|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 14:35:05   
jutranja rosa
V katerem tednu vam je postalo slabo, ko ste zanosile?

Imela sem že nekaj SS (sem jih že nehala šteti :( toliko jih je bilo) in še vedno nisem izgubila upanja ali želje po še enem otročku. Sedaj sem ponovno noseča in komaj čakam :), da pride slabost in bruhanje, ker se je nosečnost, v kateri sem bruhala tudi do 8x/dan, srečno izšla :D. Žal pa se ne spomnim, kdaj so se slabosti začele. Držite pesti.

< Sporočilo je popravil jutranja rosa -- 11.2.2011 14:36:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 14:43:30   
Anonimen
Meni se je slabost zacela v 6.tednu,od takrat do 20.tedna mi je bilo slabo od jutra do vecera!Zdraj ko sem v 23.tednu mi je slabo se vedno do opoldneva!Sama slabost po pisanju dr.Pusenjaka ne pomeni nic,ker baje nosecniski hormon proivzvaja tkivo in ne prisotnost ploda!Tudi sama sem imela 2ss,2.so mi slabost in vsi ostali znaki izginili ravno v 10.tednu,ko naj bi plod odmrl!Srecno,meni saj se mi zdi je pomagalo dadajanje utrogestena!

(odgovor članu jutranja rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 14:46:50   
Anonimen
zakaj bi pa pričakovala slabost?To ni nobeden znak . Nisem imela slabosti

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 14:50:10   
kristinaj
nekje pri 6 tednu in je v obeh user posted image  trajala 4 dni...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 15:03:12   
Anonimen
je pa po mnenju nekaterih g slabost dober znak,bolj ti je slabo bolj uspesna nosecnost je!za nas,ki pa imamo za seboj se neuspesnouser posted image ,pa je slabost kot merilo,da je vse o.k!saj jaz sem se v zacetnih tednih s tem kar tolazila!

(odgovor članu jutranja rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 15:32:16   
Zoja Lara
Meni so se tud slabosti začele nekje v 6. tednu.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 15:38:56   
ronja
Predno sem naredila test, obakrat. Pa obakrat sem naredila test takoj ob izostanku m. Slabo mi je bilo pa že dober teden prej... Pri meni je to najbolj ziher, testa niti ne bi rabila delat.user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 15:41:27   
BabyKitty
ronja enako... edinkrat v nosečnosti ko mi je bilo slabo je bilo cca. 5 dni pred izostankom M...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 16:54:17   
Anonimen
Slabost ni nobeden dober znak

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 19:03:17   
razglednica
nekje pri 8 tednu trajalo nekje do 19 tedna

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 19:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu razglednica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 19:29:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 20:30:38   
coris
v 6 tednu, potem so vmes za kak teden izginile, imela pa sem jih sigurno do 20 tedna če ne še dlje in to tako hude da ponoči še spati nisem mogla. da ne govorim da me je že pogled na surovo meso pognalo v tako bruhanje da sem žolč bruhala. zjutraj je bil cel projekt zobe si umit brez bruhanja...misija nemogoče user posted image  ma bi vse ponovila za našo punčko. sedaj sem v 27 tednu in slabost se mi pojavi le 1x na 2 tedna. ravno danes mi je slabo ko hudičuser posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 20:59:41   
Anonimen
Meni tudi ni bilo nikoli slabo.

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 21:36:17   
S*
Meni je bilo slabo že 1 teden pred izostankom M, bruhala pa sem do 6 meseca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
11.2.2011 21:49:47   
ninkica
Slabosti in bruhanje sos e začele pri 7t in so trajale do 14t

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
13.2.2011 21:29:20   
jutranja rosa
Mamice, hvala vsem.

Sem čisto na začetku 6. tedna in upam, da slabost in bruhanje kmalu prideta user posted image in ne mineta do 4 meseca, ker je bil to enkrat zame zelo dober znak. Nekajkrat mi je bilo slabo le par dni, brez bruhanja in je sledil SS. Smo ženske različne in ene ste res srečnice, da vam ni nič slabo. Še večje srečnice pa ste tiste, ki zanosite in donosite user posted image user posted image . Blagor vam user posted image .

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
13.2.2011 21:39:13   
juhica
Prvič se je začelo teden pred zamujeno menstruacijo, ampak ker je bilo nenačrtovano se mi še sanjalo ni - sem mislila da sem resno bolnauser posted image , pol so mi pa sodelavke namignile, kaj pa če si noseča.... Trajalo do 16. tedna, slabosti celodnevne, počutje katastrofa. Drugič in tretjič se je začelo tam okoli 6. tedna, trajalo pa tudi do 15.  - 16. tedna, znosno je bilo samo v drugi nosečnosti. Ja mene je ginekologinja tolažila, ko sem jamrala, da so to dobri znaki....

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
14.2.2011 14:45:33   
Medea10
Meni se je slabost začela okoli 7 ali 8 tedna trajala pa je nekje do polovice nosečnosti. 

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
14.2.2011 22:15:54   
VRTNICA84
V prvi user posted image  slabosti sploh nisem poznala. Sedaj v drugi user posted image  pa se je slabost pojavila tam okoli 6 tedna pa se je pojavljala skoraj do 20. tedna. Se mi še pa vedno občasno pojavi. 

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
14.2.2011 22:19:49   
deveta
Mislim, da mi je začelo bit resno slabo tam njekje okoli 8 ali celo 9 tedna. Prvi pregled sem imela pri 6 tednih, pa vem, da mi še ni bilo slabo in tudi kak teden ali več kasneje tudi ne. Izginila je nekje po dopolnjenem 3 mesecu, nekje pri 3 mescih in pol ali skoraj pri štirih mesecih.

V glavnem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa naj bo slabost še tako huda, če mora bit. Le da bo vplivala na to, da plodek obdrži v tebi.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
15.2.2011 7:01:53   
lananai
Jst slabosti sploh nisem imela.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
17.2.2011 11:15:49   
MetiLu
V prvi user posted image  od 9. do 15. tedna, slabost vsak dan od zjutraj do opoldne, bruhala parkrat.
V drugi user posted image  od 6. do 10. tedna, slabosti čez cel dan, nikoli bruhala.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
19.2.2011 22:41:18   
jutranja rosa
Noseča točno 6t, slabosti se močneje pojavljajo ob večerih, zaenkrat brez bruhanja, grozno me bolijo prsi in nepopisno sem utrujena. V prvi nosečnosti sem bruhala skoraj nonstop, tudi če sem samo požirek vode naredila, sem že letela na WC. Bila sem tako boga, da sem si rekla, da bo en otroček dovolj, da ne bi šla nikoli več čez vse te muke. Kako hitro sem pozabila na vse tegobe. Sedaj komaj čakam, da bi bila tako boga, če to pomeni, da bo nosečnost uspešna.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj se vam je pojavila slabost?
23.2.2011 11:59:54   
dory
v prvi nosečnosti nič slabosti, v drugi se je začelo pri 6tednih...celodnevne slabosti z bruhanjem so minile v 10 tednu...torej zdej...mi je zelo odleglo...pride še kako popoldne bolj tako brez energije in malo slabosti ampak se da zdržat...

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?