|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 12:52:35   
tinaaja
Drugace pa ima skuta eno ucinkovino notri, ki daje obcutek sitosti - imajo low fat skuto z manj kot 1% MM... jaz dam cez mal sadnega jogurta, ker drugace ne morem skute prebavit.. al pa banana in pasirana skuta... 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 12:57:32   
tinaaja
sami - jaz bi ti svetovala tako,da zacnes s hrano in sprehodi... ko ti gre nekaj dol in dobis malo kondicije, poglej in si kupi nekaj ornk.. ker neki pocen tud dela tko.. in te bo motilo hrescanje, pa pisanje, pa zatikanje.. kupi si kot nagrado za izgubljene kg... 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:05:36   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

sami - jaz bi ti svetovala tako,da zacnes s hrano in sprehodi... ko ti gre nekaj dol in dobis malo kondicije, poglej in si kupi nekaj ornk.. ker neki pocen tud dela tko.. in te bo motilo hrescanje, pa pisanje, pa zatikanje.. kupi si kot nagrado za izgubljene kg... 

Se strinjam...edini problem so financeuser posted image ,saj poleti ni težav z gibanjem,smo vsi navdušeni kolesarji,težava je v zimskem času,zvečer,ko gresta mala dva spat,bi mi prav pasalo,da mam kako napravo doma...bom pa vseeno še počakalauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 13:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:09:22   
RAKICA1
Sami škoda da smo toliko narezen ker bi ti jaz komot lahko  posodila drugač pa res je najbolš da začneš z sprehodi dalšimi user posted image pa tudi doma kakšno telovadbo da si najdeš na netu in zraven telovadiš
Danes pa bo moje kosilo piščančji zrezek na žaru in solata komaj čakam njami kaj boste pa ostale je kakšna ideja da imam za jutri že pripravljeno

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:11:33   
miška17
sami0804 tinaaja ima prav. Jaz bi dodala, da začni tudi s telovadbo in s tem se okrepiš, pa šlafe boš preprečila. Tudi jaz imam doma orbitrek in ga uporabljam, ko je slabo vreme, vendar me vedno skrbi, da škripanje zbudi speče otroke. Vedno me moti to škripanje.
Lp

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:11:39   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

sami - jaz bi ti svetovala tako,da zacnes s hrano in sprehodi... ko ti gre nekaj dol in dobis malo kondicije, poglej in si kupi nekaj ornk.. ker neki pocen tud dela tko.. in te bo motilo hrescanje, pa pisanje, pa zatikanje.. kupi si kot nagrado za izgubljene kg... 

Se strinjam...edini problem so financeuser posted image ,saj poleti ni težav z gibanjem,smo vsi navdušeni kolesarji,težava je v zimskem času,zvečer,ko gresta mala dva spat,bi mi prav pasalo,da mam kako napravo doma...bom pa vseeno še počakalauser posted image



lahko pogeldas na bolhi za rabljeno npr .. ce gledam svoj ene 8 let star magnetni orbitrek, je cist kul, nic ne fali..  lahko delas razne vaje - kaksno aerobiko na racunlaniku.. na youtu be imas ogromno tega..  step by step se dalec pride :) tud sprehod zvecer v mrazu ni slaba ideja.. se je pa treba spravit ja :) pa temperature nad 0 so za vogalom (upam haha)


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 13:16:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:19:11   
sami0804

Hvala,punce...ja,bom zaenkrat kar pri sprehodih ostala,pa še kako telovadbo moram naštudiratuser posted image
Sprehodi v mrazuuser posted image ,sem bila zjutraj ob osmih na sprehodu,sem kar podaljšala,ko sem otroke spravla v vrtec in šolo-je blo pa kar fajn mrzlo-ko sem prišla nazaj sem srečala sosedo,ki je tamalega peljala v vrtec...prisežem,da me pogledala,kot da mi še ena glava rasteuser posted image ,sem bla kot dedek mraz-z ivjem na laseh..

