|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
9.9.2011 21:56:21   
milki

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

brez kšne zamere, ampak a ste zihr da so to rezultati slovenskega razpisa? med prvimi 25 je 5 slovencev... user posted image


To je tud men takoj padlo v oči, samo tko je blo tud lansko leto, mi je rekla prijateljica ki je dobila v celovskih dvorih, da ma 5 najblizjih sosedov albancev. Oni majo itak v povprečju po 5 otrok in itak ful točk dobijo. Mislim, jst sem itak mnenja, da stanovanje naj dobi tisti ,ki ga res potrebuje, pa me sploh ne zanima kdo je in kaj je, ker veliko stanovanj ne pride v prave roke.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
10.9.2011 16:26:40   
tinatona
A je komu kaj jasno kako so to dodeljevali? Ker meni ni. Sem sicer prišla na listo s 520 pikami, ampak nimam pa šans za stanovanje (tako kot še nekateri). Kako je možno, da so dobili nekateri z manj pikami stanovanje?

Drugače sem pa full vesela za vse, ki ste ga dobili.

ČŠ

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
10.9.2011 18:42:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu milki)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   [Brisano sporočilo]
10.9.2011 18:44:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 10:04:37   
prfoxa
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

A je komu kaj jasno kako so to dodeljevali? Ker meni ni. Sem sicer prišla na listo s 520 pikami, ampak nimam pa šans za stanovanje (tako kot še nekateri). Kako je možno, da so dobili nekateri z manj pikami stanovanje?

Drugače sem pa full vesela za vse, ki ste ga dobili.

ČŠ




O čem ti to?!?!

Ljudje božji, preberte si drobni tisk, navodila, pogoje itd. itd.!!!!

TinaTona, a ti slučajno sprašuješ o tem, zakaj majo pol eni na listi A2, A3 in A4 manj točk, pa so vseeno dobil stanovanje??

To so LOČENE liste za SAMSKE, INVALIDNE OSEBE in SLEPE oz. GLUHE!!! Kjer seveda velja drugačno točkovanje ... Če si pa ti in tvoja družina izpadla z liste A1 - torej liste za DRUŽINE, se pa prosm, ne žalit!!! Pa ne mi gužve delat z raznimi pritožbami, folk!

Že vidm, kaj bo - milijon in ena pritožba s strani ljudi, ki si niso dobr prebrali pogojev ... mislm, ej ...



(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 12:08:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Vem, da je nekaj neprofitnih stanovanj tudi v blokih v Novih Jaršah user posted image

Vsa so polna. Razen, če se bo neplanirano katero izpraznilo do takrat, ko bodo dejansko delili ključe upravičencem s te prednostne liste 14-ega razpisa.
IZVIRNO SPOROČILO: Neycha
zanima me, ali je po 10-ih letih še vedno možen odkup stanovanja, ali je bilo samo včasih tako? če kdo kj ve o tem...

V LJ je tako, da ti načeloma (ni pa nujno) stanovanje ponudijo v odkup, ko s prejetimi najemninami že dobijo povrnjen znesek gradnje in adaptacij (ne glede na to, koliko najemnikov se je v stanovanju zamenjalo v času povrnitve njihovih stroškov).

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 16:41:33   
Neycha
najlepša hvala za odgovor :) kdo ve, kdaj približno bodo podpisi pogodb in kje vse razen polja ter vrhnike so še na voljo stanovanja? je res, da imajo prednost za nova stanovanja (Polje) kandidati B liste?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 22:05:38   
tinatona

IZVIRNO SPOROČILO: prfoxa

IZVIRNO SPOROČILO: tinatona
Ljudje božji, preberte si drobni tisk, navodila, pogoje itd. itd.!!!!

TinaTona, a ti slučajno sprašuješ o tem, zakaj majo pol eni na listi A2, A3 in A4 manj točk, pa so vseeno dobil stanovanje??

To so LOČENE liste za SAMSKE, INVALIDNE OSEBE in SLEPE oz. GLUHE!!! Kjer seveda velja drugačno točkovanje ... Če si pa ti in tvoja družina izpadla z liste A1 - torej liste za DRUŽINE, se pa prosm, ne žalit!!! Pa ne mi gužve delat z raznimi pritožbami, folk!

