|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
15.1.2011 10:17:57   
Reby
kimsy - ja, s Calgelom mu namažem. Naš pa pusti in skoz govori še user posted image
A zobke pa pusti umivat? Super, da mala uživa v vrtcu. Sej to bo še kakšen mesec ali dva pojokcala, potem pa mine user posted image
A hodi že?

< Sporočilo je popravil Reby -- 15.1.2011 10:18:11 >

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Otročki po IVF/ICSI
16.1.2011 21:26:49   
lučka 25
Ojla, se samo na kratko javljam. Vas berem, ampak za pisat nimam neke volje. Mam preveč dela sama s sabo. M mi zamuja že 5 dni, test kaže -, jaz pa komaj čakam, da lahko štartam s postopkom. Obljubim, da naslednjič pokomentiram.

No, samo na hitro, naši Calpol zelo pomaga pri bolečinah - izrast zob, pa poleg tega še calgel namažem. Je pa to itak ista firma. Jaz ne vem kaj naj, ampak ko bodo zobki spet ven rinli, ji ga bom mogoče spet dala.

Pa kiara, vse najboljše za 1.RD. user posted image  user posted image  user posted image  Sem vidla na FB, eno lepo tortico in nasmejano slavljenko user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 9:44:09   
Reby
Mala lepotička Kiara - vse najboljše za 1. rojstni dan user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 10:51:33   
ledenka
čestitke tudi od nas user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 11:52:06   
biba007
Jaaaaaaaaaaaa, Happy B-Dayuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 12:05:08   
ledenka
bibon, čakamo včerajšnje poročilo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 14:36:38   
anci banci
čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image

jah moj delodaljalec je biser, ki si res zasluži samo še odvednika in prijavo na inšpektorat...in to vse bo lepo dobil nič bat...se pripravljam na bojuser posted image user posted image user posted image

no v nedeljo smo bili na Metelkovi zarad Svita, je po riti eno bakterijko vnetje fasal in mu antibiotičnamazila nič ne pomagajo, zadeva se širi in verjetno peče, ker joka ko ga previjamo...pa po 2 uri in pol čakanja pride le zdravnica in vrže na brzino uč na rito in pravi plenični izpuščaj..pa ji jaz pravim da ni plenični, pa pravi baba zoprna, da kako jaz to vem, ja verjetno da zato vem ker smo ga že imeli in smo ga pozdravili...mah ni da bi govoril....

no pa še jaz sem spet mal v petek lazila po urgenci, so se mi začeli krvavi izcedki....ko ima hudič mlade jih ima veliko...sicer dete je super, miga srček mu lepo bije, in nepojasnena krvavitev, verjetno pdaec imunskega sistema od stresa...

no glavno da je danes en lep sončen dan in jutri grem vsaj malo ven, ker imam za sladkor pregled

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 15:05:18   
kimsy
Najprej hvala za čestitke! Ja, že kar eno leto mamo našo malo srakico... user posted image
Reby - naša full rada vidi, da ji umivam zobke, v bistvu vsak večer, ko jo stuširam kaže na zobno krtaćko in ji vsak večer umijem zobke. S Calgelom si pa sploh ne pusti mazat!
sere* - mi pa nč ne spimo. Pri nas je super, če samo ene 5x vstanemo... Mi sploh ni več problem, sm se že navadila... user posted image
anci - HB jst takih problemov nimam, s šefom spim! user posted image  user posted image  user posted image  Bi pa najbrž znorela, če bi bila na tvojem mestu! Pa user posted image user posted image user posted image  za S in za tebe!
lučka - držim pesti, da user posted image  čim prej pride al pa še bolš... Da sploh ne pride 9m!

