|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
17.2.2011 22:11:42   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image


jst moja dva učim sede user posted image user posted image user posted image





Naš je še premali da bi stoje lulal v školjko.........ampak, ni pa premali da bi stoje lulal v kahlico. In ne vprašajte kako je v kopalnici ko njega tišči lulat in gre sam, jaz moram zunaj počakat ker je on že velik fant (dve leti in 4m). In potem včasih lula sede na kahlico ali na školjko, včasih pa stoje in cilja kahlico, zadane pa vse prej kot to. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 22:15:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 22:15:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 10:14:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

Res je, tudi priseljencev ni bilo včasih v Slo tolko kot jih je sedaj. In razkuževanje je moje vsakodnevno opravilo doma in v službi:)



In priseljenci ti hodijo po domu in službi......user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 10:15:59   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image
 

jst moja dva učim sede user posted image user posted image user posted image





Saj v teoriji je to bolj pametno



zdaj, ko rihtava kopalnico, se vedno bolj poigravam z mislijo na pisoar. imam 3 lulčke doma.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 10:22:44   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image
 

jst moja dva učim sede user posted image user posted image user posted image





Saj v teoriji je to bolj pametno



zdaj, ko rihtava kopalnico, se vedno bolj poigravam z mislijo na pisoar. imam 3 lulčke doma.user posted image



user posted image user posted image user posted image pisoarji so pa meni tako grdi. Ni šans, da bi ga imela doma. Je pa verjetno praktičen.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 14:01:18   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

zdaj, ko rihtava kopalnico, se vedno bolj poigravam z mislijo na pisoar. imam 3 lulčke doma.user posted image



Jaz tudi! user posted image Zato je sedaj v obeh kopalnicah pisoar (mimogrede, niso nič grdi in user posted image , pa še pokrov imajo, lahko so kotni, slim variante,...no najbolj prodajani pri nas pa so Roca s pokrovom - niso tako dragi). Res da sta dva naša še v plenicah (no, en se že trudi biti brez), ampak, da bo vse pošpricano naokoli?!? NO WAY! Druga opcija je samo še sedenje. Lahko se moški še tako trudijo, fizika naredi svoje! Moški, velik 1,78 m, s povprečno dolgim, pošprica vse naokoli v radijo 1 metra! To pa je res user posted image Tole z lulanjem je cela znanost, pa jim vseeno še ni uspelo narediti tak WC, da ne bi bilo naokoli vse pošpricano, če lulajo stoje.
Glede otrok in wc-jev na javnih krajih pa je malo zoprno, ampak kaj češ - obrišeš, daš otroka gor (da ne bi šlatal vsega naokoli so navadno pobožne želje user posted image ), potem pa mu dobro umiješ roke. In to je to.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 15:16:22   
skuštrana
Jao, saj se moram smejat ko berem tole doktorsko disertacijo o navadnem lulanju user posted image user posted image

Izgleda da sem jaz malo za luno ker ko pridem kam na obisk ne razkužim školjke, pa v wc v gostilni kjer vem kakšni so wc-ji tastarejšo kar samo pošljem,....Je pa obvezno umivanje rok - z milom.

S srednjim pa seveda grem ampak tudi ne kompliciram, če je wc fejst usran greva pač ven in naredi v travo. Ampak takšnih wc-jev je hvalabogu vse manj, tudi pri nas ta južnih priseljencih user posted image user posted image

Jaz tudi učim svoje fantke lulati sede, mi bojo njihove žene nekega dne hvaležne user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.2.2011 15:17:05 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
18.2.2011 20:06:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jao, saj se moram smejat ko berem tole doktorsko disertacijo o navadnem lulanju user posted image user posted image

Izgleda da sem jaz malo za luno ker ko pridem kam na obisk ne razkužim školjke, pa v wc v gostilni kjer vem kakšni so wc-ji tastarejšo kar samo pošljem,....Je pa obvezno umivanje rok - z milom.

S srednjim pa seveda grem ampak tudi ne kompliciram, če je wc fejst usran greva pač ven in naredi v travo. Ampak takšnih wc-jev je hvalabogu vse manj, tudi pri nas ta južnih priseljencih user posted image user posted image

Jaz tudi učim svoje fantke lulati sede, mi bojo njihove žene nekega dne hvaležne user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 14:48:54   
mamamajča
Moje dete mora it kakakt, ko zakleto, ko kam pridemo. pa se lahko doma 10x prej pokaka, ko bomo kje, ga bo pritisnilo. In on kaka tako, da rabi po atijevo seveda 10 min, ni šans, da ga toliko časa držim v položaju.  Mam pa malo razkužilo vedno v torbici zaradi tega, ker sem ful občutljiva na to, da si na wcju  temeljito drgnem roke potem pa s čistimi primem kljuko, ki so jo pred mano že vsi drugi, ki si morda niso temeljito umili rok...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 15:34:10   
ajataja
Jaz tudi učim svoje fantke lulati sede, mi bojo njihove žene nekega dne hvaležne

