|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosecnost malo drugace :)
22.9.2009 16:26:33   
tassika
Uf po čem si bom zapomnila nosečnost:

1. bruhala konstantno od 8 - 13t, najbolj smešno mi je bilo, da sem na vsak način hotla it na sladoled, jagodni s smetano, potem sem mojega poslala po pico in vmes sem vse pobruhala, še sebe celo, ker nisem uspela pridt do kopalnice, pa je dobra 2m stran od dnevne sobe.
2. Fastfood zakon, nikoli ne bom pozabila, ko sem šla v službo, so mi ob 7-ih zjutraj v mc donalds-u v LJ na glavni pekli svež cheesburger, enkraten je biluser posted image
4. Ko so se slabosti ponehale, sem pristala na sladoledu, pojem ga lahko na toneuser posted image
5. Najboljše mi pa je da dva meseca pred koncem še vedno lahko koga nahecam, da sem se samo malo zredila, in oni to še dejansko verjamejouser posted image
6. Odkar sem noseča me moja činčila ne mara več kaj preveč, samo moj trebuh ji je pa najboljša skakalnica, saj ni treba posebej omenjat, da dobim potem kar krepek odgovor od znotraj, da ni fino tako valovanjeuser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 22.9.2009 16:29:16 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nosecnost malo drugace :)
22.9.2009 16:43:57   
Anonimen
Jaz si bom pa zapomnila nosčnost po tem, da sem si bila 1. v življenju dejansko ful všeč ... ma čisto sem bila zaljubljena v svoj trebuh ... pa tisto kolcanje in motoviljenje male notri user posted image
Pa vsi so bili tako nenormalno prijazni do mene.
Pa celo nosečnost me je bilo strah samo tega, kako bom jaz prišla do porodnišnice, ko me enkrat zagrabi ... no pa sem bila že par dni prej tam in sem šla v porodni blok čisto skulirana in sem zabavala zdravnico in babico z raznimi izjavam.
Na žalost si bom svojo nosečnost tut za vedno zapomnila po nogi v longeti pa počenem meniskusu in pa 9ih mesecev enekcij vsak dan ...

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?