|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:00:26   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

user posted image

user posted image



kok ste fajni!!!!!! Nik je pravi lepotec!!!user posted image user posted image user posted image



aha, tole bo pa birmanec in ne možekuser posted image user posted image user posted image


ha hauser posted image , ja res je ot birmanec in ne možek

sjmm- hvala za recept.


brkn še tebe morm mal bolj pokomentirat....

super lepa botrca si bla...birmanec pa itak za srčke lomituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super se te bere...pridna si....res prava gospodinja....
vse mate ful enga sadja, jst pa letos še niti ene češnje nism v usta dalauser posted image user posted image user posted image
ja ni kej, bo treba poskrbet za kako drevesce k bo kak sadež dalo....sm že dobila idejo za zasaditev po vrtuuser posted image

pridna bodi, pa upam, da se kmalu kaj vidimo.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:00:39   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

helov, mi smo bolj tako, ne glih najbolje no. Edin zdravje nam zaenkrat služi, že trkam.
Dec je v gipsu, ga ma do kolen, tko da še 10 dni smo čist nemobilni. Obeta se mu nova služba, držte pesti. Bi bilo res fino če bi dobil, samo če bojo priprasvljeni počakat.
Zelo slabo kar se je zgodilo je pa da je naš kuža eno ugriznu. Mism, ne vem kaj mu je bilo. Tašča je tako kot vsak večer peljala svojga psa na sprehod, naš je šel zraven (ga ni privezala ker ga nikol ne, in ni bilo nikol problemov ker je to tok priden kuža) in je šla ena ženska mimo in jo je napadel. Šla je pol do zdravnika tko da zdej čakamo da nas pokličejo in ga verjetno dajo na opazovanje. Mi je tok hudo, k je to res priden kuža. Sploh mi ni jasno kaj nu je bilo, vedno je letal po travniku, otroc so ga božal (ne sam naši), vsazga je lepo pozdravu, lizu,... Ma res je priden, nikamor šel, ko si ga poklicu je priletel,... upam da se bo tak pokazu tud na opazovanju. Mah, tale luna vse mal trka očitno. 
Zdej grem pa spat, dons je bil naporen dan in sem skurjena. Lepo bodite...


Medo?user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:05:14   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

mala na poti v vrtec.....ima zdele  par dni foro da nikamor brez meneuser posted image ne na dvorišče,danes je jokala da ne gre v vrtec,da bo pri mamici,zvečer jo moram jaz dat spat,..user posted image user posted image user posted image

včeraj sva celo dopoldne vozičkala,prišla domov,user posted image nahranila,skuhala kosilo in spekla pecivo(jogurtovo s češnjami in polito s pudingomuser posted image ),popoldan sva šli pa s user posted image na kolouser posted image


super za lep dan in naj bo čimveč takih...........
kar se hane tiče pa je tud eva precej name nalimana zadnje čase...v stilu...moja mami...moja mami....to je moja mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sam s to razliko, da men to ful sede...kaj je lepšega kot to, da ti otroček pokaže kako te ima rad....pa četudi je pač obdobje ko to kaže mal preveč...boljš to, kt pa da te nebi mel za maruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image think pozitive - be pozitive....


ja,sej je lepo,da me tok obrajta in to,ampak da noče nikamor z atijem,dedejim,babico je pa halouser posted image ....in to zdele ta teden....ne vem,al je lunauser posted image ......zdele zjutraj je spet tulila da ne gre v vrtec,da bo doma pri mamici.....adijo pamet

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:08:47   
Čebel@
jutrouser posted image

včeraj sva imela z možem en hud fajt.....pol pa govorilne,ki so bile mislim da uspešne

doma urejamo kletne prostore,kjer bom imela jaz svoj prostor za posleuser posted image ....urediti je treba tudi zunanjost in sem se včeraj javila,da jaz zmečem tisto šavje okrog vrat ven,ker bomo naredili stopnice in spomladi bom prišla po nasvet za grmičke in rožeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:11:25   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

mala na poti v vrtec.....ima zdele  par dni foro da nikamor brez meneuser posted image ne na dvorišče,danes je jokala da ne gre v vrtec,da bo pri mamici,zvečer jo moram jaz dat spat,..user posted image user posted image user posted image

včeraj sva celo dopoldne vozičkala,prišla domov,user posted image nahranila,skuhala kosilo in spekla pecivo(jogurtovo s češnjami in polito s pudingomuser posted image ),popoldan sva šli pa s user posted image na kolouser posted image


super za lep dan in naj bo čimveč takih...........
kar se hane tiče pa je tud eva precej name nalimana zadnje čase...v stilu...moja mami...moja mami....to je moja mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sam s to razliko, da men to ful sede...kaj je lepšega kot to, da ti otroček pokaže kako te ima rad....pa četudi je pač obdobje ko to kaže mal preveč...boljš to, kt pa da te nebi mel za maruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image think pozitive - be pozitive....


