|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:13:18   
Oceania
Kaj pa hočeš s tem pravzaprav doseči?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:13:46   
Kerensa*
Samo izvedeti, kako je zares umrl. Nič drugega.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:14:51   
Oceania
Firbecmotiv torej.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:16:29   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nikoli nisem trdila, da imam vse pošlihtano v glavi. user posted image




Saj sem napisala to je samo moje mnenje. In včasih greš res predaleč. Ne vem, se mi zdi, da si filaš ego s tujimi življenji, ker svojega nimaš "pošlihtanega". Evo, pa smo spet pri pošlihtanemuser posted image .

P.s.
Ne paše sem, samo da ne bom nove teme odpirala samo zateuser posted image . Kako napreduje matura? To me čist resno zanima, ker sem ti že takrat napisala, da končno ena pametna odločitev, in da upam, da jo izpelješ do konca.


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 18.2.2011 15:19:29 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:18:50   
Kerensa*
Pošlihtano življenje je, za moje pojme, dolgočasno, tako, da - ne, nimam pošlihtanega življenja. Namerno. user posted image Kaj ima pa moj ego pri tem, če želim to ugotoviti, pa tako ali tako ne razumem. Najbrž sem si ga "filala" tudi takrat, ko sem ugotavljala, čigava sem sploh jaz in sem ob tem "brskala po tujih življenjih". In če je bilo temu tako, potem sem si svoj ego takrat, ko sem to ugotovila, "nafilala" za celo življenje.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 15:34:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 15:57:49   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

karnisa.... zelo močno podpiram tvoj predlog, da greš malo raziskovati.

Prosim.... dej že, no user posted image
 


nekaj mi pravi, da imaš en ornk motiv, lukecija...


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 16:49:17   
Kerensa*
Ja, Lukrecija, saj me bo pobralo... ampak ne še čisto takoj. user posted image

V glavnem... našla sem imena in priimke nekaterih še živečih bivših pripadnikov "ATJ Lučko". Vsi so ali kriminalci ali pa zelo premožni "poslovneži". user posted image Vem, kdo je bil tekom celega "Domovinskog rata" osebni šofer generala Bobetka - kar zame pomeni, da je bil v času odtičnega dogodka na kraju "zločina" ali pa zelo blizu. Član te "specialne postrojbe" je bil tudi fighter Mirko "Cro Cop" Filipović. "MUP" je imel neko "Jedinicu za zaštitu važnih osoba" in član "ATJ Lučko", ki je bil v njej, spada danes k balkanski narkomafiji. Največja "Hrvatska sportska kladionica" je v rokah bivšega pripadnika te antiteroristične enote. Podatke o vsem tem je izbrskal portal "Nacional", konkretneje pokojna Ivana Hodak, umorjena hči Zvonimirja Hodaka, ki je bil odvetnik g. Zagorca, ki je bil obtožen tudi za krajo draguljev, svoje menda nelegalno premoženje pa naj bi pral s pomočjo Hypo banke.

Skratka - bolj, kot povezujem vse skupaj, bolj smrdi.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 17:20:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 21:36:00   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY
Frodo, če dovoliš se spet kar pod tebe podpišem.


Ves da, ti kar.. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 21:38:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj zato bi pa za začetek rada ugotovila, kdo sploh je bil takrat... kako naj rečem... "na položaju". Poleg pokojnega generala Bobetka, seveda.
Ker če so vsi pokojni ali pa zaprti v Haagu...



Oprosti, da drezam v osje gnezdo.....vendar, če želiš iskati išči, ne pa da na forumu igraš Johanno D'Arc.....user posted image



Prav v tem je bistvo. Samo ti ne zastopis user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 21:43:10   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, Lukrecija, saj me bo pobralo... ampak ne še čisto takoj. user posted image

