mnenjem. lahko ga izrazis, ampak naprej kredibilno ne mores.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:00:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dadd0, zakaj te tako srbi kaj jaz pišem? če je res kar praviš, zakaj zgubljaš čas s komentiranjem mojih besed? jaz se z drugimi pogovarjam - že dolgo veva da se s tabo ne bom, a ne? user posted image let it goooo, pusti me na miru, ok? user posted image


Če se bojiš komentarjev uporabi zasebna sporočila za "pogovor".




Lilijana je potrebna, da napise "njeno" poanto, z menoj se itak vec ne pogovarja, sedaj si se ti odpadel.
Morda upa, da te srbi, ker bi se pocohala - prevzeto iz pisanja o sanjacici v zvezi s Coltom - menda velja za vse enako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:01:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dadd0, zakaj te tako srbi kaj jaz pišem? če je res kar praviš, zakaj zgubljaš čas s komentiranjem mojih besed? jaz se z drugimi pogovarjam - že dolgo veva da se s tabo ne bom, a ne? user posted image let it goooo, pusti me na miru, ok? user posted image


Če se bojiš komentarjev uporabi zasebna sporočila za "pogovor".


a na moje vprašanje zakaj te tok srbi kaj jaz pišem pa ne boš odgovoril?


Morda se izogiba temu, da bi ga ti cohala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:02:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ja....ker diploma oz. formalna izobrazba ti definira običajno poklic, en je doktor, en je kmet, en učitelj, en umetnik......in ko grem k peku po kruh, me boli k......, če on razume igro, ki se je nazdanje odvrtela v Drami.....prav tako mi je vseeno, če si je pediater ogledal zadnjo razstavo v muzeju, ko pripeljem k njemu otroka zaradi visoke vročine........


Doktor agronomije, ki ima lastno kmetijo in prideluje zelenjavo.......  ni kmet?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:03:22   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Izraz neuki kmet (se mi ne da it' nazaj gledat', kdo ga je v tej temi prvi uporabil)... Ja a če je kmet, je avtomatsko neuk? user posted image



hmmm, to zanima tudi mene. Zdaj pa ne vem, a res poznate same neizobražene kmete, da jih toliko omenjate al še niste nikoli bili na pravi  kmetiji. Mogoče bi lahko kdo prišel pokukat na našo kmetijo, ki jo je sicer z manjšo podlago (mislim na zemljo), ustvaril moj partner, pa me zanima, če bi kdorkoli lahko trdil da je neuk in neumen. Res je, da ima samo 5.stopnjo, žal je pač namesto da bi hodil na fax moral doma delati, sadovi njegovega  dela pa so hudo nad povprečjem. Gre pa zelo rad v gledališče, zna narediti vse...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:14:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Zdaj pa ne vem, a res poznate same neizobražene kmete, da jih toliko omenjate al še niste nikoli bili na pravi  kmetiji.


Ne eno, ne drugo user posted image , samo počasi dojemam sporočila na tej temi.

Če je izobrazba itak skoraj nepomembna in nespoštovanja vredna, zakaj bi bil kmet izobražen? Saj ima staro dobro kmečko pamet in ne potrebuje uka iz knjig. Ali pač?

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:16:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Tvoji obcutki so tvoja lastna dogma. Nimas osnove za raspravo, ker se s posamicnim mnenjem zgrajenem na obcutku in par ljudi okoli "mene" se to ne da. Ko dobis argument vedno znova "odrecitiras", da je to tvoje subjektivno mnenje. Nobeden ti ne oporeka tvojega mnenja, nimas pa nobene pravice prikazovati ga kot splosno dokazljivo resnico, ce nisi pripravljena utemeljiti ga z argumenti.


Točno to.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:26:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In problem titul kot titul je v tem, da si človek pridobi neko formalno izobrazbo.....titula mu seveda odpre vrata, še posebno v javnem sektorju, ker v gospadarstvu zgolj z njo nimaš kaj dosti delati, za relativno dobro plačano službo (višja je, višja je plača), in človek je ponosen nase in želi, da so še drugi ponosni nanj......skratka, se tak človek kiti s svojim nazivom......seveda moram reči, da niso vsi izobraženi ljudje taki, da bi jim bil pomemben zgolj naziv svoje izobrazbe.......sem pa res več tega kitenja s titulami opazila v Avstriji kot v Sloveniji, čeprav se mi zdi, da že kar pospešeno capljamo za njimi.......


