|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 20:59:51   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

soooooooooooooooooooooooo tired... nimam občutka praznikov sploooh...


jst tut ne. cele dneve delam, pridem pozn domov, mali ponavad že spi al pa ga spravlim spat in je to bolj kot ne to kar se vidima. zjutraj edino skupaj vstanema pa tak... in mi je mali ful zmeril, da me ni doma... noče nič k meni... za vse je babi the best... men pa tk hudo. danes je pa tko pr atiju bil, da sm šla iz službe kr v fitnes, da sm se spihala ven... sj ne da je kj pomagal user posted image in še jutri delam. do 18h. potem pa gasa domov, da postavimo smrekico, damo spodaj darila... in tko sploh ne vem več kerega smo, kolko je ura... vse gre kr mim mene.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:01:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 21:06:02   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Cuba libre kje pa delaš? Mi je ušlo..


nč ušlo. nism niti omenjala... delam v nakupovalnem centru. pomagam. sj veš, gužva pa to... in vsi tečni in nervozni. mislit si ne moreš kolk je lahko človek nesramen zaradi svoje krivde... lahk bi kamot kak dan prej nakupovali. pol se pa zdirajo nate in svašta... pol mu pa še lepe praznike zaželiš, te pa čukavo pogleda. pa bohnedi hvala enako rečt nazaj... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 21:18:45   
Cuba Libre
ka pa to ko mam že 4 zvezdice??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:20:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 21:22:54   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

IZVIRNO SPOROČILO: Cuba Libre

ka pa to ko mam že 4 zvezdice??? user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo, si ta glavna čveka ratala user posted image user posted image user posted image


haha, sm kr pridna ja. očitno... user posted image

drgač pa ja. delam zdj vsak dan. razn na božič ne. v nedeljo delam samo 3 ure... ampak je mali tko z atijem, tk da spet ne bo nč z druženjem in cartanjem user posted image pol januarja ga bom pa najbrž prvi teden kr še mal doma mela, da se nacartama za naprej pa za nazaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:43:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 22:14:07   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

user posted image


tole me je pa prav nasmejalo zdajle user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
23.12.2010 22:16:17   
Majuska
zimska, vesela sem, da ste že doma user posted image  user posted image

Cuba - glavno, da si se spihala, da je šlo ven ... tudi pri nas imamo problem, Aleksander je čez dan v vrtcu, skoraj do večera pri babici, posledično je pričel težiti pri večerji (štrajka pri hrani) in pri oblačenju. Jasno da je ves stres okoli njega vplival tudi nanj - računam na to, da bomo po novem letu vsi lažje dihali. Tudi pri tebi user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 5:55:11   
Majuska
user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 8:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 11:35:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 13:31:24   
lidija***
Pozdravček!

Na hitro vam povem, da sem bila danes na preizkusu za službo. Žal sem se uvrstila na peto mesto, rabili pa so samo eno. Sem imela tako tremo... Pa na drugem razpisu, kaj češ..
Aja, pa ati je želel, da Mojca še ima dudo čez praznike ker gre na počitnice, da ne bo srota preveč boga.. user posted image , pa po praznikihuser posted image Moram malo pospravit, pa po otroke. K sreči gremo jutri k nam na kosilo, tako da ne rabim nič kaj pripravljatuser posted image user posted image

VSEM VAM ŽELIM LEPE PRAZNIKE !!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 13:50:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidija***)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 14:54:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 21:05:06   
metuljcek321
Drage moje julije! Prekrasen novi del, odlični prispevki zimske, mojček, majuške & vseh vas - pa ve ste d best!


Kako drvi čas mimo - to se strinjam tudi jaz - mene je kar povozilo. Dogaja mi na polno, imam milijon novic - ene so odlične, ena pa izredno slaba. Naj začnem z lepim delom:
1. ravnatelj je hospitiral pri meni, bil navdušen - komentarji: "Odlično, izvrstno, bil sem navdušen, nastop izveden cum laudeuser posted image "

2. predali darila vzgojiteljicama, napisala pesmico o muckih - ganljivo, prelepo - naslednji dan dobim mejl zahvale & komentar, da je naši vzgojiteljici mentorica nekoč rekla: "Da skupina dobro funkcionira, rabiš enega pozitivnega, energičnega starša, ki bo kot sonce razsvetljeval celo nebo" & da sem to jazuser posted image

3. novoletna žurka v šoli - mega zabavno, odštekano, sproščeno, s polno smeha, plesa, z odličnimi igrami team buildinga - zmagali z našo izvedbo labodjega jezera, btw (za krepnit smešno) & fantastično hrano/pijačouser posted image

4. mam novo telirano prešito dolgo bundo - temno siva, s pasom - Street One (ne Miss Sixty - zabluzila zadnjič)user posted image

5. mala je sladki cukrček, taka simpatična damica je, da je veselje - pravi mali zaklad!

