|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 8:15:50   
sunny24
Dan! Mi2 smo že pokonci...Ma Gaja novo uro za vstajat...7:30...Don't like it! Lahko bi še eno urco potegnla...user posted image user posted image user posted image

Vreme je pa za skozlat se...No, vsaj moje Shrek tačke bojo ratale spet normalne...Upam! user posted image user posted image user posted image

Prebrala sem vas, ampak res full na hitro, tako da ne bom nič komentirala da ne kej pomešam!

No, včeri zvečer smo prišli iz Čateža. Blo je full fajn, vremce super. Gaja se je full nakopala, pa s toboganov je ni blo za spravit. Edino en dan je mal vročino fasala pa ene pikice po telesu (nimam pojma kaj bi to blo), v petek je pa na čebelo stopla in je malo big nogico, ma je šlo mimo. Bogi moj žužek!!!user posted image

Danes morem šibnt v šoping, k nimamo nič od niča za papcat-to je tko k dedca samga doma pustiš user posted image , pa še torbo za v P si bom naštimala, da ne bo pol panika. user posted image user posted image user posted image

Je pa mojga tatu v ponedeljek neki srce zgrablo in so ga z rešilcem peljeli v bolnico. HB ni nič hudega in je že doma.

Tako da birdy, če še nisi dobila paketka, je to zato...Sem dala tatu da ga pošle, ampak je žal to prišlo vmes...Dobiš ta teden!!! Pa super, da je Lev OK!!!

čebela, kako se mi2 zmenmo? Me magari pokliči!!! Pa še 1x full hvala!!!

ursa, a si dobila zs?

Grem cote dat prat...Sam ne vem kam jih dat sušit, k 2 žehti so na balkonu in itak je še vse mokro...user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 8:42:24   
sjmm
dan!

buuuu...vreme...odpade ZOO...buuuuu

večina jih pri nas še spi, mi2 z Majkijem pa sva bla čist točna za začetek živ žavauser posted image user posted image

naš kosmatež sprehaja očija...pol pa kofi tajm

kaj bomo pa dons kej počel se mi pa glih ne sanja....po moje bo mau sedežna obremenjena, pa kak krog z loverjem ne bo škodu, pa seveda kosilo

lepo se imejte,ne glede na vreme!!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 8:44:54   
sjmm
sunny....super d ste užival v Čatežu....no, je pa blo fajnih in manj fajnih prigod....user posted image user posted image ...takle mamo z našimi čmrli, ni kejuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 9:17:13   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

čebela, kako se mi2 zmenmo? Me magari pokliči!!! Pa še 1x full hvala!!!


ni panike-je bilo usputuser posted image ....daj mi na zS ali sms pošlji svoj naslov,da ti ta teden pošljem(da ne greš prej slučajno v Rimuser posted image )user posted image .....poslala ti bom pa skupaj z računom,ker lahko v 4rih tednih zamenjaš v kateri koli poslovalniciuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 11:48:47   
Urša08
sunny sori k še nisem poslala. Smo mel kr mal štalo k smo z morja prišli in ni zneslo. Sem pa sedaj škatle premetala in najdla tako da jutri oddam na pošto. 

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 11:51:13   
Urša08
Sunny aja pa dej mi plis pošlji naslov - nisem dobla zs user posted image pojma nimam kaj dogajauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 11:58:36   
Onasiss
DAN...

Evo mene... lost in space!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pestro doma, pestro v službi, pestro na compu...beri je na pol delu... čeprav se še vedno ne morem prijaviti v Mozili...nimam pijma zakajuser posted image

Berem vas ne...priznam nimam časa....user posted image ...dogajalo ves čas na polno....
Trenutno sem doma , me boli grlo in upam, da bo jutri bolje....
Tyson pridno raste, v vrtcu dela štale...user posted image ima že dolge laskeuser posted image , ampak noče nosit ne špangic ne čopka, kiklice obleče le občasno, s svojo trmo nas včasih spravi do plafona, sicer pa je ena taka mala lumpa, da se ji vsi samo smejimo. Rada nagaja bratcu in vzgojiteljicam v vrtcu, atija pa vrtu okoli malega prsta.....
Princ je bil v dveh mesecih 3 x od domauser posted image , prvič je šel na kmetijo z vrtcem, potem je šel na Debekli rtič, prejšnji teden pa so nagradno šli na eko naravoslovni tabor. Prvič mi je bilo dolgčas in sem ob odhodu jokala kot dež (to je bilo prvič, da je bil kadarjkoli brez mene kje!!!!), ta drugič je bilo lažje, ta tretjič je pa minilo ekspresno hitro.
Skratka smolo imamo z avtu, al en crkne al pa ta drug, Onasis je končno dobil eno primerno službo, jaz pa itak presežku delavcev gagam na polno.....user posted image

