|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 letnica - precej švica pod pazduho
8.12.2010 9:02:51   
Ekaz
Naša 3 leta stara punčka kar precej švica pod pazduho. Sicer ni videt nič mokro, vendar, ko npr dvigne rokice, lahko zavohaš (kljub rednemu umivanju). Ste to opazile tudi pri vaših otročkih? Kaj mislite, da bi jo namazala s tistim kristalom, ki je za pod pazduho...obstaja morda tudi otroški?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
8.12.2010 9:10:22   
Janya
Ja moje se že tudi tako prepotijo da prav smrdijo. Stare so 7 let in že kakšne 2 leti opažam da znajo prav smrdet user posted image  
Mislim da ni kaj za narest na žalost, je pa zelo moteče user posted image . Jaz sem sicer kupila deodorant - tekoč kristal , ker pač hodijo v šolo in se bojim da bi jih v šoli začeli kaj zafrkavati in se mi zdi da pomaga.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
8.12.2010 10:08:52   
Nika v službi
Hm, naša je stara 5 let in potenja/vonja pod pazduho še ni bilo. Naša se bolj poti v glavo.user posted image  Kaj pa vem, očitno so tudi tukaj razlike... mogoče posvet s P, če je to ok, ker 3 leta se meni vseeno zdi nekam zgodaj.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
27.12.2010 14:11:35   
Ekaz
Ima še kdo kakšno podobno izkušnjo?

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
27.12.2010 14:20:00   
K_a_t_i
Naš je kdaj oddajal vonj že pri 2h letih, s tem, da smo ga vsak dan stuširali. No, smo  hitro odkrili "problem" in rešitev - umivali smo ga kot "novorojenčka" - torej smo namilili samo roke, noge in ritko. Potem smo mu vsakodnevno namilili tudi pazduho in je zdaj ok.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 8:58:19   
dreamhorse
Pozdravljeni
Sicer je tema stara, ampak da ne odpiram nove, bom nadaljevala kar tukaj.
Hčera bo kmalu stara 5 let in tudi pri njej opažam, da jo včasih zavoham. Poti se sicer pri norenju oz. športnih aktivnostih. Ker sem sama imela iste težave, si ne želim, da se to dogaja njej.
lahko kako pomagam? Vem, da so deodoratni in podobne zadeve totalno neprimerne, morda na kak način spremenit prehrano ali kaj takega.
res se mi smili in ne želim si, da bo s tem zaznamovana celo otroštvo.
Lep pozdrav

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 9:08:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 9:11:53   
dreamhorse
Tuširam jo vsaki dan, vsaki dan sveže preoblečem, kupujem bombažne majice. Upam, da res pretiravam, ker se bojim, da bo tako kot pri meni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 9:22:51   
Lukka
Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 9:34:26   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 9:41:41   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec


Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 9:51:32   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec


Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!

Vprašanje: pa vajina punčka ob 7.00 zapusti stanovanje in gre v varstvo?
Ne boš verjel, ampak pri nas ki se tuširajo zvečer tudi ni vonja,angin,.. Virusi in bolezni pa nikakor niso povezani s tuširanjem zjutraj/zvečer. Prej bodo dobili angino, pljučnico,.. če bojo šli pregreti ven na mraz. To bi pa tvoj moži menda že lahko vedeluser posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 10:04:11   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec


Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!

Vprašanje: pa vajina punčka ob 7.00 zapusti stanovanje in gre v varstvo?
Ne boš verjel, ampak pri nas ki se tuširajo zvečer tudi ni vonja,angin,.. Virusi in bolezni pa nikakor niso povezani s tuširanjem zjutraj/zvečer. Prej bodo dobili angino, pljučnico,.. če bojo šli pregreti ven na mraz. To bi pa tvoj moži menda že lahko vedeluser posted image


Ja, tudi virusi in bolezni so odvisni od tega... Si kdaj razmisljala zakaj v bolnisnicah tusirajo zjutraj? Zakaj se dojencki, ko jih pride kopat babica, tusirajo zjutraj?
Cez noc namrec clovesko telo v fazi mirovanja potisne skozi pore strupe. Razlicne. V kolikor jih zjutraj ne izperes iz telesa, ta plast postane gojisce bakterij.
Kar se tice tega jutranjega tusiranja, ste mamice zelo napadalno nastrojene... Pa vem, da bi za otroke vse naredioe, ampak zjutraj se vam najbrz niti slucajno je ljubi kopat mulckov...


(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 10:19:25   
Luns
Ja res je...lene smo...ampak ne bom ob petih zjutraj otrok kopala/tuširala. Lahko je bit pameten če si doma, brez obveznosti in imaš urnik kakršen se ti zljubi. Nekateri pa moramo ob šestih od doma.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 10:42:36   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Zakaj se dojencki, ko jih pride kopat babica, tusirajo zjutraj?



Ne razumem: od kdaj bi se torej naj tuširalo zjutraj? Od prvega dneva ali po drugem letu starosti?

Naša patronažna sestra je obiske novorojenčkov vedno namerno izvajala šele okrog poldneva, torej tudi ob obiskih, namenjenih kopanju. Eden izmed njenih argumentov za to je bil, da se otrok med kopanjem utrudi, dogajanje ga lahko prestraši, predvsem pa je potrebno otroka potem dobro posušiti, umiriti, nahraniti in potem praviloma želijo iti spat.
In dojenčke se kopa, ne tušira!!!

