|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 22:18:18   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Helou, še midva, še midvauser posted image

Da nemudoma izkoristim akumulirano znanje:
Kakšno stajico naj nabavim LBjčku?

mi je nismo imeli, ker bi M noter zdržal ravno 3 sekunde. v skrajnem primeru sem ga dala v posteljo, sicer je bil pa na tleh.


user posted image user posted image user posted image Pri nas ista situacija. Gre pa tudi stalno vsepovsod z mano. V kopalnici ona lepo sedi na kahlici in si zobke umiva. Je čist obsedena s tem. Jaz pa v miru opravim vse kar rabim user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 10.1.2011 22:25:52 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 22:20:08   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

SUPER Reby!

Evo še neju tule user posted image  Zaenkrat smo zdravi. Upam, da traja dalj kot en teden user posted image  Je šel ful z veseljem v vrtec, domov je prišel totalno razpoložen. Je takoj povedal, katera punčka je bila v vrtcu ... Jo je zgleda že ful pogrešal user posted image


Iiiii! Faca K! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hehe - mamo pa samo klepetalčke doma! Kot da berem o naši mali miss. Niti sekunde ni tiho. No, seveda si občano tudi ob treh ponoči zmislil, da ni treba spat in se bomo pogovarjali user posted image

Goldy, reby & ancikabancika - kako? Slabosti so (še vedno) ?


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 10.1.2011 22:26:39 >

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 22:49:22   
Sempervivum
Sami klepetalčki torej. Ja pol pa res mora hitro mint tale smotana zima, da se kaj vidimo, pa da naši mali nadebudneži kakšno rečejo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 7:59:59   
Reby
Dobro jutro user posted image
Kot se za novo temo spodobi, najprej kavica.

user posted image

Kako sem vesela, da smo spet vse tuki skupaj in aktivne. Sem vas pogrešala.
Semper - jaz tut komi čakam, da bo pomlad in užgemo eno debato v zoo, al pa kje drugje user posted image
Se* - slabosti ni bilo do včeraj, pa še to mi je bilo slabo kakšnih 5 minut in sem mislila, da bom bruhala, potem pa nč več. Super, da si mala tako rada umiva zobke. Midva si jih po novem umivava tako, da on meni z mojo ščetko, jaz pa njemu, ta sistem edino pali user posted image
Goldy - navijam za srčka user posted image  user posted image  user posted image  In pa da se danes vidmo. Bibon, upam da tudi vi2 z LB-jčkom prideta.
lučka - evo, sem pozabla Ribiča Pepeta, to tut naš rad posluša in ful gleda, ko govori tist kakadu (pr nas mu rečemo papagaj). Naj hitro pride M, da bomo spet skupaj cartale.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 9:53:06   
anci banci
evo da se še jaz pofočkam tukaj....

a ja ne vem če sem povedala...baje bomo imeli še enega fanta...jupiii...sem vedela...

moj Svitko tud skoz hodi za mano al pa za atijem, če greva na wc gre za nama, če greva v kuhijo...skratka vsepovsod:)

zdele šibam ginkologu da spesniva za podlajšanje bolniške..ker res ne bi več šla delat, se tale moj delodajalec spravlja name tud zdej ko sme na bolniški, ravno včeraj sem dobila pošto domov -pisno opozorilo pred odpovedjo pogodbe zaradi krivdnih razlogov....za bruhat....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 10:03:08   
ledenka
jutro user posted image  

ja, tastare smo tule user posted image  

Reby, hvala za kavico!

anci, ta tvoj delodajalec je pa user posted image user posted image  a ni tako, da s sladkorno dobiš podaljšanje?

risanke - M jih ne mara... razen Lokomotivčka Tomaža. To pa gleda kot začaran, tudi 3 zaporedoma user posted image  drugače pa ni neki navdušen nad TVjem.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 14:19:28   
ledenka
čvekiceeee, ste pa tiho danes user posted image  sem nas morala iz druge strani pobrat!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 15:13:13   
gapii27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridna....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 16:00:44   
Goldy
Sam tolk, da javim - imamo enega srčka!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 16:16:23   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Sam tolk, da javim - imamo enega srčka!user posted image


Še tukaj čestitke user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem pa dobila podaljšano bolniško do 15.3. Jupiiii user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 16:20:42   
sonček33
Goldy, čestitam.

Reby, superca.

L je bolan. Jaz utrujena. Ampak bo. Pečem palačinke, potem grem na govorilne ure.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 16:24:20   
Reby
sonči - pikapoke za L user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 17:41:20   
biba007
Helou pupike. Super hvala za input vizavi stajca projekt, zlate steuser posted image

Sonček, pikepokice.Priznam, da sem po tistem o palačinkah tole skoraj spregledalauser posted image
Anči, bravo za lulčka. Fantje so zakon. No, pa punčke tudi, k'nedeuser posted image . O delodajalcu ne bom nič. Eh, pa bom vseeno: da bi ga človek nalomiluser posted image . Si bom gladko namislila, da tole ni hejtspičuser posted image
Rebiček, še tule: fajn za bolniškouser posted image
Gapi, sem vidla fotkice, pa vi ste res že pravi alpinistiuser posted image
Ajsi, a veš, da sem te dni mislila nate. Zaradi poročil. Mah, pa ne bom tule ... evo, ena sama diskretnost me jeuser posted image . Sta z Mjem zdrava?
Lučkec, helou. Lupčka Svetilniku in Nežiuser posted image
Goldy, super luštno vaju je bilo videt. In JUPI za srčka! Pa hvala za eno grown-up kosilceuser posted image
Semper in Se*, čvekice so najbolj cortluser posted image
Kimsy, srečno z vrtcem. Se mi pa zdi, da je kar nekaj mamic poročalo, kako da so se otroci brez problema ujeli, tudi če so šli kmalu po uvajanju na npr. dopust ipd.
Lanči, kje ste naročili avtosedež? Se vam obnese? Se bomo počasi tudi mi morali tozdevno aktivirat...

