|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 23:43:28   
aleksandra123
Živjo,
tudi moj drugi dan je uspešno minil brez prekrškov in z dvema urama hoje.
Zdi se mi, da nam tole naše dopisovanje kar nekako daje voljo. Bomo zdržale tudi jutri, ok?


(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.1.2011 23:49:16   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Živjo,
tudi moj drugi dan je uspešno minil brez prekrškov in z dvema urama hoje.
Zdi se mi, da nam tole naše dopisovanje kar nekako daje voljo. Bomo zdržale tudi jutri, ok?



normalno da bomo!user posted image user posted image

Moj dan je bil tudi dokaj uspešen,večerja mi je sicer nekam pobegnilauser posted image ,sem kar jabolko pojedla-samo zdaj sem lačna kot sto vragov-bom hitro skočila pod odejo,preden hladilnik napadem...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 0:36:44   
tropical
Moji podatki. Sedaj jih imam 84 kg , moja želja je 65 kg. Upam da mi uspe vsaj polovico kg spravit.


< Sporočilo je popravil tropical -- 5.1.2011 0:39:28 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 7:37:58   
pikapolonice
Moj današnji zajtrk stisnjen pomarančni sok in mali kos domačega polnozrnatega kruha. Za malico do kosila kivi. Kosilo imam danes v planu čisto govejo juho, govedino in solato. Za popoldansko malico pa še ne vem. Verjetno kakšno solato.

< Sporočilo je popravil pikapolonice -- 5.1.2011 7:38:43 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 7:44:36   
Pinga
Ojla !

Tudi moj drugi dan uspešen. Sicer bi za kosilo lahko pojedla malo manj pečenega krompirja, ampak dobro, počasi pa bo.
Potem sem šla še za eno uro na fitnes ( orbitrek in tekalna steza ). Ko sem prišla domov bi sicer lahko pojedla vola, pa sem maznila samo 1 rižev vafelj.

Ful mi manjka da bi lahko namesto kakega obroka pojedla sadje, pa ne smem. Imam namreč alergijo na skoraj vse sveže sadje.

Pa tudi spila bi lahko več. Za 2,5 litra na dan se moram že ful silit.

Aja še to sem hotela vprašat. A se tehtate vsak dan ?

Lp
Pinga

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 7:52:12   
RAKICA1
user posted image user posted image Dobro jutročas za dobrouser posted image user posted image ki vam jo tudi posterem upam da vam bo pasalauser posted image user posted image
No za menoj je tudi kolikor toliko uspešen dan malo sem se pregrešila user posted image ampak sem potem imela kazen da sem toliko več spila vodeuser posted image ,sedaj pa pod topel tuš da vidim kaj mi bo pokazala moja prijateljica vagauser posted image user posted image user posted image user posted image kakšen bo rezultat na njej od včeraj.Čestitke vsem za uspešen drugi danuser posted image user posted image user posted image user posted image tudi za tiste čestitke ki ste malo se pregrešile saj bo z časoma vse bolš in bolšuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 9:07:16   
sami0804
Dobro jutro!

Prispela z jutranjega sprehoda,zdaj pa zajtrk in kavica.
Za zajtrk bo kar zelenjavno-mesna juha,ki je ostala od včerajšnjega kosila,kava bo pa z veliko mleka-to pa je stvar,ki mi je nobena dieta ne more vzet!user posted image
Drugače,kar se tiče grešenja,je moje mnenje,da s tem se lahko ubadajo ljudje,ki imajo manj kil za izgubit,jaz recimo,ko sem težkokategornik,si ne znam predstavljat,da do konca hujšanja ne pojem nič sladkega-enostavno se ne izide,ker tukaj ni govora o 2-mesečni dieti,ampak dejansko o doživljenski spremembi prehranjevanja in ko bom znala te grehe pravilno uvrstit v vsakodnevno prehrano+gibanje,seveda,sem zmagovalkauser posted image
Nisem še čisto tam,vendar se počasi bližam..

Hvala,da ste me braleuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 9:20:20   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Dobro jutro!

Prispela z jutranjega sprehoda,zdaj pa zajtrk in kavica.
Za zajtrk bo kar zelenjavno-mesna juha,ki je ostala od včerajšnjega kosila,kava bo pa z veliko mleka-to pa je stvar,ki mi je nobena dieta ne more vzet!user posted image
Drugače,kar se tiče grešenja,je moje mnenje,da s tem se lahko ubadajo ljudje,ki imajo manj kil za izgubit,jaz recimo,ko sem težkokategornik,si ne znam predstavljat,da do konca hujšanja ne pojem nič sladkega-enostavno se ne izide,ker tukaj ni govora o 2-mesečni dieti,ampak dejansko o doživljenski spremembi prehranjevanja in ko bom znala te grehe pravilno uvrstit v vsakodnevno prehrano+gibanje,seveda,sem zmagovalkauser posted image
Nisem še čisto tam,vendar se počasi bližam..