V glavnem... našla sem imena in priimke nekaterih še živečih bivših pripadnikov "ATJ Lučko". Vsi so ali kriminalci ali pa zelo premožni "poslovneži". user posted image Vem, kdo je bil tekom celega "Domovinskog rata" osebni šofer generala Bobetka - kar zame pomeni, da je bil v času odtičnega dogodka na kraju "zločina" ali pa zelo blizu. Član te "specialne postrojbe" je bil tudi fighter Mirko "Cro Cop" Filipović. "MUP" je imel neko "Jedinicu za zaštitu važnih osoba" in član "ATJ Lučko", ki je bil v njej, spada danes k balkanski narkomafiji. Največja "Hrvatska sportska kladionica" je v rokah bivšega pripadnika te antiteroristične enote. Podatke o vsem tem je izbrskal portal "Nacional", konkretneje pokojna Ivana Hodak, umorjena hči Zvonimirja Hodaka, ki je bil odvetnik g. Zagorca, ki je bil obtožen tudi za krajo draguljev, svoje menda nelegalno premoženje pa naj bi pral s pomočjo Hypo banke.

Skratka - bolj, kot povezujem vse skupaj, bolj smrdi.



Nekoc si bila ponosna na balkanski delez tvojega znacaja. Moram ti povedati, da se po balkansko temu kar ti pocnes z eno besedo rece: q*u*r*c*e*n*j*e !

Si pa povsem, povsem varna, to te ne rabi skrbet.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 18.2.2011 21:44:25 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Izvanredno pitanje
18.2.2011 23:02:52   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj zato bi pa za začetek rada ugotovila, kdo sploh je bil takrat... kako naj rečem... "na položaju". Poleg pokojnega generala Bobetka, seveda.
Ker če so vsi pokojni ali pa zaprti v Haagu...



Oprosti, da drezam v osje gnezdo.....vendar, če želiš iskati išči, ne pa da na forumu igraš Johanno D'Arc.....user posted image



Prav v tem je bistvo. Samo ti ne zastopis user posted image


Kot že mnogokrat ne.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 3:41:16   
Kerensa*
Strawberry in Frodo... prooosim, ne obremenjujta se z mano, mojimi mislimi in mojimi dejanji. Reees nočem, da bi me moralo, poleg vsega ostalega, skrbelo še za vaju. user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 8:43:30   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Strawberry in Frodo... prooosim, ne obremenjujta se z mano, mojimi mislimi in mojimi dejanji. Reees nočem, da bi me moralo, poleg vsega ostalega, skrbelo še za vaju. user posted image


Sori K. ampak jaz se res ne obremenjujem s tabo. Samo čudim se! Samo ti spet najverjetneje ne boš dojela čemuuser posted image Pa nima veze, uživaj v brskanju, ob tem pa pomisli še malo na druge.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 11:14:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Strawberry in Frodo... prooosim, ne obremenjujta se z mano, mojimi mislimi in mojimi dejanji. Reees nočem, da bi me moralo, poleg vsega ostalega, skrbelo še za vaju. user posted image


Glede na to, da si za strukture hrvaske "pomladi" v luci razotkrivanja mracnih tajn vojne povsem nezanimiva (razen ce nisi undercaver Chuck Noriss) in ker ocitno nsii pripravljena s tem se soocit, sem povsem pripravljena usmeriti te v to, da skrbis zame (naju), saj bo tako zate prehod v realnost lazji. Skratka komot te lahko skrbi za mene/naju.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 13:32:43   
Anonimen
Ne vem, če se kdo obremenjuje s tabo user posted image .

Ampak tako občutljivo temo načeti javno, je, kako bi rekla, sistemska napaka že v začetku, ki te ne bo pripeljala prav nikamor. Te stvari se tako pač ne delajo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 13:41:06   
Kerensa*
Prvotno vprašanje je bilo čisto jasno, vse ostalo se je pa razvilo naknadno.

To, da se pa vedno najde nekje nekdo, ki... milo rečeno, zafilozofira user posted image ... pa tudi vemo.

No, sva pa z mojim g. Možem eno rekla okrog tega. Glave ne misli nositi naprodaj, ga pa dovolj zanima, da bi oz. bo pobrskal oz. da bi/bo brskal tako dolgo, dokler ne ugotovi oz. dokler ga nekdo ne ustavi. Ko oz. če bi izvedel, pa bi podatek najverjetneje zadržal zase.

