|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosecnost malo drugace :)
30.10.2007 9:46:06   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

Hojla,
jaz sem pa noseča šele 5 tednov, pa sem že dober teden napihnjena, kot bi bila najmanj v 4. mesecu nosečnosti (glej sliko v albumu) in mi čisto nobena cota ni več prav.
Pa večkrat na dan mi v levem ušesu šumi, kot da bi mi pritisk uravnavalo user posted image .
Tolk zaenkrat


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Očitno si se precej hitro izdala, a? user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lep trebušček. user posted image


_____________________________



(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosecnost malo drugace :)
30.10.2007 10:41:10   
Tanayya29
no,bom še jaz dodala nekaj svojih "cvetk"...

-da mi je prve tri mesece blazno smrdela kuhinja(ni mi bilo slabo,samo vse mi je smrdelo),jaz sem bila full nesrečna,saj sem bila prepričana,da se moram malo zreditiuser posted image .

-da sem v 2 tromesečju sredi 35 stopinj celzija mrzlično kuhala zelje in repo.

-da sem v zadnjem tromesečju ponorela za nezdravo prehrano..jabolka sem nadomestila kar jabolčnimi kislimi bomboniuser posted image ,pomfri,hrenovke,paštete,majoneze,salame,siri...njami....

-da sedaj zadnje dni pred rojstvom pri sestri od G. malo špekuliram pri kg(jah,ne stoji zravenuser posted image ).

-da svojega G. še preden pogleda na monitor od UZ sprašujem,če je vse ureduuser posted image user posted image ...

-da sem ponorela za vsemi mehčalci(doma imam celo zbirko barv)

-da sem 3letnemu fantku povedala,da imam v trebuščku dojenčka(takrat se mi trebušček še ni videl),in ko sem ga naslednjič vprašala kje imam dojenčka je pokazal na mojo joškouser posted image user posted image .

-da sem spoznala super punce na RR-ju.

-da mrzlično kopam svojega psa.

-da ne zapravljam več na veliko,pa denarja vseeno nimamuser posted image .

-da sem spoznala,da je nespečnost sredi noči res najbolj dolgočasna stvar na svetu

-da jokam za brezvezne stvari....

.....pa še kaj bi se našlo!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosecnost malo drugace :)
30.10.2007 10:42:43   
tweetek
Hihii, Martinščica jaz sem tud šla po nosečniške hlače v 6.tednuuser posted image

HMMM, no bom še jaz malo napisala čeprav sem bolj na začetku;

DA sva se z možem v šali hecala, da upava da ne bo fantek (še ko sva ga delala) ker sva bla na honeymoonu in nastanjena v čist roza sobi user posted image . Pa da sva (spet v šali ) rekla da bo gotov ful lep otrok, ko ga delava na takem lepem krajuuser posted image . Čez en mesec je bil pa plusek user posted image

Da sem moža poslala v dežurno lekarno v 35 km oddaljen kraj po CB v nedeljo popoldan, ker nisem več zdržala pritiska (zamujala mi je cele tri dniuser posted image )

Da se je moj dragi že takoj začel pogovarjat z otročkom, kljub temu da sem mu razložila da še niti nima glave, kaj šele ušes user posted image

Da ga je skrbelo da mi bo preveč glasna glasba na Siddharta maratonu škodila in sem morala narest celo raziskovalno na netu da sem smela it

Da sem najprej pojedla 2 kg limon v enem tednu, zdaj jem pa samo kruh, krompir, krekerje in piškote- prej sem tega pojedla za vzorec

Da mi je šel user posted image po kitajsko hrano zvečer, ker mi je kljub polnemu hladilniku samo to pasal in sem požrla celo porcijo v treh minutah

Da sem se od svojga pasu poslovila že v 6. tednu

Da moja mami, ko me vidi ugasne čik in besno začne odpirat okna

Da sem bila pri prvem UZ že čisto preč ker je ginekologinja delala zaskrbljen obraz potem je pa izjavila "ja, mislim da je eden!" user posted image

No, to je za zdaj to.... Sem prepričana da se bo še kaj hecnega zgodilo...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosecnost malo drugace :)
30.10.2007 10:43:34   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Ta z roza vrtnico si ti? Resno? Ker buši je tako lep kot bi bil res že 4 mesec.user posted image


To sem čisto zares jaz. Po IVF postopku je pač nastopila hiperstimulacija in sedaj bom taka do 12. tedna, za naprej pa bodo moji hormoni poskrbeli, da me bo še več skupaj. Moj me je slikal celo dopoldne, takoj, ko sva zagledala user posted image .

