|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 8:08:09   
ZARA
Ampak 80 € za parfum?! user posted image  Meni je 30 vrh glave. Mi pa full diši Paco Rabanne -Ultraviolet. Hud al huuud.


user posted image



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 9:19:50   
karamela
Tu priznam mimam dosti izkušenj.

Sedaj uporabljam Calvin Kline Eterniti, original izjemoma,  ker sem dobila za darilo in stane tam okrog 70-80 eur. Drugače pa sem original imela tudi Vanderbild in mi lepo diši, od originalov sem  mi še krasno diši BURRBERY  Week end. Drugače pa bi sicer z veseljem imela več originalov, če bi si lohk privoščla. Kot pravi Felicita, HB za Refan.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 9:44:46   
aprilčica07
Trenutno uporabljam D@G Lightblue, to je eden izmed vonjev, ki se ga enostavno ne naveličam. Cena je med 40 in 50 eur (vsaj zdi se mi). Za toplejše dni pa mi je všeč Maditteraneo (upam, da je prav napisano) od E. Arden. Cena je tudi nekje okrog 50 eur.user posted image

Sem pa dobila za eno novo leto za darilce od lubija Crystail noir od Versace, ta pa sodi med dražje parfume, no, vsaj za moj standard..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 9:46:43   
TomTaylor
http://www.elle.si/lepota/novice/najdrazji_parfum_na_svetu-10577.aspx




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 11:48:53   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

http://www.elle.si/lepota/novice/najdrazji_parfum_na_svetu-10577.aspx





Tega pa jst uporabljam...user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 11:55:36   
KIKI****
Jaz uporabljam ESCADO konzo amour (cca 60-70 €) in magnetism.
Vanderbilt je bil tud včasih zakon, kupim ga občasno (1x na dve leti), ker mi še vedno diši
Uporabljam pa občasno tudi parfum Christine Aguilere (by night in by day), Naomi champbell Cat deluxe At Night.

Tale mi tudi diši: Avril Lavigne-black star

user posted image

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 26.12.2010 11:57:05 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 13:49:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Naomi champbell Cat deluxe At Night.




Tega imam tudi, ja, ampak kar za čez dan, ker za v pojstlo mi ga je mal škodauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 13:50:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ampak 80 € za parfum?! user posted image  Meni je 30 vrh glave.

Hvala enako.
Trenutno pa uporabljam "Poison" (tisti 1., Original), ker sem ga dobila za darilo.

Mi zna katera razložiti še to razliko med zimskimi in letnimi vonji? Ker npr. "Vanderbilt" jaz uporabljam tekom celega leta. Ker mi pač celo leto diši.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 13:59:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Mi zna katera razložiti še to razliko med zimskimi in letnimi vonji? Ker npr. "Vanderbilt" jaz uporabljam tekom celega leta. Ker mi pač celo leto diši.

Pozimi naj bi uportabljal bolj "težke" vonje poleti pa bolj "lahke". Tako je bilo meni, laiku, razloženo. Zato mi pa ta Ultraviolet sede, ker je nevtralen in ga uporabljaš lahko celo leto. Itak se mi pa jebe za to. Se ne ukvarjam preveč s temi filozofijami.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 14:01:30   
Kerensa*
Za "Poison" torej sklepam, da je težek? In potem je tak najbrž tudi "Chanel no.5" (dobim ga za Novo leto in bi rada vedela, ali naj ga uporabljam ali pustim v omari do poletja).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 14:05:35   
ZARA
Ja, ta je meni osebno čisto presladek in pretežek. A to po karakterju izbiraš? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 14:06:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ja, ta je meni osebno čisto presladek in pretežek. A to po karakterju izbiraš? user posted image

Jaz se ti zdim presladka? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 14:13:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zdaj že nekaj časa uporabljam tega:

user posted image

Ni nekaj znan, ampak lepo dišim z njim....

Jaz pa od Chopard-a Casmir uporabljam, ali pa za kake posebne priloznosti naravni ekstrat olja vrtnice, ki mi ga je teta prinesla iz Indije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 18:11:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ja, ta je meni osebno čisto presladek in pretežek. A to po karakterju izbiraš? user posted image

Jaz se ti zdim presladka? user posted image


Hotela je reci da si predvsem znacajsko tezka - raje te nosi kot prenasa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 18:15:49   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Za "Poison" torej sklepam, da je težek? In potem je tak najbrž tudi "Chanel no.5" (dobim ga za Novo leto in bi rada vedela, ali naj ga uporabljam ali pustim v omari do poletja).


Ves kaj, ce ti disi - spricaj ! Ti pase... daj nase...