Naša rožica je bla pa spet full bolna. V čet in pet je bla v vrtcu in domov prinesla novo virozo bruhanje in driska. Včeraj je pa še vroćino dobila in je čist cel dan prespala, komaj da sm 100ml vode v njo spravila. K dr. sm že nehala hodit, ker pravi, da je čist zdrava. Ma halooo že 14 dni se ji vleče vročina, kašlja tako, da bruha zravn, smrka... Ja, vse je ok... itak! Zdaj pa intenzivno razmišljam, da bi jo dala vsaj za pol leta v privat varstvo, ker mi je full hudo, da je skoz bolna, jst doma, vrtca pa plačamo skor 400evr!user posted image  S tem, da itak ni v domačem kraju in jo vsak dan vozim 12 km, se pravi 48 km vsak dan!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.1.2011 16:21:07   
Goldy
kimsy - čestitike Kiari za 1. rojstni dan!!!! Pa pikepoke za bolančkano punčko!!

anci - tale tvoj delodajalec.user posted image . user posted image pa spet krvavitve, sam da je pikica ok!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.1.2011 9:57:48   
biba007
Jutrčkauser posted image

Anči, naj ti da jeza veter pod krila, da posvetiš tej svoji delodajalčevski cvetki. Si zasluži en pošten flogging, barabauser posted image

Gapi, opa, a vi pa kar RM. Sliši se super, je pa Bibon tozadevno čisto neuk ... za kaj pravzaprav gre? Za relaksacijo, telovadbo al' kako? Pa prav za mladičke je?

Kimsy, pikepoke, tavelke user posted image

Lučkec, saj veš, štartaj na četrtek, da bova, eh, v izogib natolcevanjem o gorenjski šparovnosti, lahko EKO. Viš, ja, EKO bova, okoljsko osveščeni in oh-in-sploh v trendu s karpulingomuser posted image

Se*, a vi imate pa tako čvekico? Pa če to ni kjutuser posted image user posted image

Ajsi*, ni kaj, bašem se z Estrofemom, ga je pomojem že toliko, da si ga lahko vkalkuliram v dnevni kalorični vnosuser posted image . Nič, še do četrtka, upam na sonce, a so bo treba začeti pripravljati tudi na dež ....

BTW, a ima katera kakšne izkušnje z endokrinološko?

In ja, pupe moje, pliiiiz držite pestke za četrtek. Rabim čisto vse, pa še kakšno za povrh.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.1.2011 19:12:35   
Goldy
Poročilo s pregleda - naša pikica pridno raste, ima 15 mm. PDP imam 31.8. Za NS še ne vem, ker se še moram naročiti, ker sem dobila napotnico - moja leta.... V glavnem smo veseli! Bolniško sem dobila podaljšano do 10.2. Slabo mi je še kar, pa zadiham se zelo hitro.

Komentiram pa potem, ker grem zdajle miss spravit spat.


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.1.2011 19:27:19   
gapii27
bibon z reikijem je gapi že doktoriral.... ležiš, maister pa nate polga roke, mal miga nad tabo, provocira živčevje in z njegovo energijo nabija tvojo... je pa primerno za vse... lahko zgolj sprostitev (ki tudi deluje zdravilno)  ali pa greš tja zarad zdravstvenih težav...  mali uživa, mami pa tudi, ko mal pihne energije ša v mene user posted image

goldy super za pikicouser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.1.2011 20:06:10   
gapii27
gre Janez k frizerju :)
Prijazen vajenec ga začne stričt... med striženjem ga pride pogledat šef in od treme vreže Janeza... ko šef to vidi, hoče udarit vajenca, ki se skloni in klofutodobi Janez. vajenec reže lase naprej in zopet pride šef in vajenec zopet vreže Janeza :)šef zopet zamahne, da bi vdaril vajenca in ta se odmakne, klofuto dobij Janez :)Vajenec striže naprej... zgodba se ponovi, s tem da odreže Janezu uho... Janez ves preplašen reče vajencu : "Daj skrij to uho, da me tvoj šef ne ubije!" :)))))

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.1.2011 22:29:26   
Goldy
biba - sam ti si pa res tapravi tabletoman. user posted image Zdaj samo še čakam, kdaj pridejo na vrsto opiati.user posted image user posted image Držimo pa pestke, bom še možeka aktivirala in še malo miss!

