|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 7:57:57   
razglednica
sem včeraj dobila.
Kaj naj rečem, kot mogoče že veste sem izgubila službo ker sem bila noseča in sem trenutno brezposelna. Hvala bogu da živim z otrokom pri svojih starših. ker sem dobila odg. da nisem upravičena denarne socialne pomoči niti osnovnega in dopolnilnega zavarovanja. Dobim samo otroški dodatek okrog 90 eur in brezplačen vrtec ( da bi ga mogla plačati, ga izpišem iz vrtca).
presežem pa za 1 euro.

Zakaj imam otroka v vrtcu, s tem se prosim na ukvarjajte! Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 8:11:46   
tulpek
Naslednji mesec daj ponovno vlogo noter, če se sedaj niso slučajno kje zmotili. 

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 10:28:22   
ajataja
Ali živiš sama z otrokoma,ker če imaš moža oziroma partnerja ki hodi v službo potem najbrž presegate cenzus za socialno pomoč,ki je zelo nizek,redko kdo dobi socialno pomoč če je eden od partnerjev zaposlen.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 11:13:08   
kajalin*
Prav, da imaš otroka v vrtcu, vsak otrok bi moral iti med svojo družbouser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 18:33:19   
MissTerious
Bi jo bilo lepo dobit...jo še čakamo. Odločbo za otroški dodatek namreč...koliko vas je že dobilo odločbe?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 21:21:59   
josephine27
mi nismo še dobili. ampak saj mislim da je bilo rečeno, da bojo šele v marcu.

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
24.2.2012 21:27:23   
.sara.
Mi še kar čakamo...mislim da jo še nekaj časa ne bomo dobili.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
26.2.2012 16:01:12   
domci
Jaz sem že dobila odločbo za otroške doklade in vrtec. Se mi pa fržmaga, da so seštevali prihranke, ki jih imava z mojim in celo prihranke otrok. Pa neko nepremično premoženje, ki sploh ne vem kaj bi bilo potem so te zadeve sešteli in od seštevka dodali 3,4 % kao naj bi bilo tolko dobička. Pa dajte no na keri banki pa imaš 3,4% obresti. In potem štejejo te obrest v dohodek družine. To se mi pa res ne zdi pošteno. Pa varčuj, če se ti splača. Še tisto pikico obresti, ki bi jo lahko dobiv ti jo vzamejo pa še nekaj tvojega denarja, ki je že pri plači obdavčen gre še enkrat skozi njihovo sito. Res saj tole s prihranki bi izpustili sem kar besna.


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
27.2.2012 10:49:47   
Kerensa*
Jaz sem jo dobila, vendar z napačnim izračunom, saj so določen dohodek šteli dvojno in smo posledično padli v en razred nižje. Pritožbo sem že napisala in oddala - sedaj pa čakam na odgovor. Pravilen izračun sem jim napisala kar sama, da se ne bodo preveč mučili. user posted image

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
27.2.2012 10:53:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Pravilen izračun sem jim napisala kar sama, da se ne bodo preveč mučili. user posted image

Če bi to vnesli v računalnik jim lahko pokaže "napaka v sistemu" user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
27.2.2012 10:59:01   
Kerensa*
Jim bom jaz pokazala napako v sistemu...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
27.2.2012 11:02:57   
LuLu
UH, mene še čaka to... dvomim, da bom zadovoljna. Bodo že kaj našli...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
28.2.2012 15:23:58   
BABY LOVE
Jaz sem dobila odločbo. Dala sem tudi vlogo za socialno pomoč. Vrglo me je skoraj iz stola, ko sem to vse brala. Pri otroškem so mi upoštevali dohodke iz leta 2009 (takrat sem še bila zaposlena), preživnino za leto 2010 in 2011, prav tako pri znižanem plačilu vrteca. Po njihovem izračunu bi naj dobila otroškega 46€, vrtca bi morala plačati 116€???!!! Nakar kličem na CSD gospo,ki je to vlogo obravnavala. Rekla sem ji, da tu pri izračunu ni nekaj vredu, ker so prišli na dohodek nekaj čez 10.000€ letno. Trdila je da je čisto vse ok in tudi to, da je prav da se upošteva dohodek iz leta 2009. In rekla je da v glavnem je nov sistem in da tako kot je pač je, češ naj se sprijaznim. Ni mi dalo miru, bila sem ogorčena nad samo odločbo in obnašanjem delavke. Pristopila sem na CSD, šla do vodje, ki mi je povedala, da je prišlo do napake in da naj napišem pritožbo. Kar sem tudi naredila in zraven priložila vsa potrdila o mojih prejemkih v letu 2010, ki so bili več kot za polovico nižji kot pri njihovem predhodnem izračunu. Upoštevala ni niti da sem brezposelna trenutno. Zdaj čakam na odgovor. Zanima pa me oz. zanima me če si prav razlagam, da oni lahko upoštevajo samo dohodke iz leta 2010 in ne tako kot je bilo na njihovem izračunu, da še mi je kar vsekala zraven celo preživnino iz 2011? Zanima me tudi če katera ve v kolikšnem času lahko pričakujem novo odločbo???? V glavnem mislim da bo zdaj sam en velik cirkus, ker tako ne gledajo kaj jim sistem meče ven, pol podatkov je tako izgubljenih bilo baje ... Imeli bodo še veliko več dela zaradi nepazljivosti pri obravnavi vlog. 

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste zadovoljne z odločbo iz CSD-ja
28.2.2012 21:01:29   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: domci

Se mi pa fržmaga, da so seštevali prihranke, ki jih imava z mojim in celo prihranke otrok. Pa neko nepremično premoženje, ki sploh ne vem kaj bi bilo potem so te zadeve sešteli in od seštevka dodali 3,4 % kao naj bi bilo tolko dobička.


joj, kaj naj ti rečem. mi imamo polovico hiše in minimalne prihranke, pa me to niti ne moti, hiša se bo itak izničila s tisto kvadraturo, ki je primerna za bivanje 4-članske družine. Smo pa imeli v letu 2010 precej visok otroški dodatek, ker sem se jaz za otroke odločila pred poklicno kariero in posledično imela obe porodniški nizki. In ravno zaradi tega bomo v razvrstitvi presegli mejo za višji razred za manj kot 0,5%. Imeli bomo nekaj višji vrtec in kar nekaj nižji otroški dodatek.

Če pa za nepremičnine ne veš, kaj so ti šteli, imaš pa pravico, da ti razložijo, četudi imajo veliko dela z drugimi odločbami.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?