Zakaj tak clovek ne bi bil ponosen nase in na svoj desezek? Zakaj te moti, ce se ponasa s svlojim dosezkom?
Eni se hvalijo z izgledom in so vedno "zategnjeni", napolnjeni z botoksom, plastificirani ze pri tridesetih... in to razkazujejo iz dneva v dan... in to je povsem sprejemljivo, a ni sprejemljivo ponasati se in razkazovatio se z izobrazbo? Torej joske lahko kazes v tesni obleki, samo ne drzni si reci, da imas titulo. Kaksna sramota - titula!  Se ti ne zdi, da imas komplekse?


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:27:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


zato ker mi vztrajno nekaj repliciraš in sprašuješ, čeprav ne bova nič konstruktivnega podebatirala na koncu koncev imo (ker me ne interesira take vrste pogovor). pa ne vem zakaj potem to počneš - zato sprašujem. in ti? zakaj pa tebe s(k)rbi?


Imas prav, naj ti da mir in naj te ne sili, da moras razmisljati user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:32:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In problem titul kot titul je v tem, da si človek pridobi neko formalno izobrazbo.....titula mu seveda odpre vrata, še posebno v javnem sektorju, ker v gospadarstvu zgolj z njo nimaš kaj dosti delati, za relativno dobro plačano službo (višja je, višja je plača), in človek je ponosen nase in želi, da so še drugi ponosni nanj......skratka, se tak človek kiti s svojim nazivom......seveda moram reči, da niso vsi izobraženi ljudje taki, da bi jim bil pomemben zgolj naziv svoje izobrazbe.......sem pa res več tega kitenja s titulami opazila v Avstriji kot v Sloveniji, čeprav se mi zdi, da že kar pospešeno capljamo za njimi.......


Zakaj tak clovek ne bi bil ponosen nase in na svoj desezek? Zakaj te moti, ce se ponasa s svlojim dosezkom?
Eni se hvalijo z izgledom in so vedno "zategnjeni", napolnjeni z botoksom, plastificirani ze pri tridesetih... in to razkazujejo iz dneva v dan... in to je povsem sprejemljivo, a ni sprejemljivo ponasati se in razkazovatio se z izobrazbo? Torej joske lahko kazes v tesni obleki, samo ne drzni si reci, da imas titulo. Kaksna sramota - titula!  Se ti ne zdi, da imas komplekse?



To vprašanje se mi je pojavilo, ko sem želela šteti po imeniku naprej in odtipkala dr. Novak (štela nisem, ker na prvi pogled ne ločim dr. - zdravnik, od dr. - doktor tega in tega).

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:34:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zato ker mi vztrajno nekaj repliciraš in sprašuješ, čeprav ne bova nič konstruktivnega podebatirala na koncu koncev imo (ker me ne interesira take vrste pogovor). pa ne vem zakaj potem to počneš - zato sprašujem. in ti? zakaj pa tebe s(k)rbi?


Zato, ker vem zakaj ti to počneš. user posted image


kaj jaz počnem (kako šele zakaj)? saj ti vztrajno repliciraš na moje poste, jaz tvoje pustim na miru (razen da razpravljam kje te srbi).

a ti je res problem naravnost odgovorit - je to problem zate?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.6.2011 21:35:36 >

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:42:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zato ker mi vztrajno nekaj repliciraš in sprašuješ, čeprav ne bova nič konstruktivnega podebatirala na koncu koncev imo (ker me ne interesira take vrste pogovor). pa ne vem zakaj potem to počneš - zato sprašujem. in ti? zakaj pa tebe s(k)rbi?


Imas prav, naj ti da mir in naj te ne sili, da moras razmisljati user posted image user posted image user posted image user posted image


glej, s tem da se (še vedno) ukvarjaš z mano, ne boš nič pridobila. razen če bi kaj konkretno rada od mene? kar povej.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:43:26   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In problem titul kot titul je v tem, da si človek pridobi neko formalno izobrazbo.....titula mu seveda odpre vrata, še posebno v javnem sektorju, ker v gospadarstvu zgolj z njo nimaš kaj dosti delati, za relativno dobro plačano službo (višja je, višja je plača), in človek je ponosen nase in želi, da so še drugi ponosni nanj......skratka, se tak človek kiti s svojim nazivom......seveda moram reči, da niso vsi izobraženi ljudje taki, da bi jim bil pomemben zgolj naziv svoje izobrazbe.......sem pa res več tega kitenja s titulami opazila v Avstriji kot v Sloveniji, čeprav se mi zdi, da že kar pospešeno capljamo za njimi.......


Zakaj tak clovek ne bi bil ponosen nase in na svoj desezek? Zakaj te moti, ce se ponasa s svlojim dosezkom?
Eni se hvalijo z izgledom in so vedno "zategnjeni", napolnjeni z botoksom, plastificirani ze pri tridesetih... in to razkazujejo iz dneva v dan... in to je povsem sprejemljivo, a ni sprejemljivo ponasati se in razkazovatio se z izobrazbo? Torej joske lahko kazes v tesni obleki, samo ne drzni si reci, da imas titulo. Kaksna sramota - titula!  Se ti ne zdi, da imas komplekse?