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:08:55   
mojškra
HOJLA

Jaz imam pa eno vprašanje za vas ki ste že malce bolj izkušene (sicer imam že enega sina, samo sem že pozabila, saj je star že  skoraj 10 let). Skratka, naš G je star 2 meseca, se ful slini, v zadnjem tednu pa nenormalno tišči roke v usta in prav živčno z glavo praska. Tudi pri dojenju imava kdaj težave, da spusti bradavico in joče, čeprav je ful lačen. To mi je danes naredil dvakrat. Pa spet poteknil in spustil. POtem sem mu dala izčrpano mleko in je blo ok.

Ali je možno, da ga že tako zgodaj matrajo zobkiuser posted image user posted image user posted image . Kdaj se pa je pri vas začelouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:11:52   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Sam tolk, da javim - imamo enega srčka!user posted image


JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:14:07   
jona klara
goldy- čestitke zauser posted image !!!bravo nosečka

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:14:52   
jona klara
reby-user posted image user posted image user posted image user posted image za bolniško

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:15:25   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra


Ali je možno, da ga že tako zgodaj matrajo zobkiuser posted image user posted image user posted image . Kdaj se pa je pri vas začelouser posted image user posted image user posted image



JA. Pri nas je bil prvi zunaj pri dobrih 3 mesecih. Zdaj jih imamo že od novembra 16. Čakamo samo še zadnje kočnike.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:20:48   
gapii27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo goldy  cestitke


pa fauš za dejtuser posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 21:29:36   
Goldy
semper - ku-ku!

biba - tebi hvala za gostoljubnost in enega lupčka malemu šarmerju!

mojškra - naša se je slinila od enega 3 meseca, prvi zobek pa je dobila pri 11! Tako da so to lahko zobki, ali pa ne... Saj vem, da ti nisem pomagala.user posted image

seren - slabosti so še tu, sam so hujše, če nisem v pogonu, no, sam pol pa me notri boli pa spet ni ok.user posted image

reby - krasno, da smo se videli in da sva spoznala še piko in mismis. user posted image za bolniško?

anci - a je tale tvoj delodajalec brrr?

sonči - pikepoke za L!

jona- thx! G pa raste kaj?!user posted image


Hvala, dekleta za čestitke... Zdaj se pa začenja čakanje od pregleda do pregleda.....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 22:16:57   
Reby
Semper - vaš K je res zobata žverca. Sicer sem pa preštela ravnokar, da jih ima naš že tut 14 uzuni, čakamo še spodnje trojkice, ki že rinejo ven, pa vas dohitimo user posted image
mojškra - moj je isto delal, 3x povlekel in stran in spet in spet. In potem potegnil zraven ful zraka, čemur so sledili krčki. Ko sem si načrpala in mu dala po flaški, je pa pil. Pa niso bli zobki, ker smo jih dobili pri skoraj 7. mesecu. Nisem pa razumela besedne zveze, da z glavo praska user posted image . A se praska po glavi ali kako? Po mojem so krčki...
gapii - sej si lahk favš, prav super je blo user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 22:27:59   
lučka 25
Ma me čas baše......goldy user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Reby in kofetkarce, pa dejtarke,....FOUŠŠŠŠ user posted image  Pa super za podaljšano bolniško.

mojškra, ne znam pomagat user posted image

sempre*, a 16 zob??? Mi pa 12. O trojkicah še niti malo ni sledu....

sonček, pikapoke za L.

anci, super za še enga fantka, ...ampak delodajalec pa ni da bi govoril.

biba, sem svetilnika že polubčkala user posted image , N bom pa pobožala in polubčkala, ko jo bom šla pokukat v sobico (kot vsak večer) pred mojim nočnim lepotnim spancem. user posted image

Nič, grem spat. Jutri bo naporen dan, služba, 2 sestanka, ampak za konec pa super huper navijanje na tekmi ACH Volly. user posted image  N bo pa v babi servisu, tudi čez nočko.

Pa držte pesti, da že jutri pride M, da štartam s postopkom. Sem nestrpnaaaaa.user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.1.2011 22:29:44   
lučka 25
Se mi je zdajle prestavlo na del, kjer je od bibe post. Si  se registrirala na moj RD, pa na dan, ko sem imela v uspešnem postopku stopko,....ha kakšno naklučje. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.1.2011 8:19:53   
mojškra
hvala za info-mislim da so zobki, ker mu ful paše da mu maasiram dlesni

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.1.2011 9:31:37   
anci banci
goldy..čestitke za srčkauser posted image user posted image user posted image

ledenka...ja podaljšanje za saldkorno je če si na insulinu, jaz ga baje dobim čez 14 dni ....

no res je moj delodajalec je res "zlata vreden" ..ma ni kej za rečt za bruhat

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?