Tole vreme mi počasi načenja živce, nikamor ne mormo, se zadržujemo bolj doma...  Si sploh ne predstavljam, da bi v petek že šli na dopust, tako pa sem ga zaradi službe prestavila na drugo polovico dopusta.... matr se mi bo vleklo....

Princ se s polno paro pripravlja na prvi razred in ravno sem v naročanju šolskih potrebščin, si sploh nisem predstavljalal, da so šolske torbe toooook drage user posted image , pa sploh je še nimamo ogledane!!!!



_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:02:18   
Onasiss
Še en user posted image  imam nekaj cunj viška za fantke do starosri 6 mesecev. A katera kaj potrebuje???????? Mam tako vrlo sosedo, da mi vrača z ultra hitrostjo (beri... sin je star 16 mesecev) user posted image , da nimam prav nobene k bi ji prišlo prav,. Pravzaprav so vsi starejši že od 8 mesecev, torej bi jim bilo vse premajhno!!!!!



_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:44:48   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Še en user posted image  imam nekaj cunj viška za fantke do starosri 6 mesecev. A katera kaj potrebuje???????? Mam tako vrlo sosedo, da mi vrača z ultra hitrostjo (beri... sin je star 16 mesecev) user posted image , da nimam prav nobene k bi ji prišlo prav,. Pravzaprav so vsi starejši že od 8 mesecev, torej bi jim bilo vse premajhno!!!!!



jaz in Gal se javivauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:49:53   
Urša08
helov

Onasiss helov lepo te ja brati user posted image user posted image user posted image user posted image kam šibate letos na dopust?

Jaz sem pa danes čist neki sesuta. Mah tamaledva smrkata, kašljata, ni da ni, Žiga se že neki za ušes drži tko da sam upam da ne bomo spet na atb pristaliuser posted image . Ma za letos mam pa res že dovolj user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem tok potrta da se mi tud nedeljskega kosila ni dalo kuhat in smo pojedli golaž iz skrinje pa makarone in pesouser posted image .

morm it eno rito obrisatuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:53:59   
Urša08
misija opravljena

Dopoldan smo imeli obiske, sta stara mama in ata od mojga prišla mal pravnučke pogledat. Je bilo luštno, mal kavice in pecivčka, pa čvekec zraven. Sedaj me čaka še kuhinja da jo do konca pospravim, pa stroje morm spraznit in na novo nafilat. Popoldan pa še mojedva prideta na kavico.

Punce uživajte kljub temu vremenuuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:57:48   
Čebel@
onasiss...lepo te je bratuser posted image user posted image user posted image vidim da vam na polno dogajauser posted image user posted image user posted image ....daj kakšno slikice od user posted image user posted image da ju vidimouser posted image

urša.....ma sranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....a na morju je bilo pa ok z zdravjem?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 12:59:53   
Čebel@
mi smo vremenski....lenarimo,maledva imata občasne izpade-krivim vpliv luneuser posted image ....mene čaka en kup za zlikatuser posted image

lep preostanek nedeljeuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 13:01:08   
Urša08
čebela ja na morju je bilo super. Očitno se mormo preselt tja user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 13:05:08   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela ja na morju je bilo super. Očitno se mormo preselt tja user posted image user posted image user posted image user posted image  

glih neki tazga sem ti hotla predlagatuser posted image ne selitev,ampak 3 mesece na morjuuser posted image samo brez kakšnega stanovanja je to bolj težkouser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 13:29:43   
sjmm
hej!