Prav tako tudi v porodnišnici ne umivajo oz. negujejo otrok zjutraj, ampak tekom dopoldneva.



IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov!


Tudi moji otroci, tuširani zvečer, nimajo vonja, angin.
Si prav zares ne znam predstavljati, da bi jih tuširala zjutraj.
Nam glede na naš ritem in navade veliko bolj ustreza, da se umijejo zvečer.


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
... zakaj v bolnisnicah tusirajo zjutraj?


Ne vem. Še nikoli nisem slišala za to, da bi v bolnišnicah bolnike najprej prebudili in za lažji začetek dneva naterali na (skupinsko) jutranje tuširanje. user posted image

Vem za jutranje merjenje temperature, jutranje dajanje odmerkov zdravil. Vse ostalo se opravlja preko dneva, ko pacienti želijo oz. imajo čas, možnost.

Razumljivo pa je, da se nega ob pomoči negovalnega osebja pretežno opravlja dopoldne, saj je takrat večina osebja v službi. Zvečer, ko je zasedba negovalca veliko manjša, opravljajo samo nujnejša dela.



< Sporočilo je popravil petea -- 22.1.2014 10:52:58 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 11:31:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 11:34:21   
dreamhorse
Jaz jo tudi po potrebi stuširam zjutraj, ampak predvsem poleti, če se ponoči fejst spoti. Zvečer pa vsak dan, ob nedeljah kopanje in pranje las. Sem pa razmišljala, da bi jo zjutraj pač enostavno z mokro krpico umila pod pazduho, da bo le ta bolj sveža za nov začetek dneva.
Ljudje imamo različne navade. tudi jaz sem že naletela na čudne poglede, ker se tuširam zjutraj in zvečer, poleti še enkrat vmes.
Ampak po tuširanju zjutraj sem kot prerojena, zvečer pa pripravljena za v posteljo...


< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 22.1.2014 11:41:51 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 11:39:39   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec


Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!

Vprašanje: pa vajina punčka ob 7.00 zapusti stanovanje in gre v varstvo?
Ne boš verjel, ampak pri nas ki se tuširajo zvečer tudi ni vonja,angin,.. Virusi in bolezni pa nikakor niso povezani s tuširanjem zjutraj/zvečer. Prej bodo dobili angino, pljučnico,.. če bojo šli pregreti ven na mraz. To bi pa tvoj moži menda že lahko vedeluser posted image


Ja, tudi virusi in bolezni so odvisni od tega... Si kdaj razmisljala zakaj v bolnisnicah tusirajo zjutraj? Zakaj se dojencki, ko jih pride kopat babica, tusirajo zjutraj?
Cez noc namrec clovesko telo v fazi mirovanja potisne skozi pore strupe. Razlicne. V kolikor jih zjutraj ne izperes iz telesa, ta plast postane gojisce bakterij.
Kar se tice tega jutranjega tusiranja, ste mamice zelo napadalno nastrojene... Pa vem, da bi za otroke vse naredioe, ampak zjutraj se vam najbrz niti slucajno je ljubi kopat mulckov...



Trkam, da se mi ne sanja kako poteka higiena v bolnišnicahuser posted image

Lukka nisi mi odgovoril na vprašanjeuser posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 11:51:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 11:59:04   
petea
Nočna lepotna maska za lepšo polt ... user posted image
user posted image



< Sporočilo je popravil petea -- 22.1.2014 12:00:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 12:01:05   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

.... Ampak po tuširanju zjutraj sem kot prerojena, zvečer pa pripravljena za v posteljo...



Jaz sem po tuširanju zjutraj direkt za posteljo nazaj.. user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 12:04:40   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Jaz jo tudi po potrebi stuširam zjutraj, ampak predvsem poleti, če se ponoči fejst spoti. Zvečer pa vsak dan, ob nedeljah kopanje in pranje las. Sem pa razmišljala, da bi jo zjutraj pač enostavno , da bo le ta bolj sveža za nov začetek dneva.
Ljudje imamo različne navade. tudi jaz sem že naletela na čudne poglede, ker se tuširam zjutraj in zvečer, poleti še enkrat vmes.
Ampak po tuširanju zjutraj sem kot prerojena, zvečer pa pripravljena za v posteljo...



Bi znalo pomagat, ja.

Mi se tuširamo zvečer, ker vsaj jaz rada grem čista spat.
Poleti pa se kdaj pa kdaj stuširamo tudi čez dan, odvisno, kako umazani smo. jaz na vrtu, tamali povsod naokoli blatni in polni peska, mož kaj zida ali dela okoli hiše, že zato, da ni vsa tista zemlja in pesek nastlana po celi hiši.

Tako da, odvisno od navad posameznika.


Je razlika poleti ali pa pozimi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 12:32:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 12:34:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho
22.1.2014 12:57:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!

Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec


Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!


ja, jaz tudi ne bi verjela, če mi otroka po tem ne bi blo treba pozimi v vrtec ali šolo odpeljat user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?