|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 15:14:14   
Urša08
Mi smo že iz vrtca domauser posted image . Malo bomo še notri potem pa šibnemo na vrt.

Sunny
plis dej mi pošlji tvoj naslov - nisem dobla tvojga zs

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 15:24:41   
Urša08
Birdy super da ste ok user posted image user posted image user posted image julija pa avgusta se pa lahko mal dobimo da se najini user posted image user posted image user posted image user posted image mal skup igrajo - ju mam jaz tud doma za čez poletjeuser posted image user posted image user posted image

Sjmm a je bila danes samo enolončnica user posted image

Kolumbo si mela lep dan?

Sedaj šibnem pa še dve škatli cot zapakirat da bom potem popoldan čist frej za moje mulčke.



(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 16:31:04   
sjmm
helov!

mihailo....lepo kej slišat od vasuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa super, bravo za malega navihančka d je že suh, priden, pridenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jz te vedno mau na Fb-ju kliknem d vidm kake slikce k sta toook kjutuser posted image user posted image user posted image

urša....JA, JE BLA SAM ENOLONČNICAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..taka čist poletna,se mi zdi k d sm dons čist frej k nism 2 uri al špa več premetavala lonceuser posted image user posted image user posted image user posted image ko pa oči navrati okol 7h pa bomo ene vegi klobasice in čevapčiče spekl, pa zeleno solatko zravn...takrat bosta tud že fanta z bejzbola pršibalauser posted image

zdele sva si pa s Saško prvošle en kapučinček, fanta so že pobrali sosedovi d jih oni dons dostavijo na trening, Majki tle okol skače in nama kavico kuha, še krožnike zmečem v pomivalca pa gremo mau na luftuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 17:29:01   
Katjusa
Pozdravljene....

na hitro se vam javim smo OK stanovanje smo dodelali tak da je KONČANO.... zdej rihtamo klet danes bova police sestavla pol pa iz garaže kar paše na police in spucamo še garažo tam morva še mal vodovoda uštimat, da bomo imeli dol toplo in mrzlo vodo na pipi....

drug teden me v četrtek čaka operacija druge roke.... me je precej strah tak da komi čakam da bo za mano....

florjana je včeraj ful ušesek bolel in moj je nasprotoval obisk zdravnika češ da bo spet dobil antibiotike tak da smo imeli pester večer in smo uho pregrevali..... okol pol 11 je končno zaspal zjutraj je bil pa boljši in zdej pravi da ga ne boli.... upam, da tako ostane.....

zdej pa moj pride nekaj pojemo in gremo delatuser posted image user posted image user posted image user posted image

lep pozdrav in lep začetek poletjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 20:15:32   
Ajvy
čer....

Danes zaključno rajanje v vrtcu...je bilo krasno.....waw....res so lepo pripravile.....
Včeraj sem z mezinčkom na nogi zahaklala otroški stolček..tko da je sedaj dvojen velikosti in čist moder......

Tarja me skoz sprašuje kdaj gremo na počitnice....mi je kr težko...k ji ne morem nič obljubit...no..sej za kak dan nam bo pa valda uspelo kam iti....




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 22:06:02   
petrušk_
hej...gužva totalna...brala nč...jutr pičimo via piran za 3 dnil....sam otročka in jst oči bo mel pa mal dopusta...grem pokat, preberem ko pridem iz dopustka....

mejte se fajn pa ne pozabte čist nameuser posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 22:47:31   
sunny24
Čer! Uf, kaka lepa summer preobleka na RR! user posted image Kako smo?

