|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:08:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako.... zamašek je popustil... teta je prišla z dvodnevno zamudo user posted image itak pa bi blo preveč lepo, če bi se v prvo prijelo...



Navijamo naprej! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:09:09   
PERSIDA
trezika pol,pa lepo kar hopa hopuser posted image .Beri meni je to že brezveze.Vem ,da sem čudna samo poporodna depresija še pri meni kar trajauser posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:10:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, Tasa, vzela sem bundico. Nič drugega, ker me moti, da je trenirka v obeh kosih, pa res ne rabimo zg. delov. Bom drugje samo sp. dele poiskala. user posted image
No, so pa imeli td full lepe brezrokavnike, si videla? Meni so bili ful všeč, tisti zeleni. user posted image



Sem videla ja, samo ga špe tudi imamo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:10:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Marsikaj majo lepega v lidlu samo ne smem niti gledat,se spomnite poslušalne ureuser posted image user posted image user posted image .
user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:10:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA
samo poporodna depresija še pri meni kar trajauser posted image .
user posted image user posted image faca!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:11:52   
tasa_m
Kak pa se z Lijo smejima: http://www.youtube.com/watch?v=BQOds0kCgOk

http://www.youtube.com/watch?v=E8aprCNnecU&NR=1


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.9.2011 9:12:58 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:13:47   
PERSIDA
tasa dobri burek mate v pekarniuser posted image .
Zdaj vidiš,da imam vse možnosti za odstreluser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:16:12   
PERSIDA
Kaj še nista šle na sprehoduser posted image ?
Pridita vidve sedaj k meni jaz sem že bla v mb.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:17:04   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako.... zamašek je popustil... teta je prišla z dvodnevno zamudo user posted image itak pa bi blo preveč lepo, če bi se v prvo prijelo...



user posted image Držim pesti za nasl. mesec.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:17:45   
trezika
joj, pa zakaj ima en folk toliko dela z vsemi drugimi, samo s sabo ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:19:21   
Najaa
Jaz imam pa danes Tijo doma, ker je ful začela nabijat s tem kašljem pa prehlajena je. Jutri ima pa itak ORL in bi itak bila doma.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:20:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

joj, pa zakaj ima en folk toliko dela z vsemi drugimi, samo s sabo ne user posted image user posted image user posted image


Ker imajo preveč časa? Ali pa mislijo, da so najbolj idealni in jim ni treba najprej pred svojim pragom spucat. user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:24:16   
KOKICA32
Joj, jaz imam tudi tako zabasan nos. Če  bi zdaj morala ito roditi, sploh ne vem kak bi dihala. Si bom potem naredila inhalacije s kamilicami. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:32:03   
PERSIDA
Kaj,pa jaz ko sem dala nekam inhalator ,pa nimam pojma kamuser posted image .Tak je to ,če skrivaš pred bavcoma .

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:32:42   
PERSIDA
Roj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:40:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Kaj,pa jaz ko sem dala nekam inhalator ,pa nimam pojma kamuser posted image .Tak je to ,če skrivaš pred bavcoma .


Saj boš našla....ko bo pomlad.user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:50:20   
ada2
jutro babuške
vidim, da imamo iste probleme glede cot.... smo mogli komplet garderobo menjat, pa za fanta imam oba veliko "poherbanega", ampak jaz bi kar nekaj na novo kupovala.... se sploh ne morem upret, potem pa jamram, ko je omara premalauser posted image
za nušo pa ni te sreče, moram vse kupit, potem pa jamram, koliko je treba... ah, ženske, kdo bi nas razumeluser posted image

smo si pa omislili novega člana družine - majhno psičko pasme kavalir king charles spaniel z imenom alja. je taka carta, da je ne najdeš.
držim pesti tistim, ki se trudite za user posted image
trezika mi2 bi se pa lahko v kratkem spet kaj vidle, ne?



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:51:19   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Kaj,pa jaz ko sem dala nekam inhalator ,pa nimam pojma kamuser posted image .Tak je to ,če skrivaš pred bavcoma .


Saj boš našla....ko bo pomlad.user posted image



hahaha... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 9:55:03   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jutro babuške
vidim, da imamo iste probleme glede cot.... smo mogli komplet garderobo menjat, pa za fanta imam oba veliko "poherbanega", ampak jaz bi kar nekaj na novo kupovala.... se sploh ne morem upret, potem pa jamram, ko je omara premalauser posted image
za nušo pa ni te sreče, moram vse kupit, potem pa jamram, koliko je treba... ah, ženske, kdo bi nas razumeluser posted image

smo si pa omislili novega člana družine - majhno psičko pasme kavalir king charles spaniel z imenom alja. je taka carta, da je ne najdeš.
držim pesti tistim, ki se trudite za user posted image
trezika mi2 bi se pa lahko v kratkem spet kaj vidle, ne?




super za novega člana.... pasma pa mi niti malo ni znana user posted image ja, bi se lahko kaj zmenli spet...ti samo javi, ko imaš čas...jaz sem zaenkrat še doma user posted image

s cotami so pa tako večni problemi... pa me kar glava boli, ko sem videla, koliko je Maruši že premalega...bo treba it v nabavo.... pa poletje bi imela nazaj.... nimam rada zime in mraza.... pa toliko cot nase vlačit...eh, brezzveze....

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 11:17:24   
KOKICA32
Evo, sem nazaj iz pregleda. Ker me danes nekaj tišči in stiska tam spodaj je videla, da sem odprta kak prst (na materničnem ustju) a to še nič ne pomeni, lahko sem v takem stanju še vse do roka, lahko pa še danes grem roditi. MV pa je zaprt še dobrih 3 cm. Plodovnice je še dovolj, težka je cca 2500g. Več moram počivati.

Sedaj pa te grem na kavč, prej pa še v kuhinjo nekaj pojesti.user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 11:55:03   
PERSIDA
Bravo naša pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ti ,pa kar počivaj .

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 20:17:10   
KOKICA32
Čer!user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 20:34:10   
Najaa
hej Kokica user posted image za vašo user posted image , sam še mal naj počaka na toplem.

Naša Tija bo pa zgleda zbolela oz. je že, saj ima vročino. Sicer ne visoko, se ji pa vidi, da je revčka čist zdelana. Upam sam, da ne bo čist zakuhala do jutri, ko greva na ORL.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 20:49:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

hej Kokica user posted image za vašo user posted image , sam še mal naj počaka na toplem.

Naša Tija bo pa zgleda zbolela oz. je že, saj ima vročino. Sicer ne visoko, se ji pa vidi, da je revčka čist zdelana. Upam sam, da ne bo čist zakuhala do jutri, ko greva na ORL.



Jaz tudi tako pravim! Sicer je sedaj že vse dovolj razvito a vseeno. Saj sem pridna in počivam.user posted image

Tudi pri nas čakam, da Valentin zboli, saj v vrtcu že 2 manjkata. Vročina, ....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.9.2011 21:25:57   
PERSIDA
No kokica sedaj ,pa je čas ,da začnemo skupaj odštevat user posted image

3tedne in 5dni  - tak piše na tickerjuuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?