|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
18.1.2011 18:15:41   
divans1
Super, samo da je vse v redu. Nč hudega, če se ti še ne pozna, boš videla, kar naenkrat boš hodila s svojo okroglo žogico naokrog...hehehe...

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
18.1.2011 18:32:42   
coris
monci2...user posted image  ne sekiraj se meni se trebuh pozna komaj 3 tedne pa sem ze v 23 tednu nosečnosti. prej pa nisem imela čisto nič trebuha..res čisto nič. sedaj pa je v 3 tednih zrasel in nadoknadil vse za nazaj user posted image  sem kot balončekuser posted image  nič se sekirat, vse bo ok...raje si reci.....A ni super ker spadam v krog tistih ki nosečnost super prenašajo in obdobje moje nosečnosti je najlepše obdobje user posted image  počutim se super in sigurno se tudi dojenček počuti zelo dobro user posted image

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
18.1.2011 19:26:21   
Anonimen
monci2 kako si opravila nuhalno?SRECNO

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
19.1.2011 10:32:48   
monci2
drug teden jo imam ( petek ) :))) javim!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
28.1.2011 12:50:19   
monci2
Eiii punce!! Kako ste?? Dans imela nuhalno - rezultati več kot supr!! Jeeejjj... Trebuščija še kr ni, mi je rekel, da je glavno, da otrokec raste kot mora, naj se ne sekiram z malenkostmi :)))

Lep dan usem!user posted image user posted image

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
12.2.2011 12:54:14   
RedButterfly
pozdravljene! sm nova tukaj, zate se še ne znajdem dobro. Samo to temo sem našla da bi ustrezala mojemu vprašanju, zato bom vprašala kar tukaj.  Zanima me do kakšne mere so lahko znaki samo psihični? imam boleče prsi, vrtoglavico, pogosto uriniranje, včeraj pa se mi je pojavil blag krvavi izcedek. najprej sem mislila da sem predčasno dobila menstruacijo vendar pa je ta v prvem dnevu zelo močna, pa tudi izcedek je minil po 5 min.. user posted image bi morala dobiti v teh dneh, verjetno v roku 2 dni.

Odločila sem se da bom v pon delala test, bi takrat že moralo pokazati?


_____________________________

Vse se DA, če se HOČE!

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
12.2.2011 17:15:24   
monci2
hei :))

hmmm...ma jaz mislim, da zna psiha kr lepo ponagajat, še posebej, če si res želiš user posted image ... Meni se je 2 x zgodilo isto, ko pa sm bila res noseča, pa sm čutila ( znakov ni bilo, preprosto čutiš - vsi znaki so pr meni prišli komaj 7. teden ) in se mi s testom ni mudilo- nardila sm ga, čeprav sm bila 100%, da sem nosečka..user posted image ..

počakaj še 2-3 dni in pol naredi testek, držim pesti za user posted image user posted image ..ne pozabi javit rezultata...

(odgovor članu RedButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
12.2.2011 17:16:52   
monci2
p.s. test ponavadi pokaže takoj po izostanku m..

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
13.2.2011 18:07:03   
RedButterfly
spet jazuser posted image danes se mi je spet pojavil izcedek-tokrat bolj rjavkast. Najprej sem mislila da se je pojavilauser posted image vendar je use izginilo se pa pojavi vsakič ko grem na wc malo tega rjavkastega. Drugače nič. kaj naj bi to pomenilo? jutri kupim test. Pa hvala vam da držive pesti vendar si otroka še ne želim, ne pri svojih 20letih user posted image

_____________________________

Vse se DA, če se HOČE!

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
14.2.2011 13:58:34   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: RedButterfly

spet jazuser posted image danes se mi je spet pojavil izcedek-tokrat bolj rjavkast. Najprej sem mislila da se je pojavilauser posted image vendar je use izginilo se pa pojavi vsakič ko grem na wc malo tega rjavkastega. Drugače nič. kaj naj bi to pomenilo? jutri kupim test. Pa hvala vam da držive pesti vendar si otroka še ne želim, ne pri svojih 20letih user posted image


ja boš pa mende ja mela kontracepcijo (pa magari dvojno), če nočeš met otroka, ne pa da boš ugibala, če si noseča in si kupvala teste.

(odgovor članu RedButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
15.2.2011 7:51:05   
RedButterfly
ja se zavedam svojih napak. Bom seveda dala vnaprej več pozornosti kontracepcijiuser posted image Hvala za tvojo skrb user posted image mam pa še eno vprašanje. A verjamete da se da karkoli narediti da vplivaš na otrokov spol? Nekje sem našla celo nek koledarček, kjer napišeš datum spočetja in tvoj datum pa ti napoveuser posted image sicer se na to nebi zanašala, ampak ali je le možno?user posted image

drugače pa se mi jeuser posted image normalizirala, tako da niti testa nisem kupovala. Ampak še vedno nevem kaj naj bi ihzcedki pomenili, ker jih nikoli nimam pred menstruacijo. Ali to pomeni da je prišlo do oploditve, vendar ni bila uspešna ugnezditev? nekje sem prebrala da je nekaj na temuser posted image če slučajno katera veuser posted image


_____________________________

Vse se DA, če se HOČE!

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
15.2.2011 9:21:41   
monci2
user posted image user posted image  hmmm..mislim, da ni prišlo do oploditve ( strah in glava sta ti nardila preglavice in mogoče zakasnitev- ne bi rekla, da karkoli druga:)) ... če lahko vplivaš na spol?:) Jaz mislim, da ženska čuti, kaj nosi v buščijo ( punčko ali fantka )...user posted image  to pa je tudi vse user posted image

(odgovor članu RedButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
15.2.2011 13:43:06   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: monci2

user posted image user posted image  hmmm..mislim, da ni prišlo do oploditve ( strah in glava sta ti nardila preglavice in mogoče zakasnitev- ne bi rekla, da karkoli druga:)) ... če lahko vplivaš na spol?:) Jaz mislim, da ženska čuti, kaj nosi v buščijo ( punčko ali fantka )...user posted image  to pa je tudi vse user posted image


ja ja, jst sm tud slutila, da bo fantek, včeri se je pa izakazalo, da bo verjetno punčkauser posted image pa razni kitajski koledarji so mi skoz napovedovali fantka, vedno je bil fantek, kamor koli sm vpisala podatke. larifari itak, ampak vseen zabavnouser posted image

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
15.2.2011 19:35:47   
monci2
hahah:))) ja... meni tudi po vseh koledarjih fantek..ok..jaz imam fulll občutek, da bo punčka :) 2.3. bom skoraj zagotovo vedela, pa bomo videli, koliko gre zaupat notranjem instinktu user posted image  javim! user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
16.2.2011 17:30:39   
coris
no meni so  pa vsi znaki (slabosti, mozolji ki jih še puberteti nisem imela, oblika trebuščka, ) in vsi koledarji govorili da bo punčka in res bo punčkauser posted image user posted image  nama je bilo pa vseeno za spoluser posted image

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
17.2.2011 17:38:04   
monci2
user posted image  jaz zvem čez slaba 2 tedna..javim..:)) ampak bolj stavim na svoje občutke, kot koledarče:))

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: izginili vsi znaki nosečnosti
2.3.2011 14:28:58   
monci2
punčka :)) koledarji so dajali napačne inf :))..moj občutek je bil pravi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monci2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?