To vprašanje se mi je pojavilo, ko sem želela šteti po imeniku naprej in odtipkala dr. Novak (štela nisem, ker na prvi pogled ne ločim dr. - zdravnik, od dr. - doktor tega in tega).


Pred imenom se pisejo akademske titule, za imenom strokovne. Torej pri doktorju znanosti bo npr. dr. milionarka, a zdravnica recimo: Milionarka, dr. user posted image   Vecina ljudi pa to mesa - IMO ne zlonamerno.  Verjetno po analogiji z drugim tituliranjem tipa: gospa, profesorica.... gospod zdravnik ( dvojno tituliranje!)
BTW: se ti zdi, da je odpor proti neakademskem tituliranju z gospa, gospod zdravnik, profesor... enako mocan kot odpor, ki se pojavi, ko je govora o akademskih naslovih?


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:49:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Kaksen motiv ima izobrazen clovek, da pljuva po neizobrazenih? da dokaze, da je bolj izobrazen - dokaz ze ima - diplomo/titulo...




Ne razumem sicer, zakaj bi moral to dokazovati......pa naj bo.....

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Tvoji obcutki so tvoja lastna dogma. Nimas osnove za raspravo, ker se s posamicnim mnenjem zgrajenem na obcutku in par ljudi okoli "mene" se to ne da. Ko dobis argument vedno znova "odrecitiras", da je to tvoje subjektivno mnenje. Nobeden ti ne oporeka tvojega mnenja, nimas pa nobene pravice prikazovati ga kot splosno dokazljivo resnico, ce nisi pripravljena utemeljiti ga z argumenti.




Ne vem sicer od kod tebi ideja, da jaz svoje mnenje prikazujem kot splošno dokazljivo resnico....in sploh od kje tebi ideja, da jaz nimam te pravice, tudi če bi to počela.....

namreč nisem na debatnem tekmovanju in ne zagovarjam seminarske, diplomske ali doktorske disertacije......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Bi sprejela , da ti otroski zdravnik ne da bi otroka pregledal pove, da tvoj otrok bruha zaradi alergije na mleko, ker je tako bilo tri njegovih treh majhnih sosedih. Enako je s tvojim mnenjem. lahko ga izrazis, ampak naprej kredibilno ne mores.


Sem sprejela......ni bil sicer otroški zdravnik, bil pa je dežurni zdravnik v bolnici....ker je razsajala 6. bolezen je rekel, da ima otrok to, čeprav je imel opekline in visoko vročino.....dete je pa imelo sepso.....jebi ga...bili so prazniki in on verjetno siten, ker mora delati, prepričan vase, da ve brez preiskav oceniti kako in kaj.....in se je pač odločil, da odvzem krvi ni nujen......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:51:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dadd0, zakaj te tako srbi kaj jaz pišem? če je res kar praviš, zakaj zgubljaš čas s komentiranjem mojih besed? jaz se z drugimi pogovarjam - že dolgo veva da se s tabo ne bom, a ne? user posted image let it goooo, pusti me na miru, ok? user posted image


Če se bojiš komentarjev uporabi zasebna sporočila za "pogovor".




Lilijana je potrebna, da napise "njeno" poanto, z menoj se itak vec ne pogovarja, sedaj si se ti odpadel.
Morda upa, da te srbi, ker bi se pocohala - prevzeto iz pisanja o sanjacici v zvezi s Coltom - menda velja za vse enako user posted image user posted image user posted image


Katero zdaj misliš, mene ali mateyko ali pa kar obe......?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:54:42   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Tič je tič.


Vrhunec empiromonizma.  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:58:39   
Anonimen
Pred imenom se pisejo akademske titule, za imenom strokovne. 

Vecina ljudi pa to mesa - IMO ne zlonamerno. 


Aha, hvala.  Torej, med Novaki so sami Novaki zdravniki (nekateri s pripisom zdravnik, drugi ne).
Torej, med 4418 zadetki Novak, dva svojo izobrazbo magister pripisujeta imenu, sedem pripisuje naziv zdravnik, in nihče naziva doktor. Toliko v osnovi o tem, koliko je to "precej".


BTW: se ti zdi, da je odpor proti neakademskem tituliranju z gospa, gospod zdravnik, profesor... enako mocan kot odpor, ki se pojavi, ko je govora o akademskih naslovih?