... tko da do tu vse super truper prima ...

... doma pa: polom, katastrofa, grozljivka, beda, ... zakon je šel rakom žvižgat in zaključujeva najino skupno zgodbo - je grozljivo težko, stresno, ubijajoče, moreče, žalostno, a globoko v sebi vem, da bodo stvari kmalu boljše, lepše, lažje, bolj vedre, nasmejane, prijetne, ....


sem mogla mal dat iz sebe - me ubija

thanks for listening
love you all!
bom več z vami, ko se razmere vsaj malo ustalijo in pomirijo!

prijetne praznične dni vam želim, naj vas greje ljubezen, pa da bi imele čim več časa za svoje najbližje

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 21:31:39   
neboglasnica
Srečen naj bo božič, srečno naj bo novo leto, radostno in brez težav, enkrat vsak naj oživi, če ga tudi kaj skrbi, naj od zdravja in veselja, od ljubezni prekipi!

Vse to in še več, vam želim....

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 21:32:17   
neboglasnica
user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 21:32:19   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Drage moje julije! Prekrasen novi del, odlični prispevki zimske, mojček, majuške & vseh vas - pa ve ste d best!


Kako drvi čas mimo - to se strinjam tudi jaz - mene je kar povozilo. Dogaja mi na polno, imam milijon novic - ene so odlične, ena pa izredno slaba. Naj začnem z lepim delom:
1. ravnatelj je hospitiral pri meni, bil navdušen - komentarji: "Odlično, izvrstno, bil sem navdušen, nastop izveden cum laudeuser posted image "

2. predali darila vzgojiteljicama, napisala pesmico o muckih - ganljivo, prelepo - naslednji dan dobim mejl zahvale & komentar, da je naši vzgojiteljici mentorica nekoč rekla: "Da skupina dobro funkcionira, rabiš enega pozitivnega, energičnega starša, ki bo kot sonce razsvetljeval celo nebo" & da sem to jazuser posted image

3. novoletna žurka v šoli - mega zabavno, odštekano, sproščeno, s polno smeha, plesa, z odličnimi igrami team buildinga - zmagali z našo izvedbo labodjega jezera, btw (za krepnit smešno) & fantastično hrano/pijačouser posted image

4. mam novo telirano prešito dolgo bundo - temno siva, s pasom - Street One (ne Miss Sixty - zabluzila zadnjič)user posted image

5. mala je sladki cukrček, taka simpatična damica je, da je veselje - pravi mali zaklad!

... tko da do tu vse super truper prima ...

... doma pa: polom, katastrofa, grozljivka, beda, ... zakon je šel rakom žvižgat in zaključujeva najino skupno zgodbo - je grozljivo težko, stresno, ubijajoče, moreče, žalostno, a globoko v sebi vem, da bodo stvari kmalu boljše, lepše, lažje, bolj vedre, nasmejane, prijetne, ....


sem mogla mal dat iz sebe - me ubija

thanks for listening
love you all!
bom več z vami, ko se razmere vsaj malo ustalijo in pomirijo!

prijetne praznične dni vam želim, naj vas greje ljubezen, pa da bi imele čim več časa za svoje najbližje


you know honey... user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
24.12.2010 21:38:24   
Cuba Libre
drage čvekice, želim vam lep in razigran Božič! user posted image user posted image

neki sm nam spekla, da se posladkamo user posted image

user posted image

(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
25.12.2010 1:00:54   
Majuska
Malo pozno, pa vendar ... (prej se mi ni izšlo)


želim vam prijeten in lep Božič, praznujte ga z ljudmi, ki jih imate radi! user posted image

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
25.12.2010 1:10:11   
Majuska
Cuba, dobro si ti tole napekla - user posted image  user posted image


metuljčica draga -  vedno smo tukaj zate, saj to veš, a ne?   user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
25.12.2010 8:43:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
25.12.2010 9:50:57   
Majuska
Jutro,

kako ste?

user posted image

Toliko na hitro, počasi se odpravljamo k moji sestri, danes imamo slow-food ... user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?