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosecnost malo drugace :)
7.11.2007 15:29:25   
narava
no, da malo obnovimo temo, ki mi je zelo vsec user posted image
sicer je res, da sem sele na zacetku te poti, a vseeno:

1. Ne smem piti kave, keeeeeer --> bo otrok imel polno znamenj po telesu user posted image  user posted image  ja vrajt.
2. Ne smem nic dvigovat.  V to "nic" se steje tudi prazen steklen vrc za limonado user posted image
3. je tasca rekla da moram jest samo banane od sadja. Ostalo skodi, z bananami pa dobim veeeeliiiiko kalcija user posted image  mislim ej, to da banane ful zapirajo pa ocitno nikad culauser posted image  sej so zdrave v zdravi meri, ampak samo banane?

To so bile tiste ta izrazite, ostale so pa iste, ne bi ponavljala za ostalimi.
Samo ta z vrcem me je pa res nasmejalauser posted image

sigurno se nadaljujem user posted image

lp, n.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosecnost malo drugace :)
8.11.2007 8:45:21   
polonca78
zabavna tema! user posted image user posted image user posted image

1. odkar sem noseča, vedno ko lulam, gledam v školjko,
2. prepovedan je barvni toaletni papir, dovoljen samo snežno bel (če ga slučajno ni, ima lahko vzorce, samo ne rumenih user posted image user posted image ),
3. včasih sem se znala neslišno premikati, sedaj rušim stvari v trgovini,
4. znam istočasno jokati od veselja in žalosti in to na ukaz,
5. pri teku sem vedno druga, ker je dojenček pred mano (strokovna obrazložitev nečakinje),
6. zadnjič pri kuhi sem prevrnila lonček z vso vsebino, ker sem se ustrašila, ko me je mali brcnil

ker pa še ni konec nosečnosti, samo čakam da se zgodi kaka nova dogodivščina! user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosecnost malo drugace :)
12.11.2007 13:25:18   
narava
Bi morala se dodati, da kadar recimo jeva (npr.grozdje) in mi ga user posted image  ponuja ga tako odlocno odklanjam, da ne morem da ne gre in ga solidarno podarim njemu (ker ce ne bo zanic).
V trenutku, ko da zadnji grozd v usta, pa bi jaz lahko pojedla ceeeeelo gajbo grozdja in se jezim na njega, da zakaj mi ga ni ponudil??!! user posted image



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nosecnost malo drugace :)
22.11.2007 10:33:33   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

  • da sem 100% da bo nas nov dojencek fantek + se temnolas (prvi je blond)


Samo tole skomentiram, zdej ko sem že rodila - je fantek (no, sej to sem vedla že iz UZ), pa tud rjave laske ma user posted image Matr sem jasnovidna  user posted image

Pa še ena iz porodne oz. čakanja na porod:
Sem mela CR, pred mano je bila na vrsti še ena mamica in smo že kar nekaj časa čakali, da nas peljejo rodit. Potem je šla v operacijsko končno mamica pred mano, z mojim  sva pa ful spremljala potek poroda, da sva vedla kaj naju čaka. In so jo odpeljali noter na priprave, njen mož je mogu počakat zunaj, kasnje se je pa lahko pridružil porodu. No in priprave na njen porod so trajale kr neki časa - men se ni zdel tolk dolg, moj je pa skoz govoru, kaj tolk mečkajo (živčnost...user posted image ). In ko je to že ene 150ič ponovu, sem mu rekla, da se men ne zdi tolk dolg, on pa pravi: To je tko, kot da greš k mesarju po zrezek, pol pa stojiš 1 uro v vrsti Jst sem skor s pojstle padla, tolk sem se začela smejat.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nosecnost malo drugace :)
6.12.2007 22:09:40   
MARTINŠČICA
Jaz se bom pa vedno spominjala povečanega pritiska v ušesih - šumenja, ki se mi je začelo pojavljati še pred testom nosečnosti in je trajalo do 9. tedna.
Pa trebuh imam že ves čas tako velik, da nosim spodnjice od mojega srčka user posted image , ker so mi moje vse premajhne. (še dobro, da sem doma in na bolniški.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nosecnost malo drugace :)
16.5.2008 8:01:01   
ninocka
Dejmo se kaj povedat na to temo user posted image

