|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 18:32:20   
mišk
Pri nas isto kot pri Putki.user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 20:53:04   
A-N-J-A
Jaz ju držim, pa če mi potoki znoja tečejo s čelauser posted image .Pa nič ne smeta prijemat.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 21:05:04   
Najaa
Od takih tafinih in najbolj razkuženih je wc pol najbolj posran in polulan. Če wc -je toliko razkužujete, kaj ste pa pol v previjalnicah delale, da so tak usrane? Grozno, včasih prav drek gor ostane...
Jaz obrišem wc z mokrim robčkom in suhim čez, tamala se polula in fajn roke umije.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 21:31:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 22:04:42   
marelicaa
Dobi se kahlica za enkratno uporabo, ki jo uporabljamo na izletih, dopustu. Dobi pa se tudi papirnata ali pvc ''prevleka'' za WC desko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 8:52:32   
BIA79
Jaz bom verjetno nabavila kaj takega:
http://www.pramworld.co.uk/product/7473/Potette_Plus_Toilet_Trainer_White_Light_Blue

Ne vem koliko je uporabno, ampak poskusiti je vredno :) Doma se potem lepo razkuži in je...pa še na poti pride prav (verjetno)...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 8:58:13   
valč
ksenija12
prenosna kahlica oz. nastavek za WC je res zakon. Nismo dolgo brez plenic, pa se je nakup že zelo obrestoval.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 10:40:35   
ajsek
To razkuževanje vsega mogočega se je čisto preveč razpaslo. S tem boste otroku precej bolj škodile, kot bi mu prijetje umazane školjke, ki bi mu sledilo skrbno umivanje rok. Moje mnenje je, da se bo šele v prihodnosti pokazalo, kam pelje ta obsedena borba z mikrobi, ker prejšnje generacije niso toliko komplicirale okrog umazanije, da bi razkužilo s seboj v torbicah nosili.
Sterilnost je nujna v medicini in raznih laboratorijih. Povsod drugje zadošča čistoča, ne pa razkuževanje.

Btw, če bi izvedela, da prijateljice pri meni doma razkužujejo školjko, preden dajo otroka lulat, bi se znalo zgodit, da bi bila rahlo užaljena. Vsekakor bi se mi zdelo pa precej trapasto.

(odgovor članu valč)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 11:09:14   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Od takih tafinih in najbolj razkuženih je wc pol najbolj posran in polulan. Če wc -je toliko razkužujete, kaj ste pa pol v previjalnicah delale, da so tak usrane? Grozno, včasih prav drek gor ostane...
Jaz obrišem wc z mokrim robčkom in suhim čez, tamala se polula in fajn roke umije.



Ne posplošuj, vse kot vidiš tega ne delajo, ker drugače ne bi bilo tako in ne vem zakaj se potem čudiš.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 11:10:44   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image


Moj ne, ker ravno doseže s pimpekom čez školjko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 12:43:35   
Nika v službi
Jaz imam sicer vedno s seboj vlažne robčke, predvsem zato, ker rito obrišemo tudi z njimi, ko gre kakat, sicer pa so multi-uporabni. Z njimi obrišem školjko, če obstaja tisti papir za školjko, ga položim na desko in se ta mala usede, če ga ni, dam papir.

Pri lokalih, ki jih poznam (v katere redno zahajamo) in pri WC-jih, ki meni delujejo čisto, ne kompliciram. Se sama usede in prime, tudi obriše ritko, potegne, potem pa se seveda dobro umijemo roke in do suhega obrišemo. To je to.

Kjer je bolj zanemarjeno, jo držim jaz (ampak na školjki, obloženi s papirjem, sedi sama, saj prej itak obrišem), če pa je toaleta res grozna (doživela samo 2x do zdaj), pa poiščemo druge variante, v skrajnem primeru zunaj.

Itak pa praviloma hodimo po obljudenih krajih, kjer je več lokalov, restavracij in ni vrag, da ne bi našli WC-ja, ki je normalen.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 15:24:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

To razkuževanje vsega mogočega se je čisto preveč razpaslo. S tem boste otroku precej bolj škodile, kot bi mu prijetje umazane školjke, ki bi mu sledilo skrbno umivanje rok. Moje mnenje je, da se bo šele v prihodnosti pokazalo, kam pelje ta obsedena borba z mikrobi, ker prejšnje generacije niso toliko komplicirale okrog umazanije, da bi razkužilo s seboj v torbicah nosili.
Sterilnost je nujna v medicini in raznih laboratorijih. Povsod drugje zadošča čistoča, ne pa razkuževanje.

Btw, če bi izvedela, da prijateljice pri meni doma razkužujejo školjko, preden dajo otroka lulat, bi se znalo zgodit, da bi bila rahlo užaljena. Vsekakor bi se mi zdelo pa precej trapasto.


Ja, baje se že zdaj pojavljajo posledice te pretirane sterilnosti in vsega možnega razkuževanja......

Kar naenkrat pa sekret papir, voda in žajfa niso več dovolj......