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo za tole sem pa jaz že hvaležna tašči ,ker moj možek doma lula sede in tako učim tudi njegovega naslednika.user posted image




(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 15:56:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj samo moj sin lula stoje?user posted image

Jst se tudi sprašujem. Čist bodo zatrle obred lulanja. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 16:57:56   
Precious
UmpaLUmpa mislim da ne samo tvoj lula stoje. Ampak na začetku je otrok premajhen ,da bi lahko lulal stoje. Na začetku je moj sedel ko je lulal,zdaj pa stoji.. Zaspancek jaz doma nimam nič polulalno okrog wc-ja ,pa imam tudi 3 lulčke doma

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 17:02:51   
Anonimen
Je ne dajem, se kar sama usede. Saj wc-ji niso umazani, da se ne bi mogla usest? Je pa treba potem roke umit.

(odgovor članu Precious)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 17:17:37   
Anonimen
desc mora bit desc. user posted image pustite mu vsaj še malo dostojanstva, glede na to, da vam že "pomaga" v gospodinjstvu. moja dva lulata stoje in jaz ne čistim za njima, ampak vsak za sabo.
na javnih wcjih pa školjko obrišem z wc papirjem. edino, če je po tleh poscano, ne grem v tak wc. pri punčkah bi pa samo to rekla, da dokler ne dosežejo školjke, je treba pazit, da z luliko ne podrgnejo po umazani školjki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
19.2.2011 22:42:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
19.2.2011 22:42:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Precious)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 22:56:00   
Peli
Hvalabogu mam dva fanta in mi ni problem lulanje na javnem WCju, kakata pa vedno le doma. Grem pa vedno z njima, in če ne doseže WCja, stojim za njim, tako da stopi na moje noge in je višji da doseže, z lulanjem zunaj pa sploh ni težav. Sem pa zadnjič nečakinjo peljala v WC v gostilni pa tud nism vedla kako nej to zrihtam, sm pogrnila WC s papirjem in jo lepo dvignla da je res sedla na papir. Sama mi je nato povedala da njena mami tega nikol ne naredi user posted image
Sm pa včasih razočarana ko pridem kam na obisk, peljem otroka v WC in ko dvignem desko...da te vse mine, ne vem, jest vsaj doma gledam da je WC vedno čist, k da otrok potem to šlata...FUJJJJ!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
19.2.2011 22:57:25   
Peli
Aja, hotla sm še to prpomnt, da včasih je blo veliko več WCjev "na čičovce" jih zdej ni skoraj nikjer več - kar se meni za javne WCje zdi veliko bolj higienično.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
20.2.2011 16:19:51   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: petrolejka

Živjo,

sin se je pred kratkim kar na hitro znebil plenic. Ima jih še za ponoči, pa še takrat se mi zdi, da je bolj kot ne suha. V glavnem, zanima me, kako ga dam na wc v gostilni ali kje drugje na javnem kraju? Na školjko, tudi če je obložena s papirjem ga ne bom posedala.

Mislim da je najbolje, da sploh ne hodite nikamor, ali pa mu daš nazaj plenico na rit.
Bogi otrok...res.
Če smo v zaprtem prostoru lulamo v školjko stoje, kakamo sede s tem da se mene drži, če pa smo kje veni, pač lula kjer je najmanj ljudi. En čas je imel foro, da je kakal samo veni (dobro imamo kmetijo tako da ravno ni neke sile) in sem zraven nosila vrečke, da sem kakeca pobrala.
Ko gremo kam na obisk školjke sploh ne čistim, ker ravno ne poznamo oz. se ne družimo s kakimi zamazanci in nemarnimi ljudmi. Ko hodimo na tekme delamo svoje v dixijih. Sicer res najbolj neokusem način, sploh po 3 dneh tekmovanj, ampak nekam pa moraš it.
Ker imamo sami gostilno ti povem, da ni da ni, kaj vse ljudje delajo na Wc-jih, mogoče zato ravno ne lečem okrog z nekimi sterilnimi pripomočki. To da daš otroku papir na sedalo in ga držiš ni niti malo neokusno, bi pa bilo, če si potem ne bi oba umila rok user posted image

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
20.2.2011 16:49:54   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

UmpaLUmpa mislim da ne samo tvoj lula stoje. Ampak na začetku je otrok premajhen ,da bi lahko lulal stoje. Na začetku je moj sedel ko je lulal,zdaj pa stoji.. Zaspancek jaz doma nimam nič polulalno okrog wc-ja ,pa imam tudi 3 lulčke doma