Tako, da najprej sledi pošiljanje nekaj e-mailov na Hrvaško.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 15:02:32   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, Lukrecija, saj me bo pobralo... ampak ne še čisto takoj. user posted image

V glavnem... našla sem imena in priimke nekaterih še živečih bivših pripadnikov "ATJ Lučko". Vsi so ali kriminalci ali pa zelo premožni "poslovneži". user posted image Vem, kdo je bil tekom celega "Domovinskog rata" osebni šofer generala Bobetka - kar zame pomeni, da je bil v času odtičnega dogodka na kraju "zločina" ali pa zelo blizu. Član te "specialne postrojbe" je bil tudi fighter Mirko "Cro Cop" Filipović. "MUP" je imel neko "Jedinicu za zaštitu važnih osoba" in član "ATJ Lučko", ki je bil v njej, spada danes k balkanski narkomafiji. Največja "Hrvatska sportska kladionica" je v rokah bivšega pripadnika te antiteroristične enote. Podatke o vsem tem je izbrskal portal "Nacional", konkretneje pokojna Ivana Hodak, umorjena hči Zvonimirja Hodaka, ki je bil odvetnik g. Zagorca, ki je bil obtožen tudi za krajo draguljev, svoje menda nelegalno premoženje pa naj bi pral s pomočjo Hypo banke.

Skratka - bolj, kot povezujem vse skupaj, bolj smrdi.



Ivana Hodak je preden je umrla bila odvetnica generala Zagorca in ni nikoli delala za časopis Nacional, torej ona ni nikoli dala podatkov v javnost.. Skratka, govoriš neumnosti. Malo si preveri kaj se je pred letom, dvema dogajalo. Nacional ni portal ampak časopis, ki ima tudi svoj portal - kot vsi. Lastnik nacionala pa je bil pokojni Pukanić, malo poguuglaj pa boš videla kaj je sedaj z njim. user posted image In malo si preglej njegovo delo pa ti bo že malo več jasno.

Sicer pa, kot sem že rekla - če Karla Delponte ni uspela, tudi ti ne boš user posted image , tako da brezveze izgubljaš čas, rajši se drži mature.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 15:40:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sicer pa, kot sem že rekla - če Karla Delponte ni uspela, tudi ti ne boš user posted image , tako da brezveze izgubljaš čas, rajši se drži mature.



Namesto nove epizode Batmana - superKerRensa rešuje Balkan user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 16:11:18   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sicer pa, kot sem že rekla - če Karla Delponte ni uspela, tudi ti ne boš user posted image , tako da brezveze izgubljaš čas, rajši se drži mature.



Namesto nove epizode Batmana - superKerRensa rešuje Balkan user posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 16:17:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer pa, kot sem že rekla - če Karla Delponte ni uspela, tudi ti ne boš user posted image , tako da brezveze izgubljaš čas, rajši se drži mature.

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Izvanredno pitanje
19.2.2011 22:43:17   
Kerensa*
Skuštrana - jaz sem samo prepisala, kar sem prebrala na Internetu. Če te zanima, s katere strani je prepis, pa prosim, počakaj do jutri, ker imam to na domačem računalniku, sedaj sem pa v službi. Carla del Ponte se pa tudi ni (vsaj mislim, da se ni) zaje*avala s tem, kar mene zanima.

Kdo je "supeRRkerensa", se mi pa niti sanja ne. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:21:49   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
To, da se pa vedno najde nekje nekdo, ki... milo rečeno, zafilozofira user posted image ... pa tudi vemo.


Ma napisi kot se dejansko temu rece:  nekdo se  z*a*j*e*b*a*v*a. 
Ne filozofiraj prevec user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:22:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sicer pa, kot sem že rekla - če Karla Delponte ni uspela, tudi ti ne boš user posted image , tako da brezveze izgubljaš čas, rajši se drži mature.



Namesto nove epizode Batmana - superKerRensa rešuje Balkan user posted image .


user posted image user posted image user posted image   Kot s prstom v oko!

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?