ja,sej je lepo,da me tok obrajta in to,ampak da noče nikamor z atijem,dedejim,babico je pa halouser posted image ....in to zdele ta teden....ne vem,al je lunauser posted image ......zdele zjutraj je spet tulila da ne gre v vrtec,da bo doma pri mamici.....adijo pamet


heheh...ja mogoče je pa ljubosumje na gala ven privrelo, ko je mogoče pogruntala, da si skoz z njim doma...veš tile naši februarčki majo hudo pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:39:17   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

jutrouser posted image

včeraj sva imela z možem en hud fajt.....pol pa govorilne,ki so bile mislim da uspešne

doma urejamo kletne prostore,kjer bom imela jaz svoj prostor za posleuser posted image ....urediti je treba tudi zunanjost in sem se včeraj javila,da jaz zmečem tisto šavje okrog vrat ven,ker bomo naredili stopnice in spomladi bom prišla po nasvet za grmičke in rožeuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - vidim, da ste super pridni. Ti se kr loti dela, potem pa ti bo itak še kdo pomagal, ker drugače pa itak nič ne bo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:41:52   
brkn83
Dobro jutro.

Evo včeraj tudi pri nas en super dan, popoldna je prišla ena kolegica z dvema otrokoma na obisk in so se tamali kopali, in igrali, medve pa mal nakovetkale in načvekale,...........aja pa še naš ati je bil za spremembo doma in je mal se z njmi igral, tako da je res bilo super.

DAnes pa me čaka en turbo dan. Moram še vse za dekliščino pripraviti, pa kekse v obliki lulekov spečt. V glavnem dela mi ne zmanjka in ga imam res full. Sva pa z Nikom danes sama in bo popoldan kr mal težko kej narediti, tako da moram čim več dopoldan.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 7:42:10   
Urša08
jutro

Upam da mi Eva pokloni par minutk da kej napišemuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Nočka po pričakovanjih ne najboljša. Danes sem se odločila da bova kar doma, pa kak sprehodek. Sva se dva dni potepali pa je treba tudi doma mal poštimat. Pa še celo cajno češenj imam za spedenatuser posted image . Za kosilo bom pa palačinke naredila ker jih že nekaj dni obljubljam Nejcu.

Petrušk ja res paše tkole mal počvekat v dobri družbiuser posted image

čebela lahko da ima Hana tako obdobje, pri nas Žiga ni problematičen in gre z veseljem v vrtec, Nejc pa občasno zaštrajka da bi bil raje z nama z Evo. Itak ga doma bolj crklam kot v vrtcu user posted image user posted image user posted image

eto že alarm

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 8:01:37   
Čebel@
petrušk....v vrtcu so zamenjali vzgojiteljico in sumim,da je to povezano z njenim obnašanjem...sej bo čez vikend doma in upam,da se malo unese

brkn...pri nas imam jaz zadnjo besedouser posted image .....a imate danes dekliščino?

urša....kdo ga je pa biksal ponoči?.....jaz mislim,da je res eno obdobje.....ne vem....vidim,da jo nekaj matra in jo teži,ampak mi ne zna povedat,ker ji zmanjka beseduser posted image

kolumbo....kje so bili te čevapčiči?

včeraj sem naročila jogi za Hanino veliko posteljo-300€user posted image user posted image

user posted image lačen....potem pa user posted image na sprehod

lep danuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 8:03:22   
brkn83
čebela - sej pri nas je tudi tko,user posted image user posted image user posted image sam ful dolgo traja, preden se kej naredi.

Ne ne nimamo danes, ampak jutri.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 8:08:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk....v vrtcu so zamenjali vzgojiteljico in sumim,da je to povezano z njenim obnašanjem...sej bo čez vikend doma in upam,da se malo unese

ja to pa bi znal bit to pol, ja!
mogoče ji pa ni simpatična....pa so jo za skoz zamenjal al sam za zdej?