Sem jo spet nasla, ko sem neki druzga iskala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nosecnost malo drugace :)
16.5.2008 8:24:24   
narava
No, pa dajmo! user posted image

Sedaj sem ze skoran na finishu (beri podpis) in v tem casu se je zgodilo veliko zanimivih stvari:

1. sedaj, v zadnjem mesecu, z nostalgijo v oceh opazujem stopala mojga user posted image , ker moja izgledajo kot tiste medicinske rokavice, ki smo jih kot otroci napolnili z vodo in metali na tecne sosede user posted image

2. ugotavljam, da je cloveku potrebno le 2 - 3 ure spanca na dan (dan=24 ur) in lahko cist normalno funkcionira in normalno izgleda. user posted image

3. ugotavljam, da je mobitel ena taka zlo uporabna zadeva, ki se lahko koristi tudi za kaj drugega kot le za klic ali sms. sedaj, ko vecino noci "preigram" na mobitelu, vem da je zelo pomembno, da ima mobitel velike tipke ter dober kontrast (ce ne, ne locim slikic v Mahjonguuser posted image )

4. moj user posted image  uziva kot kralj, saj ga ze ob pol 6 zjutraj caka tipitopi zajtrk na mizi. pa ne, da bi bila tako pridna oziroma tako noro zaljubljena, a v nosecnosti sem spoznala, da ce zelis nekoga mocno kaznovati, ga kaznuj z nespecnostjo! uspeh zagotovljen! user posted image

5. zadnjic, ko mi se je odluscil cep, nisem znala nastimat vlozka!? user posted image  user posted image  prvic sem ga postavila previsoko, drugic prenizko, sploh ga nisem znala "centrirat" user posted image  user posted image  user posted image  ocitno 9 mesecev abstinence pusti posledice user posted image


No, toliko. kasneje se mogoce javim se s kako cvetko iz porodne user posted image

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nosecnost malo drugace :)
16.5.2008 9:29:12   
jolly123
odlična tema, res sem se nasmejala user posted image

No pri svojih 20-tih tednih imam nekaj cvetk

  • ko še nisva vedela, da sem noseča, sva šla ven na večerjo in sem ratala tako lačna, da sem natakarju težila, če mi lahko prinese kruh, ker enostavno nisem mogla zdržat. Požrla sem celo košaro kruha, da je revež prinesel novo in še to sem potem skoraj celo pojedla nadrobljeno v juho user posted image Moj me je samo gledal, kaj mi je user posted image
  • Prve tri mesece sem sem si zobe umivala na obroke, ker vsakič ko sem dala zobno ščetko v usta sem morala bruhat user posted image
  • vsakič ko vidim mamice na sprehodu buljim v njihove vozičke in razmišljam ali bi za nas tudi prišel v poštev tak
  • Ljudje očitno nimajo drugega dela, kot da me nonstop sprašujejo koliko sem se zredila. Kot, da ma to veze s čemerkoli user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 16:55:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nosecnost malo drugace :)
18.5.2008 18:02:51   
Inigo
ful dobra tema! user posted image

kaj si bom pa jaz zapomnila... hmm...