Hvala,da ste me braleuser posted image




Pozdrav
Tole si dobro napisana.
Sicer bom malo šla s teme vendar imam vprašanje zate. Si ti s tistega kraja kjer se vsako leto odvija slatkih 6. To je 6 ur teka v cca. kilometrskem krogu? 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 9:44:39   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Sicer bom malo šla s teme vendar imam vprašanje zate. Si ti s tistega kraja kjer se vsako leto odvija slatkih 6. To je 6 ur teka v cca. kilometrskem krogu? 

Sem šla malo pogooglatuser posted image in videla ,da je res-se odvijauser posted image


< Sporočilo je popravil sami0804 -- 5.1.2011 9:55:39 >

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   [Brisano sporočilo]
5.1.2011 10:00:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 10:00:38   
aleksandra123
Dan!
Ker si ravno vprašala, ja tehtam se vsak dan, včasih tudi večkrat, ker sem pač takooo radovedna. Rezultat zaenkrat ne kaže nobenega napredka, ampak saj do ponedeljka je še daleč. Zaenkrat se držim svojih pravil-sladkarija, bel kruh in alko nič, če to ne bo zadosti, bo treba sistem zaostriti.
Danes imam v planu kar ponovitev včerajšnjega jedilnika-pomarančni sok, krispy z jogurtom, za kosilo repa, šunka in krompir, potem pa sadna solata. Upam, da mi bo uspelo zdržat.
Se beremo!

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 10:14:53   
lija34
Kaj me jedi napišem celo stran pol me pa ven vrže. Bom bolj kratka.

v glavnem drugi dan je uspel user posted image , velika spodbuda mi je tale forum, vsem nam bo uspelo. Včeraj sem začela s sobno telovadbo 25 min., danes podaljšam vsaj na 45 min., pa še vozičkanje.
Kolikor sem vas uspela prebrati pa je na mojem jedilniku več hrane, kot razvado sem si pustila košček temne čokolade, pa ne več kot dve kavi dnevno. Če pa ne bo šlo, bom pa še zmanjšala.
Tehtala se bom pa samo ob ponedeljkih zjutraj.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 10:25:24   
soncnica 3
Še ena se pokornoi javljam.user posted image
Kaj jem imam bolj malo časa pisat, 2 ni je šlo kar ok, čeprav sem se v poned. pri sosedovi tetici pregrešila s piškotki pa včeraj s koščkom tortice, novoletna voščola še pač. Pa  mi ni žal, ker nisem pretitravala.

Ja, ja tudi jaz sem taka, ko začnem ŽRRRRRRRRRRRRRET se ne morem ustavit. Ja in to je to, čeprav se nenehno prepričujem, da mi ni treba vsega zbasat v usta, pa kar navalim... Tisto glede lačnih oči pa itak drži.

Imam pa en majcen dosežek od včeraj v dobrem - namrež, mož je jedel slan kikiriki, jaz pa sem se zadržala, yes!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pred prazniki sem že začela delat vaje po Cindy-jinem DVD-ju in mi je včeš, tako d asem od ponedeljka spet nadaljevala. Če pa ima katera še kakšen dober DVD se priporočam.
Tako pridne bodite, jejte zmerno in zdravo, pa si pišemo, meni s eje namreč zbudila naša Biba.



(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 10:49:19   
becky27
Pozdravček,
tudi jst sm moram pohvalit, da sem 2. dan uspešno zdržala in sem prov ponosna nase.Pa jst hujšam po metodi manj jej in se ne bom odpovedala nobeni stvari. Čokolado jem ampak samo 1 košček, ker prej je blo hit 100g čokolade koncuser posted image .Drugače sem si rekla da po 17h ne jem več ali najkasneje ob 18h. Aja pa še obroke sm si zmanjšala, tko da upam, da se bom držala tega,...Pa bravo vsem namuser posted image user posted image user posted image user posted image
Men so tud dobre vaje za Winsor pilates, 20min na dan in so res razultati,...sam je treba vztrajat.Na youtube maš te vaje, drugač sem si pa jst s partisa posnela.Nisem jih pa delala že od poletjauser posted image , tko da danes začnem še mal telovadit. Vsem pa lepe pozdravčke in polne želodčke zdrave hrane 

_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 10:56:30   
aleksandra123
Ej punce, same dobre novice! Dobro se držimo! Če ima katera krizo, naj se pa tukaj javi in jo bomo vzpodbujale. Jaz bom prva, ki bo v petek popoldne prosjačila za duševno pomoč. mater, še vedno se obnašam kot najstnica, ki misli, da je treba v petkih in sobotah nujno ven in si privoščit. 