seren - kje se potepaš lubika?user posted image kako čvekica? Naša tudi tako govori. Neki jo ful razumemo, neki je pa čist v svojem svetu...user posted image user posted image

semper - gre? Je K zdrav?

reby - vidiš, z miklo sva pobrali vse slabosti, tako da ni zate nič ostalo. Jaz sem danes spet taka cota.

gapii - thx, super da reiki pomaga.user posted image user posted image

lučka- jaz tudi mislim, da je to to!user posted image



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 8:07:02   
Reby
Dobro jutro user posted image

user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 15:53:12   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Poročilo s pregleda - naša pikica pridno raste, ima 15 mm. PDP imam 31.8. Za NS še ne vem, ker se še moram naročiti, ker sem dobila napotnico - moja leta.... V glavnem smo veseli! Bolniško sem dobila podaljšano do 10.2. Slabo mi je še kar, pa zadiham se zelo hitro.



Yeeeeees, za pikico in za bolniškouser posted image . Prava frajlica siuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 16:10:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: biba007


IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Poročilo s pregleda - naša pikica pridno raste, ima 15 mm. PDP imam 31.8. Za NS še ne vem, ker se še moram naročiti, ker sem dobila napotnico - moja leta.... V glavnem smo veseli! Bolniško sem dobila podaljšano do 10.2. Slabo mi je še kar, pa zadiham se zelo hitro.



Yeeeeees, za pikico in za bolniškouser posted image . Prava frajlica siuser posted image


Ijeeeee!

Goldy - hihi, sem malo tu inu malo tam :)

Sem se pa sedaj nasmejala do solz. Prileti naša mala miss k meni in kriči: Mama, mama. Pacek. Jo vprašam, kdo je pacek in odgovori Zaza (beri: Zarja). Pa vprašam, ja kaj si pa delala in reče: Moka, moka (beri: mokra) jo pogledam in je bila ceeeelaaa mokra, ati pa pricaplja za njo, moker od nog do glave. Hm, se raje nisem spuščala v to kar sta počela. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 18:10:35   
Goldy
seren - vidim, da je pri vas burno dogajanje!!!!user posted image

biba - jap, frajlica sem, a ne?user posted image user posted image Je pa mala pikica mali medo in seveda tako kot si rekla, čistooo podobna meni.user posted image Držimo pestke za jutri!!!!!!! Sem pa faca danes pogruntala, da MORAM še letos porabiti ves letošnji dopust.....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 20:45:02   
gapii27
bibon good luck jutriuser posted image .... 8 šapk bo jutr samo za vasuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 21:12:44   
lučka 25
biba, srečno za jutri. No saj mogoče pa se srečava, pa bova s pestko skupaj udarli. Jaz bom tam mal pred 5.30. Uf, to je že sredi noči.user posted image
A ja, pa pestke že vsi držimo!!!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Otročki po IVF/ICSI
19.1.2011 21:31:42   
Serendipity
pikepoke tudi jaaz držim!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.1.2011 8:50:44   
gapii27
gremoooo žabiceeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sklepe že mamo čist bele user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.1.2011 9:32:43   
biba007
Pupike moje, yeeeeeeeeees, šapke, pestke in pikakope so POMAGALEuser posted image user posted image user posted image . ZLATE ste, lepo vas je imetiuser posted image . Se mi kar smejiuser posted image

Evo, endometij smo spravili nad magičnih 8, v ponedeljek gremo po pingota&pongotauser posted image
Pa še Lučko sem srečala, kakšna čudovita pupauser posted image . Pa super, da je bila tam, da je Bibon lahko koga pošteno in regularno poobjemčkal, ker sicer bi kar ata prelupčkalauser posted image

Kolk je tole en SUPER danuser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.1.2011 9:42:48   
Reby
bibon - jupiiiii, kako sem pa jaz vesela, ja, danes je pa tale dan res lepši user posted image  user posted image  user posted image
Bomo navijali v ponedeljek za pingota in pongota.
A ne, kako je naša lučka fejst pupa? user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.1.2011 9:49:53   
Goldy
biba - jeeeee!!!!!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?