Že vidm, kaj bo - milijon in ena pritožba s strani ljudi, ki si niso dobr prebrali pogojev ... mislm, ej ...
Hvala za razsvetljenje. Priznam,da sem ze pozabla kaj sem v razpisu prebrala. Imam pa še eno vprašanje... A se lahko pritožiš če so te dali na A listo, če si se ti za B prijavil? Jaz sem namreč se na B prijavila,samo sem bila v letu 2009 in del leta 2010 brezposelna in so me zgleda zarad tegs dal na A listo... Hvala za odgovor!!! Lp

(odgovor članu prfoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 22:15:51   
Babies
Tinatona,

ne moreš ti sama odločit na kateri listi boš, tvoj dohodek oziroma dohodek celotne družine to določa. Tako da ja, imela si prenizek dohodek, da bi prišla v A listo.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
11.9.2011 22:18:51   
Babies
Joj narobe sem napisala...pravilno je: imela si prenizek dohodek, da bi prišla v B listo.

(odgovor članu Babies)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 8:32:35   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: milki


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

brez kšne zamere, ampak a ste zihr da so to rezultati slovenskega razpisa? med prvimi 25 je 5 slovencev... user posted image


To je tud men takoj padlo v oči, samo tko je blo tud lansko leto, mi je rekla prijateljica ki je dobila v celovskih dvorih, da ma 5 najblizjih sosedov albancev. Oni majo itak v povprečju po 5 otrok in itak ful točk dobijo. Mislim, jst sem itak mnenja, da stanovanje naj dobi tisti ,ki ga res potrebuje, pa me sploh ne zanima kdo je in kaj je, ker veliko stanovanj ne pride v prave roke.


podpis

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 8:34:06   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: morrak


IZVIRNO SPOROČILO: milki


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

brez kšne zamere, ampak a ste zihr da so to rezultati slovenskega razpisa? med prvimi 25 je 5 slovencev... user posted image


To je tud men takoj padlo v oči, samo tko je blo tud lansko leto, mi je rekla prijateljica ki je dobila v celovskih dvorih, da ma 5 najblizjih sosedov albancev. Oni majo itak v povprečju po 5 otrok in itak ful točk dobijo. Mislim, jst sem itak mnenja, da stanovanje naj dobi tisti ,ki ga res potrebuje, pa me sploh ne zanima kdo je in kaj je, ker veliko stanovanj ne pride v prave roke.


na obali je bilo na zadnjem razpisu podobno

res. moja kolegica že sedem let zamanj čaka.......
sej ji pravim, naj napravita še 3user posted image  potem sigurno dobitauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 18:47:34   
C.Carter
Ma kaj žolč zlivate zaradi "neslovencev", ki so dobili stanovanja!
Dokler bo bodo stanovanja dobivali tisti ,katerih družine imajo 400 m2 VILO sredi Ljubljane (poznam, bivša sošolka), vredno miljon evrov in bi potomcem brez švica lahko kupili stanovanje, naj jih dobivajo tudi albanci in drugi, ti vsaj niso "nakonektani"...



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 18:54:02   
C.Carter
Ti "neslovenci" si popolnoma zaslužijo stanovanje, če so že zbrali toliko točk...med drugim -največ točk prinese tudi postavka "doba prebivanja v MOL", tako da so stanovanja v večini dobili revni Ljubljančani.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.9.2011 22:07:47 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 19:16:49   
Kerensa*
No, no, C. Carter... s takšnimi izrazi raje ti ****** s foruma, ne pa, da zmerjaš druge, da naj. Ti se lahko tako obnašaš, drugi se pa ne bi smeli? Oh, kako "korektno". user posted image

Poleg tega pa se tudi malce bolj detajlno pozanimaj o razpisih. Točke za bivanje v MOL so resda visoke, ampak te imajo skorajda vsi 100%-ne. Bistveno bolj pomembni postavki za dodelitev stanovanja sta postavka za število otrok (več otrok, več točk - in to ne zanemarljivih) in postavka za sodelovanje na razpisih (večkrat si predtem neuspešno sodeloval, več točk dobiš).
In ker imajo "neSlovenci" večinoma po najmanj 3 otroke, večina pa raje še enega ali dva več, lahko uspejo na razpisu že prvič ali drugič. Slovenec z diplomo zaradi diplome ne bo dobil toliko točk, kolikor bi jih zaradi 4-ih ali 5-ih otrok. In tako si lahko od rojstva v MOL, si zaposlen (da nisi državno breme, kakor marsikateri "neSlovenec"), imaš enega otroka (pa še tega si komaj privoščiš) - in zvisiš kakor kuhan špaget proti "neSlovencu" s 5-imi otroci, ki vleče 1.000€ DSP in otroških dodatkov in ki namerno najame vlažno klet s skupnimi sanitarijami in vhodom, v resnici pa živi v vili svojega "rođaka".

Imam 14-letne izkušnje s temi razpisi, tako, da... prepričaj me v nasprotno, pa ti bom verjela. Pa še potem ti ne bom, dokler boš takole zmerjal/a.