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 11:23:36   
aleksandra123
Moja vzpodbuda je bila ravnokar, ko sem se oblačila za ven, pogled na zapete hlače in obroč špeha, ki se nabira okoli pasu. Dobro, da je zima in je treba še pulover in jakno čez oblečt. Do pomladi, ki jo mimogrede komaj čakam, bo treba tole precej, precej zmanjšat. Ve katera za kakšne dobre vaje izključno za trebuh?

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 11:42:40   
maronine
pozdravljene,vidim da vas je tu na tej temi več.jaz bi se tudi rada rešila kakih 20kg viška ki so posledica treh nosečnosti in čokolade.pa bi prosila če me dodate v tabelo.moja trenutna teža je 92kg rada bi prišla vsaj na 70.sem pa na ločevalni in dans je oh dan,za večerjo bo pa namesto sladice sobno kolouser posted image ,ker če začnem s sladico....ne bo ostalo pri eni...prvi dan mi je uspelo lepo pregonit eno uro in tako bom vsak drug dan kolesarila.vidim da se dobro držite,mi je pa jasno da brez malih grehov verjetn ne bo šlo.veliko trdne volje vam -nam želim!!lep dan!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 12:09:06   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Dobro jutro!

Prispela z jutranjega sprehoda,zdaj pa zajtrk in kavica.
Za zajtrk bo kar zelenjavno-mesna juha,ki je ostala od včerajšnjega kosila,kava bo pa z veliko mleka-to pa je stvar,ki mi je nobena dieta ne more vzet!user posted image
Drugače,kar se tiče grešenja,je moje mnenje,da s tem se lahko ubadajo ljudje,ki imajo manj kil za izgubit,jaz recimo,ko sem težkokategornik,si ne znam predstavljat,da do konca hujšanja ne pojem nič sladkega-enostavno se ne izide,ker tukaj ni govora o 2-mesečni dieti,ampak dejansko o doživljenski spremembi prehranjevanja in ko bom znala te grehe pravilno uvrstit v vsakodnevno prehrano+gibanje,seveda,sem zmagovalkauser posted image
Nisem še čisto tam,vendar se počasi bližam..

Hvala,da ste me braleuser posted image




Pozdrav
Tole si dobro napisana.
Sicer bom malo šla s teme vendar imam vprašanje zate. Si ti s tistega kraja kjer se vsako leto odvija slatkih 6. To je 6 ur teka v cca. kilometrskem krogu? 


Jaz pa se z vama ne strinjam mogoče bosta povedali da je meni lahko ker imam toliko kg sedaj ni user posted image ker jaz sem jih imela prvič ko sam začela hujšati 90kg in sem prišla na 67kg in sedaj drugič ko hujšam po porodu sem začela z 86kg in sem se tudi pregrešila tako kot se sedaj pregrešim sam imam zato tudi kazen da ne pridelam nazaj gor ampak da mi ostane isto Vsem je enako če se pregrešimo bile že suhe ali močne če se pregrešiš se pregrešiš ni tukaj druzga

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 12:11:01   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Moja vzpodbuda je bila ravnokar, ko sem se oblačila za ven, pogled na zapete hlače in obroč špeha, ki se nabira okoli pasu. Dobro, da je zima in je treba še pulover in jakno čez oblečt. Do pomladi, ki jo mimogrede komaj čakam, bo treba tole precej, precej zmanjšat. Ve katera za kakšne dobre vaje izključno za trebuh?

pri meni je bilo takrat tudi ko sem začela tako user posted image sedaj pa je kontra vse mi je preveliko tako da se moram sedaj ko so razprodaje iti malo v šoping da si kakšne hlače nabavim da bi bodo prov da nebo preveliko vse user posted image pa sem potem kot kakšen klovenuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 12:30:22   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz pa se z vama ne strinjam mogoče bosta povedali da je meni lahko ker imam toliko kg sedaj ni user posted image ker jaz sem jih imela prvič ko sam začela hujšati 90kg in sem prišla na 67kg in sedaj drugič ko hujšam po porodu sem začela z 86kg in sem se tudi pregrešila tako kot se sedaj pregrešim sam imam zato tudi kazen da ne pridelam nazaj gor ampak da mi ostane isto Vsem je enako če se pregrešimo bile že suhe ali močne če se pregrešiš se pregrešiš ni tukaj druzga