Mi smo meli danes kar malo naporen dan...Zjutri smo šli na kavico, banko, gazdi smo nesli dinčke za stanovanje, pol smo ble z Gajo pr moji noni in je itak bla akcija. Popoldanski počitek, moj je šou delat gor v lokalček-belit, z Gajo smo šle an sladoled pa en giro po Gorici, pol pa h mojmu, na večerjo in zdej končno cajt just for me! user posted image

Mi je pa sodelavka malo prej sporočila, da ne bo nič z njenimi cotkami na posojo za user posted image ...Jih bo njena sestra obdržala, k bo mela še enega user posted image ...Zdej se morm pa očitno v šoping vršt, da ne bo user posted image brez cot. BTW, a ma katera kake bombažne pajacke oz kompletke za user posted image za posodit-prodat? Cifra 56-62? Bi se fullllll priporočala user posted image

birdy, o super da si dobila paketek. Res nism vedla, al je pol tata poslal al ne. Pa škoda da so ji premajhni...user posted image Vrjetno uni srebrni japonki niso prav, ne?

petrušk
, uživej na morčiju! user posted image

ajvy, na morje boste že pičile, če ne, pridte v kratkem kak dan med tednom do mene pa pičimo skupi tle v Italjo malo čofat! user posted image

Hmm, neki sm še hotla pokomentirat, ma mi je šlo z buče...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 8:52:15   
simonakr
Dan! Kako ste kaj punce! No pa smo dočakali poletje! user posted image  
Zdej sm začela z fizioterapijo, maseram se in telovadim, trenutno je še razboleno od UZja, ampak počasi bo bolje. No pa dovolj jamranja user posted image  sej sm doma na bolniški do konca mesca pol se mi pa dopust začne. Tko da bom vse skupaj doma skorej 3 mesece user posted image

Včerej smo šle z svakinjo gledat Fotra. Sm se tolk narežala, je Lado take vn metov - ampak precej resnične npr tale: (tole je moje pripovedovanje, on je tole bolš povedov user posted image  )
Na svojga sina si itak ponosen, no sej na hčerko tud ampak ona je očijeva mala princeska. Pri enem letu je očejeva mala princeska, pa pri 5 letih je očijeva mala princeska, pa pri 10 letih, pa pri 20 letih je še vedno očijeva mala princeska. In potem začneš razmišljat kaj si ti pri 20 letih počel z očijevo malo princesko! user posted image  user posted image  user posted image Še vedno ni prepozno da se učlaniš v lovsko društvo ...

V glavnem jest sm mislila da se bom polulala od smeha. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če ima kakšna šanso naj ga gre gledat! Toplo priporočam!

No zdej pa šibam likat. Lover se je že segrel, stvari so tud že pripravljene.
Aja še to fovš sm vsem ki greste že na morje! Itak! Jest mam do morja še en mesec user posted image  

Aja še en user posted image  
Kako ste se/ se boste spravile nad odvajanje plenic? Pojma nimam kako začet user posted image  


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 8:53:54   
sjmm
dan!

evo naju....v miru....zvečer je blo tko pestro...pozna večerja, mulčka čist zgonena z bejzbola, oči zmatran, mi2 sva se potepala naokrog do večerje....pol so bli pavsi na 1x tečni, lačni, zmatrani, kolona za tuš..uf

nočka kr ok, sam jepršu še mau k men dremat, zju3 ob 5h sva se šla previt....kakica mala...včeri je kr fajn jedu ceu dan, pa mu gre zgleda vse na drekecuser posted image

drgač pa mamo tok zaloge prazne d bom mogla fajn študitat kaj skuhat donsuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 8:53:56   
brkn83
user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 8:55:52   
brkn83
Dobro jutro.

Kako ste kaj. Meni je uspelo priti do računalnika.. Daens sva z nikom bila ful pozna, je namreč dolgo spat od 19.30 do 7.45. Pa preden ga potem spravim in odpeljem..............je kr trajalo. No sej zdej pa sem že v polnem teku z delom.

Danes za kosilo bodo češplovi knedlji in kompot.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 8:58:57   
sjmm
petrušk....uživejte na morju!!!!

sunny...super za takbizi in prijeten dan, glede cotk ti jz ne morm helpat...sem že vse razdala, tud en mau birdy, pa petrušk....mogočeše kej majo, pa boste kej pokompenziraleuser posted image ....je pa zelo neprijetno, da ti nekdo tik pred zdajci tkole odpove...drgač pa veselo v šopinguser posted image

simona....tale predstava je res super, se spomni d nisem nič vidla tok so mi solze tekle od smehauser posted image user posted image ...pa uspešno razgibavnje želimuser posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:01:32   
sjmm
ooo, brkn...a tebe so pa dons knedlčki navdušli...mejduš sej kej akega pa bi tud pri nas lahk skuhala...za to bom pa še našla sesatvineuser posted image user posted image ...ker hladilnik je praznnnnn..not imamo 2 jajca, malo masla, liter mleka in na pol prazne kumarice....šoping kliče!!!!user posted image

mama kolumbo....a že šopigiraš????