evo nas...tud en mau vremenskiuser posted image

Majki šlafa...kosilo pod streho...sem nardila ribje fileje po pariško, pa zravn eno gratinirano zelenjavno zloženko z mau bešamela in mocarele, Majki je štartau še s porovo juhco k glih zelenjavne zloženke se ni najedu, ribe pa laufajo , seveda...za povrhu bomo pa pol k vstane še eno pecivo z breskvicami in gozdnimi jagodami, pa vsak eno kepico sladoleda gor...glih tok d nam posode ne zmanjka za prelagatuser posted image

onasis...ful lepo d si se nam oglasila, vau...kr prvošolčka boste že imeli...fajn, fajn...prva triada je en super cajt...men je blo pr vseh treh všeč...zdej že mau bol švicamo, sam sej greuser posted image .....pa upam, da se vam dopust dober spelje in da se ti pocajta grlo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..v glavnem...mejte seuser posted image

čebelc@...ne sekiri se glede cot...to t je itak en začaran krog...sej k boš te poštimala ...nove pridejouser posted image user posted image user posted image

urša...joj, ne, no....spet kašelj in smrkeljček...sem mislila d se čez poletje pa le ustavi tole...DRŽIM PESTI D SE BO !!!!!!...drgač pa hop nazaj na morjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   [Brisano sporočilo]
19.6.2011 13:35:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 13:45:16   
Onasiss
kolumbo.... so mi tile histerični napadi popolnoma znani..... k si neki u glavo zapič bo tko in čist nič drugače in pol dretje in vpitje....
v vrtcu je začela baje ful  praskat in je ena pomočnica naredila iz teha cel halo, sem jim sam  svoje povedala pa je bil pol mir. Ja kva naj pa rečem... doma tega ne dela... no ok se spravlja na Vita, ampak praska pa ne!!! Res ne vem kaj naj pričakujejo od nje k je najmlajša  v skupini, vsi ostali  so stari že tri leta. 

Čebel@.... ti bom mail poslala....


_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 14:38:39   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


čebelc@...ne sekiri se glede cot...to t je itak en začaran krog...sej k boš te poštimala ...nove pridejouser posted image user posted image user posted image


hvala za tolažbouser posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 20:59:03   
brkn83
dan.

kako ste kaj. No dekliščina je za mano, in zdej mal bolj na izi vse skupaj.

Nik se kopa, jaz na računalniku, bogi ati pa sesa stanovanje.

Se tipkamo kasneje še kaj, al pa jutri.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 21:08:09   
sjmm
čer!

mi smo skopani, stuširani, popoldne smo kr vn na luft drsnil....Majki je zadnje čase ful gut za sprehode.....nama da obema rokico in pol šibamo kako dobro uro kamorkoli ...tko d upam, da bo tud čez 10 dni k bomo že na morju užival tud še tko pridenuser posted image

zdej pa šibamo šlafat, dons sm 3 pomivalce porihtala...zadne cajte mamo toook posode, tko d ju3 kuham samo enolončnico...me kr spomnite, če bom kej preveč nakladala kva vse bom skuhalauser posted image user posted image

kolumbo...uf, vidm d maš pestro..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..upam, da se vam turbo možakarček mau umiri, glede Brendija pa je tud mene čist sšokiraluser posted image

brkn....kako je blo ?????user posted image ste ga fajn žurale???


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
19.6.2011 22:49:38   
tanci29
čer

kera gleda talente?user posted image

kako kaj drugače? no sej si lohk preberem a neuser posted image user posted image user posted image

mi smo kul...malčka danes prekolesarila 3kmuser posted image ...hana je bila kar utrujena amapk se ni dala

midva sva mogla pa laufat zraven...sej ko smo prišli nazaj smo mogli do berzota na torticeuser posted image user posted image  jaja nisem sjmm k zmeri diši s pečiceuser posted image

grem vas mal prečitat k so glih reklame

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 7:33:40   
Čebel@
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 7:37:09   
Urša08
jutro

Otročka sta v vrtcu, možek v službi, jaz pa čajčkamuser posted image . ZUnaj ptički pojejo, pa sonček je user posted image .

čebela hvala za kavicouser posted image si morm potem kako fajno kavico narest.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 7:44:55   
Čebel@
urša....jutro....pri nas še ni sončka.....pa zebe meuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?