Po istem principu je nas sine odisavil spalnico s 1/3 flaske CK Eternity (hotel nam je pripraviti presenecenje in uspelo mu je )... dihat nismo mogli, pa njega smo dve uri v kadi namakali, preden so nam nehale oci solzet v njegovi blizini. Meni pa doticni parfum od takrat ne disi vec tako privlacno....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 18:19:48   
Anonimen
Imam samo Poison, s katerim se našpricam enkrat na leto. Zgleda, da bom imela isti parfum še naslednjih 50 let user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 18:31:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, ta je meni osebno čisto presladek in pretežek. A to po karakterju izbiraš? user posted image


meni je ta super:

http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Rocher/Magnolia-935.html

pa se anais:

http://www.fragrantica.com/perfume/Cacharel/Anais-Anais-236.html

pa se ta:
http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Paris-94.html

To sem uporabljala pred leti....

ze leta pa uporabljam :

http://www.fragrantica.com/perfume/Hermes/24-Faubourg-27.html    in se ne navelicam

Mozek me pa zadnje case obskrbuje z  bvlgarijem...  vmes pa se mini 5 parfumckov od Diorja... pa me nobeden ni prav navdusil...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 18:59:04   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Imam samo Poison, s katerim se našpricam enkrat na leto. Zgleda, da bom imela isti parfum še naslednjih 50 let user posted image .



u bistvu je rok uporabe parfuma 5 let ob pravilnem shranjevanju (ki naj bi bilo na hladnem in v temi). če je v neprozorni steklenički pa 7.

pa tisto o nesintetičnih sestavinah je tudi bolj... khm, bullsh*it ko ne, recimo pravi parfumi iz tovarn parfumov (npr fragonard) so recimo po 30-60€  - in to parfumi, ne eau de parfum, kar je največ kar dobiš v navadni trgovini. plačaš (večinoma) ime.

jest sicer parfume uporabljam skoz, razen poleti (oz ko je pač res vroče - če je avgusta 20 stopinj se bom našpricala brez slabe vesti) - takrat preklopim na spreje za telo, parfume (oz. toaletne vode) pa samo zvečer al pa ob kaki posebni priliki. največkrat je to elizabeth arden green tea, samo mi ni bil preveč ljub, ker je prelahek, presvež, preveč limonast. sam sem se kr navadla.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 20:06:27   
felicia
imam tale:


user posted image

pa tegale

user posted image

sta bila pa oba darilo

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 20:13:28   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

Men je pa všeč od Jil Sander-Sun.




Tudi ni slab; ampak meni diši izključno za poletje. Jih imaš pa v Duty-ju za 20€...



a to misliš v teh štacunah na meji??? to bo pa za pogledat, če bom kaj mem hodila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 20:55:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

Men je pa všeč od Jil Sander-Sun.




Tudi ni slab; ampak meni diši izključno za poletje. Jih imaš pa v Duty-ju za 20€...



a to misliš v teh štacunah na meji??? to bo pa za pogledat, če bom kaj mem hodila



jz sem ga zadnjič v Mullerju na čopovi, je bil v akciji user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 21:06:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

pa tisto o nesintetičnih sestavinah je tudi bolj... khm, bullsh*it ko ne, recimo pravi parfumi iz tovarn parfumov (npr fragonard) so recimo po 30-60€  - in to parfumi, ne eau de parfum, kar je največ kar dobiš v navadni trgovini. plačaš (večinoma) ime.

največkrat je to elizabeth arden green tea, samo mi ni bil preveč ljub, ker je prelahek, presvež, preveč limonast. sam sem se kr navadla.



ja, sej to je to. Največ cene parfuma ima znamka, ne parfum sam. Če pa jim slučajno uspe ujet tapravo noto z naravnimi sestavinami se pa cena parfuma 2x, 3x, ali celo večkrat poveča - govorim za znamke.

Poleti tudi jz zagovarjam sveže in lahke parfume. Limonasto mandarinaste user posted image EA je kar kul ja.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 21:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

Men je pa všeč od Jil Sander-Sun.




Tudi ni slab; ampak meni diši izključno za poletje. Jih imaš pa v Duty-ju za 20€...



a to misliš v teh štacunah na meji??? to bo pa za pogledat, če bom kaj mem hodila



Tudi v teh, ali duty free na letališču.

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dragi ženski parfumi
26.12.2010 21:40:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Po istem principu je nas sine odisavil spalnico s 1/3 flaske CK Eternity (hotel nam je pripraviti presenecenje in uspelo mu je )...


user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 7:40:34   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Od Kenzo mi je všeč flower:

user posted image

..ampak samo za določene dovolj zaljubljene pomladi.


absoluten podpis, čeprav bi jz namesto pomladi napisala zime. Za moj okus je za pomlad že preveč težek.



Tale je pa tudi pri meni vodilni, vendar skoraj malo predrag. Ga pa tudi jaz uporabljam pozimi, poleti pa po večini DG-Light Blue.

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?