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:07:46   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

ooo, brkn...a tebe so pa dons knedlčki navdušli...mejduš sej kej akega pa bi tud pri nas lahk skuhala...za to bom pa še našla sesatvineuser posted image user posted image ...ker hladilnik je praznnnnn..not imamo 2 jajca, malo masla, liter mleka in na pol prazne kumarice....šoping kliče!!!!user posted image

mama kolumbo....a že šopigiraš????



ja včeri mi je urša lušte naredila z njimi. No potem pa tudi tebi lep šoping želim.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:20:53   
Urša08
jutro

Danes pa kar ni ratalo do računalnika pridt bolj zgodaj, sva se z Evo mal cartali user posted image . Sedaj sem jo spat dala, jaz morm pa turbo vklopit da vse poštimam. Ma kar naredim naredim dopoldan, popoldan čisto nič ker smo ves čas zunaj s tamalima. Se včasih vprašam kako bo julija in avgusta ampak saj bomo že.

Za kosilo sem si pa danes zaželela pečen krompirček in popečene bučke ali melancane. Evica bo imela pa bučke s krompirčkom. Ima sedaj dva gosta obroka en sadni in kosilo. Joj kok raste tale moja pupauser posted image user posted image user posted image .

Sjmm fajn šopingti želimuser posted image

Sunny uf nč fletno glede cotk, jaz sem moje obljubla moji prijateljici in jih ta vikend oddam. Mogoče pa ti lahko čebela kej pomaga k ima sedaj user posted image .

Brkn super za malce podaljšano spanje, jaz bi tud user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:22:38   
sunny24
Jutro bejbe!
Danes je madam potegnla do 8:30, kakav je že spila, zdej si je pa corn flakese zaželela in jih mlevi, zravn pa risanko gleda. user posted image   Smo pa še obe v pižamah, tko, da nismo še zalaufale...user posted image user posted image user posted image  
Zdej počakam še malo, pol grem pa mojga budit, da gremo malo pohajčkat, jutri pa gremo menda mal na moričja počekirat za par urc...Jst bi se rada vrgla v vodo...Sej se lahko ne?

simonakr,
jst sem Gajo prov lepo pustila, da se sama odloči, kdaj bo brez pleničke. Za spat jo ima, včasih se zbudi suha, včasih ne, kaka ne v pleničko že skori 1 teden, ampak si jo sleče in gre sama na školjko, potegne vodo in pol pokliče za rito obrisat. Pa tudi čez dan gre večinoma tudi lulat na kahlo al pa školjko-kot je na volji.   Meni se zdi, da siljenje ne pelje nikamor...Ko bojo ready, bo zalaufalo!

sjmm,
ja, full je to zoprno, ker mi je sporočila tik pred zdajci...Računaš na neki, pa nič ne kupiš, pol pa gasa...Je pa to vedla že več kot 2 tedna, ampak mi je pozabla povedat...user posted image   Ma neki bom že skombinirala da bo OK! user posted image  

brkn,
ti si pa bizi like always! Pridna! user posted image   Na tvoje kosilo bi prov rade volje pršla! Ker ti njoki so mi full dobri, pa tudi marelični...NJAMSI!!! user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:22:41   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Aja še en user posted image  
Kako ste se/ se boste spravile nad odvajanje plenic? Pojma nimam kako začet user posted image  



joj to pa tudi mene zanima - namreč nik v varstvu skor nič več plenic ne porabi, ker skoz hodi na kahlo lulat in kakat, doma pa kakor ga prime - vsekakor preden zvečer dava plenico gor gre lulat na kahlico,................zaenkrat nam sam to uspeva, pa mogoče še kdaj čez dan.

mihailo - vem da si napisala, da mihailo nima več planic, kako vam je uspelo?

