|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2011
26.10.2011 22:28:19   
dramica
 Škoda mogoče se spet kdaj prijavim na fb pa bomo mogoče kaj počvekali.Zanimivo je to da se je tema tukaj sploh začela potem so pa kar vse šmrcnile na fbuser posted image .Čudno no..Pa hvala ker si pokukala in se javila.Uživaj in naj ti bo lepo l.p.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Januarski sončki 2011
28.10.2011 16:03:46   
lorch
Vse na hitro pokukamo na FB, če je kaj novega,tukaj so pa za moje pojme malo poslabšali sistem. Včasih si lahko pogledal kaj se dogaja na tvojih debatah po krajši poti, je blo malo bolj pregledno in meni osebno bolj simpatično vse skupaj. Potem pa nekako ne grem po gledat na dva konca, ker je večina na FB. Ampak se bom malo disciplinirala in obljubim, da bom večkrat prišla gor.
Da pa bo bolj zanimivo, mi malo napiši kaj je novega, kako napreduje tvoj sonček... user posted image
Čau!


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Januarski sončki 2011
30.10.2011 18:45:08   
darchy82
Tud jst se še kdaj pa kdaj tule gor oglasim in mal prečekiram, je pa glede preglednosti FB res boljši, ampak je treba tud še kaj tule gor pokukat, da ne pozabimo na naše ostale mamice in njihove januarčke user posted image
dramica in ostale, upam, da bomo še vseeno tud tule še mal čvekale
Pa lep večer vsem.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Januarski sončki 2011
31.10.2011 22:30:53   
dramica
lorch naš mali že skoraj hodi,se ksr spozabi,spusti nekaj časa stoji in pok na ritko-koraka še ni naredil sam pač pa le ob opori.Je mali navihanček,zelo je luštno s tremi otročki in sem kar malo žalostna ker moram bo treba kmalu v službo.Kaj čmo samo da bo vse ok.Vrtca pa nismo dobili tako da smo brez varstva kar nam predstavlja kar problem.Upam da se reši.Verjetno da se bom kar vpisala na facebook ker mi je tlele malo dolgčas pa saj se bom menda znašla.Se "vidimo"punce;))

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Januarski sončki 2011
31.10.2011 22:36:36   
dramica
aha no jaz bi šla na fb in kako zdaj?user posted image user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Januarski sončki 2011
1.11.2011 22:20:08   
darchy82
dramica super da vaš mali že sam stoji. Naša še ni prišla do te faze, tako da zdaj "samo" hodi ob opori. Kar se pa varstva tiče, upam da boste uredili tako da bo vse v redu. Je pa men tud kr mal hudo, ker se tole lepo obdobje počasi izteka.
Drugače sem ti pa zs poslala glede FB skupine.

No, pa lahko noč user posted image


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Januarski sončki 2011
12.11.2011 12:12:40   
lorch
Heeej! Sorry, spet zamujam... user posted image
Vau, da že skoraj hodi.... Bravo. Naša Pia je šele konkretno zaštartala po vseh štirih! Pa ta teden se je šele začela res sama dvigat ob opori in ravno danes se je v nogavičkah na parketu vstala ob stolu, kar ji prej ni šlo, ker ji je drselo. 
Kar se tiče konca porodniške, sem pa že začela met nočne more, ker čeprav mi je v službi lepo, mi je čisto prehitro šel tale čas z mojim sončkom. user posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Januarski sončki 2011
20.11.2011 10:08:41   
tančyy
jst bi tud rada prišla na fb, pa nevem kako..?? 

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Januarski sončki 2011
21.11.2011 20:05:23   
kris26
Ko si na facebooku vpiši v iskalnik JANUARSKI ZAKLADI 2011 in se pridruži skupini ,če pa ne bo šlo te pa lahko tudi jaz dodam .Lahko mi pošlješ ZS .

(odgovor članu tančyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Januarski sončki 2011
23.11.2011 16:17:10   
Damajana
Pozdravljene!

Jaz sem šele sedaj videla to skupino. Tudi mi smo januarski, pa me zanima kako deluje ta skupina na FB. Sem poslala prošjo, upam na potrditev.
Lep meglen pozdrav.

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Januarski sončki 2011
28.11.2011 18:46:32   
kris26
Damajana a si sprejeta v skupino? 

(odgovor članu Damajana)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?