Hm...se bojim,da si me narobe razumelauser posted image
Nisem hotela napisat,da bi bilo nekomu,ki ima manj kil viška,lažje hujšat,je skoraj pravilo,da je par kil viška skoraj težje oklestit,kot pa več-govorila sem bolj iz svojih izkušenj,ko se spomnim vseh nesmiselnih diet v svojem življenju.Ponavadi so se končale,po prvem piškotu,ko se mi je naivno zdelo,da se bo pa zdaj svet zrušo,ker sem pojedla nekaj prepovedanega in itak nima več smisla nadaljevatuser posted image

Občudujem ljudi,ki imajo tako trdno voljo,da se nikoli ne pregrešijo(čeprav žal,nobenega takega ne poznam),jaz na žalost je nimam-imam pa trdno voljo,da spremenim svoje prehranjevanje,pa čeprav bom zaradi nediscipline zgubila manj v daljšem časuuser posted image

Upam,da te nisem užalila,ni bil moj namen-veliko motivacije namreč črpam iz tvojih postovuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
5.1.2011 12:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
5.1.2011 12:37:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 12:59:45   
kai1
oj

Se strinjam, kar se tiče pregreh. Jaz običajno grešim, saj drugače ne zdržim brez sladkarij. Se pa ne nažiram z njimi. Če ne pojem kaj sladkega, me boli glava, pa zebe me.
Danes sem bila že 40min na stezi, hitra hoja, zvečer grem pa še na aerobiko, pa mogoče še kaj vozičkanja.

Današnji jedilnik;
Z: jabolko, 2 kosa polnozrnatega kruha in marmelada BS, bela kava
M: jabolko
K: juha, rjavi riž, zelenjava, solata
V: skuta z jogurtom
Če po potreba po aerobiki še en navaden jogurt.

Današnja že narejena pregreha 4 medenjaki. Pri tem bo ostalo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 13:16:34   
aleksandra123
Tudi jaz imam na srečo, kot je že ena prej napisala, izbor cunj za težo med 55 in 76 kg. No ja, tiste za 55 že 10 let počivajo, ampak sem pa še pred 2 leti uporabljala tiste za 60 kg. So še čisto ok, prav rada bi jih nosila, ne pa te široke puloverje temnih barv, ki kao zakrijejo špeh.
Zdaj moram pa nehat, mož me čaka, šibava na pohod, se beremo kasneje.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.1.2011 13:50:54   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz pa se z vama ne strinjam mogoče bosta povedali da je meni lahko ker imam toliko kg sedaj ni user posted image ker jaz sem jih imela prvič ko sam začela hujšati 90kg in sem prišla na 67kg in sedaj drugič ko hujšam po porodu sem začela z 86kg in sem se tudi pregrešila tako kot se sedaj pregrešim sam imam zato tudi kazen da ne pridelam nazaj gor ampak da mi ostane isto Vsem je enako če se pregrešimo bile že suhe ali močne če se pregrešiš se pregrešiš ni tukaj druzga

Hm...se bojim,da si me narobe razumelauser posted image
Nisem hotela napisat,da bi bilo nekomu,ki ima manj kil viška,lažje hujšat,je skoraj pravilo,da je par kil viška skoraj težje oklestit,kot pa več-govorila sem bolj iz svojih izkušenj,ko se spomnim vseh nesmiselnih diet v svojem življenju.Ponavadi so se končale,po prvem piškotu,ko se mi je naivno zdelo,da se bo pa zdaj svet zrušo,ker sem pojedla nekaj prepovedanega in itak nima več smisla nadaljevatuser posted image

Občudujem ljudi,ki imajo tako trdno voljo,da se nikoli ne pregrešijo(čeprav žal,nobenega takega ne poznam),jaz na žalost je nimam-imam pa trdno voljo,da spremenim svoje prehranjevanje,pa čeprav bom zaradi nediscipline zgubila manj v daljšem časuuser posted image

Upam,da te nisem užalila,ni bil moj namen-veliko motivacije namreč črpam iz tvojih postovuser posted image


Ne nisi me vžalila samo sem pač svoje mnenje povedala tudi jaz tko da ni noben problem user posted image vse je vredu.Glede grešenja sem pa jaz ista samo vem če se pregrešim da morem spiti 1l vode in to je pri meni vedno kazen se pa velikokrat znam pregrešiti in veliko spijem na dan od 4l naprej

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?