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 15:39:38   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image


Naš ma še prekratke noge in ne doseže s pimpekom do školjkeuser posted image .
Na školjko dam papir in potem stopi gor, da ne umaže s čevlji. Sem pa zdaj videla in ga bom probala dat na svoje noge- ne vem kak se nisem tega prej spomnilauser posted image . Sedet pa noče na školjki, niti doma nE (doma ima pručko, da doseže za lulanje, kaka v kahlo)

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.2.2011 15:43:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 20:59:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Od takih tafinih in najbolj razkuženih je wc pol najbolj posran in polulan. Če wc -je toliko razkužujete, kaj ste pa pol v previjalnicah delale, da so tak usrane? Grozno, včasih prav drek gor ostane...
Jaz obrišem wc z mokrim robčkom in suhim čez, tamala se polula in fajn roke umije.



Ne posplošuj, vse kot vidiš tega ne delajo, ker drugače ne bi bilo tako in ne vem zakaj se potem čudiš.



user posted image
Ne posplošujem. Moja tretja beseda je točno opredelila, koga mislim. user posted image


(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:03:01   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

To razkuževanje vsega mogočega se je čisto preveč razpaslo. S tem boste otroku precej bolj škodile, kot bi mu prijetje umazane školjke, ki bi mu sledilo skrbno umivanje rok. Moje mnenje je, da se bo šele v prihodnosti pokazalo, kam pelje ta obsedena borba z mikrobi, ker prejšnje generacije niso toliko komplicirale okrog umazanije, da bi razkužilo s seboj v torbicah nosili.
Sterilnost je nujna v medicini in raznih laboratorijih. Povsod drugje zadošča čistoča, ne pa razkuževanje.

Btw, če bi izvedela, da prijateljice pri meni doma razkužujejo školjko, preden dajo otroka lulat, bi se znalo zgodit, da bi bila rahlo užaljena. Vsekakor bi se mi zdelo pa precej trapasto.


Ja, baje se že zdaj pojavljajo posledice te pretirane sterilnosti in vsega možnega razkuževanja......

Kar naenkrat pa sekret papir, voda in žajfa niso več dovolj......


Res je, tudi priseljencev ni bilo včasih v Slo tolko kot jih je sedaj. In razkuževanje je moje vsakodnevno opravilo doma in v službi:)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:06:47   
aknela123
"Če smo pa pri kolegih, znancih, desko razkužim in se lepo vsede, s tem da se deske ne drži, se drži mene. "

Aja? To tudi moji obiski delajo pri meni?user posted image  


(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:07:25   
aknela123
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

"Če smo pa pri kolegih, znancih, desko razkužim in se lepo vsede, s tem da se deske ne drži, se drži mene. "

Aja? To tudi moji obiski delajo pri meni?user posted image  



(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:08:31   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

Res je, tudi priseljencev ni bilo včasih v Slo tolko kot jih je sedaj. In razkuževanje je moje vsakodnevno opravilo doma in v službi:)



To je pa sedaj tako izpadlo, kot da zaradi priseljencev razkužuješ vse po spisku. user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:11:11   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

Res je, tudi priseljencev ni bilo včasih v Slo tolko kot jih je sedaj. In razkuževanje je moje vsakodnevno opravilo doma in v službi:)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam dejansko pomislite, kje vse so nastavljeni razkuževalci rok. Nisem samo jaz manijak na razkužilo user posted image

To je pa sedaj tako izpadlo, kot da zaradi priseljencev razkužuješ vse po spisku. user posted image


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:24:36   
BAMBINA_
Ma, jaz ne vem, v kakšne beznice zahajate s svojimi otroci, da imajo tako usrane WC-je user posted image V normalnih trgovinskih centrih in gostiščih dandanes res redko naletiš na neurejen WC. Sterilno pa itaq ni nikjer.. tudi doma ne. A, ko greste v gostilno jest, tudi najprej razkužite pribor, ker bohve, kdo ga je prej imel v ustih.. Ali nosite vilice in žlice s seboj? Eni znate res v über pretiravat. Jaz sem našemu na školjko dajala papir, važneje kot to, kam bo dal rito, pa mi je, da si potem temeljito umijemo roke. 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:35:36   
ajsek
Moja mami je v bolnišnici, kjer je delala z res kužnimi ljudmi, dobila navodila, da pred in po obravnavi pacienta roke razkuži, pred malico pa obvezno temeljito umije.

Glede na to, da nas večina ni v stiku z tuberkulozo, ampak zgolj obično svinjarijo, bi človek rekel, da tu bolj v poštev tisti del o temeljitem umivanju rok, kot razkuževanje.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 21:56:28   
ZmajTolovaj
Papir dam gor in se vsede in se mene drži.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 22:01:36   
sanelaa
Omg......kaj vse počnete........ user posted image
Mene bi kap da nekdo pride k nam na obisk in si na wcju najprej razkuži školjko........user posted image

A ni urin sterilen.........in kolikor je meni znano, se od urina še nihče ni okužil, česa nalezel ali umrl? Če se pa po luluanju temeljito umijejeo roke, z milom, je pa to več kot dovolj.
Ne vem no, ampak ob vsem tem morate imeti kar ogromne zaloge dezinfekcijskih robčkov, ker bolj kot školjko je pomembneje razkužiti kaj drugega.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 22:07:00   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

Če smo pa pri kolegih, znancih, desko razkužim in se lepo vsede, s tem da se deske ne drži, se drži mene. 

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 22:08:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image


jst moja dva učim sede user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?