|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:51:59   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Aja še en user posted image  
Kako ste se/ se boste spravile nad odvajanje plenic? Pojma nimam kako začet user posted image  


pri nas so jih začeli januarja v vrtcu dajat na kahlico,tko da se je tko začelo....mi pa sama pove,če gre lužico naredit....ni pa vsak dan pri volji...ampak jo ne silim....bo že....nasvet:vprašaj jo,če bi bila brez pleničke(aja pa midve sva že zalogo gatk naredile) in če gre lulat na WC/kahlico



:) full dobr... pri nas tudi ne vemo, kako naj začnemo.. k smo nekaj probali je bil v 5 minutah 10 krat preoblečen.. :(


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:54:23   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

še 10 dni do morja....here we comeuser posted image user posted image user posted image ...joj, kok me enga prpravljnja čakauser posted image




user posted image user posted image user posted image  mi pa samo še 4 dni... komaj čakam... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:55:15   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja princeskica ima pa danes že 7 mesecev user posted image . Nejc in Žiga sta pa še 9 dni v vrtcu potem imamo pa dolge počitnice.

grem en kapučinček narest



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  o kak gre hitro. se mi zdi da si komaj rodila, še mal pa boš konec s porodniško.




user posted image user posted image  kaj bi bilo fajn mal cajt nazaj zvrtet.... tako hitro gre čas... :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:55:32   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

brkn.....a to soboto je pa poroka?


full lepo... :)user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 12:56:14   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

brkn.....a to soboto je pa poroka?


ne ne, je bla dekliščina precej prej, ker mam js zde vse vikende zasedene, paše 9. gremo na morje in pridemo 24. nazaj, poroka pa je 30.7.


:)user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 13:50:03   
sjmm
mali šlafa....je pohamsal svoj jogurt in kruhek

jz se pa zdej lotim svaljkov, ta velka fanta že doma....uživata v hladnem sadju

oči bo pozn, tko d nas čaka pozn šoping...kva čmo...v štacuno je treba...bo pa že mau hladnejeuser posted image

dons sm nardila še seznam vsega kar rabimo...prvo še neki kopalk in šlapc, pa malega morm peljat poštrišt, ker je moj reku, če se sploh zavedam kako dolge lase bo imel, ko bomo konc julija pršli domov.....se mi je težko dolge kodrčke poštrišt, sam bo zgleda res trebauser posted image

boma....vau...vi pa že skor čist na morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...kam pa šibate


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 14:23:11   
TAMIKA3
hey! user posted image

mi smo ok user posted image ... vsak vikend napolno zasedeni user posted image user posted image user posted image user posted image ... danes še zadnji turnir, potem pa do avgusta na izi user posted image

kako ste? pogrešam vas user posted image , mi pa nažalost ne znese vse skupaj user posted image  
zvečer še po tleh pobrišem, ker imamo za user posted image ... cote so zlikane, jih je treba še pospravit user posted image ... mi se pripravljamo na podaljšan vikend v Kopru user posted image

user posted image

primorke, a je katera za kako user posted image ??

uživajte v user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 14:42:56   
brkn83
evo moji knedlčki gotovi, še mla pa grem po Nika- potem pa jih bova skuhala in pripravila na mizo do takrat ko ati pride domov.

vsem, ki se odpravljate na morje se lepo imejte in vsekakor maksimalno uživajte.

No nik še tudi sam naslednji teden v vrtcu, potem pa bo en mesec doma, pa potem ggre za 14 dni nazaj v vrtec, in bo potem kr do konca avgusta doma.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 17:42:05   
sunny24
Hello! Mater je zuni toplo...

Sm zdej pršla s pregleda, sm mela UZ...Naš fantina ma že 3 kile, pa obseg glavice 32 cm...user posted image   Pa še 3 tedne do konca...Se mi zdi, da se bom lih en malčk namučla ga spravt vn... Drugače pa je vse OK. Je rekla da naj počakam še kak teden, pol pa lahko akcija...

Nč, se tipkamo zvečer, grem mal kuhno pospravt, k je atomska padla not! Lep dan! user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
21.6.2011 20:40:29   
sjmm
čer!

zaloge obnovlene, sem jih ravn do konca po omarah in frižiderju zložila

zdej se matram z eno mini konzervico tun + 2 riževa vaflja....je treba resno pazit še zadnje dni k bo treba vsak cajt u kopalkeuser posted image user posted image user posted image

sva pa drgač imela skor celo gardo s seboj, sam ta velka zmrda je doma kraljevala, sam je blo fajn k sta ta velka fanta mau Majkija zamotila, pa naokol furala z vozičkom...itak je imel spet svoje degudtacije tekom štacune, tak d večerja sploh ni bla potrebna, zdej sam mlekca stanka ....pa spančkanje

sunny....ma super bo tale vaš fantičuser posted image user posted image user posted image user posted image srečno in zdravo do konca!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 7:16:37   
Čebel@
jutrouser posted image

včeraj popoldan smo uživali v Alburetumuuser posted image user posted image user posted image

danes je pa mali spal od 21.30-6.00user posted image user posted image user posted image .....tamala isto ob 6.00 avfuser posted image user posted image .....Hana je na poti v vrtec-se danes spet namakajo v bazenčkuuser posted image .....z malim imava pa ceplenje.....pa je revečkem med tem ko sem hano oblačila mi zaspal na postelji.....tko da v miru spijem kavo potem pa šibavauser posted image

pa na banko moram....so mi zablokiral računuser posted image ....so na enih bankomatih preslikaval karice in tisti ki smo dvigovali na tem bankomatu,so nam zablokiral račune-pa noben nič obvestiluser posted image user posted image

lep sončen dan vam želimuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 7:41:21   
Urša08
jutro

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 7:47:12   
Urša08
Včeraj popoldan smo uživali na vrtu. Je bila še sosedova punčka in so letali mal k njim mal pri nas. Ma super je bilo tko da smo prišli notr mal čez 7. Potem pa akcija da vse tri zrihtava, pa večerja, risanka in pravljica.

