|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 7:47:14   
Čebel@
user posted image a se katera spomni,ko sem pisala da smo Hani kupili taveliko posteljo....pozabila sem mereuser posted image user posted image ....naročila sem ji jogi 190x90 ampak piše na škatli od postelje da so zunanje mere 208-potem je verjetno postelja 200x90user posted image .....adijo pamet nouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:14:53   
sjmm
jutro, dan!!!!

sm pr kofetku, sama...paše!!!

ta teden še lahk uživam, pol bo pa pri nas kr pestro, no vsaj po vikendih sodeč ko smo vsi nakupu...ta velki so prov glasni postaluser posted image ...mali pa seveda ne sme bit slabšiuser posted image ...po drugi strani pa HB za počitnice...k imamo že vsi dost tele šole in šolskega delauser posted image

Maj je dons prvič celo noč prespal v svoji posteljiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....se nam je tole spanje res poboljšalouser posted image ...upam, da ni bla samo muha enonočnicauser posted image

dons nimam neki velkih planov, mau cunje pošlihtat, kej skuhat...pa upam, da se vreme kej popravi, ker mene ..zzeebbeeuser posted image

tanči....pridni vi s kilometri, drugič lahk pa do nas uletite na en sladoledek, pa če bo kej iz pečice dišaluser posted image

urša in čebelc@...
jutro....urša...kako kej sončki???

čebelc@...po moje bo treba jogi 200x90user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:15:57   
sjmm
mama kolumbo...kako je kaj, kako si??? k včeri si se neki slabo bralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:17:02   
sjmm
še 10 dni do morja....here we comeuser posted image user posted image user posted image ...joj, kok me enga prpravljnja čakauser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:26:53   
Čebel@
sjmm......o bravo Majuser posted image user posted image user posted image ......po moje bo tudi treba 200x90user posted image ....juhu vi že na morjeuser posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:47:33   
Urša08
Sjmm včerej sem Nejcu inhalacije naredila in je bila nočka ok, zjutraj je sicer mal pokašljal ampak upam da bo šlo navzgor. Žigu pa zgleda še zadnja petka vn leze ker se ful slini, apetit padel na minimum, pa seveda je neki tečkast tko da očitno je mislil zobek in ne ušes user posted image nosek pa še vedno pušča tko da fiziološka je spet v uporabi.

Čestitke za prvo nočko user posted image user posted image user posted image naj bodo vse take user posted image user posted image user posted image user posted image Uvau že na morčija šibate - superca vam privoščim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:48:14   
brkn83
dan.

evo mene, konč prišla do računalnika, sem že zdej popedenala Niku sobo, pa posesala in preoblekla posteljo, zdej me pa čaka še spalnica. Pa kuhno potem morem v red  spravit.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:50:10   
Urša08
čebela jaz mislim da boš mogla jogi zamenja. Kako je stanje z mami? Sta se že pobotali?

Pri nas sem mojo princeskico spat nesla, sedaj morm pa mal pospravit kuhinjo in dnevno, pa fino bi bilo otroško, pa postle preoblečt,... ja dela ne zmanjka user posted image user posted image user posted image Za kosilo bomo mel pa češplove knedlne mjami user posted image . Še prej si morm pa eno kavico al pa kapučinček narest.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:51:19   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image a se katera spomni,ko sem pisala da smo Hani kupili taveliko posteljo....pozabila sem mereuser posted image user posted image ....naročila sem ji jogi 190x90 ampak piše na škatli od postelje da so zunanje mere 208-potem je verjetno postelja 200x90user posted image .....adijo pamet nouser posted image


ojoj, to pa ni najboljšeuser posted image . Će so takšne zunanje mere, potem je res verjetn 200x90 velika- ja kaj naročila za jogi pa ne moreš preklicati, oz. da bi spremenila mere.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:51:23   
Urša08
Brkn vidim da naju danes čakajo enaka opravila user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako ste drugače? Gre Nik septembra v vrtec al bo še naprej v privat varstvu?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:52:33   
Urša08
Moja princeskica ima pa danes že 7 mesecev user posted image . Nejc in Žiga sta pa še 9 dni v vrtcu potem imamo pa dolge počitnice.

grem en kapučinček narest

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:53:39   
brkn83
No ja no dekliščina je uspela, smo ga žurale do petih zjutraj, tk da sem bla včeraj čist hin, šla spat 5.15, ob sedmih pa je že nik vstal in sem mogla tudi js, no sva pa potem popoldan spala skupaj od dveh do šestih oba.

Ja no, prodaja lulekov v City centru je bila popolnoma uspešna in še full smo se nasmejale. Vse igrice so ji šle dobr od rok, tako da je bilo res super.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:55:50   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Brkn vidim da naju danes čakajo enaka opravila user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako ste drugače? Gre Nik septembra v vrtec al bo še naprej v privat varstvu?


ja je treba, ker čez vikend nisem prav nič naredila. Drugače smo super, nik sicer mal kašlja in komaj čakamo da gremo na morje.