JA, ok, verjamem, da ciljajo in zadanejo v školjko, ampak ne moreš pa reči, da okoli školjke ni vse pošpricano z urinom (res so to majhne kapljice, ampak jih je še kako veliko). Žal zakoni fizike veljajo za vse.user posted image Če ne verjameš, daj naokoli tisti bel papir (ne vem kako se že reče), kjer se kakršnakoli kapljica takoj vidi. user posted image Pa tudi kakšen radiator, ki je blizu WC školjke,  z leti postane rjav (od kapljic urina, ki jih s prostim očesom sicer ne vidiš najbolje). Drugače pa sem prepričana, da moški ponos ne bo načet, če se bodo lulali sede - takšni morajo imeti probleme pri čem drugem user posted image . Edini izgovor bi npr. bil, če imajo probleme s prostato - za takšne pa dejansko lulanje sede predstavlja precejšen problem (ok, saj stoje tudi, ampak malenkost manj user posted image ).

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
21.2.2011 14:42:18   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

v gostilni ta veliko držim nad školjko, in sicer jo primem pod koleni tako, da se ne dotika školjke,
če smo pa zunaj kar v travo...

meni se tudi gabijo tiste školjke in če se le da jo raje peljem vn v travo kot pa na školjko v kakšnem lokalu..

mali še ne lula sam ko pa bo in kako bo bom pa tle pobrala kakšen nasvet... je pa lažje fantka dat na javni wc kot punčko... če ne gre drugače, stopi na pokrov od školjke in se polula vanjo, verjetno!??!!?

Jap...take sorte gostov  sem imela res fullll rada,ko sem delala v gostilni....so pustili res lepi wc za sabo...user posted image



se strinjam. user posted image

če se le da, lulamo zunaj - kje na travi.

če ne, gremo pač na školjko. obrišem z wc papirjem in to je to. do zdaj je še vedno živ.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
22.2.2011 13:31:02   
barni
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

JA, ok, verjamem, da ciljajo in zadanejo v školjko, ampak ne moreš pa reči, da okoli školjke ni vse pošpricano z urinom (res so to majhne kapljice, ampak jih je še kako veliko). Žal zakoni fizike veljajo za vse.user posted image Če ne verjameš, daj naokoli tisti bel papir (ne vem kako se že reče), kjer se kakršnakoli kapljica takoj vidi. user posted image Pa tudi kakšen radiator, ki je blizu WC školjke,  z leti postane rjav (od kapljic urina, ki jih s prostim očesom sicer ne vidiš najbolje).


Ej to je pa res. Tega pa tudi jaz nisem verjela. Potem mi je moj oče, ki je tudi malo občutljiv na higieno v WCju rekel, da naj po steni okoli WCja potegnem z vlažnim belim robčkom in da bom videla, da je vsaj malo rumeno obarvan. Ker če odrasel povprečno visok moški lula v stoje, se odbija od školjke in pač pošprica naokoli, čeprav s prostim očesom to ne vidimo.

Jaz sicer s tem res nimam težav, ker se pri nas moški del vedno usede. Je bolj komot, pravijo moški del naše družine. Ko pa imamo kako žurko in je velik ferker, potem pa je res tako, da je okoli pošpricano, pa verjamem, da vsi odrasli ciljajo v školjko, ne po mojih stenah user posted image .

Aja in v eni oddaji sem videla nekoga, ki je čekiral WCje s posebno lučko in okoli moškega WCja, je bila druga barva, ki je dokazovala človeške tekočine na stenah. Tako da, ja verjetno je res nekaj na tem.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
5.3.2011 23:55:24   
bugimajstr
heheheehehe...tuk se pa še nism nasmejal.....folk kaj vi ste obsedeni z sterilnostjo??no naš še lila u plenico..sam niti prbližno ne mislim sekreta sterilizirat..važno da je čist na pogled..če bi pa pr men koga dubu da sterilizira naš sekret bi ga pa poslal domu naj svojga pogleda..zihr ni tk čist k naš...če bi pa še kje u gostilni naletel na umazan vc pa najbrž nebi več tja šli....eh..preveč komplicirate....

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
6.3.2011 8:39:27   
Precious
zaspancek na svojo srečo lahko rečem. Pri nas se na tleh pozna vsaka kapljica,ker imamo takšne bedne ploščice user posted image  in na mojo srečo je wc suh torej ni nobenih kapljic. Glede radiatorja pa ti verjamem da imaš rjavega,jaz ga nimam.je treba pokrov od wc-ja spuščat dol ,pa ne bo rjav ,pa tudi plastiko okrog wc-ja dat pri deski okrog da ne šprica ven ko spustiš vodo( mi imamo sunek vode zelo močan,zato smo tudi to dali okrog,ker drugače je bilo pa res mokro)

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?