Sedaj pa bova počasi medve šli na en daljši sprehod dokler še ni prevroče.

lep dopoldan vam želim

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   [Brisano sporočilo]
22.6.2011 8:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 9:12:26   
sjmm
dan!

ne vem kva se men dogaja, ampak zvečer, ko mali končno zaspi...okol 10h...šibam še pomivalca in pralca nafilat, pa tuš, pol pa kr na sedežni zakinkam okol 11h.....pojma nimam...mogoče je vročina kriva, al pa k mamo zdele že vse mau bol umirjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..drgač sem okol 1h spat hodila, sem vsak dobr film vidla....mah, kva čmo....se moj prov smeji k se okol polnoči oba zbudiva čist zalimana, pa se odkotaliva v spalnicouser posted image

dons je na programu sesanje, pa darilo za Mihčevo učiteljico nesem zavit, k imajo ju3 zaključek, pol pa kosilo...včeri smo imeli svaljke in kompot...pa me je Maj gledal k d sm z lune...MAMI...KE JE JUHCA???????......tkod dons obvezno juhca, pol mau kasneje bomo pa kako picoleto spekl....je očiju zadišalauser posted image

aja...sem končno pogruntala...zakaj majki driska from tajm tu tajm.....smo po nesreči imeli en sok..Pingo za z vodo...itak ga je moj prnesu....pa k je bol mali žejen, če mu nism jz naštimala, pa so mu dal tud to za pit...evo včeri je sračkal ene 5x....jz sicer skoz jogurte krivim..oziroma preveliko dozo jogurtov, tko d sm tud probiotične ukinla, sam navadne Mu, pa kakega vanilijevega...pa d vidmo, ker Maj je sposoben tud 3 na dan pojest ali spit, lahko tud takoj po obrokuuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 9:16:06   
sjmm
kolumbo...super za famili time offuser posted image user posted image

urša...vam kr mau zavidam tele popoldneve v senčki na domačem vrtu....jz komi čakam zadaj teraso d bomo lahk tud kak popoldne mau u iziuser posted image

čebelc@....uspešno cepljenje malega junakauser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 9:31:45   
brkn83
dan.

kako ste kaj?

Js kr delovno, sicer se pa danes nekaj slabo počutim. Imam namreč ful nizekpritisk in se mi kr moti, pa sploh ne vem kaj naj naredim.



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 10:44:55   
Urša08
Sunny eto danes sem oddala na pošto tko da mislim da jutri dobiš al pa najkasneje v petek.user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 10:46:32   
Urša08
Medve sva se napeškali no jaz sem se, Eva je mal pančkala vmes. Mi je pa tale sprehod prav pasaluser posted image . Sedaj je pojedla sadje, mal se igra na igralni. Jaz morm pa en stroj cot obesit, pa neki za kosilo narest. 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 11:06:10   
Urša08
Sjmm saj je super na vrtu samo meni osebno manjka to da morm it iz zgornjega štuka dol in da nimam direkt iz dnevne izhod na vrt. Potem je treba pa skoz neki gor letat. Pa že eno leto kupujeva eno leseno mizo pa klopci, tko da nam še mal manjka. Za otročke je pa superca da lahko letajo brez skrbi. Jaz tud mal sanjam o terasi sploh taki k jo ma petruškuser posted image Kdaj imate pa vi v planu teraso?

Kolubo dober dopustujteuser posted image user posted image user posted image user posted image

si grem en kapučinček narest

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 12:04:43   
Čebel@
evo naju....mater je vroče....uglavnem:mali ima pri 3m in 1t 5880g in 62cmuser posted image user posted image user posted image user posted image ....lepo rejenuser posted image user posted image user posted image .....malo je bilo user posted image pri cepljenju in rota ampak se je hitro pomiriluser posted image user posted image user posted image

kolumbo....jogi so včeraj pripeljali-tapravo velikostuser posted image ....čez vikend bomo pa sestavili posteljo,ker bo Hana pomagalauser posted image

na steno pri Hani bova verjetno dala stiropor,ker je hladna stena in upam,da mi ga ne bo cufalauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 12:47:48   
sjmm
hej hoj!

sva prej vse posesala, 2 škafa brisač zložila, pa pomivalca rešila posode, pol sva šla za ene pol urce na igrišče, je prpekal k ,user posted image , tak d sva šla kr na vrt k je dopoldan v senčki po solato, Maj se je polival z vodo, pol sva pa mehurčke pihala, zdej sva imela malico, Maju sm zmečkala banano in jabolko, gor pa eno fajn kepico vanilijevega sladoleda, mami pa 2 prepečenca z marmelado in en kafetek

zdej pa v mižule, mami pa kuhat juhico

urša...super za sprehodek, glede terase...jz navijam d bo še letos, bomo vidl kok nam bo streha denarja pobrala

brkn...kak kofetek ne pomaga???

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 12:48:31   
sjmm
čebelc@...super za galove mere in za jogi prave velikostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 14:17:34   
brkn83
sjmm - ne pijem kave in mi zato nič ne pomaga. Če pa spijem kak kapučin, pa itak ni nobene razlike.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
22.6.2011 20:25:32   
Ajvy
oi...dogaja na polno...seveda so punce v zagonu...kar pomeni veliko testiranja in brenkanja na ta najbolj tanke živčke.....

Vroče je pa za znoret....uf...



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?