1. nora na jagode! prej jih sploh nisem imela rada... sem jih pa jedla. ampak, če je bilo res treba user posted image
2. nikoli si nisem mislila, da mi bo sploh kdaj kdo rihtal bikini - zdaj to brez problema in še z veseljem počne to moj fant user posted image in jaz mu začuda vse pustim
3. vsi so pravili, da bo punčka. ampak neeeeee! mi imamo fanta! user posted image še moja vseveda teta s je zmotila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 21:04:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nosecnost malo drugace :)
31.5.2008 15:28:44   
jocika
user posted image  Evo, da še jaz probam:
1. Prva dva meseca sem bla nonstop tko lačna, da sem takoj nabasala prvih pet kil.
2. V drugem mesecu se mi je začelo že poznat - ljudje so mislal, da me bo verjetno razgnal, potem pa so mi začel govorit - no sej zdej si pa skoz ista - v 33. tednu sem jim zdim še "skoz ista"user posted image user posted image
3. Zdaj mi vsi pravijo, da sem se zredila samo v trebuh - ja saj res, če ma ogromen trebuh, tista velika rit zadaj izgleda kot mini ritka.
4. Najlepše je to, da nisem imela do zdaj nobenih nosečniških težav - zdaj so mi noge začele otekat, prej se pa v službi sploh nisem pustila razvajat.
5. Kar se hrane tiče, se ni spremenilo čisto nič - kar sem imela rada prej, imam še sedaj in obratno.
6. Ne maram, da me kdo razen mojgauser posted image  boža po trebuščku, čeprav tega ne pokažem. ( ne vem, zakajuser posted image )
7. Ljudje me spravljajo ob živce z opombami - ej ustavi se malo, noseča si! Počutim se super, kaj a naj kar na kavč padem, samo zato, ker sem nosečauser posted image
8. Ko sem zanosila, se mi je sanjalo, da peljem svetlolaso skodrano punčko v vrtec. Od takrat naprej sem vedela, da bo punčka in vedela sem, da sem noseča, čeprav sva se trudila skoraj tri leta. Res bo punčka, zanima me samo še to, če bo res taka, kot je bila v sanjahuser posted image
9. Komaj čakam, da pride dan D, ker bi rada spoznala svojo punčko, pa da vidim,če so bolečine res tako hude, kot vsi govorijo.
10. Sem srečna in user posted image .
11. Nimam nobenih hormonskih izpadov - tečnobe, jokavosti...

Ok, več se pa ne spomnim, ker sklerozna sem pa jaz tudi(pa štorasta - tisto o popackanih majčkah na trebuhu drži tudi zameuser posted image )

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nosecnost malo drugace :)
1.6.2008 0:42:29   
Anonimen
1. Če je kje kakšna skrita zaloga čokolade sem jo sigurno vedno pojedla, če sem jo le izvohala - na začetku nosečnosti tudi pol piškota nisem mogla pojest, sem takoj imela želodec v grlu.
2. Jedla sem skoz sam pizzo, burek, McDonalds, jajca na oko z ocvirki,... bolj je bila hrana nezdrava bolj mi je teknila.
3. Zizike so rastle in rastle. user posted image
4. Če so zizike rastle, trebušček ni, in je bil do poroda čez rok čisto miniaturen, fant ki je prišel na svet pa pravi dec. user posted image
5. Iz filmov se spomnim, da vedno ko je kakšna rodila je novorojenček takoj jokal na vso grlo, če ni so ga pa po ritki al pa na glavo dali... ko je meni sina babica položila v naročje je bil čist tiho in mene itak panika, če je vse OK in vprašam, če je zdravo, da nič ne joka. Pa reče babica, da brez skrbi, da bo sigurno še - pa še kako je imela prav - prve mesece je jokal kot zmaj non-stop!
6. Vsaka stara mama in ata, pa če sem jih poznala ali ne, so mi neznansko radi nakladali kako so rojevali včasih... user posted image
7. En teden čez rok, sem si sama uredila spodnjo frizuro in me je sestra tam kjer brijejo in delajo klistir pohvalila, da se redko zgodi, da se katera pobrije tako natančno. user posted image
8. Hodila sem na plesne vaje do začetka 6. meseca in sem bila glavna atrakcija - sploh ko sem povedala koliko sem dejansko že noseča. user posted image
9. Prvič v življenju mi ni bilo terba po obilni večerji trebuha notr vlečt, da me ne bi vsak spraševal, če sem se slučajno zredila.
10. Moja soseda (moževa teta) me je par dni čez rok vprašala, če še delam ali sem že doma user posted image user posted image

(odgovor članu jocika)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nosecnost malo drugace :)
1.6.2008 10:45:19   
izgubljena_ovcka
Uhh... pa poglejmo...