(odgovor članu C.Carter)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
12.9.2011 21:42:27   
Neycha
KERENSA, BRAVO!!! VSAKA ČAST :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 8:15:43   
thaiss
C.Carter- najprej ti povem da si brezjajčnik, ko je rteba kej na glas povedat nimaš muda, in se skrivaš za novim nickom....a dej no!!!

in še nekaj, nisem fouš tistim ki niso dobili, sama imam to srečo da imam stanovanje, pa čeprav v zahvalo staršev in tašče, ne pa države.
Privoščim vsem, država še premalo  poskrbi za mlade družine in za reševanje stan. problema, ampak naj imajo prednost resnično tisti ki nimajo možnosti nakupa, ker so premalo kreditno sposobni, ki z več otroki živijo v slabih stan. razmerah, pa naj bodo to najprej naši državljani, ne pa imigranti ki s seboj pripeljejo še 7 članov.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Neycha)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 8:38:06   
thaiss
sem pozabila -- BRAVO KERENSA!!user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 9:55:11   
pupa06
Mislim, da tema ne gre v pravo smer...Če je nekdo zbral toliko točk, da je na prednostni listi (četudi si ne zasluži), mu to pač omogoča stanovanjski zakon in potem je brezveze, da se tukaj obklada s Slovenci in Neslovenci. Povsod so veliki reveži in veliki bleferji. Tudi jaz imam sosede, ki so v občinskem stanovanju, okoli se pa vozijo z BMW-ji in marcedesi - vseeno pa ne mislim posploševati.   Je že kdo dobil odločbo ?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 9:57:53   
Neycha
mi odločbo še čakamo... baje so se včeraj tiskale ...

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 10:04:46   
pupa06
 Baje se pričakuje veliko pritožb (poznam kar nekaj ljudi, ki se bodo pritožili), tako, da se bo vse skupaj po mojem še zavleklo. Pa tudi občina išče še nova stanovanja, ker jih ima premalo (glej jss zadnje novice). Stanovanja so pa (spet baje) še v Celovških dvorih, na Šmartinski (ta novi bloki), BS 3 za Bežigradom (stanovanja z atriji), Jarše.....

< Sporočilo je popravil pupa06 -- 13.9.2011 10:05:24 >

(odgovor članu Neycha)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 10:07:46   
pupa06
Za B listo pa ne vem, da bi imeli prednost v soseki Polje - čeprav bi bilo nekako logično, če že prispevajo lastno udeležbo, da so v novih stanovanjih....

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 10:24:21   
SILVA
Jaz bom pa takole rekla, da ne bodite zavistni in rasistični....vsi imajo slovensko državljanstvo , torej so slovenci....a zaradi tega, ker se pa piše na IĆ, jim pa ne smemo nič dat...čisto slovenske fore.....pa da ne bo pomote sem čistokrvna slovenka, samo me pa tole res pogreje.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 11:35:45   
malinica1
jst, ki drugače redko sodelujem na kakšnem forumu, tudi ne morem mimo tako nestrpnih izjav pa sem tudi sama Slovenka. Enkrat je nekdo napisal, ljudje se delijo na dobre in slabe in ne na slovence, bosance, belce, črnce, verne, neverne, geje, hetero. Zelo, zelo se strinjam z njim...Sama imam z vsemi temi tako dobre kot slabe izkušnje, ampak vzrok zagotovo ni njihova pripadnost veri, rasi, narodnostni..ampak enostavno njihova glava in srce pa kultura...

In ljudje, ki ste tako nestrpni...se zavedate kako lahko je manipulirati z vami, malo se vas podžge pa že tečete v napad....in potem se zgodi vojna, ko sosedje koljejo sosede. In tisti na višjih položajih si manejo roke, ko je raja ugriznila v vabo, se med sabo tepe in sploh ne opazi, kako si oblast tlači plen v žepe...

Kar se pa tiče stanovanj...kdor zbere dovolj točk ga dobi. Nekateri jih zberejo na pošten način, nekateri pač ne.In tudi Slovenci so med nepoštenimi. Jih sama poznam nekaj takih, ki imajo vsega dovolj pa za povrh dobijo še neprofitno, ki ga potem na črno oddajajo...ampak naj zato začnem pljuvat po vseh? naj pljuvam po srbski družini, ki je zbežala iz bosne med vojno in se že 20 let stiskajo v enosobnem stanovanju, ker pač mama in oče, begunca, ob vsej borbi za preživetje svojih takrat majhnih otrok, jezikovnih, birokratskih ovir nista imela časa poskrbet za svojo izobrazbo in kariero, in si kot čistilka in delavec pač ne moreta privoščiti nič več...Ej moji dragi, povsod so črne ovce..tist, ki jih išče jih bo zmeraj našel.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
13.9.2011 11:40:34   
pupa06
Lepo si napisala...

(odgovor članu malinica1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?