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:23:30   
Urša08
Ajvy močno stiskam pesti da vam rata kaj do morčija pridt. Mogoče septembra ko so kar ugodne variante al pa kje kak služben apartma za par dni?

Simonakr najboljš da kar pleničko dol vzameš in jo na začetku na cca vsakih 15 minut na školjkico daš al pa kahlico, mogoče še kaka nagradica - kaka kinder čokoladka za spodbudo ko naredi lužico

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:26:29   
brkn83
sunny - po moje se lahk greš namočit. Je itak bolj priporočlljivo v morju se kopat, kot pa v bazenih. Pa super, da se boste odpravili na morje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Js tudi komaj čakam, da gremo na morje

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:38:17   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sunny - po moje se lahk greš namočit. Je itak bolj priporočlljivo v morju se kopat, kot pa v bazenih. Pa super, da se boste odpravili na morje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Js tudi komaj čakam, da gremo na morje


Ma ja, sej to je fajn, k mamo morje full blizu in gremo lih za par urc zjutri, preden useka vročina. user posted image  


Popoldne pa mam UZ, da vidim, kako napreduje naš fantič. Da se malo prpravim na velikost...user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:41:16   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sunny - po moje se lahk greš namočit. Je itak bolj priporočlljivo v morju se kopat, kot pa v bazenih. Pa super, da se boste odpravili na morje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Js tudi komaj čakam, da gremo na morje


Ma ja, sej to je fajn, k mamo morje full blizu in gremo lih za par urc zjutri, preden useka vročina. user posted image  


Popoldne pa mam UZ, da vidim, kako napreduje naš fantič. Da se malo prpravim na velikost...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , potem boš pa res imela popoln dan. In kdaj točn maš rok????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:44:01   
sjmm
pri nas bo šoping počakal do popoldneva, tak d sm se odločila d bom kr porabila še ta stari krompir in nardila svaljke, kr tko na drobtincah, pa en kompotek za zravn

Maj je zdej pohamsal svojo jutranjo kašo, mleko je spil dona že ob 5h, po tistem zgodnjem previjanju

glede pleničk...naš v bistvu ve za kaj se gre, sam on sploh nima cajt turbo izklopit d bi kej naredil, včeri je še na polno lulau k je že vstal s kahljice in tekel...sej, kopridemo z morja ga bom navajala na stranišče, sam za pred prikolco pa bol kahljica prov pride, dons mu morm še gatke kupit...pol bomo pa pačpreoblačli in lužice delal.....tkok že 3xuser posted image user posted image

zdej morm pa mau kuhno u red dat, pol pa na sončkauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 9:53:38   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sunny - po moje se lahk greš namočit. Je itak bolj priporočlljivo v morju se kopat, kot pa v bazenih. Pa super, da se boste odpravili na morje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Js tudi komaj čakam, da gremo na morje


Ma ja, sej to je fajn, k mamo morje full blizu in gremo lih za par urc zjutri, preden useka vročina. user posted image  


Popoldne pa mam UZ, da vidim, kako napreduje naš fantič. Da se malo prpravim na velikost...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , potem boš pa res imela popoln dan. In kdaj točn maš rok????


17.7. ... Hmali! user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 11:51:22   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Aja še en user posted image  
Kako ste se/ se boste spravile nad odvajanje plenic? Pojma nimam kako začet user posted image  


pri nas so jih začeli januarja v vrtcu dajat na kahlico,tko da se je tko začelo....mi pa sama pove,če gre lužico naredit....ni pa vsak dan pri volji...ampak jo ne silim....bo že....nasvet:vprašaj jo,če bi bila brez pleničke(aja pa midve sva že zalogo gatk naredile) in če gre lulat na WC/kahlico

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:50:06   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

hej...gužva totalna...brala nč...jutr pičimo via piran za 3 dnil....sam otročka in jst oči bo mel pa mal dopusta...grem pokat, preberem ko pridem iz dopustka....

mejte se fajn pa ne pozabte čist nameuser posted image user posted image



potem se bomo pa zgrešil... :( uživajte maxsimalno..:)

mi gremo pa v soboto... :) za dolge počitnice.. :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?