_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 13:32:13   
Urša08
Danes je pa men neki vroče oz. bolj soparno je. Mi je pa ratalo marmelado narest, pa za kosilo je že vse pripravljeno. Sedaj pa upam da mi rata še mal polikat. Po otročka gre svakec - se je sam javil, pa mi kar odgovarja da mi ne bo treba Eve zbudituser posted image .

Birdy naj se tole s kužkom najboljše izteče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sedaj se je pa lover že ogrel tko da šibam

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 13:37:29   
brkn83
Moj turbo ima zdej mal pavze - sem glih spekla kekse v obliki lulekov. zdej pa še kosilo naredim - musaka z bučkami in mletim mesom, ter solata.

Pa kuhno še morem mal v red spravit.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 17:41:20   
Čebel@
brkn....pri nas imava midve s taščo zadnjo besedouser posted image user posted image .....sej pri nas tudi vse tko zlo dolg traja,da jaz pol malo ponorim,no pol se pa začne delatuser posted image

petrušk...
z eno kolegico(ki ima 3 leta staro user posted image ) sva se pogovarjali,da otroci ne marajo sprememb...in Hanina pomočnica je šla v porodniško in zamenjala jo je ena druga...in zjutraj vedno hani rečem,da jo čaka Maja(vzgojiteljica) in Anita(ta ki nadomešča user posted image ) in mala vedno reče ne:Maja in Katja(user posted image ) me čakatauser posted image .....je pa tko,da verjetno ji mala še ne zaupa...no sej meni tudi ni najbolj simpatična.....sej je prijazna pa vse,ampak včeraj ko sem prišla po hano v vrtec in sem odprla vrata(sem na lahko potrkala in me ni slišala in videla) se je drla tam na eno user posted image in user posted image in sta oba user posted image ....in ko me je opazila ji je bilo nerodno pa full je ratala prijazna....hm bi mogla govort z vzgojiteljico?user posted image .....ta je zaenkrat samo čez poletje,za septembra se pa še ne ve,kdo bo poleg Maje

urša.....o imaš super svaka,da ti pomagauser posted image user posted image user posted image


dopoldan sva prevozičkala-itakuser posted image ....s Hano sva šli direkt iz vrtca v trgovino,ker jutri dobimo obiske....sva zdele skupaj delali češnjevo pito-se ji tko fajn zdelo,da sem ji pustila pomagatuser posted image ......pa namesto narezka,bom jutri naredila polnjene francoske štruceuser posted image

so se pa danes v vrtcu namakali v bazenčku-baje je full uživalauser posted image user posted image user posted image ....upam le,da se ne bo še bolj prehladila kot je žeuser posted image

grem posodo pomit,ker je bombauser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 19:10:50   
sjmm
dan!

dons delovno...k sm mela v sredo bolniško in četrtek potepanje...tko d sm 4 ure z loverjem švicala, pol pa kosilo, pol pa kopalnica u nulo, zdej sva z mojim papirje urejala, pa še na en špancir gremo, pol pa palačinka party

ju3 pa sva si izborila frej dopoldne in se greva mau potepat...kofica, po sadje na trg...upam, da bo mau romantikeuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 19:43:20   
Čebel@
sjmm.......vidva sta čist komantikuš zadnje časeuser posted image user posted image user posted image

pri nas je pa tko,da ima user posted image poročni prstan na verižici(zarad službe) in ga da gor le ob posebnih priložnostih(obletnice,ko je lepo napravljen,ko rodim,..) ampak prejle ga je dal gor-le kaj bi raduser posted image user posted image

user posted image skopana in dišeča že spi,user posted image pa zdele še poje in gre v mižuleuser posted image .....jaz grem pa napadat banjico s sladoledomuser posted image

aja:sem pozabila na mojo pito v pečiciuser posted image ....je malenkost bolj pečenauser posted image ....če je užitna,bom pa jutri probalauser posted image

lep večeruser posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 17.6.2011 19:44:00 >

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 21:46:36   
sjmm
čer!

bi radi en film pogledal, pa nas spet siol zajeb.....user posted image user posted image

smo mel palačinka party...kok je blo vroče v kuhni...27 stopinj...smo se šli pol kr vn sprehajat...smo not uletel 10 do 9h....sam še zobke podrgnil, mlekc in via mižule

komi čakam ju3, ko greva mau sama od doma...že toooook dolg nisva blauser posted image user posted image

čebelc@...uživejtauser posted image user posted image user posted image ej, tvoja in user posted image user posted image sta pa res fuuul pridnauser posted image user posted image

nočko vsem skupaj!!!!!!!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 8:23:13   
TAMIKA3
jutro user posted image

user posted image

fuzbal day user posted image ... gremo pa v dveh taborih user posted image ... mami z U-6 v Veržej, ati z U-10 v MS user posted image user posted image ... ju3 pa fuzbal piknik user posted image user posted image user posted image user posted image

toliko, da veste, da smo še tu user posted image  

lep vikend user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 8:38:12   
Deja
Jutro!!!