1. Kljub temu da sem se zredila 18 kil mi vse stare babe trobijo da naj vendar kaj pojem ker imam ful majhen trebušček in da je moje dete ziher blazno majhno in shujšano zaradi tega
2. Komaj sem čakala da se mi je začel trebuh poznat, zdaj pa ga ne upam nikomur pokazat ker sem taka kot medved!
3. Ful ampak res ful mi gre na jetra popek, ki mi je čisto ven pogledal že pri 20t (enkrat sem zvečer pestovala našega mačka (čisto zdrav je BTW) in me je ugriznil v popek!!! Jaz pa samo user posted image )
4. že od začetka mi blazno diši vse kar je hudo umetnega (npr čistilo za ploščice in vodni kamen, razmaščevalec, najraje bi nagnila flašo mehčalca itd)
5. Vedno me za trebuh šlatajo ljudje, ki kadijo in imajo umazane roke potem pa pomislim, če bi prišli blizu mojemu dojenčku, jih utopim v razkužilu, smrduhe! user posted image
6. Začela sem resnično cenit svoje dobre prijatelje (zdaj točno vem kateri to so in kateri niso) s partnerjem na prvem mestu ker prenašajo moje strgane živce in muhavost že od začetka. Hvala vam!
7. Nikakor se ne morem pripravit do tega, da bi mojemu pustila, da me "sfrizira", sam bog ve zakaj ne... raje se mučim z ogledalom.
8. Tale seznam bi šel lahko v nedogled ampak mislim da bo dost! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nosecnost malo drugace :)
1.6.2008 21:05:15   
nagajiva
Ojla, super tema user posted image . Lepo, da se je ponovno pričelo pisati................Sem se kar prijetno nasmejala.
Ekola, ker sem prvič user posted image , se mi vse zdi novo in nenavadno. Pa da probam......
1. všeč mi je, da mi vsi strežejo in me nosijo po rokah
2. najraje imam meso iz žara-sedaj ga še videt ne morem
3. obožujem McDonalds-prej nikoli jedla
4. vsi mi govorijo, kako mam mali trebuh-pa saj bo zrasel vraga..........men se že sedaj zdi dovolj velik
5. pa starejše gospe me neprestano opominjajo, da moram jesti za dva. Pa da tako malo jem-kako, če pa neprestano nekaj žvečim............
6. ko grem lulat, vedno preveril papir ali je takšen kot mora bit
7. hvala bogu, da mi po jedi ni potrebno vleči trebuha noter-ga še malo ven stisnem, da se ja vidi..............
8. pa vsi božajo moj trebuh-mene moti, rečem pa nič...................
9. moj misli, da je še krožnik pretežek zame, bog ne daj da dvignem kaj težjega. Ga poslušam nekaj minut................
10. najbolj pa sovražim, da so vsi tako pametni z nasveti..............gggggggrrrrrrrrrrrrrrr

Eh, saj je tega še veliko. Če se še kaj spomnim..............

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nosecnost malo drugace :)
23.8.2008 23:48:08   
pikicai
no pa še js poskusim (pdp čez en teden)

1) tehtnico sem skrila nekam globoko pod omarouser posted image user posted image user posted image
2) wc je postal moj drugi domuser posted image user posted image user posted image
3) nič več kuhanja zadnje tedne, za to skrbita mama in taščauser posted image user posted image user posted image
4) naš kuža ima kar naprej kopanje ( še dobr da je poletje in da ma rad vodo)
5)položaj za spanje je že prava umetnost (še nikol nism spala s tolk blazinami) ena za hrbtom, ena med nogami, ena pod trebuhom, ena pod glavouser posted image user posted image
6) v denarnici vedno več članskih kartic ( pikapolonica, baby center :::)
7) prvič poleti spim pokrita samo z rjuho z odprtim balkonom (drgač sm ful zmrzljiva )user posted image user posted image
8) komarji me majo baje raje ( kot da je to pozitiva user posted image )
9) zanimivo je vedet kako dolgočasen zna bit tv program po drugi uri ponočiuser posted image


to be continued user posted image user posted image

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nosecnost malo drugace :)
24.8.2008 21:02:30   
M_mojca
Ja, vsekakor super tema!!user posted image

Naj še jaz dodam moje cvetke:

user posted image prve tri mesece in pol nisem smela povohat kave, kaj šele da bi jo pila (drugače pa kavoholik...hehe)
user posted image meso, meso, meso in še enkrat meso v vseh oblikah (prej pa če je blo al pa ne, me ni kej preveč ganilo na krožniku)
user posted image prvič odkar sva z dragim skupaj, je on ponoči pokrit, mene pa kuha od vročine (sicer sem čisto zmrzjena, zdej so pa hormoni svoje nardili)
user posted image dragi je še bolj pozoren do mene
user posted image v trgovini me ljudje spuščajo naprej
vsak ki me pogleda v trebuh, se nasmehne
prvič v življenju trebuha ne vlečem notuser posted image user posted image
vztrajno prepričujem lubija, da ne rabimo tehtniceuser posted image user posted image
obožujem brce, ki mi jih daje našuser posted image
ko pridem k stari mami, mi znosi na mizo vse kar ima, da si ja nebi kaj zaželela, pa mi nebi ponudila in bi po njeni "krivdi" naše dete imelo znamenje
imela sem obdobje, ko sem bila mahjena na krofe, potem na bomobone, zdaj jem pa vse po vrstiuser posted image user posted image