V tem kontekstu se mi zdi, da je tituliranje sprejemljivo in zaželeno.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 21:59:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ja....ker diploma oz. formalna izobrazba ti definira običajno poklic, en je doktor, en je kmet, en učitelj, en umetnik......in ko grem k peku po kruh, me boli k......, če on razume igro, ki se je nazdanje odvrtela v Drami.....prav tako mi je vseeno, če si je pediater ogledal zadnjo razstavo v muzeju, ko pripeljem k njemu otroka zaradi visoke vročine........


Doktor agronomije, ki ima lastno kmetijo in prideluje zelenjavo.......  ni kmet?


Potem je tudi učitelj, ki prideluje zelenjavo kmet.....dramski umetnik, ki ima gredico buč je kmet.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   [Brisano sporočilo]
7.6.2011 22:00:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:05:16   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Ira_
Težakar.


Kdor težka, potrebuje uravnoteženo tehtnico.

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:07:37   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zakaj tak clovek ne bi bil ponosen nase in na svoj desezek? Zakaj te moti, ce se ponasa s svlojim dosezkom?
Eni se hvalijo z izgledom in so vedno "zategnjeni", napolnjeni z botoksom, plastificirani ze pri tridesetih... in to razkazujejo iz dneva v dan... in to je povsem sprejemljivo, a ni sprejemljivo ponasati se in razkazovatio se z izobrazbo? Torej joske lahko kazes v tesni obleki, samo ne drzni si reci, da imas titulo. Kaksna sramota - titula!  Se ti ne zdi, da imas komplekse?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:08:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Zakaj tak clovek ne bi bil ponosen nase in na svoj desezek? Zakaj te moti, ce se ponasa s svlojim dosezkom?
Eni se hvalijo z izgledom in so vedno "zategnjeni", napolnjeni z botoksom, plastificirani ze pri tridesetih... in to razkazujejo iz dneva v dan... in to je povsem sprejemljivo, a ni sprejemljivo ponasati se in razkazovatio se z izobrazbo? Torej joske lahko kazes v tesni obleki, samo ne drzni si reci, da imas titulo. Kaksna sramota - titula!  Se ti ne zdi, da imas komplekse?



V bistvu meni osebno tudi razkazovanje botoks bejb in na drugi strani podhranjenih mladenk ni ne vem kako povšeči......nekaterim je pa to res sprejemljivo....

Me pač moti, da se nekdo po vsej sili ponaša s svojimi dosežki......in terja občudovanje okolice zaradi svojega dosežka......znanje je pač bogastvo, ki ti ga nihče ne more ukrasti, znanje si pridobivaš zaradi lasnega interesa, je nekaj v tebi, kar te vzpodbuja k temu, te žene naprej.....in zaradi tega ne vidim razloga zakaj bi drugi morali biti ponosni na "tvoje" znanje.....zakaj bi ti moral čutiti potrebo, da se dokazuješ z znanjem pred drugimi......mogoče zaradi lastnega občutka večje vrednosti? Ne vem.....



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:11:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

zakaj bi ti moral čutiti potrebo, da se dokazuješ z znanjem pred drugimi......mogoče zaradi lastnega občutka večje vrednosti?


Zakaj ti čutiš potrebo, da poveš zgolj in samo svoje mnenje?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:11:15   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zato ker mi vztrajno nekaj repliciraš in sprašuješ, čeprav ne bova nič konstruktivnega podebatirala na koncu koncev imo (ker me ne interesira take vrste pogovor). pa ne vem zakaj potem to počneš - zato sprašujem. in ti? zakaj pa tebe s(k)rbi?


Zato, ker vem zakaj ti to počneš. user posted image


kaj jaz počnem (kako šele zakaj)? saj ti vztrajno repliciraš na moje poste, jaz tvoje pustim na miru (razen da razpravljam kje te srbi).

a ti je res problem naravnost odgovorit - je to problem zate?


Ne, saj itak ne boš razumela.   user posted image user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: razlike med partnerjema
7.6.2011 22:14:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


BTW: se ti zdi, da je odpor proti neakademskem tituliranju z gospa, gospod zdravnik, profesor... enako mocan kot odpor, ki se pojavi, ko je govora o akademskih naslovih?



Z moje strani je "odpor enako močan"......

ker res ne vidim nobenega razloga, zakaj mora biti na nabiralniku v bloku napisano Frodo Bisagin dipl.med.sestra ali pa Frodo Bisagin univ.dipl.ekon.......

In nikoli mi ni bilo jasno, zakaj je potrebno klicati zdravnico gospa doktor.....in sem bila prijetno presenečena pri hčerini pediatrinji, ko jo obe medicinski sestri kličeta z imenom in jo celo tikata....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?