Hej hej! da se še jaz malo javim - tudi mi smo še med živimi.... čeprav komaj.

Bliža se konec šol. leta in delam na polno - še posebej zato, ker sodelavke ni, ker je bila na operaciji s prstom in sedaj moram vse sama porihtat...

drugače pri nas je vse v najlepšem redu, počasi se pripravljava na obletnico poroke, pa še ne veva če bova kam šla al ne.... bova videla....

imamo pa pri nas vse vikende za nekaj časa naprej zasedene do konca.... ta vikend je naš ati na morju - prikolco postavlja, da bomo šli lahko uživat.... drug vikend gremo v Avstrijo na Renault srečanje, potem pa gremo na morje.... tak da komaj čakam da mi 30.6. vse pade v službi iz rok in šibamo via morje!!!!!

no lepo se mejte.... pa se še kaj javim...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 10:19:15   
Urša08
jutro

No sej je že dopoldan v bistvuuser posted image user posted image user posted image . Jaz sem danes malce dalj spala ker je možek vstal z otroki in je pasalo. Sem se naspala. Mulčka sta pojedla sadno malico češnje in maline in so šibnl na vrt. Eva spančka, jaz sem pa dala eno pecivo s češnjami v pečico in prav lepo diši. Smo pa ob dveh povabljeni na piknik tako da bom samo govejo juhico zakuhala. Jupiuser posted image

Grem pogledat kaj je s pecivčkom pa en kapučinček si narest ko imam čas in tišino.

lep vikend vsem

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 12:45:59   
Ajvy
SIDDHARTA DANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   [Brisano sporočilo]
18.6.2011 13:16:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 14:10:52   
sjmm
helov!

evo jz sm dons kr precej v nebesih...romantikuš večer, zju3 kavica in psa sva peljala na sprehod, pol sva pustila vse mulčke doma d so se sami pomerkali in sva pičla proti btc-ju....mothercare, miler, tržnica....kavica.............tok cajta že miljon let nisva prežvela na 1x v dvoje...tko d se mi dons kr neki pojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej mečem v lonce....spomladanska juhca z zdrobovimi cmočki, bučkini polpeti, pečen krompir, 09 zbirčna ritka pa bo kr rižek jedla zravn polpetk,pol pa me Saška žica za ene fajn mafinčke z vellliikkkiimmii čoko koščki...bomo vidl kok bo vroče v kuhniuser posted image

ju3 pa imam plan it mau sorodnike v ZOO-ja pogledatuser posted image

kolumbo...super za en vdih morja...uuuuff, vaš rokso pa je res car na vseh področjihuser posted image

ajvy.....maximalno uživej, vse odklop...nej bo večer sam tvoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

urša...fajn se imejte na pikniku!!!!

nč, šibam kosiloskončat, preden Majki pade v omaro s sladkarijo


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 17:43:31   
TAMIKA3
U-6 osvojili 2. mesto user posted image user posted image

user posted image

U-10 pa 4. mesto user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
18.6.2011 20:49:41   
sjmm
tamika....ČESTITKE FUZBALERJEM!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, popoldne pri nas kar pestro...med kuhanjem , pomivanjem posode, mau smo cote poštimal, pol pa en kofetek, en điro z Majkijem, še urca na igrišču...dons je bil čist nafilan, Jan je šel na en RD...ta je kar naprej nekje na žurkiuser posted image ...v glavnem...zdej je vrsta za tuš...itak....pa še mlekec stankamo in via mižule...jz sm pa tud kr neki zmatrana, me tok noge bolijo...jih bo treba mau namočt in zmasiratuser posted image

lep sobotni večer vsem skupaj!user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
10 stvari, ki jih otroci potrebujejo in 10...
Kaj otroci resnično potrebujejo in česa ne? Preberite, si zapomnite in delite s starši, ki jih poznate.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?