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:20:52   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

user posted image





Mmmm-to pa slastno zgledauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 13:23:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:26:45   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Sami, fuuuul je dobro. Jaz imam noro rada zelenjavo, sadja pa sploh ne maram.
Tako, da mene nese večna čokolada, smokiji.... Sendviči.. user posted image


Hmm,tako nekako...seveda obvezno v čimbolj poznih večernih urahuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 13:29:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:55:18   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Sami, fuuuul je dobro. Jaz imam noro rada zelenjavo, sadja pa sploh ne maram.
Tako, da mene nese večna čokolada, smokiji.... Sendviči.. user posted image


Hmm,tako nekako...seveda obvezno v čimbolj poznih večernih urahuser posted image



punce, jaz sem pol leta jedla vsak vecer po 200g teh svinjarij.. + vsa ostala hrana prekomerno.. kao rabim... iz milion enih izgovorv.. mal je treba razpucat v glavi in nvidit cilj in zavestno rect NE... pa predvsem ne kupovat.. zdaj imam lindt praline ze en teden doma, zaprte.. rizevo cokoado, ki ji je ena boljsih, se vedno na polici.. ja ja pride dan, ko me zmanjka in jem ampak se kar pridno drzim.. pac si recem - NE BOM. Dost je bilo izgovorov. namesto cokolade pojej jabolko in isci vzrok, ki te sili k temu, ZAKAJ bi to jedla..

in ce hocte skujsat in to obdrzat, morate zacet delat na tem odnosu - da cenimo sebe in nismo smetisnja in se bomo odlocite,da bomo izbirale zdravo in z glavo, ne ocmi. Dokler tega ne spucas, je brez veze tud poskusat.. 

Zato pravim,da ne stradat, jej 5-6x na dan, da ne cutis pritiska in volcje lakote.. ker to nas pol nese.. ce sem lacna bom tud ob 10 zvecer pojedla jabolko, madarino... ne pa kruha..

Tole zgoraj je vse tudi zame, da jaz ponavljam zase in se poskusam drzat tega user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:58:35   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

No, po temle jaz delam, pa še ful se smejim zraven, ko so tipi v pajkicah tako hecni user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=ryuGJhAIZNo


Super evo za menoj je pol urna telovadba sem prov vesela in zadovoljna seboj user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj se pa morem samo še vsak dan lotiti da bom telovadila

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 13:58:46   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Sami, fuuuul je dobro. Jaz imam noro rada zelenjavo, sadja pa sploh ne maram.
Tako, da mene nese večna čokolada, smokiji.... Sendviči.. user posted image


Hmm,tako nekako...seveda obvezno v čimbolj poznih večernih urahuser posted image



Ja, ja! Točno. Pa vikendi so zame strup, jao... user posted image
Meni je problem: ko me prime jest, me prime. Ni takega faktorja, da bi me prepričal, da ni vredno...


Zdaj pa v službo. Bodite pridneuser posted image



vidis, edino ti si ta faktor, ki se lahko preprica.. zakaj ne? pa saj ni hrana edini uzitek v zivljenju.. ali nacin da si srecna.. razpucat je treba glavo.,da lahko uspesno shujsas in tam ostanes.. Faktor - zdravje, to,da ne zbolis, da se bos postarala in videla vnuke, ne pa da te infakrt rukne.. dobro pucutje..
The real group skupina ima en dober komad kje pojejo o cimetovih struckah - a minute on your lips and a lifetime on your hips... Kako res.. kratkotrajen uzitke menjamo za dolgotrajne probleme user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 16:23:49   
kai1
ojla

Bi se vam še jaz pridružila. Sem 4,5 mesecev po porodu. Probala bom spremenit prehrano in ta je po Motignjaku.
Trenutno imam 61kg. Najprej bi rada prišla do 55kg, nato pa še do 51kg( to so kg izpred 10 let).
Sicer pa vsakodnevno vozičkanje in vaje za krepitev mišic, za začetek.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 17:34:02   
aleksandra123
S tem se tudi jaz strinjam. Doma imam orbitrek, ki sem ga pred leti pridno uporabljala, sedaj pa se ne morem več pripravit k tovrstni rekreaciji. Fitnesi in aerobike mi tudi ne sedejo, pohodi ali tek zunaj so mi pa super. Tudi danes sem šla za dve uri hitro hodit, čeprav je res divje mraz(ves popoldan se drži na minus 5).