Ne Nik ne gre septembra v vrtec bo še eno leto v privat varstvu, potem naslednje leto pa bo šel, da se mal navadi še več otrok - ker tle jih je zdej sam pet. Pa potem se že itak začnejo mal pripravljati na šolo, pa se mi zdi prav da gre.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:56:34   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja princeskica ima pa danes že 7 mesecev user posted image . Nejc in Žiga sta pa še 9 dni v vrtcu potem imamo pa dolge počitnice.

grem en kapučinček narest



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  o kak gre hitro. se mi zdi da si komaj rodila, še mal pa boš konec s porodniško.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 8:58:09   
brkn83
urša - si mi zdele kr lušte naredila s kosilom.user posted image user posted image , joj če ne bi imela zdele že mesa iz skrinje bi jih js tudi delala, tk da jih bom pa zato jutri.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 9:03:55   
Čebel@
sem klicala in spremenila velikost jogijauser posted image user posted image user posted image

urša...z mami ne govoriva

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 9:07:24   
Čebel@
brkn.....a to soboto je pa poroka?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 9:08:35   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja princeskica ima pa danes že 7 mesecev user posted image . Nejc in Žiga sta pa še 9 dni v vrtcu potem imamo pa dolge počitnice.

grem en kapučinček narest


uf žeuser posted image ......kako čas letiuser posted image user posted image user posted image ....boš potem ostala doma,ali greš delat?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   [Brisano sporočilo]
20.6.2011 9:11:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 9:23:33   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

brkn.....a to soboto je pa poroka?


ne ne, je bla dekliščina precej prej, ker mam js zde vse vikende zasedene, paše 9. gremo na morje in pridemo 24. nazaj, poroka pa je 30.7.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 9:24:00   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sem klicala in spremenila velikost jogijauser posted image user posted image user posted image

urša...z mami ne govoriva


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem vedela, da boš itak vse uredila

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 10:08:29   
sjmm
evo...mi2 sva maupošlihtala vse, pa kužata počesala, mu gre ful zimska poddlaka vn...se skubi d mamo ceu dvorišče nastlanuser posted image

zdej pa pičiva na en sprehodek

čebelc@...super d se je dal zamenjatuser posted image

brkn...sam d ste ga fajn žuraleuser posted image user posted image user posted image

kolumbo...za tvoj križuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa dobr porihtaj kar maš dons v planu

urša...mmmmm, dobr kosilček, pa velik zdravja tvojim sončkom!!!! pa čestitke mali prinčipesi za obmesečnico!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 11:58:35   
birdy
Hoj, mi smo dobro, tamaledve sta ble na vikend paketu. Levčko priden, neki mi hoče kašljat, ampak nič hujšega. Je ful priden, smejko, na tleh se sam igra, obrača, mal puza... Ma super dečko je to. Tamalidve sta doma do septembra, sem se tko odločila ker je brezveze da smo skoz bolni brez potrebe. 
Dons Medota peljemo na pregled, revežu se prov vidi da vid da je zafrknil, ma prov žalostno skoz gleda.
Sunny, hvala, smo dons dobili sam so ji eni žal premajhni... SAmo jih je že Kristi zaplenila, ona ma itak najraj od Neli čevljeuser posted image  z njimi zdej celo spi, jih ma mende v rokahuser posted image  upam da se na ta način ne kaže kasnejša obsesija z čevlji, ker če je to to... Jao namuser posted image
Punce, mejte se, mam bolj mal časa zdej k smo v kompletu, sej veste otroc zahtevajo svojo pozornost, tavelk (tačetrt) otrok pa še tanajvečuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 12:14:04   
sjmm
oj!

sva se našetkala in po vrtu pobrala vse užitno za našo današnjo enolončnico...presenečenja

Maj gloda jabolko, pol pa mu dam še en jogurtek in košček peciva...pa sledijo mižule

jz sm pa kr nazaj na riževe vaflje prešaltala, ker drgač se ne bom nkol kil znebila...itak k vidm d je šlo v - pol sigurn ene 2 dni preveč jem...user posted image

moj sporočil d dons ga ne bo prov kmau...sej tud nism prčakvala k je bil ene par dni več al manj frej

birdy...sam d ste okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
20.6.2011 13:35:39   
MIHAILO
Ojla punce moje...No jaz sem se vam javila,da smo prisli iz bosne pol pa spet nic...Dopoldan gremo ven pol se pa kr z njimi okvarjam,ce ni prevroce gremo kar 2x ven,tko ,da hitro mine dan...Drugace je bil Mihailo dva dni bolan driska in vrocina,zdaj je ok...PLENICE smo v bosni dali stran,imamo jih samo se za spatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vas morm mal prebrat nic ne vem kaj se dogaja...Mihailo in Sonja mi spita...

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?