Vsekakor se bi še kaj našlo! Bom pa še dopisala, če se kaj spomnem ali pa če bo kaj na novo - zdaj sem v 33. tednuuser posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nosecnost malo drugace :)
24.8.2008 21:32:11   
spps
jaz v prvi nosečnosti nisem doživela skor nič posebnega,ker je skoz bilo vse ok.bruhala nisem v celi nosečnosti.
no razen enkrat...
sem šla s teto od mojga v Celje na pregled,pa je imela v avtu vklopljeno gretje,čeprav ni bilo mrzlo.
stopim iz avta,naredim par metrov in pridem glih pred vhod enega od Celjskega lokala,ko mi flikne gor...če me je kdo videl,si je ziher mislil,da sem že navsezgodaj popila prevečuser posted image user posted image user posted image (ura je bila 8 zjutraj).
sploh nisem pogledala,če me je kdo videl,ker mi je bilo full nerodno in sem potegnila z brzino do ZDuser posted image user posted image user posted image
domov sem pa šla čez celo Ce,da nisem šla po isti potiuser posted image user posted image user posted image ,če me je slučajn,kdo videluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nosecnost malo drugace :)
19.9.2009 10:34:52   
benika
No frišne nosečke, boste kej dodale? user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nosecnost malo drugace :)
22.9.2009 13:14:09   
hmmm
 user posted image - strašno na živceuser posted image mi gre, da bi se vsi po vrsti dotikali trebuha,
folk sploh nima več meje kje je moj intimni prostor
user posted image - postala sem še večji čokoholik (po novem tudi fastfood junkeuser posted image )
kot prej, a se že nekaj časa uspešno obvladujem,
da ne bom kregana na pregledu zaradi kg
user posted image - vsa se raznežim, ko user posted image boža trebušček in se pogovarja z
najinim user posted image . Vedno znova ugotavljam, kako srečo imam, da sva se našlauser posted image .
že prej je biluser posted image , zdaj pa je še večji.
user posted image - prve tri mesece sem popila hektolitre gostega jagodnega soka,
sem se hecala, da se bom spremenila v jagodouser posted image
user posted image - čisto se raznežim, ko mi g dela uz - mam kr solzne oči, pa sem
drugače daleč od jokice
user posted image - ponosna sem na to, da sem še vedno dokaj gibčna in mobilnauser posted image , čeprav mi določene
težave  preprečujejo,da bi ordinirala kot prej
user posted image - pa še bi se kaj našlo, predvsem pa sem vsak dan znova srečna in ponosna
na majhno bitjece, ki raste pod mojim srčkom.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nosecnost malo drugace :)
22.9.2009 14:12:06   
mayamaya
no pa dajmo - tole mi je všeč user posted image

1. že tako nisem ljubiteljica solate, pol mi pa še kis zasmrdi...odličen izgovor za ''zdej moreš pa ja pojest neki zelenjave''  ja, seveda user posted image
2. coca cola, una ta prava (ne tista brez cukra) je zakon pijača, prej je še videt nisem mogla user posted image
3. folk me gleda v trebuh namesto v oči ko govori z mano user posted image
4. ko parkiram avto morem najti faaaaaaajn širok boks za priti ven iz avta, mimo vseh unih ogledal...trebuh se ne da več potegnit notri user posted image
5. nisem nek telovadbo ljubitelj in je bil višek zjutraj priti v drugo nadstropje po stopnicah, ampak to sem delala zase...zdaj...še dobro da obstajajo lifti, mi še na misel ne pride, da bi šla po stopnicah user posted image
6. končno me več ne zebe user posted image
7. las imam za prodajo user posted image
8. moj user posted image ima končno izgovor za me razvajat, brez jamranja user posted image
9. končno lahko spet delam plakate, pa lepim slikce, pa pišem dnevnik, pa rišem...user posted image

in na koncu, najpomembnejše in najlepše, občutek ko mi user posted image položi roko ali glavo na trebuh...ne rabim drugega user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu hmmm)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?