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 19:29:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 19:40:40   
miška17

TABELA   3.1.2011               
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
Tinkara78            0,0kg    0,0kg      66,5kg       60kg          66,5kg
miška17               0,0kg    0,0kg       87,0kg      75kg          87,0kg
lija34                    0,0kg    0,0kg       67,8kg      57kg         67,8kg
soncika                 0,0kg    0,0kg       74,9kg      63kg         74,9kg
UmpaLumpa         0,0kg    0,0kg       92,5kg      70kg         92,5kg
neika   
                  0,0kg   0,0kg        78kg         65kg         78kg
tinaaja                  
0,0kg   0,0kg       72,9kg       65kg         72,9kg
pimpa                    0,0kg   0,0kg        99kg         70kg         99kg
Pinga                     0,0kg   0,0kg        90,4kg      70kg         90,4kg
RAKICA1               0,0kg   0,0kg         65,0kg      60kg        65,0kg
soncnica 3             0,0kg   0,0kg         75,5kg     65kg        75,5kg
nina166                 0,0kg   0,0kg         55kg        45kg        55kg
Mala_Ajda            
0,0kg   0,0kg         60kg        58kg        60kg
becky27               
0,0kg   0,0kg         75kg        68kg        75kg
urshak                   0,0kg   0,0kg         99,9kg     80kg         99,9kg
suzy85                  0,0kg   0,0kg          89,7kg    70kg         89,7kg
Kavalirka              0,0kg   0,0kg          73,5kg    60kg         73,5kg
zavesa_               
0,0kg   0,0kg         109kg      80kg         109kg
pikapoka31         
0,0kg   0,0kg          86kg       74kg          86kg
jakopino               0,0kg   0,0kg          88,3kg    75kg          88,3kg
josephine27         0,0kg   0,0kg          94,6kg    70kg          94,6kg
Arwenko               0,0kg   0,0kg          110kg     70kg          110kg
pikapolonice         0,0kg   0,0kg          61kg       56kg          61kg
aleksandra123     0,0kg   0,0kg          75,9kg    65kg          75,9kg
sami0804             0,0kg   0,0kg          118,9kg   99kg         118,9kg
lidija1980             0,0kg   0,0kg          107kg      87kg         107kg
kolumbo                0,0kg   0,0kg           97,6kg    78kg          97,6kg
kai1                       0,0kg   0,0kg           61kg       55kg          61kg



lumpa6
rozinica33
jenii
tropical
sarin


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,10.1.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.




(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 19:42:02   
miška17
UmpaLumpa sem popravila podatke.user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 19:44:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška17)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 20:26:12   
suzy85
Čer!
Moje kosilo danes je bilo makaronovo meso (se mu ne morem upreti) in solata z jajčko. Proti večeru smo šli sosedu voščit za abrahama, ampak sem se držala in nisem jedla kruha, ampak samo klobase in sir ter kalčke. Sicer sem se pregrešila, ker sem pojedla košček torte, ampak je res bila dobra. Se tolažim s tem, da sem jo pojedla pred 18. uro user posted image

Zdajle pa spravim hčerko spat, jst pa šibam na orbitrek. Zjutraj mi res ni blo zunaj za hodit, je blo premrzlo user posted image

Lahko noč!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 21:03:24   
jakopino
Ojla punce!
Tudi jaz sem z vašo pomočjo danes preživela uspešen dan brez pregreh.Me je pa kako uro po kosilu mikalo po sladkem sam je bilo na naši temi veliko za prebrat pa sem se nekak uprla.pol sem šla pa na razprodaje pa sem si kupla nove škorence za sneg in majčke za zumbo ,da dobim mal dodatne motivacije in volje po rekreacijiuser posted image . No saj v pon. in sre. ni problema ampak ostale dni pa so kar neki izgovori. lpuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 22:13:11   
rozinca33
Čestitke vsem tistim, ki ste uspele po planih preživet prvi in drugi dan, ostalim pa v tolažbo "Vaja dela mojstra, če mojster dela vajo!"
Meni je včeraj uspelo, da po 18. uri nisem več jedla, čeprav je moj pred mene postavil čokolado in lešnikove palčke, ker ve, kako rada jih imam user posted image  Pa sem ugotovila, da če ne začnem, pol sploh ni problema nehat user posted image user posted image user posted image
Danes sem pa zaradi dopoldanskega obiska bolj pozno začela kuhat, zato sem za dopoldansko malico imela slane palčke in lešnikove palčke. Kosilo ni bilo prav nič dietno (pečene svinske rebrce in pečen krompir ter rdeča pesa).
Mi je pa uspelo, da danes nisem pojedla niti koščka čokolade in niti enega bonbona. Tak da počasi pa ziher.
Tinaaja - sem se fejst zamislila nad tvojo izjavo, da nismo smetiš-kante. In čist res je!!!
Rekreirala sem pa danes po sili razmer - in sicer sem šla peš v šolo na govorilne ure (šola pa na hribu, tak da sem fino pihala, da sem prišla gor).
Lepe sanje vsem jutri pa v nove zmage user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?